Wilson Benesch

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od lidumil »

EE - čtyři koně na dvoře :-))) bez milenek a láhev tuzemáku z Drakovky =))
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od jimmi »

lidumil píše:EE - čtyři koně na dvoře :-))) bez milenek a láhev tuzemáku z Drakovky =))
Je to dnes riziko že tie Benesche po tom tuzemáku ak sa to Ti podarí prežiť budeš zo štastim možno len počuť.Vidieť už asi nie.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Maretti »

To je na zváženi, pokud oslepnu z chlastu tak se mě třeba zlepší sluch - jako kompenzace jednoho chybějíciho smyslu :shh:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od lidumil »

No zkoušet to radši nebudu - nejistý výsledek :-(
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Sanycz
Příspěvky: 21
Registrován: 24 led 2013 20:49

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Sanycz »

WB Cardinal vypadá opravdu famózně, a dá se předpokládat že i tak hraje: http://wilson-benesch.com/downloads/bro ... h-2012.pdf
Electrocompaniet AW250R+EMM Labs CDSA SE+WB Discovery
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Mark Levinson »

Wilson Benesch - Cardinal

Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Nová recenze vyjímečných Wilson Benesch Discovery je zde: :thumbup:

http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso ... overy.html
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Yngwie »

Pěkné pěkné ... zajímavá konstrukce, to se jim musí nechat. Hrát to musí jako víno za ten obolus :thumbup:
bertram

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od bertram »

Libor Šulc-TYKON píše:Nová recenze vyjímečných Wilson Benesch Discovery je zde: :thumbup:

http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso ... overy.html
Nemám rád všeobecne všetky recenzie , ale táto konkrétne mi príde , ako tendenčná a hodne preferujúca jednu značku.
Nie že by boli Wilson Benesch Discovery zlé reproduktory , ale stavať ich na najvyšší piedestál pod ktorým končí všetko,
je trošku nie fér.

Veď s čím to hralo a v akých priestoroch . Myslím , že Audiodrom už stráca zo svojej nezávislosti a nestrannosti.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od boxer »

Myslím , že Audiodrom už stráca zo svojej nezávislosti a nestrannosti.

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Dieter Burmester »

bertram píše:Myslím , že Audiodrom už stráca zo svojej nezávislosti a nestrannosti.
Ver nekomu, kdo doma dobrovolne posloucha na Accuphase, ze... :cool:
Dieter Burmester
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od PavelN »

to Bertram:

nechci tady nikoho obhajovat, ale tato recenze mi přijde spíše objektivní než tendenčně napsaná:
- autor popisuje inovativní přístup ke konstrukci (isobaric, materiál ozvučnice)
- samotná recenze je "civilně" napsána. Žádné básnické opisy, tryskající nadšení a nalezení svatého grálu
- přijde mi, že autor skrytě upozorňuje na to, že sice Discovery hraje přesně a rychle, ale zvuk nemusí být akceptovatelný vzhledem k různě kvalitním nahrávkám a železu pro každého (Discovery odhalí nedostatky řetězce a nahrávek)
- stejně tak píše v dobrém o rohacelových repro B a W,
- v závěru pak upozorňuje na to, že Discovery jsou svými parametry a výkonem podobné sloupovým sestavám - zaplatíte tedy podobné peníze jako za stojanovou reprosoustavu u konkurence, ale máte zvuk sloupové reprosoustavy (ty jsou samozřejmě daleko dražší).
- navíc Discovery nedostaly ani hodnocení jako 100 % reference.

Toť můj dojem z recenze.
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Dieter Burmester »

Cely problem je, ze jakmile si prectes pochvalu na znacku, ktera neni "ta tvoje", tak te to nakrkne. Nebo aspon vetsinu "hifistu" (coz nemusi byt nutne pripad bertrama). Jen par jedincu tohle umi prejit s klidem a vetsinou se jedna o lidi, kteri jsou "na konecne zastavce", maji drahe a vymazlene sestavy vcetne akustickych uprav, jsou naprosto spokojeni, poslouchaji muziku, a jsou jim ostatni zabomysi valky, diskuze a hadky u zadele ;)
Dieter Burmester
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od lubos »

to PavelN:

