SROLL

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SROLL

Příspěvek od terahera »

Tak to už je větší psycho,než jsem doteď myslel,a to jsem si myslel,že mě už v sektě nemůže nic překvapit :roll:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: SROLL

Příspěvek od daliborr »

Psycho je o sektě normál, nemám slov pro tuhle kreaci. Pojistka je asi nade vše. :silent:
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Teoretik se diví a bastlíř žasne. Každopádně se oba shodnou na "sektě Sroll". Průchod záště prý osvobozuje, tak vám přeji uvolněný víkend.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
kychtax

Re: SROLL

Příspěvek od kychtax »

kdyby si dal výrobce tu malou práci a aspoň obecně srovnal v čem se epigram liší od rhytmu, mohl byt podobných úvah na forech ušetřen. Stačilo dát 5 odrážek na web.
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Pro vážného zájemce o můj Sroll Rhythm jsem schopen domluvit porovnání se Sroll Epigram u kamaráda.

Kychtax - nabídni své služby marketingového poradce přímo Luďkovi.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
petrnemec2011
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2016 10:35

Re: SROLL

Příspěvek od petrnemec2011 »

Omlouvám se, pokud můj příspěvek vyzněl negativně, podle mě Rhythm (především s kvalitnější pojistkou) hraje fakt za dané peníze výborně a já ho (alespoň prozatím) rozhodně neplánuji vyměnit. Jeho největší problém je, že nemá symetrický vstup, jinak naprostá spokojenost. Na druhou stranu, to jak málo topí a přitom má dobré basy, je fakt super.
petrnemec2011
Příspěvky: 12
Registrován: 07 črc 2016 10:35

Re: SROLL

Příspěvek od petrnemec2011 »

Ještě dodám, že jsem měl více různých zesilovačů, ale čistotou se málo co vyrovná zesilovačům od Luďka Šrola.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SROLL

Příspěvek od terahera »

Jiri píše: 27 lis 2020 11:05 Teoretik se diví a bastlíř žasne. Každopádně se oba shodnou na "sektě Sroll". Průchod záště prý osvobozuje, tak vám přeji uvolněný víkend.
Reagoval jsem na průběh vlákna,nevidím v tom žádnou zášť,prostě mě šokovalo,jak to směřuje k tomu,že upgrade těchto siličů spočívá jen ve výměně pojistek :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Terahera
Já jsem si to o pojistkách přečetl taky a pochopil jsem to tedy jinak.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SROLL

Příspěvek od terahera »

Jiri píše: 27 lis 2020 13:26 Terahera
Já jsem si to o pojistkách přečetl taky a pochopil jsem to tedy jinak.
Což znamená,že to tak musí chápat všichni :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

petrnemec2011 píše: 27 lis 2020 12:32 Ještě dodám, že jsem měl více různých zesilovačů, ale čistotou se málo co vyrovná zesilovačům od Luďka Šrola.
Čím byla ta čistota posuzována a na jakých nahrávkách?
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

kychtax píše: 27 lis 2020 11:10 kdyby si dal výrobce tu malou práci a aspoň obecně srovnal v čem se epigram liší od rhytmu, mohl byt podobných úvah na forech ušetřen. Stačilo dát 5 odrážek na web.
No popis na Webu je dost technicky nešťastně napsaný, vybrat to správné slovo je dost složité abych se moc nedotkl.

Uvedu jen některé z perliček, kterých je tam opravdu plný text, prostě nepočítaně jedna vedle druhé:

"V signálové cestě jsou použity vysokofrekvenční tranzistory 8Ghz. To je asi 100x vyšší rychlost než v běžných konstrukcích." Chtěl bych vidět ty výkonové tranzistory schopné dodat stovky wattů a přitom zvládající 8Ghz.

nebo

"Na důležitých místech jsou použity ultra drahé audio odpory Z-Foil VAR. Ty představují absolutní špičku v eliminaci všech zkreslení, které na odporech vznikají. " Odpory jsou jen odpory a nemají co eliminovat, nejsou to aktívní součástky.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

zbytecny nikam nevedouci flame

ad odpory ... fakt neni hodnota na odporu ukazatelem jeho kvality, tj.neni odpor jako odpor ... z vlastni zkusenosti - na stredech do vyhybky jsem pouzil celkem slusne odpory Jantzen, pak jsem narazil na odpory PathAudio a i kdyz byly nekrestansky drahe objednal jsem je ... rozdil v podani stredu znacny ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

Výhybka není signálová cesta zesilovače, v signálové cestě není třeba výkonových odporů jako ve výhybce, u té výhybky nebude tak ani problém s odporem jako takovým, jak s jeho indukčností, neboť jsou to většinou drátové odpory, takže je třeba používat bezindukční odpory, nebo tu indukčnost zahrnout do výhybky, což považuji za úplnou samozřejmost, bez potřeby to zdůrazňovat.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

vitame teoretika a dekujeme za nazor, posilame peknou pisnicku. Samozrejme ze u oba druhy byly s minimalni indukcnosti, ani jeden dratovy (znate skutecne totalne bezindukcni ?)

