Wilson Benesch

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Značka,která by na zdejším foru neměla chybět.
Zajímavé,že "hifisti" kteří se dopracují k repro této firmy přestávají přispívat a vůbec chodit na česká fora .
Že by už na to neměli čas,jelikož se nemůžou nabažit skvělého přednesu těchto bedýnek ? :lol:
I když se tady asi dovíme jak to dělají špatně,používají levné součástky a já nevím co ještě,tak já je žeru. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Tato značka se pro mě stává čím dál více srdeční záležitostí ;) Věřím, že časem se již budu moci více rozepsat.
Hlavně W.B. A.C.T. C60 s Wide Bandwidth série.

Zde nějaké foto :

Obrázek

Obrázek

Tyto dvě povrchové úpravy (dýhy nadstandart) se mě líbí nejvíce :angel:

Obrázek

Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Kokin »

Petr 5
Nevím, jestli jsi to už psal ve svém vlákně, můžeš napsat srovnání a rozdíly ve zvuku oproti tvým původním C5 na Naimech? Nebo ještě čekáš až se pořádně rozehrají?
Díky
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od pajuna »

Diky za zalozeni tematu o WB. Je to urcite znacka na vysoke urovni, a proto tady ma misto. Nicmene, zacinat prvni prispevek skepsi o tom, jak ji jini budou pomlouvat, neni zrovna idealni komunikacni prostredek a povzbuzeni k prispevkum pozitivnim.

Ja jsem se setkal s repro WB pred nekolika lety na HEP, kde byla predstavena Tykonem. Pro me vystavene sloupovky byly nejlepsim zvukem cele vystavy.

Nedavno jsem si byl poslechnout WB Discovery s Audii a prvotni zvuk byl rozhodne pozitivni az sokujici udalosti, mysleno zejmena v oblasti vynikajicich detailu a prostoru (myslim, ze z tohoto hlediska je to spicka). Po poslechu vice skladeb ruznych zanru jsem registroval ruzne emoce a postrehy.
Zvuk techto beden povazuji osobne za specificky a tezko k cemukoli prirovnatelny. Pri nekterych skladbach me prisel zvuk subjektivne analyticky, velmi rychly, chladnejsi, ...takze bychom se pomalu dostali k podobnemu tematu jako u zesilovacu a jejich charakteru.
A tady je to uz jen otazka, co komu vice sedi, zda chce ve zvuku slyset vice barev, tepla, dreva nebo spise presnost, detail...Rozhodne ale vyborne bedny.

Rad bych slysel tento typ i jine WB v domacich podminkach zarizeneho bytu. Take me zajima, jak a s cim jinym (CDP, zesik) mate nekdo naposlouchane jejich vyrobky. Zajimalo by me, jake nazory maji ostatni.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od zappa »

LééLeee píše:Značka,která by na zdejším foru neměla chybět.
Zajímavé,že "hifisti" kteří se dopracují k repro této firmy přestávají přispívat a vůbec chodit na česká fora .
Že by už na to neměli čas,jelikož se nemůžou nabažit skvělého přednesu těchto bedýnek ? :lol:
I když se tady asi dovíme jak to dělají špatně,používají levné součástky a já nevím co ještě,tak já je žeru. :mrgreen:
To platí i pro jiné,kdo dosáhne vysoké mety,nemá už potřebu se zapojovat do diskuzí,protože je spokojený a nic už nehledá.Navíc se už nechce dohadovat s ostatními hledači,že ta jeho cesta je správná, :D
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od zappa »

Slyšel jsem je s Dartzzelem,který si myslím zní tepleji a zvuk se mi přesto zdál ostrý,nelíbilo se mi to:Ale bylo to lepší než s Elektrocompanietama/dělencema,to byl fakt průser.Nevím jaké kabely používali,ty mohly na reprodukci mít také vliv.Ovšem Tony,kterému se líbí projev třeba Tannoy si WB moc a moc pochvaloval,tak se domnívám,že příčinou nadšení z Wilson Benesh je jejich připojení k Naimu,který ksi k nim pravděpodobně dobře sedne.Např. jeden přítel si k Naimu vybral Vividy a je s nimi s výsledným zvukem též nadšený.Rád bych slyšel obě sestavy na stejném železe.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od martinowsky »

