Návod na vkládání fotek
Re: Návod na vkládání fotek
Otázka taky je,jestli unesli :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Re: Návod na vkládání fotek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Re: Návod na vkládání fotek
Zkouška
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
- Mark Levinson
- Administrátor
- Příspěvky: 4678
- Registrován: 23 pro 2010 12:00
- Bydliště: Ostrava
Re: Návod na vkládání fotek
Zkouška fotky na výšku, jde bez problémů. Musí být foceno na výšku a je to OK.
Fotka otočená v Galerii má pouze otočený náhled.
.
Fotka otočená v Galerii má pouze otočený náhled.
.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
- Mark Levinson
- Administrátor
- Příspěvky: 4678
- Registrován: 23 pro 2010 12:00
- Bydliště: Ostrava
Re: Návod na vkládání fotek
Ještě upřesním, že to není o tom jestli nastavit nebo nenastavit v parametrech fóra, ale jde o tzv. virtuální prostor, který máme k dispozici. Jak jsem psal výše i já osobně jsem pro vkládání fotek bez omezení, ale uvidíme jak rychle se nám to bude zaplňovat a podle toho budeme muset postupovat dál. V současné době by to mělo fungovat komfortně a skoro bez omezení.Janik píše: 16 led 2022 10:57 Co je pre niekoho jednoduche pre druheho spanielska dedina. Pisem v mene inych, ktori to nevedia ale preco im to neulahcit zmenou nastaveni vo fore.
Mark Levinson
Re: Návod na vkládání fotek
skúška vkladania fotiek
aj ked je fotene na vysku, vzdy ju otočí, nerozumiem...
aj ked je fotene na vysku, vzdy ju otočí, nerozumiem...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, ORACLE Delphi + SME + Cadenza Black, Technics SL-1300 G, Hana Umami Blue
Re: Návod na vkládání fotek
Skús ju pred vložením zmenšiť tak aby dlhšia strana mala veľkosť kratšej.jupol píše: 11 dub 2022 13:13 skúška vkladania IMG_1149.JPGfotiek
aj ked je fotene na vysku, vzdy ju otočí, nerozumiem...
- Mark Levinson
- Administrátor
- Příspěvky: 4678
- Registrován: 23 pro 2010 12:00
- Bydliště: Ostrava
Re: Návod na vkládání fotek
Zkouška otočení fotky.
Nevím kde je problém, mně se daří otočit fotku jak potřebuji.
.
Nevím kde je problém, mně se daří otočit fotku jak potřebuji.
.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
- NA-Noble Audio
- Příspěvky: 1134
- Registrován: 23 pro 2010 22:19
- Bydliště: Ústí nad Labem
- Kontaktovat uživatele:
Re: Návod na vkládání fotek
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Heaven, Lindemann CD1SE, Noble Audio Atlantis, Noble Audio Stonehenge
Noble Audio Heaven, Lindemann CD1SE, Noble Audio Atlantis, Noble Audio Stonehenge
Re: Návod na vkládání fotek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Re: Návod na vkládání fotek
To sú prosím Ťa ramienka ku gramcom od SP Audio alebo pre iného výrobcu?
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, ORACLE Delphi + SME + Cadenza Black, Technics SL-1300 G, Hana Umami Blue
Re: Návod na vkládání fotek
To je nejaky project zakladne rameno
Mono: Denon DA-309 10” + AT33mono
Stereo: Bokrand 12” + EMT JSD6G
SuT: ET-100
Amp: Canor Virtus I4S
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth
Dig: Fiio & JPLAY & Roon
Repro: STH12 + 2xREL T/7x
Power: SRS, AHP, SommerCable, Fururech, Rix, Viborg
Stereo: Bokrand 12” + EMT JSD6G
SuT: ET-100
Amp: Canor Virtus I4S
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth
Dig: Fiio & JPLAY & Roon
Repro: STH12 + 2xREL T/7x
Power: SRS, AHP, SommerCable, Fururech, Rix, Viborg
Re: Návod na vkládání fotek
jj...ProJect, ty základní modely, jen jsem zkoušel poslat foto, což mi minule nešlo
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Re: Návod na vkládání fotek
Koudelka ramena, já celý stylový gramec .
Je pravda že když smažou web, zmizí i obrázek u nás.

Je pravda že když smažou web, zmizí i obrázek u nás.
Zvuk dobrý - všechno dobré