Ja som Bertrama pochopil tak, ze to hralo v studiu s upravenou akustikou a bedne za 200t. hrali na zeleze za 1mil., co pri hrani v standartnej domacnosti a primeranom zeleze urcite tak nezahra. ;)
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Vlado222 »

Myslím že keby na Audiodrome postavili na najvyšší piedestál pod ktorým stojí všetko výborné ale bohužiaľ predražené FOCAL JMlab Diablo Utopia Be, tak by Bertramovi recenzia na ne neprišla ako tendenčná a hodne preferujúca jednu značku.
Audiodrom by pre ňho aj naďalej bol nezávislý a nestranný. :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Yngwie »

Dieter Burmester píše:
bertram píše:Myslím , že Audiodrom už stráca zo svojej nezávislosti a nestrannosti.
Ver nekomu, kdo doma dobrovolne posloucha na Accuphase, ze... :cool:
Někdo dobrovolně poslouchá basující hliníkovou krabici s mega dumping faktorem a někdo vycizelovaný nenápadný Accuphase :thumbup: . Já bych takovou E-560 za 507u s klidem vyměnil :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Dieter Burmester »

Je to mimo téma, tak si o tom popovídáme skrze jiný komunikační kanál ;)
Dieter Burmester
bertram

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od bertram »

Vlado222 píše:Myslím že keby na Audiodrome postavili na najvyšší piedestál pod ktorým stojí všetko výborné ale bohužiaľ predražené FOCAL JMlab Diablo Utopia Be, tak by Bertramovi recenzia na ne neprišla ako tendenčná a hodne preferujúca jednu značku.
Audiodrom by pre ňho aj naďalej bol nezávislý a nestranný. :mrgreen:
Vlado,

trošku nechápem slovosled tvojéj prvéj vety, ale viem o čo Ti ide. Áno , určite je to aj v kontexte s Diablo Utopia , ktoré som mal
dva roky doma a prežil som s nimi vela pekných chvíl. Momentálne mám v izbe už niečo iné a Diablo Utopia sú zabalené a na predaj.
Prečítaj si tieto dve recenzie , pozorne a potom súď.Ak spojím Focal Diablo Utopia III. s tým čo hrali Wilson Benesch , tak sme úplne
niekde inde a nemusí recenzent chodiť počúvať rozohraté a hlavne predražené!!!!!!!!! Focal Diablo Utopia III. po svete . Že Wilson Benesch
Discovery sú hodné svojej ceny , ktoré sú ešte drahšie ako Focal Diablo Utopia III. , po tejto recenzii, radšéj pomlčím.

Preto nemám rád recenzie a hlavne , keď sa tam niečo porovnáva. Porovnávať môžme, dajme tomu rovnaké podmienky .Ja ich predávam,
ale okrem pindania a kydania na Focal všeobecne to nikam nevedie . Predávam ich za 40% nákupnéj ceny. Ale to sem nepatrí.

Dúfam , že sa nik nechití toho, že ich predávam a som alergický na akékolvek porovnávanie. Určite nie , ale ide mi o recenzie a o to , ako
sa veci porovnávajú. Tak sa Vlado na to vykašli a Focal Diablo Utopia III. nie je pre mňa žiadny piedestál dokonalosti. Mám rád hifi a všetko
okolo neho a preto ak je možnosť rád doma niečo zmením , ako napríklad teraz. :smile:
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Vlado222 »

Bertram za slovom všetko som zabudol dať čiarku,
Opravená veta - Myslím že keby na Audiodrome postavili na najvyšší piedestál pod ktorým stojí všetko, výborné ale bohužiaľ predražené FOCAL JMlab Diablo Utopia Be, tak by Bertramovi recenzia na ne neprišla ako tendenčná a hodne preferujúca jednu značku.

Podľa mňa neexistuje objektívna recenzia. Všetko čo napíše recenzent je len o jeho subjektívnych pocitoch a tak to treba brať a platí to aj na recenzie na Audiodrome. Netreba z toho robiť vedu.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od aretax »

