Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

@pitbull
člověče, od chvíle kdy jsi se tu zjevil přemýšlím, kde jsi se vzal a proč tu jsi. Zkušenosti evidentně máš a některé příspěvky jsou poučné a jsem za ně rád a dokonce souhlasím. Pak ale najednou blikanec a je z tebe úplně jiný člověk z jiného vesmíru.
Když jsi začal, dal jsem si závazek, že na tebe reagovat nebudu. Bohužel to u některých příspěvků vydržet nejde, protože nesouhlasím a mám zkušenosti opačné. Ale pak říkám si - takových tu bylo a zmizeli stejně, jako přišli. Což by u tebe bylo škoda. jen by to chtělo více tolerance.
Mimochodem - byl tu svého času jeden, který taky vše co nejde měřit veřejně negoval, ale když jsi byl u něj doma, tak vše pokrytecky používal a na dotaz proč to na fóru dělá odpovídal - aby byla sranda... Tak možná patříš ke stejnému druhu jako on.

S dovolením poprosím admina, aby tyto poslední osobní výměny přesunul do korea, kam patří.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Pitbull »

zabiny007 píše: 07 pro 2021 11:18 @pitbull
člověče, od chvíle kdy jsi se tu zjevil přemýšlím, kde jsi se vzal a proč tu jsi. Zkušenosti evidentně máš a některé příspěvky jsou poučné a jsem za ně rád a dokonce souhlasím. Pak ale najednou blikanec a je z tebe úplně jiný člověk z jiného vesmíru.
Když jsi začal, dal jsem si závazek, že na tebe reagovat nebudu. Bohužel to u některých příspěvků vydržet nejde, protože nesouhlasím a mám zkušenosti opačné. Ale pak říkám si - takových tu bylo a zmizeli stejně, jako přišli. Což by u tebe bylo škoda. jen by to chtělo více tolerance.
Mimochodem - byl tu svého času jeden, který taky vše co nejde měřit veřejně negoval, ale když jsi byl u něj doma, tak vše pokrytecky používal a na dotaz proč to na fóru dělá odpovídal - aby byla sranda... Tak možná patříš ke stejnému druhu jako on.

S dovolením poprosím admina, aby tyto poslední osobní výměny přesunul do korea, kam patří.
Není třeba to přesouvat, je to tvoje vlákno, stačí říct, že už dost :smile:
Chodím sem, protože je tady legrace. Tolerance? Ano. Že neguji něco neměřitelného? To v žádném případě. jen by to chtělo vysvětlení proč to tak dělat.
Byl jsem třeba s kamarádem na návštěvě u dalšího "hifisty". Vysvětloval nám, jak je důležité zahoření hrotů pod sloupovkama, jaký má vliv změna materiálu hrotů po jejich výměně, uvažoval nad hlubokým zmrazením těch hrotů..... Názorně nám to i předvedl, bylo to slyšet.
Podstata byla ale jinde. Hroty se "zahořely" až to po pár hodinách hraní projelo kobercem a linem a pevně se to zanýtovalo do betonové podlahy.
Když měnil mosazné hroty za nerezové, duralové....., nikdy to samozřejmě nešlo postavit do stejných děr v koberci, linu a betonu.
Ve výsledku bylo úplně jedno z jakého materiálu ty hroty byly, důležité bylo to pevné spojení s podlahou.
Tohle třeba nejde měřit, ale dá se to vysvětlit
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Ano, jsou lidé, kteří potřebují pochopit, proč se tak děje. Cokoliv nevysvětlitelného, neměřitelného jim nedá spát a urputně se snaží zjistit "proč". Já je chápu a svým způsobem i obdivuji, ale mám to jinak. Patřím do té skupiny, které stačí fakt, že to tak je a zbytek času věnují poslechu hudby, než studováním "proč".
Co je zvláštní, tak zatímco druhá skupina je v drtivé většině schopna tu první pochopit, tolerovat a "nechat" žít, tak skupině první ve většině případů chybí jakákoliv tolerance a mají pocit, že skupinu druhou musí spasit před nevědomostí.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Ano a všude,pořád a furt,až má člověk strach otevřít jakékoliv vlákno,ať na něj zas nevyskočí spasitel
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Pitbull »