Jak jsem už kdysi někde psal. Můj kamarád má doma WB Actor na Fejzu 210 a ten zvuk je napsosto fantastický. Lahodný, plný, malebný a živý. V této kombinaci mi nepříjde vůbec chladný či sterilní ale nemůžu zas tvrdit že by byl nějaký vyumělkovaný. Pro mě naprosto nádherný zvuk. Na basech fantastické.

kdysi jsem slyšel Discevery v Tykonu na Audi 100 a to jsem měl dlouho otevřenou hubu. Nečekal jsem tak velký a přitom detailní zvuk z takových bedýnek.

Pak jsem nedávno navštívil Petra5 a po Pink Floy Hey you jsem měl vystaráno na dlou.

No mít ten balík peněz tak mám značku repro asi jasnou. Ale ten balík nemám a jelikož nehraju sportku tak ani nebode. ~x(
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

Petře ... rozhodně tato barva dýhy :thumbup:
WB_act_orech.jpg
Slyšel jsem jak WB A.C.T. tak A.C.T. 60 na NAIM sestavě .......... nóóóóóó, jak psal Zappa, nemám potřebu se dohadovat :thumbup:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Kokin »

Maretti
a proto bereš Ushery :D , nebo jsi změnil názor?
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

hmmm .... viz moje vlákno ;)
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od jirie »

To Maretti :
Ten avatar asi nic nenaznačuje , že ne :???:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od pajuna »

Maretti píše:Petře ... rozhodně tato barva dýhy :thumbup:

Slyšel jsem jak WB A.C.T. tak A.C.T. 60 na NAIM sestavě .......... nóóóóóó, jak psal Zappa, nemám potřebu se dohadovat :thumbup:

Tato kombinace je i pro me nejhezci, ale i ta svetla dyha!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Vlastník žádný???
Zajímavá je každopádně ozvučnice,karbonový korpus vylitý nějakým "betonem",to asi doma ubastlit nepůjde. :mrgreen:
Pro mě splněný sen,lepší bedny už asi mít nebudu.
I po dvou letech jsem pořád nadšený jak hrajou,dnes jsem do nich pustil Sonata Arctica,z koncáku šel dým,repro kabel rozžhavený do běla,decibely lítaly jako divé a W.B. jako vždy situaci naprosto v pohodě zvládaly :mrgreen:
Byl jsem opět nadšen a jestli se W.B.někomu nelíbí,mi to radost z poslechu nemůže zkazit.
Lepší zvuk jsem doma nikdy neměl a asi mít nebudu.
Takže W.B. za mě :thumbup:
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

jirie píše:To Maretti :
Ten avatar asi nic nenaznačuje , že ne :???:
měl by něco naznačovat ??? S italskýma potravinama to nemá nic společného. Nebo jsem to nepochopil :crazy:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

Maretti píše:
jirie píše:To Maretti :
Ten avatar asi nic nenaznačuje , že ne :???:
měl by něco naznačovat ??? S italskýma potravinama to nemá nic společného. Nebo jsem to nepochopil :crazy:
Teď ráno jsem to už pochopil .... myslíš ten obrázek REPROBEDEN v AVATARU ... nenene, prostě jsem tam dal nějaké repro, první co mě cvrnklo do nosu. Jako panu Menšíkovi z pohádky Tři oříšky pro Popelku ;)
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Kokin píše:Petr 5
Nevím, jestli jsi to už psal ve svém vlákně, můžeš napsat srovnání a rozdíly ve zvuku oproti tvým původním C5 na Naimech? Nebo ještě čekáš až se pořádně rozehrají?
Díky
Repro již jsou plně rozehrány, rozdíly jsou samozřejmě ve všech pásmech k lepšímu, je to jiná koncepce reprosoustavy s moderní technologií a je to také znát. V ceně ovšem také :eek:
Bližší info mohu podat do SZ, nebo mě zavolejte, tel. vše urychlí.
Maretti píše:Petře ... rozhodně tato barva dýhy :thumbup:
WB_act_orech.jpg
Slyšel jsem jak WB A.C.T. tak A.C.T. 60 na NAIM sestavě .......... nóóóóóó, jak psal Zappa, nemám potřebu se dohadovat :thumbup:
Pavle, výborná volba :thumbup: , jedna ze tří nejpěknějších :cool:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

[quote="LééLeee"]Vlastník žádný???

