Tip na rack pod koncové zesilovače

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Miles »

Dobrý den obracím se na vás s prosbou , radou na pořízení eventuelně námět na rack pod koncové zesilovače ,před krátkým časem jsem si přivezl domů pěkný macky a rád bych jim obstaral důstojné místo
pokud máte někdo zkušenosti budu rád za každý podmět
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Vinco »

Asi zalezi aj od ceny, ale toto je vyborny produkt - Artesania Audio Aire Platform :
artesaniaaudio-cesarlloreda-250-fileminimizer.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Janik »

Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
B. M. C. G.
Příspěvky: 37
Registrován: 27 pro 2021 20:35

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od B. M. C. G. »

NEOHIGHEND, pokud ti nevadí ze bude každá dýha jiná. =))
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Fidji99 »

Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od PítrsPraha »

Nebo třeba Norstone.

Obrázek
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od terahera »

Betonovou dlaždici podloženou silentbloky motoru Škoda 120 :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od fox »

Já mám Strumento uložené - viz vlákno: Na štěrku ala Accostic Revive. A jsem nadmíru spokojený.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od zappa »

EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Mark Levinson »

Milesi,
nevím o jaké zesilovače jde, ale mně se osvědčila značka Finite Elemente a proto doporučuji jejich novinku - základny Carbofibre.
https://www.finite-elemente.eu/carbofibre/
Já osobně má v užívání základny Pagoda Master Reference, s těmito mám osobní zkušenost a mohu je doporučit.
https://www.finite-elemente.eu/pagode/p ... reference/
Mark Levinson
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od daliborr »

Deska z Ikea a gumové nožky. Cca 400 Kč a udělá to stejnou práci jak 10x předražený bazmek. :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Dieter Burmester »

Hluchoň detected! :thumbup:
Dieter Burmester
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od F2014 »

daliborr píše: 02 bře 2022 21:06 Deska z Ikea a gumové nožky. Cca 400 Kč a udělá to stejnou práci jak 10x předražený bazmek. :thumbup:
fox píše: 27 úno 2022 21:59 Já mám Strumento uložené - viz vlákno: Na štěrku ala Accostic Revive. A jsem nadmíru spokojený.
Z těch samo-domo jsem zkoušel umístění do skleněného štěrku, což je OK, ale pak ja tam třeba dát ještě podložku a na ní taky záleží.
Materiál na podložku, který se mi osvědčil (ať už na štěrk anebo na nožky) je žula, MDF a nerezová deska (8mm). Špatnou zkušenost mám s bambusovou deskou z IKEA a překvapivě i s massarundubou.
Ohledně nožek dávám přednost pevným podložkám (Sort Kone, případně "OneA", svého času náhrada ceraball). Pokud nemám nožky mezi podlahu a podložku a současně mezi podložku a přístroj, dávám je nejprve pod přístroj.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Ramones »

Jediny vliv techto podlozek je, ze vypadaji esteticky pekne a tim pozitivne pusobi na psychickou pohodu posluchace, ktery si pak mysli, ze diky jim ma doma lepsi zvuk.....
Ale, proc by ne, pohoda pri poslechu je velmi dulezita nebo si myslite, ze kdyz by nekdo nadzvedl zesilovac a drzel ho v rukou a vy meli zavrene oci, poznate to ve zvuku???
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od PavelDosko »

jake ze to doma pouzivas ?
neni placka, neni highend
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Vinco »

Nepouziva ziadne, jeho dehonestujece vyjadrenie o tom totiz jasne svedci.
Na takychto vyjadreniach je najhorsie to, ze sa za ne clovek neskor hanbi. Hlavne, ked sa mu casom zadari a dospeje k hlbsiemu poznaniu.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od fox »

