lidumil
Re: Nový mazel
Děkuji za reakci, ale možná jsem se nevyjádřil přesně.
Na čem konkrétně si přehráváš výše zmíněné média?
Víme všichni moc dobře, že opravdu solidní přehrávače už tak nějak mizí z trhu,
proto ta moje neobratně formulovaná otázka.
Na čem konkrétně si přehráváš výše zmíněné média?
Víme všichni moc dobře, že opravdu solidní přehrávače už tak nějak mizí z trhu,
proto ta moje neobratně formulovaná otázka.
Re: Nový mazel
Aha, jasna vec - o sa tyka playerov, uplne najvacsi expert je tu dr.fish.jirie píše: 22 črc 2022 16:46 Děkuji za reakci, ale možná jsem se nevyjádřil přesně.
Na čem konkrétně si přehráváš výše zmíněné média?
Víme všichni moc dobře, že opravdu solidní přehrávače už tak nějak mizí z trhu,
proto ta moje neobratně formulovaná otázka.
Ja som sa vybral trochu inou cestou - downstream optimalizaciou - projektor, nakalibrovany na platno, procesor, najlepsi aky si mozem dovolit, repro&suby konfiguracia, akustika - tak aby toto bolo co najlepsie.
A potom je to relativne jedno ci hras z Panasonicu alebo Oppo/Reavon/Pandee alebo streamujes nejaky debilny serial z Apple TV. Jednoducho to nevnimam, ako by som to vnimal na nejakej 65/75 telke.
Ta cesta dalej - pride za par tyzdnov novy center - https://martinlogan.com/en/product/focus-esl-c18
2 height speakre. Niekedy buduci rok vymalujem na tmavo aj strop, a vymenim koberec. A "hotovo".
MartinLogan Renaissance, Illusion C34, 6xKocour 2W, 7xML 2W, Subs 8x18in B&C Ipal. Trinnov Amplitude 8&8M
Trinnov Altitude 32-24/LINN Selekt&Akurate, Epson QB1000, MadVR Envy Core, Platno 124in Pana UB9000
GIK, Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Trinnov Altitude 32-24/LINN Selekt&Akurate, Epson QB1000, MadVR Envy Core, Platno 124in Pana UB9000
GIK, Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Re: Nový mazel
Další krok k "nirváně".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Re: Nový mazel
Ahoj, gratuluju k posunu. 
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
Re: Nový mazel
Tak konečně je doma. Tome, gratuluji.
Re: Nový mazel
Hurá tak se konečně ledy pohnuly a zboží dorazilo , velká gratulace Tome 
Re: Nový mazel
Gratulace k ST-80SE, vlastním ho už více jak 3. roky a zatím jsem nic lepšího k přenoskám Ortofon nenalezl -- už více jak rok nyní s Ortofon SPU Royal N. Jen drobný upgrade, lepší nožky --osobně mám pod ním AAI mini.
Re: Nový mazel
Chlapi díky :razz:
Ještě řeším zem, brumí to, ale to je jen taková troška. Až to doladím, jste zváni na poslech.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Re: Nový mazel
Včera díky jednomu členovi (díky) odstraněn jednoduchým zásahem brum, konečně jsem alespoň částečně spokojen. Test na LP Nazareth No Mean City, ale soustředěný poslech 1 UK vydání Genesis Nursery Cryme. Zmizely všechny lupance, neskutečná dynamika a zvlášť Apocalypse In 9/8 úplně nový pohled.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Re: lidumil
První pressy :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Re: lidumil
Nová hračka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
- Mark Levinson
- Administrátor
- Příspěvky: 4675
- Registrován: 23 pro 2010 12:00
- Bydliště: Ostrava
Re: lidumil
Jj, pral jsem se s tím, ale už peru jen vinyly. 
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Re: lidumil
Tak po několika desítkách vypraných LP musím smeknout před provedením a vlastním vypráním. Oproti předchozím pračkám (Okki-Nokki, AudioDesk) musím konstatovat, že je nej. Ale zase za tu cenu

Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.