Mohu se zeptat jaké repro s modelové řady W.B. vlastníte?
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Vlastníme bohužel pouze CURVE.
Zbytek nezveřejnuju,neb se nehodlám dohadovat že to mám všechno blbě.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Jaké pak bohužel, bohudík ;) W.B. je ve všech relacích velmi zajímavá volba, dle mého názoru.
Gratuluji k zakoupení a přeji pohodový a ničím a nikým nerušený poslech :thumbup:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Dík,W.B. byla moje dávná láska.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od martinowsky »

LééLeee píše:Vlastníme bohužel pouze CURVE.
Zbytek nezveřejnuju,neb se nehodlám dohadovat že to mám všechno blbě.
krásné bedny, a už teď chcu napsat že je všechno blbě protože nechceš napsat na čem fičíš a máš pocit že to tu bude pro některé špatně. To sice může být. Ale podívej se na mě snad suvereně nejlevnější sestava na tomhle foru a k tomu žádné těžké experimenty s kablema a jak rád sem přispívám a podělím se o radost. A tak samo i já mám radost když někdo napíše co má doma a jak mu to šlape a já mu pak můžu závidět. A hlavně když napíše jak k tomu došel a jaké měl typy mašin a k tomu když přidá jaká nahrávka je pro něho na jeho sestavě bombovní a tím dá inspiraci. To pak mám největší radost a strašně rád čtu.

Na plnou hubu tady řeknu že téma o tom jestli je Sroll neutrální je mi úplně u "autocenzura", aže stojí 500táců taky. Kdo ho chce ten ho má kdo chce rotela ať ho má a jestli Ty máš WB s bůh a Ty ví čím třeba Sencorem, protože to tak máš a chceš a každému je po tom velké kulové. Tak šup sem s tím ať je nás víc, co se nestydíme.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od bigjoe »

Martinowsky :clap: . Dobrá řeč. Podepisuji.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od NA-Noble Audio »

http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od boxer »

Vlastníme bohužel pouze CURVE.


V roce 2005 = 5000 GBP. Hm. To nejsou bedýnky na stydění se. A co dal NA za odkaz mi nepřijdou na stydění se.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

No tak pozor,já jsem na ně patřičně hrdý jinak bych si je nekupoval.Já jen že tady všichni mluví o C60 a to je přece jenom jiná liga.
Krmím to C.A. 840 C /E /W ,XLR FURUTECH(označení z hlavy nevím),repro FURUTECH Reference III mono wire.Monster Power HTS 2100,plus tuner C.A. 640 v2 a DVD 540 V2.Případným kritikům rád zašlu číslo učtu a po zaslání příslušné částky si rád vylepším sestavu o vaše tipy. :mrgreen: Pořídil jsem si to za tvrdě vydělané a uspořené love a když jsem se jednou přeřekl kolik stál repro kabel,tak jsem byl málem vdovec.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od martinowsky »

Hele že ty budeš "pamela" z hifipassion? :clap: Já se tam sem tam ještě podívám ale není tam co číst a s kým pokecat a kolikrát jsem si říkal že i ti co tam byli jako Pamela sympatičtí tak to tam vzdali protože je to tam podle mě úplně o ničem. Jestli jsem se trefil tak jsem rád, že jsi se tady ukázal protože na Hifipasson byla nebo snad je sestav "pamely" jedna z nejlepších.