F2014 píše: 03 bře 2022 07:49
daliborr píše: 02 bře 2022 21:06 Deska z Ikea a gumové nožky. Cca 400 Kč a udělá to stejnou práci jak 10x předražený bazmek. :thumbup:
fox píše: 27 úno 2022 21:59 Já mám Strumento uložené - viz vlákno: Na štěrku ala Accostic Revive. A jsem nadmíru spokojený.
Z těch samo-domo jsem zkoušel umístění do skleněného štěrku, což je OK, ale pak ja tam třeba dát ještě podložku a na ní taky záleží.
Materiál na podložku, který se mi osvědčil (ať už na štěrk anebo na nožky) je žula, MDF a nerezová deska (8mm). Špatnou zkušenost mám s bambusovou deskou z IKEA a překvapivě i s massarundubou.
Ohledně nožek dávám přednost pevným podložkám (Sort Kone, případně "OneA", svého času náhrada ceraball). Pokud nemám nožky mezi podlahu a podložku a současně mezi podložku a přístroj, dávám je nejprve pod přístroj.
Nepoužívej skleněný štěrk, raději křišťál. Ve zvuku je to poznat.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od F2014 »

fox píše: 03 bře 2022 12:18 Nepoužívej skleněný štěrk, raději křišťál. Ve zvuku je to poznat.
Měl jsme jen 2 kila křišťálu, tak jsme to porovnával proti skleněnému šťerku jen u napájecí lišty. Ano, řekl bych, že drobný rozdíl ve prospěch křišťálu tam byl. Nicméně, nepoužívám v praxi ani jendo, ani druhé - byl to z mé strany jen takový "proof of concept". Nemám dost místa na výšku, abych mohl tento způsob uložení používat.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Ramones »

:silent: a pak se divime, jak maji rusaci vymyte mozky. Fakt vam to přijde normální?
S takovyma blbostma se nezabyva ani NASA pri svem kosmickem programu.
Vcelku zábavné čtení v dnesni nelehké dobe.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od terahera »

Podložení komponentu,jakéhokoliv(ne jen koncáků),má vliv na výsledný projev apáratu,samozřejmě čím sofistikovanější a vyváženější systém,tím větší.Lze však funkčně řešit mnoha způsoby a to jak hotovou sofistikovanou základnou(jak tu někteří dávali tipy) tak i pomocí mnohem obyčejnějších řešení.Vše je správně,pokud to sedne a ve výsledku funguje a je na každém,jakou cestou se vydá,důležité je se nějakou vydat.Argumenty stylu,co se řeší v NASA,nebo jestli 10x levnější řešení je stejné v tomto směru absolutně nikam nevedou a kýženému cíli zcela jistě nepomohou :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od fox »

F2014 píše: 03 bře 2022 13:02
fox píše: 03 bře 2022 12:18 Nepoužívej skleněný štěrk, raději křišťál. Ve zvuku je to poznat.
Měl jsme jen 2 kila křišťálu, tak jsme to porovnával proti skleněnému šťerku jen u napájecí lišty. Ano, řekl bych, že drobný rozdíl ve prospěch křišťálu tam byl. Nicméně, nepoužívám v praxi ani jendo, ani druhé - byl to z mé strany jen takový "proof of concept". Nemám dost místa na výšku, abych mohl tento způsob uložení používat.
Dvě kila je málo. Já dávám do podložky cca 4 - 5 kg, něco mezi 1,5 - 2 cm výšky násypu. Záleží na její ploše.
Inspiraci jsem čerpal od japonské firmy Acoustic Revive, která tyto podložky pod komponenty vyrábí a prodává. Kilo křišťálové drtě stojí přibližně 100 Kč.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
tomiik
Příspěvky: 48
Registrován: 08 pro 2020 04:26
Bydliště: Vysočina

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od tomiik »

Velmi zajímavé stojany nabízejí Dream Audio. Značky Artesania Audio, Pillartech, Hifistay. Osobní zkušenost s těmi konkrétními stojany nemám, čerpám z jejich katalogu, který mi tu v týdnu nechali. Ceny budou asi vysoko. Já jsem si nechal udělat police u Atelier Rak z Liberce. Kombinace dřevo/tlumící vrstva/dřevo. Dřevo tu moc v oblibě není, mě vyhovuje i z hlediska designu.
Pan Rak je fanda hifi a je velmi ochotný.

