Mark Levinson-člen

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Janik »

Viktor používaš nejaké hodiny k routru?
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od PavelDosko »

Quentin píše: 26 srp 2021 14:04
PavelDosko píše: 26 srp 2021 14:00 spis zazrak ...
Proč si takový "nevěřící Tomáš"?
snad proto, ze jsem to zkousel ?
p.s. v jakemkoli IT segmentu se samozrejme uprednostnuje kabel nez wifi. A konkretne u streameru je wifi karta jen dalsim zdrojem ruseni (popravde nevim, zda jde u Auralic vubec vypnout)
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od terahera »

Zatty
Nemyslím,že ušetříš jen za jeden lan kabel,ale i za switch až dva,další kabel mezi switchi,napájení switchů....,což je třeba úspora kolem dvouset tisíc,v případě např Sotm :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od terahera »

PavelDosko píše: 26 srp 2021 14:00 spis zazrak ...
Také bych byl podobného názoru :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 26 srp 2021 14:39 Zatty
Nemyslím,že ušetříš jen za jeden lan kabel,ale i za switch až dva,další kabel mezi switchi,napájení switchů....,což je třeba úspora kolem dvouset tisíc,v případě např Sotm :cool:
určo ne.. stejně je kupis abys pro routr dodaval maximum. neušetris nic extra jen ten kabel a je jen otazkou času kdy takový sotm dostane anténku. Uvidíš za čas :razz: :razz:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Janik píše: 26 srp 2021 14:32 Viktor používaš nejaké hodiny k routru?
Ne, nepoužívám.


PavelDosko píše: 26 srp 2021 14:33 snad proto, ze jsem to zkousel ?
p.s. v jakemkoli IT segmentu se samozrejme uprednostnuje kabel nez wifi. A konkretne u streameru je wifi karta jen dalsim zdrojem ruseni (popravde nevim, zda jde u Auralic vubec vypnout)
Já sám jsem tímto jevem překvapen, protože slýcháváme tato dogma stále (IT segment upřednostňuje LAN před WiFi) a asi oprávněně, ale v tomto případě je to fifty-fifty. Vlastně i z tohoto důvodu mne to přesvědčilo o koupi. Jak jsem už někde psal, testovali jsme to tři na třech různých aparátech se stejným výsledkem. To nemůže být náhoda. Jeden z nás je vlastníkem Luminu, který je samozřejmě připojen přes LAN a i ten to takto slyšel.
Nevím jestli jde WiFi karta vypnout, ale možná ji má Auralic dobře ošetřenou a odrušenou. Nechci si hrát na experta, v tomto segmentu jim určitě nejsem, ale chci se jen podělit o zkušenost. Možná to pomůže někomu kdo ze stejného důvodu váhá.
Mark Levinson
kychtax

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od kychtax »

Určitě v tom nejsi sám. :thumbup: Když jsem zkoušel wifi kartu přes USB 1,5GBps, nebylo tomu zvukově co vytknout. Ale srovnání s náročnými řešeními za desetitisíce nemám. Mám ale s standalone serverem bez jakéhokoliv připojení. Proti "holému" ethernet připojení bez různých udělátek, byla ta wifi cesta lepší. Bez jakéhokoliv připojení pak to bylo nej. Pocitově čistší zvuk.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od PavelDosko »

prima
hlavni je si poslech uzit, at uz to leze z cehokoliv
neni placka, neni highend
koudy42

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od koudy42 »

Janik píše: 26 srp 2021 14:32 Viktor používaš nejaké hodiny k routru?
to jako jestli ma spravne nastaveny cas na routeru? :lol:
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od dvader »

koudy42 píše: 27 srp 2021 13:45
Janik píše: 26 srp 2021 14:32 Viktor používaš nejaké hodiny k routru?
to jako jestli ma spravne nastaveny cas na routeru? :lol:
To se nejlépe synchronizuje přes NTP protokol… :mrgreen:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Jiri »

