Step Up trafo pro Denon DL-301

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
pacient
Příspěvky: 11
Registrován: 11 říj 2011 11:31

Step Up trafo pro Denon DL-301

Příspěvek od pacient »

Dobrý den přátelé,

přicházím mezi vás s dotazem a prosbou. Po mnoha letech spokojeného poslechu gramofonů s MM přenoskami, jsem se pustil do mnou neprozkoumaného území MCLO přenosek. Pro ochutnání jsem si koupil zánovní Denon DL 301. Musím říct, že se mi svým projevem dost líbí a koupě nelituji.
Nicméně, protože jsem po dlouhá léta zařízený na MM přenosky, nemám moc na výběr v MC preampech. Teď hraji milou Denonku přes iFi ZEN Phono. Nehraje to vůbec zle, ale musím říct, že minimálně dva z mých MM preampů (Macurův OpenAmp, i Actidamp MKIV), hrají o něco lépe.

Proto jsem si řekl, že by pro mě mohlo být řešením nějaké šikovné Step Up trafo. A tím se dostávám k jádru svého příspěvku. Jaké SUT byste mi doporučili ke staré DL 301? Případně, neválí se vám doma v šupleti nějaké SUT, které byste mi mohli prodat?
Jak jste už určitě poznali, pohybuji se v levelu ""autocenzura"". Proto by mě zajímalo něco v nižší cenové hladině. Rozhodně bych nerad hodnotou SUT převýšil hodnotu gramofonu a přenosky (Sony PS-X50). Z nabídky na trhu s ojetým HiFi mě zaujala SUT Denon AU-320. Takže asi něco takového bych si představoval.

Děkuji vám za čas, který jste věnovali mému příspěvku. A budu se těšit na vaše rady, nebo případné nabídky.

Hezký den,
David
TT:LencoL78,Thorens160,Sony PSX600;TA:ActidampMK4,PMA OpenAmp,iFiZEN;Přenosky:Nagaoky,Technics205;Železo: HaflerDH220,110,RiAudio,Marantz;Repro:HansDeutsch312s
Odpovědět