Stojan na prezentáciu LP obalu

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Odpovědět
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od YamahaMan »

Keď vidím /najmä v téme - Čo počúvam na vinyle/ všelijako opreté a držané obaly titulov, možno by sa hodilo niečo takéto.
RCA som si objednal na skúšku...

https://www.conrad.sk/p/dynavox-st30-st ... st=product

https://www.conrad.sk/p/rca-84036-stoja ... ek-1614372
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od terahera »

Pěkný a určitě nejsi první,ani poslední,kdo takto uvažuje,ale narovinu,já radši poslouchám,než prezentuji :cool: (a narovinu,něco tak hnusnýho bych si před oči nedal,v rámci analogu :angel: )
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od YamahaMan »

terahera píše: 11 led 2022 22:45 Pěkný a určitě nejsi první,ani poslední,kdo takto uvažuje,ale narovinu,já radši poslouchám,než prezentuji :cool: (a narovinu,něco tak hnusnýho bych si před oči nedal,v rámci analogu :angel: )
Neviem čo je na tom hnusný....
Ale lepšie ako položiť na zem alebo oprieť o skrinku.
Je to na každom a jeho zvážení.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od terahera »

Jj,já to nemyslel zle,jen bych se nedokázal na něco takového dívat při poslechu analogu :cool: Radši si obal lp opřu na zem,jak píšeš,ale každý to má jinak :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od Janik »

U mna to je podla pocitu ako to odfotim. Niekedy tak niekedy inak takze kedy ako... :smile: Takze stojan nema zmysel.

Je zaujimave, ze si ludia najdu tu energiu prezentovat vsakovake "zlepsovaky" ale zdielat co pocuvaju nie. :eek: Prepac @terahera, ze ti oponujem ale tu nejde o "prezentovanie". Ide o zdielanie toho co pocuvam, zdielanie zazitku.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od Mark Levinson »

Pěkný stojan dělá i MFSL, ovšem cena je trochu vyšší.
Je možné použít i pro CD/SACD.

https://mofi.com/collections/accessorie ... play_stand
Mark Levinson
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od terahera »

Janik píše: 12 led 2022 07:48 Prepac @terahera, ze ti oponujem ale tu nejde o "prezentovanie". Ide o zdielanie toho co pocuvam, zdielanie zazitku.
Ale však o to jde a píšu to,že radši poslouchám,než prezentuji,a na sdílení toho,co poslouchám,nepotřebuji prezentovat na stojánku a stačí vyfotit obal opřený na zemi :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od terahera »

Ale třeba ten stojánek MoFi se mi docela líbí,dokážu si jej představit někde v poslechovce a na něm nějaké VIP album :cool: Ale jako dekorace,ne prezentace právě přehrávaného lp :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od YamahaMan »

terahera píše: 12 led 2022 08:29
Janik píše: 12 led 2022 07:48 Prepac @terahera, ze ti oponujem ale tu nejde o "prezentovanie". Ide o zdielanie toho co pocuvam, zdielanie zazitku.
Ale však o to jde a píšu to,že radši poslouchám,než prezentuji,a na sdílení toho,co poslouchám,nepotřebuji prezentovat na stojánku a stačí vyfotit obal opřený na zemi :cool:
Ja tiež nemám čas vždy fotiť a vešať na web. Radšej počúvam. Ale obal som vždy dával na stolík, kým mi ho niekto z "osádky" neoblial kávou.
Tak som si povedal, že na stojku sa to nestane a vidím aj playlist.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od Frogyman »

Mám od MFSL, co postnul ML. Je sice drahej, ale přeci nebudu dávat desky od MFSL do nějakého plastového šmejdu od Conráda :lol: :lol: :lol:
Já to totiž považuji za docela užitečnou vychytávku a docela ji používám na odložení LP/CD/SACD, co už znám a nepotřebuji mít obal v ruce a nahlížet do něj. Přijde mi to lepší, než aby se válel na zemi/sedačce/stole atd. Navíc si hudbu ještě víc propojím s obalem, když jej mám pořád na očích. To je taky důležitý, když se pak člověk probírá sbírkou a hledá, co si pustí. :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od Janik »

Ak nemas cas odfotit v ruke ked drzis obal lp, nechapem naco riesit nejaky stojan... Ale tak to je OT. Kazdopadne stojanikov je milion. Na instagrame sa to v komunite "vinylistov" pouzivalo dost casto ale v poslednej dobe od toho ludia ustupili. Nie je to moc autenticke.
Kazdopadne ak napises do googlu "now spinning stand" najde ti milion roznych typov.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od YamahaMan »

zabiny007 píše: 12 led 2022 09:26 Mám od MFSL, co postnul ML. Je sice drahej, ale přeci nebudu dávat desky od MFSL do nějakého plastového šmejdu od Conráda :lol: :lol: :lol:
Já to totiž považuji za docela užitečnou vychytávku a docela ji používám na odložení LP/CD/SACD, co už znám a nepotřebuji mít obal v ruce a nahlížet do něj. Přijde mi to lepší, než aby se válel na zemi/sedačce/stole atd. Navíc si hudbu ještě víc propojím s obalem, když jej mám pořád na očích. To je taky důležitý, když se pak člověk probírá sbírkou a hledá, co si pustí. :angel:
A vo to go!
Ps.: lepší Conrad ako hodiť na zem... :angel:
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od Janik »

@YamahaMan Ked trebars polozim obal na koberec neznamena, ze tam je cely cas pokial sa platna "toci". Ide o kompoziciu. A tu volim podla pocitu. Dufam, ze teraz je to zrozumitelne.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od Frogyman »

@Janik
myslím, že to bereš zbytečně osobně. Toto vlákno není o tvém focení.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od terahera »

Já obaly právě přehrávaného alba pokladám většinou na centr :lol: Ale někdy,když se chci při poslechu kochat,opřu obal o filtr a mám jej tak celou dobu na očích :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Quentin

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od Quentin »

...a navíc šetříš 80 éček za MoFi :silent:
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Stojan na prezentáciu LP obalu

Příspěvek od YamahaMan »

Troška upgrade v danej téme. Na nete som našiel takéto písmenká a potom bol už len krok k realizácii "poslovenčenia" stojanu.
Ako som písal, moc nezverejňujem čo počúvam /kvôli času/. Mám to pre svoj dobrý pocit.
Aktuálne práve vypratý, nový vinyl Paula Gilberta, ktorý majstrovsky nahral svoje gitarové sóla namiesto Diovho hlasu.
Teraz hrá.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět