lidumil

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1682
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Nový mazel

Příspěvek od jirie »

Děkuji za reakci, ale možná jsem se nevyjádřil přesně.
Na čem konkrétně si přehráváš výše zmíněné média?
Víme všichni moc dobře, že opravdu solidní přehrávače už tak nějak mizí z trhu,
proto ta moje neobratně formulovaná otázka.
Fidji99
Příspěvky: 1286
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Nový mazel

Příspěvek od Fidji99 »

jirie píše: 22 črc 2022 16:46 Děkuji za reakci, ale možná jsem se nevyjádřil přesně.
Na čem konkrétně si přehráváš výše zmíněné média?
Víme všichni moc dobře, že opravdu solidní přehrávače už tak nějak mizí z trhu,
proto ta moje neobratně formulovaná otázka.
Aha, jasna vec - o sa tyka playerov, uplne najvacsi expert je tu dr.fish.

Ja som sa vybral trochu inou cestou - downstream optimalizaciou - projektor, nakalibrovany na platno, procesor, najlepsi aky si mozem dovolit, repro&suby konfiguracia, akustika - tak aby toto bolo co najlepsie.
A potom je to relativne jedno ci hras z Panasonicu alebo Oppo/Reavon/Pandee alebo streamujes nejaky debilny serial z Apple TV. Jednoducho to nevnimam, ako by som to vnimal na nejakej 65/75 telke.

Ta cesta dalej - pride za par tyzdnov novy center - https://martinlogan.com/en/product/focus-esl-c18

2 height speakre. Niekedy buduci rok vymalujem na tmavo aj strop, a vymenim koberec. A "hotovo".
MartinLogan Renaissance, Illusion C34, 6xKocour 2W, 7xML 2W, Subs 8x18in B&C Ipal. Trinnov Amplitude 8&8M
Trinnov Altitude 32-24/LINN Selekt&Akurate, Epson QB1000, MadVR Envy Core, Platno 124in Pana UB9000
GIK, Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Nový mazel

Příspěvek od lidumil »

Další krok k "nirváně".
st-80_se_900x900.jpg
9177-Ortofon-ST-80-SE-uebertrager-fuer-Low-Output-_2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
marasten
Příspěvky: 187
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nový mazel

Příspěvek od marasten »

Ahoj, gratuluju k posunu. :thumbup:
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
samcus
Příspěvky: 223
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nový mazel

Příspěvek od samcus »

Tak konečně je doma. Tome, gratuluji.
Miles
Příspěvky: 684
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Nový mazel

Příspěvek od Miles »

Hurá tak se konečně ledy pohnuly a zboží dorazilo , velká gratulace Tome :thumbup:
Pytell
Příspěvky: 908
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Nový mazel

Příspěvek od Pytell »

Gratulace k ST-80SE, vlastním ho už více jak 3. roky a zatím jsem nic lepšího k přenoskám Ortofon nenalezl -- už více jak rok nyní s Ortofon SPU Royal N. Jen drobný upgrade, lepší nožky --osobně mám pod ním AAI mini.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Nový mazel

Příspěvek od lidumil »

Chlapi díky :razz: :clap: Ještě řeším zem, brumí to, ale to je jen taková troška. Až to doladím, jste zváni na poslech.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Nový mazel

Příspěvek od lidumil »

Včera díky jednomu členovi (díky) odstraněn jednoduchým zásahem brum, konečně jsem alespoň částečně spokojen. Test na LP Nazareth No Mean City, ale soustředěný poslech 1 UK vydání Genesis Nursery Cryme. Zmizely všechny lupance, neskutečná dynamika a zvlášť Apocalypse In 9/8 úplně nový pohled.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: lidumil

Příspěvek od lidumil »

bs.jpg
be.jpg
sg.jpg
První pressy :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: lidumil

Příspěvek od lidumil »

Nová hračka
20251220_104730.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4675
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: lidumil

Příspěvek od Mark Levinson »

Ježíšek přišel letos dříve? Pračka vinylů ClearAudio?
Gratulace :clap:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: lidumil

Příspěvek od lidumil »

Jj, pral jsem se s tím, ale už peru jen vinyly. :thumbup:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: lidumil

Příspěvek od lidumil »

Tak po několika desítkách vypraných LP musím smeknout před provedením a vlastním vypráním. Oproti předchozím pračkám (Okki-Nokki, AudioDesk) musím konstatovat, že je nej. Ale zase za tu cenu :eek: :mad: :oops:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Odpovědět