ML
Pokud jste mohli porovnávat ten Auralic s Lumin, můžeš prosím napsat o jaký typ Lumin se jednalo a výsledek zvukového porovnání. Dík.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Jiri píše: 27 srp 2021 20:35 ML
Pokud jste mohli porovnávat ten Auralic s Lumin, můžeš prosím napsat o jaký typ Lumin se jednalo a výsledek zvukového porovnání. Dík.
Porovnání Luminu s Auralicem nebylo předmětem testování, šlo především o srovnání několika modelů Auralicu. Ani nevím přesný model Lumina co má Tomáš doma, nicméně jestli bude chtít možná něco napíše.
Mark Levinson
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od vitek »

Porovnával jsem u známého Lumin U1 s ARIES G2.1 a ARIES v sestavě už zůstal...bylo to docela jednoznačné.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Jiri »

Vítek
Dík, tak to je hodně zajímavé porovnání.
Vzhledem k ceně je navíc Aries G2.1 o dost levnější než Lumin U1.
Jaké výstupy na těchto streamer-transportech se při testu používali? USB nebo AES/EBU?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od vitek »

AES/EBU
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od psyloelf »

Ahoj,

v mém streameru jsou hodiny Crystek CCHD-950. Tak jsem si až do jara říkal zarušená wifi síť, vždyť to buffer s hodinami spraví . Tak jsem vesele streamoval přes wifi. Potom mě napadlo spojit si router se streamerem ethernet kabelem…..žádný rozdíl a mé přesvědčení se jen potvrdilo.

Potom mě napadlo že by hadí olej ? Pořídil jsem 2 switche s hodinami . Switche jsou propojeny optikou a začaly se dít věci.
Před měsícem jsem se rozhodl, že si zbastlím z druhého switche do streameru 100 mbit kabel (místo původního viablue s telegartner konektory) podle https://www.aktives-hoeren.de/viewtopic ... el+stephan

Jen jsem místo mědi použil stříbro (pro dobrý vnitřní pocit) a trochu jinak jsem udělal stínění. Nevím, jak sice hrají ethernet kabely za několik 10 K. U mě se zase zvuk zlepšil. A viablue je ve skříni. Třeba trpím DIY psychoakustikou :-?
To je moje cesta od wifi k ethernet kabelům a switchům.
Pokud je někdo spokojený s wifi, tak mu tleskám. Je to samozřejmě nejelegantnější připojení.
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od PavelDosko »

tak nejak
neni placka, neni highend
koudy42

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od koudy42 »

A co maji switche s hodinami zpusobit pri prenosu signalu? Hodiny DACu maji jako fungovat s temi ze switche?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od PavelDosko »

to neni uplne o DAC ale o dodavce cisteho signalu do streameru. Dalsi hodiny mas na vystupu streameru a napr. u Rockna si muzes vybrat zda budes prebirat hodiny ze streameru (jsou-li lepsi nez interni hodiny DAC) nebo nativni hodiny DAC
neni placka, neni highend
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od tm.watch »

Mark Levinson píše: 28 srp 2021 17:46
Jiri píše: 27 srp 2021 20:35 ML
Pokud jste mohli porovnávat ten Auralic s Lumin, můžeš prosím napsat o jaký typ Lumin se jednalo a výsledek zvukového porovnání. Dík.
Porovnání Luminu s Auralicem nebylo předmětem testování, šlo především o srovnání několika modelů Auralicu. Ani nevím přesný model Lumina co má Tomáš doma, nicméně jestli bude chtít možná něco napíše.
jednalo se o Lumin U1 mini s DAC Mytek Brooklyn DAC+. Měl jsem Auralic doma pár dní a soukromé porovnání jsem si udělal se závěrem, že kdybych se rozhodoval dnes, vzal bych Auralic. Lumin není prohra to vůbec, ale Auralic se mi líbil trochu vic.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od tm.watch »