Fotky tu neumím otočit 🤷‍♂️
28DA7BF0-A2BC-4C1E-BAA7-D0B83DDF1F73.jpeg
image.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zes. Mark Levinson 585
Digi: ML 5101, Roon, SOtM
Analog:ML 5105, Luxman E-250
Xavian Virtuosa Anniversario
Synergistic Research, Krautwire, AAI
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od F2014 »

Ramones píše: 03 bře 2022 14:24 :silent: a pak se divime, jak maji rusaci vymyte mozky. Fakt vam to přijde normální?
S takovyma blbostma se nezabyva ani NASA pri svem kosmickem programu.
Vcelku zábavné čtení v dnesni nelehké dobe.
Ano, přijde mi docela normální vyzkoušet různé možnosti uložení komponent, když slyším, že to má vliv na zvuk celého systému. A když už to je mé hobby, přišlo by mi docela normální to vyzkoušet na základě zde probíhající diskuse. A i kdybych nakonec žádný rozdíl nepozoroval, jistě by mne to minimálně pobavilo (na rozdíl od planých úvah na téma, čím vším se zabývá NASA).
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od PítrsPraha »

Ramones píše: 03 bře 2022 14:24 :silent: a pak se divime, jak maji rusaci vymyte mozky. Fakt vam to přijde normální?
S takovyma blbostma se nezabyva ani NASA pri svem kosmickem programu.
Vcelku zábavné čtení v dnesni nelehké dobe.
A kdo urcuje, co je tzv. normalni? Ty se svym sluchem? No to bysme dopadli...

Ja osobne si mnohem radsi prectu prispevky o tom, co kdo s jakym vysledkem zajimaveho zkousi nez prispevky, ktere pise lidska hloupost a malost.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od slayers »

tomiik :thumbup: , krásný fotky.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
KarlN

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od KarlN »

tomiik píše: 03 bře 2022 16:21 Velmi zajímavé stojany nabízejí Dream Audio. Značky Artesania Audio, Pillartech, Hifistay. Osobní zkušenost s těmi konkrétními stojany nemám, čerpám z jejich katalogu, který mi tu v týdnu nechali. Ceny budou asi vysoko. Já jsem si nechal udělat police u Atelier Rak z Liberce. Kombinace dřevo/tlumící vrstva/dřevo. Dřevo tu moc v oblibě není, mě vyhovuje i z hlediska designu.
Pan Rak je fanda hifi a je velmi ochotný.

Fotky tu neumím otočit 🤷‍♂️
Vypadá to výborně! Gratuluji ke krásnému provedení. :clap: Všiml jsem si, že také používáš podložky IsoAcoustics Iso puck...spokojenost?U mě tedy veliká, mimochodem, teď jsem objednal pod gramofon IsoAcoustics Orea Indigo, tak uvidíme. Nynější zkusím pod jiný komponent. :thumbup:
tomiik
Příspěvky: 48
Registrován: 08 pro 2020 04:26
Bydliště: Vysočina

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od tomiik »

KarlN píše: 04 bře 2022 08:36
tomiik píše: 03 bře 2022 16:21 Velmi zajímavé stojany nabízejí Dream Audio. Značky Artesania Audio, Pillartech, Hifistay. Osobní zkušenost s těmi konkrétními stojany nemám, čerpám z jejich katalogu, který mi tu v týdnu nechali. Ceny budou asi vysoko. Já jsem si nechal udělat police u Atelier Rak z Liberce. Kombinace dřevo/tlumící vrstva/dřevo. Dřevo tu moc v oblibě není, mě vyhovuje i z hlediska designu.
Pan Rak je fanda hifi a je velmi ochotný.

Fotky tu neumím otočit 🤷‍♂️
Vypadá to výborně! Gratuluji ke krásnému provedení. :clap: Všiml jsem si, že také používáš podložky IsoAcoustics Iso puck...spokojenost?U mě tedy veliká, mimochodem, teď jsem objednal pod gramofon IsoAcoustics Orea Indigo, tak uvidíme. Nynější zkusím pod jiný komponent. :thumbup:
No děkuju... IsoPuck jsem pořídil na radu technické podpory z Iso Acoustic. Poměr cena/výkon je super. Moc rozepisovat se nebudu, je to mimo téma vlákna. Snad se mi podaří vyšetřit čas, abych zpracoval své představení, tam dám víc info.

