Miles

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Miles

Příspěvek od Miles »

Nastal nám Nový rok a je na čase se představit , jsem ročník 67 a pocházím z města pod Bílou věží tedy Hradec Králové kde jsem se narodil vystudoval přivedl na svět dceru atd. V současnosti žiju a pracuji na vesnici v obci České Meziříčí která je jak známo proslavená snad již jediným fungujícím cukrovarem v České republice O Hifi atd se zajímám od svých cca 15 let měl jsem kolem sebe jednak spoustu lidí který měli doma na svojí dobu pěkné věci ,ale taky jsem chodil pokukovat na Velké náměsti do tehdejšího Tuzexu kde si člověk za ušetřené peníze koupil nějakého toho jezevce a byl nad míru spokojený !!!!!!!
Za svůj život jsem toho myslím vyzkoušel dost a dost od různých zesilovačů jak integrálních tak koncových , různých beden na svojí dobu hrajících obstojně , atd . atd.
V současnosti hraji převážně na 2 gramofony a to Michell Orbe SE a můj nedávno dostavěný Technics SP 10 mk 2
phono předzesilovač Linn Uphorik
linkový předzesilovač Audionet PRE 1 G2 plus externí napájení
výkonové zesilovače Parasound JC 1
CD Revox C 221
tuner Magnum Dynalab
bedny Wilson Audio Watt Puppy 8
tolik asi pro začátek

Takže všem do Nového roku přeju hlavně hodně zdraví a atˇ nám to hraje asponˇ tak dobře jako roce minulém
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 890
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Miles

Příspěvek od NA-Noble Audio »

To je pěkná a dospělá sestava, nechceš vložit nějaké fotečky?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
efičák
Příspěvky: 661
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Miles

Příspěvek od efičák »

Ročník 67 byl výjimečný (*)
Podivuhodná sestava, gratuluji.
S fotkama opatrně, dověděl by ses o ní hodně zlého.
My všichni umíme na základě pár pixelů z monitoru analyzovat akustiku s dozvuky a stav elektrické sestavy. :razz:
Zvuk dobrý - všechno dobré
Ramones
Příspěvky: 581
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Miles

Příspěvek od Ramones »

NA-Noble Audio píše: 01 led 2023 11:03 To je pěkná a dospělá sestava, nechceš vložit nějaké fotečky?
Ano, starší 18 let 😁
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Miles

Příspěvek od Mark Levinson »

Pepo,
vítej na HEF i když jsi tu vlastně dlouho, sestava ultimativní, tady není co dodat. Snad přímluva za fotečku, která potěší oko hifistovo. Ostatně monobloky Parasound byly k vidění v jiném vlákně kde byly představeny hifi rack.
Kdyby byl problém s vložením fotek, tak je klidně pošli na můj email a já je vložím.
Mark Levinson
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Miles

Příspěvek od Miles »

9E38B30B-C9C8-4499-97DC-3CBBFA30A5CC.jpeg
D71B767D-69F1-4A8D-88F8-B34CCA773930.jpeg
E61F75A3-8549-4A7B-8B87-EDDABEB06D06.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Miles

Příspěvek od PavelDosko »

fajn sestava, az venku zhasnou a vevnitr rozsviti bude fotka lepsi
verim ze tito hraje paradne
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Miles

Příspěvek od zatty »

Vitej a paradni sestava
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Fidji99
Příspěvky: 857
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Miles

Příspěvek od Fidji99 »

Na W/P ckach je nadherne, ake su to v podstate uplne subtilne bednicky a aky velky zvuk z nich ide.

A ked niekto mi niekto povie, ze "elektrostaty, tie su narocne na umiestnenie", tak mu vzdy poviem, ze nezazil Wilsony. Co som sa ja tie Sashe naposuval, tam fakt kazdy centimeter rozhoduje. Inac ja som mal najlepsie vysledku z lahkym toe-inom a trochu naklonene Puppy dozadu a dorovnane WATT skoro na max.

Skvele bedne, velmi zabavne. Ked raz budem mat 2 posluchovky, urcite sa k nim vratim ;-).
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1251
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Miles

Příspěvek od lidumil »

Ahoj Pepo, máš to parádní, budeme se konečně muset s Jirkou stavit.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Miles

Příspěvek od Miles »

Naše putování na Moravu na Audiohepening určitě nebyla marná cesta. Po návštěvě studia Panský Dvůr a několika telefonátech a domluvě s Pavlem se u mě tento týden ve čtvrtek objevily podia Townshend
zatím se nehodlám rozepisovat , ale už vím že s největší pravděpodobností u mě doma zůstanou , na ten zvuk si člověk hodně rychle zvykne stejně jako na skleničku dobrého vína
8683BD9E-3CDA-449C-ABB7-156AF623CA12.jpeg
896A5253-8D6A-4560-B8B1-27D17DDA744E.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PGH
Příspěvky: 3195
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Miles