To Žabiny007:
Není to tak. Uvedená skupinka se nesnaží zjišťovat proč to tak je. To už zjistili jiní. Stačí to jen použít.
Ta druhá skupinka je tolerantní. Ale jenom do chvíle než mají pocit, že jim někdo šlape po hračkách, boří jim pohádkový domeček.
Tady to ve většině případů funguje asi takhle.
Koupil jsem si zesík za 30k, přehrávač za 10k, bedny za 40k. Nějak přiměřeně to hraje. Jestliže nejsem úplný technický ignorant a zohlednil jsem i možnosti té místnosti kde to bude, tak to může být celé ve výsledku velmi dobré.
Potom přijdou na řadu ladiči s radami z druhé skupiny. Vyměním napájecí kabely, cinchové, reprokabeláž, dám tam filtr, nožičky, podložky, podložky pod kabely...... a zahučím tam za dalších 300k.
Ale neudělal jsem z Trabanta Ferrari. Lepší by byl napájecí kabel co je k Fejzu, nebo Intoši v ceně padesáti korun, signálové kabely za litr, reprokabel z LIS4x4 a zbytek peněz dát do toho lepšího zesilovače, přehrávače a beden.
Naposledy upravil(a) Pitbull dne 07 pro 2021 13:36, celkem upraveno 1 x.
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Pitbull »

terahera píše: 07 pro 2021 13:17 Ano a všude,pořád a furt,až má člověk strach otevřít jakékoliv vlákno,ať na něj zas nevyskočí spasitel
Nejhorší smrt je z vyděšení. Ale dá se to řešit. Nečti to.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Vše musí být vyrovnané. Myslím, že nikdo neřeší kabel za kilo k sestavě za pár desítek.
Ale ignorovat přínos kabelu a podložek prostě nelze. Jsou to komponenty.
Víc bych se s tím nezabýval. Minimálně ne v tomto vlákně. Když tak si založ svůj profil, napiš o sobě něco a můžeme tam plkat.
Díky
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Přepětí v síti.

Příspěvek od Pitbull »

terahera píše: 17 lis 2021 07:56 Super a funkční :thumbup: :lol: Už jsem aktivoval :cool:
Jenom dotaz. Nefunguje ti to? Něco tím filtrem prochází co?
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od efičák »

Zažil jsi ošklivou šikanu, viď Pitbule. Stopy jsou silné. Přijmi mou soutrast a lítost. Děti jsou kruté.

Materiál kabeláže. Identický model silového silikonového kabelu do chemických provozů CSSS 4x4 zapojený jako křížová ctyřka z nové výroby koupený ve velkoobchodu s elektro nehrál jako ten co znám od kamaráda.
Známý sehnal tytéž kabely starší výroby neznámého data. Výsledek epesní. Názor odborníka - lepší čistota materiálu.
Řekl by nám to i hobby měřák ?

Slyšeli bychom to na hobby bednách monacor? Nebudeme už zglachtajzovat Piťánku ANO?

Lidi kolem diy mají bedny z spotřebky. Dát za výškáč desítku se nikomu z nich nechce. Lepší Mundorfy, Jantzeny není třeba, když Dexon má taky správnou hodnotu. Ty Zabinyho výšky co mají upravené Virtuosy jsou určující co je dobré a co ne.
Na mé sestave je drahý kabel zbytečný, rozlišení a moje uši po padině to nezahrajou.

Přesto ti dám za pravdu, že když kamoš koupil Accuphase 305 s grandiozním MC phonem ušetril velké peníze za propojováky a reprokabely neboť silný a krásně barevný japonec protlači zvuk přes cokoli alespoň slušně vodivého do beden.
Když však dostal pár páru dražších reprokabelů různých materiálů dost koukal co to udělalo.
Na jeho žánru to nebylo tak horké, metal není o věrnosti.

