English in Prague

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Griff500
Příspěvky: 5
Registrován: 03 lis 2022 13:50

English in Prague

Příspěvek od Griff500 »

First, apologies for my lack of Czech - so far my Czech is just about good enough to order pivo and ask for another… and another… and…

Hopefully English will be ok but there’s always Google Translate!

My current system is digital and built on Ansuz C2 power distribution and cables and also a Sablon Audio power cable.

I use Sablon Audio ethernet cables from my router to an Innuos Phoenix NET switch and on to an Auralic Aries G2 streamer with an upgraded internal power supply. A Sablon Audio USB cable then goes into a Chord M-Scaler and Wave Storm dual-BNC cables go into a Chord Dave. From there it’s straight into ATC SMC40A speakers, which I think are great for the money considering the amplification included.

I also have headphones - ZMF Verite Open and Focal Stellia closed. Both are excellent, although in my new house I never need to use headphones and so they are for sale as they are pointless as decoration (although they are pretty)!

So that’s my current system. I have been very happy with it but I will be selling a lot of it to pursue other interests and I expect much of it will be replaced with an Auralic Vega G2.1 as a one-box system. I have used one previously with my current speakers and it performs very well in my opinion. I’ll also be keeping the Sablon Audio ethernet cable - some might be surprised by what a very noticeable difference an ethernet cable can make (obviously a topic that starts wars)…

So, hello to the forum!

Překlad Google:
Nejprve se omlouvám za nedostatek češtiny - zatím je moje čeština tak dobrá, že si objednám pivo a požádám o další… a další… a…

Doufejme, že angličtina bude v pořádku, ale vždy existuje Překladač Google!

Můj současný systém je digitální a postavený na rozvodech a kabelech Ansuz C2 a také na napájecím kabelu Sablon Audio.

Používám ethernetové kabely Sablon Audio z mého routeru do přepínače Innuos Phoenix NET a do streameru Auralic Aries G2 s vylepšeným interním napájením. Kabel Sablon Audio USB pak jde do Chord M-Scaler a kabely Wave Storm dual-BNC jdou do Chord Dave. Odtud je to přímo do reproduktorů ATC SMC40A, o kterých si myslím, že jsou skvělé za ty peníze s ohledem na zahrnuté zesílení.

Mám i sluchátka - ZMF Verite Open a Focal Stellia uzavřená. Oba jsou vynikající, i když v mém novém domě nikdy nemusím používat sluchátka a tak jsou na prodej, protože jako dekorace jsou zbytečné (ač jsou krásné)!

Takže to je můj současný systém. Byl jsem s ním velmi spokojený, ale hodně toho prodám, abych se mohl věnovat jiným zájmům, a očekávám, že velká část bude nahrazena Auralic Vega G2.1 jako jednoboxový systém. Jeden jsem dříve používal se svými současnými reproduktory a podle mého názoru funguje velmi dobře. Nechám si také ethernetový kabel Sablon Audio – někteří by mohli být překvapeni, jaký velmi znatelný rozdíl může ethernetový kabel způsobit (samozřejmě téma, které rozpoutá války)…

Takže ahoj na fóru!
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: English in Prague

Příspěvek od Janik »

Hey Griff don't apologize ... it's fine! Welcome and enjoy our small community.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 591
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: English in Prague

Příspěvek od PMA »

Hi Griff and welcome! There has been a review of the Auralic Vega G2.1 at ASR

https://www.audiosciencereview.com/foru ... iew.10986/

and it looks very good and nicely built. The parameters definitely satisfactory for streaming.

Cheers,
Pavel
Odpovědět