Příspěvek od PGH »

To vypadá moc pěkně :thumbup:
HonzaE
Příspěvky: 418
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Miles

Příspěvek od HonzaE »

Pepo, paráda :thumbup: Townshendy se pěkně doplňují s podstavci pod Parasoundy.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Miles

Příspěvek od Urbino »

Parádička, těšim se na další hodnocení. :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Miles

Příspěvek od blesk666 »

ako by si popisal zmeny v zvuku? Mas teraz o kus nizssie aj vyskace, a basaky zas blizssie zemi, to bude tiez hrat rolu
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Miles

Příspěvek od Mark Levinson »

Miles píše: 08 dub 2023 10:06 vím že s největší pravděpodobností u mě doma zůstanou , na ten zvuk si člověk hodně rychle zvykne stejně jako na skleničku dobrého vína
Pepo,
gratulace k tomuto kroku, myslím zkušební poslech. Vím to z vlastní zkušenosti, protože není snadná manipulace s velkými bednami. Taky se mi do toho dvakrát nechtělo, ale po vyzkoušení jsem litoval toho, že jsem to neudělal dříve. Kde jsou ty nepsaná pravidla, že bedna patří na hroty a na mramorovou desku? Vím, zní to divně, ale doba pokročila dál a dnes je všechno jinak.
Za mne palec nahoru :thumbup: a další důvod k využití pozvání na poslech od HK kliky.
Mark Levinson
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Miles

Příspěvek od Miles »

Před více jak týdnem jsem si domů zapůjčil na vyzkoušení jednu malou věžičku , ti kdo mě znají vědí že převážně doma točím gramofon a digitál je pro mě okrajová záležitost. Nejdříve jsem si přečetl pár recenzí a zkouknul pár videii na you tube a řekl jsem si že to musím vyzkoušet , no a jak dopadlo moje testování ! Dopadlo tak že jsem zavolal prodejci že už mu jej nevrátím a zůstane u mě doma a doufám že mě bude dělat radost co to jen půjde
https://positive-feedback.com/reviews/h ... r-ion-001/
2C25593F-84EC-45A2-8EC2-77804D8F0586.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Miles

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Pepo, poprvé jsem tuto věž od DS Audio viděl na výstavě ve Varšavě a dostalo se nám vysvětlení jak to funguje. Skvělá věc, řekl bych, že pro uživatele gramofonů nutnost (něco jako pračka). Co mne trochu rozhodilo, tak Ostravská klika dělala pokusy s osvícením placek SACD/CD před vložením do stroje a bylo slyšet jasné zlepšení reprodukce. Bohužel jsem to doma ještě neměl a ani si to moc nechci z bezpečnostních důvodů půjčovat (hrozilo by mi to co se stalo u Tebe =)) ).
Jak už to tak v Hifi bývá, cena není úplně lidová.
Mark Levinson
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Miles

Příspěvek od Miles »

Dnešní neplánovaná milá mezinárodní návštěva hifistů kamarádu .
všem děkuji za návštěvu a těším se na další setkání
20240210_184541.jpg
DBE370CA-3423-41ED-B05F-84839E6C034B.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Miles

Příspěvek od blesk666 »

jeej, zname tvare, uzivajte
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Miles

Příspěvek od Mark Levinson »

Paráda, ani 1000 slov na HEF nenahradí osobní setkání. Pepo, škoda jen, že je to k Tobě tak daleko.
Prosím Tě, napiš i něco blíž, co jste poslouchali a případně co jste probírali :clap:.
Mark Levinson
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Miles

Příspěvek od Miles »

Ahoj Viktore na tvojí otázku mohu jen odpovědět že výběr muziky byl značný , nejdříve jsem byl původně domluvený s Petrem Kompem na setkání a aniž bych cokoliv tušil nakonec se u dveří zjevil i Ivo Coug kterému se moje analogová větev a muzika líbila
jen ve stručnosti na přání jsme pustil Progres 2 , dále pak Robert Balzar trio , Mathias Eick deska Midwest , John Mclauglin a jeho koncert Live At The Royal Festival Hall
Tingvall Trio Birds jejich poslední studiová deska , trochu proběhlo i granže v zastoupení Nirvány a jako třešnička na dortu od Analogue Recording Big Band Basie s Clarkem Terry a Frankem Wessem
Ještě pro doplnění jsem hochům odprezentoval ionizátor DS audio -Ion 001
bohužel pizza jako u Zappy se bohužel nekonala , pouze domácí uzené klobásy a trochu pochutin od babiček a v neposlední řadě výborná pálenka z domácích luhů a hájů
Odpovědět