Aavik U 588

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1516
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Aavik U 588

Příspěvek od Yngwie »

Na test v rámci hledání zesilovače taky přistál Aavik U 588. Krásně provedená věc.
IMG_8804.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1925
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Aavik U 588

Příspěvek od pajuna »

No, vypada to, ze bude pekne problematicky😀🙈. Ale libi se mi.
1. Jadis DA88S MkII,ML5101,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,McIntosh MCD500,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES, BW PV1D
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Aavik U 588

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Tak to jsem na zvukové hodnocení docela zvědavý...
Pajuno, jak to myslíš s tou problematickostí ?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Heaven, Lindemann CD1SE, Noble Audio Atlantis, Noble Audio Stonehenge
Vinco
Příspěvky: 1168
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Aavik U 588

Příspěvek od Vinco »

Žeby nápis na displeji ?!
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1925
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Aavik U 588

Příspěvek od pajuna »

:thumbup: 😀
1. Jadis DA88S MkII,ML5101,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,McIntosh MCD500,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES, BW PV1D
blesk666
Příspěvky: 1797
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Aavik U 588

Příspěvek od blesk666 »

Yngwie: Mám doma na recenziu Ypsilon Phaeton Neo. Keď hľadáš zosík, tak by som si ho na tvojom mieste vypočul. Ten Aavik čo ja viem… na výstavách s Boresen skôr za mňa špatné. Pekné zvonku akurát. Vo vnútri D-class a nohli aspoň tie chladiče využiť.
IMG_8885 – stredný.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
2x iFi iSilnecer>Audio PC+Daphile+DRC>Topping HS02+Shanti LPS>Rockna Wavedream Signature Balanced>Canor AI 1.20>Marten Django XL, 230V:Torus TOT Max modif,Furutech,Viablue,Viborg,prepoje:DYI XLR,Audioquest
jardak
Příspěvky: 78
Registrován: 30 čer 2012 21:23

Re: Aavik U 588

Příspěvek od jardak »

Ahoj! Pan Březina napsal hodnocení tohoto zesilovače v 10/25, recenze velmi příznivá, ale vnitřek asi neviděl. Za tu cenu prodávat D-class je tedy velká odvaha. https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... avik-u-588
blesk666
Příspěvky: 1797
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Aavik U 588

Příspěvek od blesk666 »

D-class sa da urbiť aj celkom “highendovo”
IMG_7534 – veľký.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
2x iFi iSilnecer>Audio PC+Daphile+DRC>Topping HS02+Shanti LPS>Rockna Wavedream Signature Balanced>Canor AI 1.20>Marten Django XL, 230V:Torus TOT Max modif,Furutech,Viablue,Viborg,prepoje:DYI XLR,Audioquest
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1516
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Aavik U 588

Příspěvek od Yngwie »

Ono to nehraje vůbec špatně, ale cena je velmi vysoká na můj vkus. Nakonec jsem vybral něco jiného. Řekneme zvuk, který je lampovému nadšenci, který nemůže mít lampy, bližší než Aavik.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4675
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Aavik U 588

Příspěvek od Mark Levinson »

Aavik U-588 vlastně není jen zesilovač, ale "All in one", tím je jasné, že to není pro každého, protože kdo už nějaké vybavení má, tak nebude pokukovat po "All in one". Za sebe mohu říct, že zpracování je excelentní, nádherně je uloženo logo značky v otočném prvku ovládající hlasitost jehož chod je naprosto dokonalý. Zvuk nijak nezaostává za zpracováním, hraje to velmi dobře, byl jsem poslouchat ve studiu a slyšel jsem to dost dlouho na to, abych to mohl hodnotit. Zapojeny byly různé reprosoustavy od fa Böressen, čím vyšší model reprosoustav, tím byl zvuk lepší. Jen ta cena není pro každého, ale to už je jiná písnička.
Mark Levinson
Odpovědět