PavelDosko píše: 30 srp 2021 17:40 to neni uplne o DAC ale o dodavce cisteho signalu do streameru. Dalsi hodiny mas na vystupu streameru a napr. u Rockna si muzes vybrat zda budes prebirat hodiny ze streameru (jsou-li lepsi nez interni hodiny DAC) nebo nativni hodiny DAC
Tady by se mi pro pochopení hodilo blokové schéma. Vůbec si nedovedu představit jak to v praxi funguje - hodiny na vstupu hodiny na výstupu. Je to krystal takže různé frekvence, i když možná na x tém místě za desetinnou čárkou. Ještě tak jsem schopen pobrat funkci master clock, ideálně jako samostatného komponentu. Ale hodiny v routru, switchi a streamru/DACu v tom mám hokej. Pokud by to někdo dokázal srozumitelně vysvětlit (asi v samostatném vlákně) byl bych vděčen. Myslím, že nejen já. Kobinovat switche, optiku, hodiny apod, bez toho abych věděl co a proč dělám mi nepřijde O.K. - tedy v mém vesmíru😂
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od PavelDosko »

ahoj, masterclock je moznost, jen neni v zasade kam v retezci ethernet - streamer - DAC zasadit tak, aby byl signal byl po kazde operaci osetren, proto "hodiny" na ruznycvh mistečch, idealne stejneho typu a samozrejme frekvence. Neves hlavu, napr. streamer Pink Faun jich ma 5, Taiko streamer dtto.
A bohuzel i napajeni tech "hodin" (oscilatoru) je slyset dost vyrazne, jako u vseho
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Yngwie »

tm.watch píše: 31 srp 2021 16:24
Mark Levinson píše: 28 srp 2021 17:46
Jiri píše: 27 srp 2021 20:35 ML
Pokud jste mohli porovnávat ten Auralic s Lumin, můžeš prosím napsat o jaký typ Lumin se jednalo a výsledek zvukového porovnání. Dík.
Porovnání Luminu s Auralicem nebylo předmětem testování, šlo především o srovnání několika modelů Auralicu. Ani nevím přesný model Lumina co má Tomáš doma, nicméně jestli bude chtít možná něco napíše.
jednalo se o Lumin U1 mini s DAC Mytek Brooklyn DAC+. Měl jsem Auralic doma pár dní a soukromé porovnání jsem si udělal se závěrem, že kdybych se rozhodoval dnes, vzal bych Auralic. Lumin není prohra to vůbec, ale Auralic se mi líbil trochu vic.
Asi si budu muset Auralic půjčit. Zatím jsem považoval U1 Mini za jednu z nejlepších voleb v nižší třídě. Ve prospěch Auralicu hovoří asi lineární zdroj. Je dražší o cca 10k, ale taky vypadá lépe ... byť jen v černé. Kombinaci Brooklyn DAC+zdroj Ferrum krmený X1 jsem doma zkoušel ... moc dobrý na tu cenu :thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Jiri »

Aha tak pokud se jednalo o porovnání s Lumin U1 Mini (ne plnohodnotné U1) a Auralic byl jen o fous lepší, tak už mi dává smysl i ten minimální vliv ošetřené ethernet LAN cesty proti wifi.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od vitek »

Jiri, aby nedošlo k mýlce, tak ten Luminu U1 co píšu já, nebyl Mini.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od tm.watch »

Jiri píše: 31 srp 2021 19:43 Aha tak pokud se jednalo o porovnání s Lumin U1 Mini (ne plnohodnotné U1) a Auralic byl jen o fous lepší, tak už mi dává smysl i ten minimální vliv ošetřené ethernet LAN cesty proti wifi.
Já jsem si pro sebe porovnání udělal s výsledkem jak jsem napsal. Auralic se mi líbil víc. O lan vs. wifi jsem ve spojení s Auralicem nepsal.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od tm.watch »