Všetky recenzie sú subjektívne. Nikto nemá doma všetky aparáty a kabeláž, aby mohol porovnať zvuk medzi rôznymi prepojeniami zostavy. Ak napr. na niektoré bedne "sadne" hifi reťazec, bedne sú vynikajúce. Ak však nesadne, ťažko povedať o nich, či sú zlé. Možno potrebujú iné komponenty. To platí tak o Wilson Benech, ako o Focal a všetkých ostatných značkách. Ďalším dôležitým faktorom je miestnosť. dve rovnaké miestnosti neexistujú, teda ani z reprobední nemôže byť v 2 rôznych miestostiach rovnaký zvuk. Posledným faktorom je samotný poslucháč. Koľko ľudí, toľko chutí...Preto je naozaj ťažko hodnotiť, či je Audiodrom objektívny, či nie. Podľa mňa je subjektívny, lebo redaktor v ňom píše výlučne svoj názor na jednotlivé komponenty. Ale to platí pre testy vo všetkých časopisoch, pretože nikde nemôžeme sedieť všetci (to by bol maglajz). Pár ľudí podá svoj názor, ktorý my môžeme a nemusíme prijať.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Mám drobný dotaz pro vlastníky WB.
Jak máte nasměrované bedny (myslím tím jestli se osy protínají před, za a nebo v místě poslechu a proč)
Já mám své repro natočené tak, že se osy protínají v místě poslechu. Neříkám že je to tak správně, ale nemám čas na velké testovací experimenty.
Budu rád za postřehy.
Uživatelský avatar
Sanycz
Příspěvky: 21
Registrován: 24 led 2013 20:49

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Sanycz »

No a další novinka s novou cenou: http://www.svetaudia.cz/wilson-benesch- ... platek/191
Electrocompaniet AW250R+EMM Labs CDSA SE+WB Discovery
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

WB teď u některých modelů nabízí i možnost vybrat si další 4 barvy karbonu.
http://wilson-benesch.com/products/card ... eaker.html
:thumbup:
Škoda že se tato značka stala pro lidi takřka nedostupná :thumbdown:
Rozdíl cen třeba mezi Discovery a Discovery II je zhovadilý (viz předešlý příspěvek) a to už i za původní model to byl celkem ranec!!!
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Na druhou stranu se musí nechat, že do kategorie HIGH-END bedny této firmy rozhodně patří :thumbup:
Dělají si všechno sami, včetně měničů :thumbup: a dělají to svým nezaměnitelným způsobem :thumbup:
Technologie, materiály, konstrukce, design...to člověk běžně nevidí :thumbup:
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

wilson-benesch-guangzhuo-show-2016-endeavour-discovery-cardinal-loudspeaker-carbon-fibre-3.jpg

Dělají i zajímavý rack :thumbup: Prodává se to po "patrech"
wilson-benesch-bristol-sound-and-vision-show-2015-4.jpg
Cenu jsem ani nezjišťoval :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Šéfové
stažený soubor (1).jpg
I gramec není zrovna tuctový.
8a954152e30628a652ba7f26e4044bf5_1486797586.86.png
bristol_18.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Je tady sice ohledně WB dlouho mrtvo, ale snad by mi mohl někdo osvětlit situaci.
Vlastním WB Curve, repro mají zvlášť terminály na výšky a zvlášť na středobas.
Když připojím singl wire reprokabel na středobas, hraje středobas skvěle, ale výšky jsou hrozné (nevýrazné, potlačené, detaily zanikají...)
Když dám kabel na výšky, hrají výšky luxusně, bohužel středobas trpí stejnými neduhy (tenký, nevýrazný, ztrácí se detaily, dynamika...)
Takže 2 metrovým drátem to hraje skvěle a 15cm jumper to zdegraduje ??? Vyzkoušel jsem vícero jumperů, bez výsledku, změna "nic"
Skončil jsem u jumperů Furutech jumperflux a rozdíl "nic"
Rád bych upozornil že nejde o nějakou "psychoakustiku" nebo něco podobného. Rozdíly v zapojení jsou enormní!!!
Zaráží mně, že 15 cm jumperů tolik degraduje zvuk (Bez ohledu na kvalitu jumperů je výsledek stejný)
Je někdo, kdo by mi to mohl aspoň drobátko vysvětlit?
Co se na těch 2m kabelu mezi amp-repro stane, že to pak ten jumper nedokáže přenést na konektory dalšího pásma??? :crazy:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Frogyman »

Jumpery jsou extrémně důležité. Já, po vyzkoušení několika modelů (včetně továrních nordost atd), dal na radu zkušenějších a nechal udělat dvojité jumpery z repro Valhalla. A pak začalo vše hrát tak jak má. Tedy to jsem si myslel do té doby, než člověk vyzkouší bi-amping. To je pak zase jiný level :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

