Audio Pragma

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Guitarist
Příspěvky: 16
Registrován: 02 pro 2021 13:57

Re: Audio Pragma

Příspěvek od Guitarist »

Malé shrnutí za naším testovacím dnem, který přinesl mnohá překvapení. Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a budeme se těšit na další setkání.
Audio Pragma

Odkaz na článek ZDE.
KarlN

Re: Audio Pragma

Příspěvek od KarlN »

Guitarist píše: 07 úno 2022 12:46 Dobrý den, slepý test to nebyl. Možná bychom pro zajímavost mohli někdy udělat právě test za plentou. :-)
Děkuji...musím přiznat, že takové srovnání mám po několikerých absolvováních za nejvýmluvnější. :thumbup:
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Audio Pragma

Příspěvek od Ramones »

KarlN píše: 07 úno 2022 22:09
Guitarist píše: 07 úno 2022 12:46 Dobrý den, slepý test to nebyl. Možná bychom pro zajímavost mohli někdy udělat právě test za plentou. :-)
Děkuji...musím přiznat, že takové srovnání mám po několikerých absolvováních za nejvýmluvnější. :thumbup:
Plus pozvat i zrakově postižené. Většinou maji vytribenejsi sluch 😁
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Pragma

Příspěvek od terahera »

A o tom to asi je,že :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
KarlN

Re: Audio Pragma

Příspěvek od KarlN »

Ramones píše: 07 úno 2022 22:47 Plus pozvat i zrakově postižené. Většinou maji vytribenejsi sluch 😁
A to vůbec není hloupý nápad... :-? Něco na tom bude. :ympeace:
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Audio Pragma

Příspěvek od Ramones »

KarlN píše: 08 úno 2022 14:33
Ramones píše: 07 úno 2022 22:47 Plus pozvat i zrakově postižené. Většinou maji vytribenejsi sluch 😁
A to vůbec není hloupý nápad... :-? Něco na tom bude. :ympeace:
Jenze, kde je tak narychlo sehnat... LDN?
Ti zase neslysi😬
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Audio Pragma

Příspěvek od Ramones »

Slepe testy ano, ale jen pro psychicky odolne posluchače. Nasledne rozdily/nerozdily by u tech labilnejsich mohly vyvolat deprese, ze utratili spostu penez a prakticky zbytecne....
KarlN

Re: Audio Pragma

Příspěvek od KarlN »

Ramones píše: 08 úno 2022 17:41 Slepe testy ano, ale jen pro psychicky odolne posluchače. Nasledne rozdily/nerozdily by u tech labilnejsich mohly vyvolat deprese, ze utratili spostu penez a prakticky zbytecne....
Já to vlastně psal pouze za sebe, nechci být při poslechu a porovnání ovlivněn ani designem či značkou (cenou komponentů), jež jsou právě prezentovány...vlastně jsem si takhle kdysi "podle zvuku" vybral Accuphase. :angel: Tím ale nechci nikterak rozporovat, že každý to má jinak a i uvedené porovnávací "session" jistě pomohou vícero lidem při výběru. :thumbup:
S tou cenou a vydanými prostředky je to zajímavé :-? , protože například Michael Fremer celkem uspěl i při slepém testu (věděl i podle charakteru zvuku co slyší), má také mnoho naposloucháno...otázkou však zůstává, které značky či komponenty, by si lidé vybrali, pokud by neviděli co hraje. A to je to, proč jsem se sám zúčastňoval. Primárně mi nešlo tedy o to poznat co je právě zapojeno, ale co vyhovuje mně, pro mé uši a vkus. Někdy výsledek, myslím, hodně překvapí. :thumbup:
Guitarist
Příspěvky: 16
Registrován: 02 pro 2021 13:57

Re: Audio Pragma

Příspěvek od Guitarist »

Rádi bychom pozvali všechny audio nadšence na naší již 3. LP a CD burzu, která se koná přímo v poslechovém studiu. Možnost poslechu zakoupených desek je samozřejmostí. :thumbup:

Termín 2.4.2022 od 10:00, Hradecká 1383, Přelouč
.
LP a CD burza úvodní foto 003.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Guitarist
Příspěvky: 16
Registrován: 02 pro 2021 13:57

Re: Audio Pragma

Příspěvek od Guitarist »

Dobrý den, vážení příznivci HiFi a dobré hudby.

Rád bych vás pozval na naší další burzu LP a CD, která se stala již tradicí, spojenou s poslechem přímo u nás ve studiu.
Termín konání je 25.6. od 10:00 do 15:00 a bude to poslední burza před prázdninami. Další bude až na podzim.

Budu se těšit na shledání a společný poslech.
LP a CD burza úvodní foto 004.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět