Srvis tape decku Akai GX 77

Odkazy na servis, dotazy a rady nebo zkušenosti s opravami High End přístrojů apod..
Odpovědět
kolda
Příspěvky: 26
Registrován: 28 led 2013 18:15

Srvis tape decku Akai GX 77

Příspěvek od kolda »

Zdravím vespolek,
můžete mně někdo,prosím, dát kontakt na spolehlivého opraváře (servisáka) na provedení servisu na Akai GX 77. Předem moc děkuji.
monte

Re: Srvis tape decku Akai GX 77

Příspěvek od monte »

A co máš za vadu ?
kolda
Příspěvky: 26
Registrován: 28 led 2013 18:15

Re: Srvis tape decku Akai GX 77

Příspěvek od kolda »

Čau, ále ani nemluv, při čištění hlav, jsem zavadil o ta výklopná dvířa, a jeden pant se ulomil, potřeboval bych je vyměnit, jinak šlape v pohodě.
monte

Re: Srvis tape decku Akai GX 77

Příspěvek od monte »

kolda píše: 10 pro 2022 20:15 Čau, ále ani nemluv, při čištění hlav, jsem zavadil o ta výklopná dvířa, a jeden pant se ulomil, potřeboval bych je vyměnit, jinak šlape v pohodě.
Stalo se mi to samé :lol: , zazvonil telefon a loktem jsem jeden pant rozlomil. Náhradní díl neseženeš ani omylem, asi nejsme první. Možná někde na
3D tiskárně, ale musel by být neporušený díl pro naskenování. Tak jsem koupil tři druhy lepidel, vysoko pevnostní dlouho schne, pasta nic, nakonec minutkovým a zatím drží. Byly to nervy, slepovat na místě, měl jsem pantík rozlomený na tři kousky. Ono ten plast z té doby moc kvality nemá, jak stárne, nemá už pevnost.
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Srvis tape decku Akai GX 77

Příspěvek od Vienna »

Hele, nedávno jsem narazil na Youtube na videa, kde se vterinove lepidlo micha s jedlou sodou (prasek do peciva). Vysledek je po vytvrdnuti jako plast. nejenze ta smeska vytvari hodne pevny spoj, ale modeluji z toho i treba nahradni ozubena kolecka nebo plastove panty.
Zkousel jsem doma slepit dve spejle, jednou klasicky vterinakem a jednou tou smeskou. Pravdou je, ze ta smeska drzi uplne brutalne, naprosto neporovnatelne. Tak to muzes opatrne zkusit.
kolda
Příspěvky: 26
Registrován: 28 led 2013 18:15

Re: Srvis tape decku Akai GX 77

Příspěvek od kolda »

Díky, do ODISu jsem poslal mail, ale moc tomu nedávám, lepení neklapne, protože nemám to co upadlo. Jak jsi to proboha lepil??? Ta dvířka jdou vyndat?
Nebo musíš rozdělat celej magneťák?
Odpovědět