ale zpet k tematu - popisky divne, zvuk hodnotite jak ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

Podívám-li se na měření https://sroll.com/technologie.html

Obrázek

přestože nejsem měřič, ale spíše posluchač, tak jsou to dle měření zesilovače s překrásným plným zvukem, něco jako když jsem dělal v hluboké minulosti hudební efekty jako "housle", kde se tvoří řada harmonických a jeden nástroj tak zní jako kvarteto či vícehlasé houslové těleso, ale s věrností reprodukce to nemá nic společného.

Je třeba si rozmyslet, co vlastně chceme, líbivý zvuk, tím že jej zesilovačem dotváříme k obrazu svému, čímž nám mnohé nahrávky budou znít mnohem "lépe" a jiné budou neposlouchatelné? nebo chceme co nejvyšší věrnost a zvuk co nejblíže originálu, byť by byl jakýkoliv?

Hi-Fi bývala a stále je vysoká věrnost, ale co si představit pod HighEnd, to opravdu nevím.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

pojdme k tomu poslechu, kdyz jste posluchac ... jak se vam Sroll libi poslechove ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

Není to můj šálek kávy. Pokud jej někdo má a líbí se, pak je to jen dobře.

Pokud jej někdo má, můžeme poslouchat, porovnat a třeba nějaký názor vznikne.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

uprimne jsem rad ze se mi podarilo ziskat PMA Big Brother, nicmene neustale utoky na znacku Sroll moc nechapu
neni placka, neni highend
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: SROLL

Příspěvek od Vinco »

Federmann = BVA
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

zcela jiste ne
neni placka, neni highend
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

Federmann je naprosto výjimečný v tom, že ho odmítají poslouchat jak hifisti tak i technici (BVa, PMA, atd). =))
Prostě kategorie sama pro sebe.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Bond 007 alias Monte

Re: SROLL

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Spíš kolem Federmanna jsou osobní útoky, pro mne obrovská nuda a dokola a dokola. . Stavit přístroje doma v obyváku, nebo v garáži, tady cesta nevede. Ono to podstatě nikoho nezajímá a může být zvuk sebelepší.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

promin, tvuj prispevek mi nedava zadny smysl
neni placka, neni highend
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Pavle,
Za nevraživost vůči značce Sroll, není na vině zvuk, ten je v pořádku, ale chování majitele značky v čs. hifi prostoru(vstupování do prodejev2nd)., zbytečné tanečky ohledně zveřejnění čehokoliv z výrobků, např zalití konektorů u kabelů, aby nešel rozebrat aj.
To vše koření ještě někteří militantní členové tzv. sekty, kteří tento výborný zesilovač potom dokáží zošklivit téměř každému.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SROLL

Příspěvek od PavelDosko »

ahoj Honzo,tomu rozumim, ale ten kolotoc porad dokola je imho zbytecny
neni placka, neni highend
Bond 007 alias Monte

Re: SROLL

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Když si dám značku SROLL do google, co najdu, skoro nic. Vše mi připadá, jeden dva zesilovače běhají po republice a všichni ho chválí do nebe, ale za dva roky je na prodej. Třeba slovenská firma Canor je jiná káva, pěkné zesilovače, vzhled, výroba, reklama. Berte věc z mého pohledu, přeci nepojedu stovky kilometrů do nějaké poslechovky s jedním zesilovačem. Já nemám nic proti značce, ale něco je špatně.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

Vyjadřoval jsem se k ryze technickým věcem a textu, nemůže nikdo napsat:

"Při vývoji SIL technologie jsem provedl mnoho srovnávacích poslechových testů se všemi světově uznávanými konstrukcemi. Pochopením příčin různých slyšitelných zabarvení jsem dospěl ke specifické kombinaci obvodového a konstrukčního řešení zesilovacích stupňů. Jde o zvláštní topologii, která zachovává dobrou linearitu přenosu i bez používání obvyklých celkových zpětných vazeb a operačních zesilovačů. Linearita je zajištěna ošetřením pracovních podmínek každé součástky tak, aby pracovala pouze v lineární části své pracovní charakteristiky. Zbytková nelinearita je kompenzována sčítáním se zrcadlově obrácenou nelinearitou, čímž se navzájem ruší."

A potom naměřit takový prales harmonických, který vzniká právě na značné nelinearitě zesilovače, a je patrný v celém akustickém pásmu. Toto je jeho měření při 200Hz, obrovské zkreslení a pronikání síťové složky.

Obrázek

To není žádná nevraživost, to je jen konstatování, že ty zesilovače mají specifickou barvu zvuku, která se může mnohým líbit, ale s věrností zvuku to nemá nic společného.