A pokud jsem se netrefil tak sorrááááč, a tak či tak vítej tady a neboj si udělat profil. Já tu jsem jeden z největších amatérů a z nikým jsem neměl problém. =)) zatím
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od martinowsky »

jinač ten koncák od cambridge je perfektní ted jsem měl půjčený s předkem music firs audio a festovně jsem čuměl jak to hrálo. Kdysi jsem to slyšel u kamaráda na WB actor a byla to pecka. No a jak jsem to pustil doma a těšil se hlavně na velké zlepšení basu tak jsem byl spokojený, ale co se dělo s výškama a středama. Ta čistota ta přesnost najednou další posun v prostoru. No já byl hotový jsem myslel že mám zas nové bedny. :thumbup: Ale já ještě budu muset pošetřit rekonstrukce baráku furt žere a žere prachy.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Mark Levinson »

LééLeee píše:No tak pozor,já jsem na ně patřičně hrdý jinak bych si je nekupoval.Já jen že tady všichni mluví o C60 a to je přece jenom jiná liga.
Krmím to C.A. 840 C /E /W ,XLR FURUTECH(označení z hlavy nevím),repro FURUTECH Reference III mono wire.Monster Power HTS 2100,plus tuner C.A. 640 v2 a DVD 540 V2.Případným kritikům rád zašlu číslo učtu a po zaslání příslušné částky si rád vylepším sestavu o vaše tipy. :mrgreen: Pořídil jsem si to za tvrdě vydělané a uspořené love a když jsem se jednou přeřekl kolik stál repro kabel,tak jsem byl málem vdovec.

LééLeee :thumbup:,
proč tak skepticky? Sestava na vysoké úrovni! Cambridge Audio, je dle mého názoru, velmi dobré hifi a série 840 je zvlášť vydařená. S těma manželkama to máme podobně =)). Ve vlákně WB jsme trochu off topic, chtělo by to vlastní vlákno. Jak píše Martinovský, každý zapálený hifista je vítán a rád si počtu a prohlídnu fotky ve Tvém vlákně. Zde se urážky nebo posměch nenosí ;).
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Žádné další zkušenosti s touto značkou?Co nové modely Vector a Vertex? Nikdo nemá,neslyšel? Nesrovnával?
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Zanedlouho vypluje nová vlajková loď od Wilson Benesch,reprosoustavy Cardinal.
Nejedná se remake modelu Chimera,jde kompletně o novou technologii měničů i ozvučnice...
Cena bude někde kolem cca 65-70.000,-GBP.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od martinowsky »

už jsem se díval na jejich stránky :thumbup: , cena lidová :angel:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od bigjoe »

...a šly by i na domácí kino ?...a doufám, že jsou to regálovky, protože ty jsou jasně lepší ! \m/
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

:D u sestav domácích kin,zejména pak 7.1 budou subwoofery TORUS grátis :D :D a ladička pijan v ceně..
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od martinowsky »

No už se těším až si je v Tykonu poslechnu. :razz:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

To já se moc netěším ...... přeci jenom si chci užít svoje C60. :D

Ale asi si je možná poslechnu, pak pujdu domů a týden nebudu poslouchat - jen pro jistotu .
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

Ale jak jsme se schodli s jedním hifi kamarádem - Cardinal je jistota pro majitele ACT C60, že je možno jít ještě dále, kdyby je začali hlodat pochybnosti a ruplo jim v bedně ....
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od winelover »

Maretti píše:To já se moc netěším ...... přeci jenom si chci užít svoje C60. :D
Jestli jsi to Maretti moc neuspěchal a neměl sis na ně počkat. Při nejhorším je dáš na předek a C60 na zadek. :lol:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

jasně. a manželku posadím na trakař jak mě bude opouštět :D
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od martinowsky »

NO JE TŘEBA TO ZVÁŽIT, LEPŠÍ DVĚ BEDNY A MANŽELKA CO UVAŘÍ A NEBO ČTYŘI BEDNY BEZ MANŽELKY .............???
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Tony »

martinowsky píše:NO JE TŘEBA TO ZVÁŽIT, LEPŠÍ DVĚ BEDNY A MANŽELKA CO UVAŘÍ A NEBO ČTYŘI BEDNY BEZ MANŽELKY .............???
Štyri bedne a dve milenky :lol:
Odpovědět