Vědomosti ano, měření určitě jako základní přehled. Ale ne hop na krávu a je Tele. [-x
Zvuk dobrý - všechno dobré
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

Je to dost rozsáhlé slohové cvičení, ale zkusím nejak po odstavcích odpovídat.

Šikanu jsem moc nezažil. Možná nebylo dost takových co by to bez následků zkusili, takže tam problém nehledej.

Nové kabely mají čistotu mědi stejnou jako ty staré. Když nebudeš považovat za rozdíl 99,5 a 99,8. To si můžeš ověřit. Problém je, že průřez už není co býval. 4mm2 minule jsou dnes tak 3,9mm2 v lepším případě. Jestli ten borec s křížovou čtyřkou dokáže ušima rozlišit ten kabel ze staré a nové produkce, tak před ním hluboce smekám. Ale nejdřív bych to rád viděl naživo, hlavně bez těch keců o nesmyslnosti ABX testů.

Znám lidi kolem DIY co zkonstruvali bedny za dva litry ale taky za statisíce. Takže tam to bude jenom o tom okruhu známých.

".....Zabinyho výšky co mají upravené Virtuosy jsou určující co je dobré a co ne....."
To je tak ultimativní pravda, že se k tomu nebudu radši vyjadřovat.

Accupahase integráč shodou okolností mám a mám tam na propojení s "bednama" i dost luxusní kabel. Můžu ti zaručit, že když ho vyměním, za tu kříženou čtyřku k míchačce, že to nikdo nepoznáte. (Těch kabelů k repro jsem měl možnost vykoušet dost. Od toho k míchačce až po kousky dosahující ceny toho zesilovače. To jen kdyby někoho napadlo: A zkoušel jsi to?)
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od dvader »

A co to zkusit obráceně?
Jak bude fungovat míchačka zapojená přes kabely za statisíce - jestli bude hladší malta…
=))
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

Zjistím jestli se dá sehnat pětikolík 16 nebo 32A s platinovými, nebo rhodium roubíky a ten samý protikus zásuvky.
Ale myslím si, že bude nutné prodrátovat to taky od kabelu k motoru stříbrem a dát tam nějaký kvalitní síťový filtr, jinak se ta malta zdrcne.
skypi
Příspěvky: 54
Registrován: 27 lis 2012 18:44

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od skypi »

Pitbull píše: 07 pro 2021 19:14 Zjistím jestli se dá sehnat pětikolík 16 nebo 32A s platinovými, nebo rhodium roubíky a ten samý protikus zásuvky.
Ale myslím si, že bude nutné prodrátovat to taky od kabelu k motoru stříbrem a dát tam nějaký kvalitní síťový filtr, jinak se ta malta zdrcne.
Zapomněl jsi na pojistky, to je ve zdejších kruzích základ.... Jak nebudou aspoň rhodiované i s protikusem a v ceně alespoň 5 tis./ks, tak ta malta bude nejen zdrclá, ale i silně nehighendistická...
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Frogyman »