Yngwie píše: 31 srp 2021 19:33 Asi si budu muset Auralic půjčit. Zatím jsem považoval U1 Mini za jednu z nejlepších voleb v nižší třídě. Ve prospěch Auralicu hovoří asi lineární zdroj. Je dražší o cca 10k, ale taky vypadá lépe ... byť jen v černé. Kombinaci Brooklyn DAC+zdroj Ferrum krmený X1 jsem doma zkoušel ... moc dobrý na tu cenu :thumbup:
To určitě udělej. On se ten můj výsledek určitě nedá generalizovat. K Myteku mám LPSU, ale k U1 mini (zatím) ne. Ale hlavní bude osobní vkus, já mám raději “teplejši”, možná by se dalo napsat analogovější/lampovější zvuk. Upřednostňuji celek před detaily. Nepotřebuji superbas, raději vyrovnanost všech pásem. Takže určitě je lepší poslechnout si jej na vlastní uši.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od PavelDosko »

Levinson : co je to vlastne za bedny ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

PavelDosko píše: 08 bře 2022 21:20 Levinson : co je to vlastne za bedny ?
Jedná se o JM-Lab Focal Utopia Alto
Mark Levinson
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od PavelDosko »

prima
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od blesk666 »

pekne bedne osadene menicmi z najvysej rady Focal Utopia. 13” verziu basaku mam v mojich repro a bas je pre mna excelentny.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Po měsíčním čekání dorazily ke mně seismická pódia od Townshend Audio. Nemohl jsem bez toho být po zkušebním poslechu, kdy jsem měl zapůjčené pódia doma několik týdnů, jsem už nemohl jinak. Z odstupem času jen lituji, že jsem to nevyzkoušel dříve, už v době kdy to objevil Saša a dělal s tím poslechové testy. Upřímně, nevěřil jsem, že by to mohlo mít takový přínos.
Došlo k zpřesnění basové složky a to tak, že na první dojem máte pocit, že je basů méně. Není. Jen dojde k rapidnímu uklidnění celé reprosoustavy a tím dostanou více prostor i středy a výšky a tím pádem se zlepší prostorová scéna včetně odkrytí mnoha detailů v hudbě. Ne, že by to tam nebylo, jen je to mnohem zřetelnější a příjemnější.
Kdo máte možnost vyzkoušejte to, opravdu nebudete litovat. Toto jsem opravdu nečekal.
Sašo, díky za takové objevy.
Děkuji studiu Panský Dvůr Ostrava za zapůjčení a následné dodání Townshend Seismic Isolation Platforms.
.
2022-03-03 16.00.13.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od jirie »

Gratuluji!
Byl jsem ve Dvoře jen pro SACD Parsonse. Byly z toho čtyři hodiny, ale ze všeho nejvíc mě zaujala právě ta pódia. Jednoznačně asi nejlepší řešení. Zkrátka hrají jen bedny, ale ne celá podlaha, jak tomu mnohdy je.
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Vinco »

Na zaciatok musim povedat, ze zdielam to nadsenie z novej veci. Prijemny pocit to je, opat nanovo zazivat a pocuvat poznane.
Mam len jednu otazku - tie Townshend Seismic Isolation Platforms si svoje miesto vydobili aj nejakym porovnanim s konkurenciou, ci len na zaklade ich samotneho posobenia ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

jirie píše: 01 dub 2022 19:11 Gratuluji!
Byl jsem ve Dvoře jen pro SACD Parsonse. Byly z toho čtyři hodiny, ale ze všeho nejvíc mě zaujala právě ta pódia. Jednoznačně asi nejlepší řešení. Zkrátka hrají jen bedny, ale ne celá podlaha, jak tomu mnohdy je.
Jirie, díky!
Abych byl upřímný, tak se mi do toho zkoušení moc nechtělo, protože já ty své bedny sám nezvednu. A představa, že musím přizvat jednu nebo raději dvě osoby a bedny musím dát bokem, vyvážit Townshend Seismic Isolation Platforms a potom ustavit bedny, mne moc nenadchla. Teď jsem rád, že jsem to udělal a lituji, že jsem to neudělal dřív.


