HIFI ROSE

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

HIFI ROSE

Příspěvek od Vinco »

Nepocul ste niekto toto zariadenie : https://eng.hifirose.com/rs150 ?
Viete porovnat ?
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HIFI ROSE

Příspěvek od Janik »

Vyhni sa tomu streameru. OS ktory bezi natom ma strasne vela bugov.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: HIFI ROSE

Příspěvek od Vienna »

Nemuzu se vyjadrovat k OS, ale poslouchal jsem to v HTP (dovozce) a obsluhovalo se to a hralo to paradne. Udelane je to taky A+.
Jestli teda myslis tohle: https://www.htpshop.cz/znacka/rose/
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: HIFI ROSE

Příspěvek od Vinco »

Ano, RS-150B mam na mysli. Tiez tam isla teraz cena o 10% hore....
hatoryhanso
Příspěvky: 14
Registrován: 09 kvě 2020 17:38

Re: HIFI ROSE

Příspěvek od hatoryhanso »

Rád bych zde napsal že ROSE spousty chyb odstranili.
Aktuálně jede perfektně bez problému díky nové aktualizaci.
Už na výstavě v Mnichově jsem si vyzkoušel a to záměrně jak to jede-klikal, roloval, přepínal, vše mě překvapilo jak perfektně a svižně maká. A tak mi to nedalo a koupil jsem aspoň RS 250 .
Doposud jsem neměl ani jeden problém . Testoval jsem od Ripovaní CD, Qobuz, TIDAL, domácí NAS, Rose TUBE , rádio . DAC a napojení na TV. Musím opravdu napsat vše bez problému nebyl ani jeden.
Tým Rose kvůli obrovské prodejnosti po světě zapracoval.
Zvukově se jinak nemůže rovnat RS 250 vyššímu modelu RS 150.
RS 150 je nádherný, promakaný, vybavený že v tomto ohledu nemá konkurenci a v cenové relaci do 130k je opravdový soupeř komukoliv. Proto ho každý chce ve světě.
Jinak RS 250 nehraje vůbec digitálně a to bez komprese.
Ano zní pronikavě někdy i ostře ale zbytek je na hodně slušné úrovni v cenové kategorii a mnoho lidi tvrdí že vás baví poslouchat i několik hodin což musím potvrdit i já . Já ho mám napojený na jiným DAC podle nálady. Takže ho mám jako Streamer Transport. Protože nic takového neexistuje. Za mě je cool prostě pecka. Samozřejmě kdybych měl prachy jednoznačně RS 150.
Odpovědět