To jakože "jumperflux" jsou málo? :crazy: Lepší jumpery Furutech nedělá. A jak říkám, mezi jumpery žádný rozdíl. Teda u mně a u těch co jsem vyzkoušel. 15cm drátu za 10k zdegraduje zvuk, dvometrového drátu za 35k? Tomu nějak nerozumím.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Dieter Burmester »

Vymenit kisne za nejake trojterminalove, amplifikovat kazde pasmo zvlast a jumpery nemusis resit :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

=)) =)) =)) Myslím že mám dost problémů s bi-wi, 3,4 - wire by bylo nepochybně zajímavější a vtipnějsí (hlavně pro šrajtofli :angel: )
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Nerad bych dospěl do stádia že nejdražší komponent v mé sestavě budou jumpery :lol:
Nebo je tady někdo, kdo má s konkrétním drátem k WB nějakou zkušenost?
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Frogyman »

Dieter Burmester píše: 17 úno 2022 10:05 Vymenit kisne za nejake trojterminalove, amplifikovat kazde pasmo zvlast a jumpery nemusis resit :thumbup:
@pamela
Doporučení od DB je na "amp" a to je jiná liga, než "wi". :angel:

A chceš konkrétní zkušenost s WB? Tak tu nemám, přesto si dovolím ještě drobnou úvahu. Podle mne ti nezbude nic jiného, než všem ostatním. Zkoušet, zkoušet a zkoušet. Když budeš mít štěstí, tak tě to bude stát jen náklady na dopravu při různých zápůjčkách, v opačným případě nákupy a prodeje. Bohužel.

Anebo cesta, kterou volilo více zdejších členů - úprava uvnitř a stažení pod jeden terminál. Ale to musíš vědět, že jsou to bedny "nafurt" :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

No jít cestou bi-amp se určitě z finančních důvodů nechystám, stejně by zůstal problém napájení repro :crazy:
Takže krom druhého drátu k bedně, bych přidal i další zes? Tohle fakt nechci, navíc přináší to spoustu dalších otázek. Např, je lepší bi amp, nebo ve stejné ceně nebo jeden stereo zes....atd. Takhle můj dotaz nezněl, chtěl jsem vědět, proč to mám, tak jak to mám.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Frogyman »

Což jsi odpověď dostal...
zabiny007 píše: 17 úno 2022 09:51 Jumpery jsou extrémně důležité.
HOWG
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

A já jsem psal, že jumpery co jsem vyzkoušel měly nulový výsledek, tzn. žádná změna. Ptám se, proč 2m drát přivede na reprosvorky dané sekce skvělý zvuk (v rámci kategorie) a jakékoliv jumpery to "zkazí" při propojení na druhé pásmo.
Jen se ptám, samotného mě zajímá proč to tak je.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od terahera »

Že neslyšíš rozdíl v jumperech je dost zajímavé :-? Z mé zkušenosti vím,že jumpery mají významný vliv na zvuk
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Taky je mi to divné, všude sposta článků o rozdílech ve zvuku při výměně jumperů a u mých beden nic. zkoušel jsem originál WB co byly v balení beden, nějaké Acrolink z metráže, Furutech Powerflux, možná ještě nějaké home made a výsledek "0" Ovšem přehození singl wire kabelu na druhé svorky diametrální změna, ovšem v neprospěch pásma co je na jumperech. Asi zbývá dokoupit stejný drát i na druhé pásmo, bohužel potřebuju banánky a ty daný kabel nenabízí. Zajímá mě teda, jestli zde někdo nemá zkušenost s repro WB a jiným kabelem než Furutech. Aspoň letmou.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Pamela »

Nicméně jsem rád za každý komentář. Jsem smířen s tím že budu muset jít do bi-wire, jen bych rád věděl že to vyřeší můj problém. Půjčit si stejný drát na zkoušku nemám možnost, tak bych se rád dozvěděl co jiného z drátů si s WB rozumí.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Wilson Benesch

Příspěvek od Dieter Burmester »

Nejsem toho pritelem, ale kabel se dvema koncovkama na strane zesilovace a ctyrma na strane bedny by to nevyresil?
Dieter Burmester
Odpovědět