Vinco píše: 01 dub 2022 19:32 Na zaciatok musim povedat, ze zdielam to nadsenie z novej veci. Prijemny pocit to je, opat nanovo zazivat a pocuvat poznane.
Mam len jednu otazku - tie Townshend Seismic Isolation Platforms si svoje miesto vydobili aj nejakym porovnanim s konkurenciou, ci len na zaklade ich samotneho posobenia ?
Vinco,
je to tak, že pouštím notoricky známé věci a objevuji nové detaily a užívám si hudbu. Já jsem nijak neplánoval nákup platformy pod reprosoustavy, protože jsem myslel, že to mám vyřešené, proto jsem ani nezkoušel žádnou konkurenci. Dostal jsem se k tomu víceméně náhodně a přesvědčilo mne jen to samotné vyzkoušení Townshend Seismic Isolation Platforms, poslouchal jsem asi měsíc. Také zkušenosti Saši v tomto směru nebo vědomí, že to používá i p. Oudes ve studiu pod svými reprosoustavami mne utvrdily v mém rozhodnutí.
Mark Levinson
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od MAR »

Chtěl bych ti Viktore tímto poděkovat za návštěvu.

Byla pro mě velkou inspirací.
Byl jsem zvědav nejen na platformy Townshend, ale i na tvé další, pro mě, nové věci v tvé sestavě.
Jak popsat můj pocit výstižně ,, NA VLASTNI UŠI - PRECIZNĚ ODLADĚNÉ DO POSLEDNÍHO KABELU "

Poslech fantastický !
Poslouchám jinou muziku, vše mám jinak, sestavu i místnost, ale opravdu mě to bavilo a návštěva u tebe mi vykouzlila na tváří blažený úsměv.
Takto fantasticky hrát ,,FOCALY" jsem fakt nikde neslyšel. Ta čistota, průhlednost a detail v kombinaci se schopností prezentace nízkých kmitočtu - mi vyrazila dech.
To odhmotneni beden bude v tomto asi opravdu zásadní záležitostí.

Ještě jednou dík.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Zdeňku,
já děkuji za návštěvu a jsem rád, že se Ti to líbilo. Je sice fakt, že od Tvé poslední návštěvy se změnilo více věcí, ale Townshend Seismic Isolation Platforms se na zvuku podepsaly opravdu hodně.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Mám doma opět na poslech (po kolikáté už?) výborný kabel Furutech NanoFlux - NCF (speciální verze) s tzv. "hranatou" koncovkou C-19. Měl jsem ho doma už dříve a s touto koncovkou jsem jej používal do filtrace GMG Power Harmonic Hammer Exclusive a vždy se mi kabel těžce vracel. Kabel není zrovna levný a tak jsem mezi tím zkoušel i jiné značky a modely, abych dosáhl stejné zvukové nirvány za menší peníz, ale nepovedlo se. Tak jej mám opět zapojený do Hammeru a s blaženým úsměvem poslouchám jednu placku za druhou a kochám se.
Tentokrát už v systému zůstane.
.
2023-03-26 14.47.24.jpg
2023-03-26 14.47.58.jpg
2023-03-26 14.50.32.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Miles »

Tak to velká gratulace :thumbup: někdo poslouchá s novým sítovým kabelem jiný se těší na test Townshend podii dnes dovežených od Pavla z Panského Dvoru
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Miles píše: 01 dub 2023 18:38 Tak to velká gratulace :thumbup: někdo poslouchá s novým sítovým kabelem jiný se těší na test Townshend podii dnes dovežených od Pavla z Panského Dvoru
Díky, díky, a tak to jsem zvědav jak dopadne poslechový test podii Townshend? Těším se na report od HK kliky.
Mark Levinson
Odpovědět