Ještě odlaz na Atelier Rak
https://www.atelier-rak.cz/
Zes. Mark Levinson 585
Digi: ML 5101, Roon, SOtM
Analog:ML 5105, Luxman E-250
Xavian Virtuosa Anniversario
Synergistic Research, Krautwire, AAI
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Miles »

Děkuji vám všem za tipy a odkazy , některé jsou zajímavé a zárovenˇ finančně dostupné jiné jsou tak říkajíc z jiné dimenze
někteří se mě ptáte na zesilovače které jsem si pořídil na váš dotaz odpovím i když si myslím že sem do tohoto vlákna se to nehodí
jedná se o koncové zesilovače Parasound JC 1 na které jsem se kdysi ptal a zřejmě je nikdo ze členů neprovozuje
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od blesk666 »

gratulujrm k JC1 aj keby boli rovno na zemi, je to super zaklad
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Miles »

Mám je postavené provizorně na zemi hned vedle racku a nerad bych do nich kopnul nedej bože atd .
Vi co máte streamer a další digitální mašinky nemusíte vstávat ze židle jako mi kolotočáři , takže tak ,ale to jsem odbočil od věci
koudy42

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od koudy42 »

Za me, jako sochifika a nepacienta:
60% vysledku je pro oko, 35% prakticnost ala vysavani, odvod tepla atp. no a 5% bude zvuk pokud mas vylozene spatne resenou mistnost a musely by se komponenty doslova trast.

Doma zatim (od shora): komponent na antivibracnich nozickach, zulova deska s podlepenymi polstarky, IKEA deska, opet podlepene polstarky. Do budoucna se zbavim mozna desky skrz vetsiho mista na vysavani.

Zdravemu rozumu zdar!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Dieter Burmester »

koudy42 píše: 15 bře 2022 18:10 Zdravemu rozumu zdar!
Tak snad se nekdy potkate :smile:
Dieter Burmester
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Pecuch »

:lol:
koudy42

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od koudy42 »

Ano, protoze zdravy rozum uz na tomto foru vyhasina rychleji, nez lidske zivoty na UA......
matus_pigy
Příspěvky: 162
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od matus_pigy »

Servus,nechceš si niečo skúsiť postaviť sám?Riešil som rovnaký problém,hlavne som chcel prístroje ochrániť pred malou dcérkou (na rack mám ešte dosku uchytávajúcu sa magnetmi), nechceným zakopnutím alebo pádu ,,čohosi” z hora.Na trhu sa mi v podstate nič nepáčilo,všetko bolo veľmi vysoké,designovo nič moc,prípadne predražené.Tak som si za 3 soboty postavil s otcom jednoduchý rack.V budúcnosti ho plánujem postaviť mimo posluchové miesto a na 6 soundcarov superspike.Má cca 50 kg,výšku 50 cm,je to kombinácia dubu a železa.Cena aj so soudcarmi bude cca 350 Eur.Vo vlákne kde som sa predstavil je na fotke.
Naposledy upravil(a) matus_pigy dne 28 kvě 2022 22:36, celkem upraveno 1 x.
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
matus_pigy
Příspěvky: 162
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od matus_pigy »

Som si omylom ocitoval vlastný text,sorry…
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od Miles »

Tak konečně , ale přece po tak dlouhé době
44D1250D-1D0D-4CBB-8C17-8004DCD14DF0.jpeg
12AF23B9-73DC-4734-9407-2B174F43F481.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ciro69
Příspěvky: 29
Registrován: 23 kvě 2019 13:14

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od ciro69 »

Pepo moc pěkné :thumbup:
Přijedu se podívat.
Pošli ještě foto s koncákem.
Nagra CDC,Oppo 83 SE,icOn 4PRO,ATC CA2 MkI,Belden,Evidence Audio,Vovox Textura,Mad Scientist,NA Sunrise,ATC SCM 50 ASLT FF, AAI Maxi
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Tip na rack pod koncové zesilovače

Příspěvek od slayers »

Moc povedený :thumbup: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Odpovědět