Já se snažím držet všechny harmonické na úrovni -140dB.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: SROLL

Příspěvek od Dasta »

Pavle, máš pravdu, že je zbytečný, nicméně je to odezva na výše popsané.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SROLL

Příspěvek od terahera »

Je to přesně tak,jak píše Dasta.Já proti výrobkům této značky vůbec nic nemám,jde ale o chování konstruktéra a vůbec ta aura kolem :cool: Jinak zvuk jeho výrobků dobře znám z více instalací,dokonce jeden můj hifikamarád(bydlí kousek) jeho silič,dac i kabely má a zvuk u něj je jeden z top,co znám,nedávno povýšil na Epigram,takže se k němu zase těším :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: SROLL

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Ani "bastlíř" nemá nič proti výrobkom p. Šrolla. Keď ale niekto napíše "Takže když někdo do MK3 dá lepší pojistku, má v podstatě po zvukové stránce Epigram.", príde mi to absurdné. Vám nie?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: SROLL

Příspěvek od terahera »

Bubuxin-KILBRU power píše: 29 lis 2020 12:08 Ani "bastlíř" nemá nič proti výrobkom p. Šrolla. Keď ale niekto napíše "Takže když někdo do MK3 dá lepší pojistku, má v podstatě po zvukové stránce Epigram.", príde mi to absurdné. Vám nie?

Příjde,proto jsem reagoval,že je to psycho,ale byl jsem hned nařknut členem sekty ze závisti :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: SROLL

Příspěvek od blesk666 »

pozor to s tou poistkou nenapisal priamo pan Sroll, ale clen tohto fora. To co mu udajne pan Sroll prezradil o rozdiely Rhytm mkIII vs Epigram. Kedze pan Sroll podla mna nie velmi stastne komunikuje svoje vyrobky, tak aj toto moze byt len len nejaka nepodstatna cast pravdy a ak povazoval za vhodne komunikovat poistku ako podstatnu zmenu pre toho komu to zdelil, stale to moze byt aj trochu inak. (napr ak autor vie ze pre niekoho z jeho “kruhov” je “znackova” poistka dolezita, tak preco ju tam nedat a nekomunikovat to).
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

petrnemec2011 čtv 26. lis 2020 13:48:26 píše: 26 lis 2020 13:48 Zdravím,

nedávno jsme o tom hovořil s Luďkem a rozdíl je hlavně v tom, že Epigram má mít odolnější provedení a přístupnou pojistku zvenčí. On prý od tohoto jara dává do Epigramu jinou, údajně velmi dobrou průmyslovou pojistku, která má být o hodně lepší než je ta, kterou dával dříve do Rhythmu. Takže když někdo do MK3 dá lepší pojistku, má v podstatě po zvukové stránce Epigram. Vhledem k ceně Rhythmu se určitě vyplatí např. Synergistic Research Orange Fuse.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: SROLL

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

blesk666: Samozrejme že toto ide mimo Šrolla.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SROLL

Příspěvek od Federmann »

Ale přímo v technickém Šrollově popisu popisu jsou i jiné pozoruhodnosti či perly, jen nevím kterou součástkou jsou dosažitelné, stejně tak čím jsou pozorovatelné či měřitelné:
SROLL: "Obvodové řešení a jeho geometrie je přizpůsobena také určitým přírodním zákonům pro podporu léčivých účinků hudby."
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: SROLL

Příspěvek od tujatuja »

Federmann píše: 29 lis 2020 15:45 Ale přímo v technickém Šrollově popisu popisu jsou i jiné pozoruhodnosti či perly, jen nevím kterou součástkou jsou dosažitelné, stejně tak čím jsou pozorovatelné či měřitelné:
SROLL: "Obvodové řešení a jeho geometrie je přizpůsobena také určitým přírodním zákonům pro podporu léčivých účinků hudby."

Co na to říci? :eek:
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

L.Š. je svérázný konstruktér a člověk ho tak musi brát ikdyž s nim někdy nesouhlasíme.
Nejlépe za něho ale hovoří jeho výrobky a ne jeho webovky.
Nevím o žádném jiném nezávislém výrobci, který dokázal nabídnout svůj kompletní systém (zesilovač, DAC, reprosoustavy, síťový filtr, kabeláž).
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: SROLL

Příspěvek od jimmi »

Napr. BRYSTON tiež ponuka komplexne všetko. :cool: https://bryston.com/

Okrem sieťových či repro káblov lebo to asi v Kanade ešte nevedia že " HIFI a HIGH-END Káble " to je najvačší kšeft a biznis. :angel:
Sorry že to píšem tu vo vlákne Sroll. A "prehrávač CD" teda mechanika bol u Srolla vo vývoji ale zapadol prachom.
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: SROLL

Příspěvek od Jiri »

jimmi
Myslíš si, že Bryston je nezávislý výrobce typu firma jednoho muže?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Odpovědět