a pak že tu už nejsou.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

skypi píše: 07 pro 2021 19:29
Pitbull píše: 07 pro 2021 19:14 Zjistím jestli se dá sehnat pětikolík 16 nebo 32A s platinovými, nebo rhodium roubíky a ten samý protikus zásuvky.
Ale myslím si, že bude nutné prodrátovat to taky od kabelu k motoru stříbrem a dát tam nějaký kvalitní síťový filtr, jinak se ta malta zdrcne.
Zapomněl jsi na pojistky, to je ve zdejších kruzích základ.... Jak nebudou aspoň rhodiované i s protikusem a v ceně alespoň 5 tis./ks, tak ta malta bude nejen zdrclá, ale i silně nehighendistická...
Nezapomněl. Potřebuješ tam buď patrony E33, nebo nožovky PH 00. Možná kdyby šel někdo na úplně sra.koidní nevýkonný pohon míchačky jednofázovým motorem, tak E27. Nic ve zlatě, rhodium, platina ..... se běžně nedělá a nevím, jestli je to realizovatelné pro pár kusů na zakázku.
Ale pojistky bych neviděl jako zásadní problém.
U té míchačky bude rozhodující kolísání otáček s proměnným napětím sítě a s frekvencí. Doma si to vyřeším v pohodě. Mám fotovoltaiku do tepelného čerpadla, do boileru a do baterie. Když pustím míchačku, odpojím to od distribuční sítě a pojede to čistě z baterek. Stálé napětí a frekvence přes měnič. Tam bych neviděl problém.
Ta kabeláž, to bude pecka. A to ještě nepočítám, že by to mělo jít na kryomasáž tekutým dusíkem.
No a ještě jsem zapomněl na ty omotávky kabelů v koncovkách vidlic a zásuvek. Myslíš dát to červenou elektrikářskou páskou, nebo radši hnědou?
S pozdravem: Ať vám to všem dobře míchá.
Pitbull
---------------------------------------
kolečko, míchačka, ..... a highendové kabely a zásuvky od transformároru 22/0,4 kV k míchačce.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od terahera »

Tak jsem si blokl zobrazování příspěvků pana spasitele a zjišťuji,že tím pádem není co číst,protože se mi furt jen objevuje příspěvek od pan spasitel zablokován.Chlastat taky není pořádně kde,protože zas jiní spasitelé to tak zařídili.Takže asi budu dělat na kus lístku čárky pokaždé,když se mi objeví příspěvek zablokovaného spasitele a budu si aspoň podle lístku připadat,že sedím v knajpě s kua velkou partiou :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Dieter Burmester »

:lol:
Dieter Burmester
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

terahera píše: 08 pro 2021 02:36 Tak jsem si blokl zobrazování příspěvků pana spasitele a zjišťuji,že tím pádem není co číst,protože se mi furt jen objevuje příspěvek od pan spasitel zablokován.Chlastat taky není pořádně kde,protože zas jiní spasitelé to tak zařídili.Takže asi budu dělat na kus lístku čárky pokaždé,když se mi objeví příspěvek zablokovaného spasitele a budu si aspoň podle lístku připadat,že sedím v knajpě s kua velkou partiou :angel:
Musím to tedy na čas zastavit.
Ožral by jsi se z těch čárek na papíru. Myslím, že nejsi tak odolný kus, aby jsi přežil pět promile.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Dasta »

Pět promile by asi nevydržel, ale že by tě upil jako štěně,na to můžeš vzít jed.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

Pitbulla ne, ten je ve všem nejlepší (za klávesnicí). Ale "by jsi se" aspoň pobavilo.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

terahera píše: 08 pro 2021 02:36 Tak jsem si blokl zobrazování příspěvků pana spasitele a zjišťuji,že tím pádem není co číst,protože se mi furt jen objevuje příspěvek od pan spasitel zablokován.Chlastat taky není pořádně kde,protože zas jiní spasitelé to tak zařídili.Takže asi budu dělat na kus lístku čárky pokaždé,když se mi objeví příspěvek zablokovaného spasitele a budu si aspoň podle lístku připadat,že sedím v knajpě s kua velkou partiou :angel:
Tak jak jsi na tom?
Je tady pár témat, na které bych reagoval. Uneseš to?
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

Dasta píše: 08 pro 2021 08:48 Pět promile by asi nevydržel, ale že by tě upil jako štěně,na to můžeš vzít jed.
Je to možné. Já mám tedy životní přístup trochu jiný. Nikdy nepodceňuji soupeře, když o něm nic nevím.
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

PítrsPraha píše: 08 pro 2021 09:28 Pitbulla ne, ten je ve všem nejlepší (za klávesnicí). Ale "by jsi se" aspoň pobavilo.
Pane učiteli moc děkuji za upozornění na tu chybu. Stydím se za to.
kychtax

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od kychtax »

terahera píše: 08 pro 2021 02:36 Tak jsem si blokl zobrazování příspěvků pana spasitele a zjišťuji,že tím pádem není co číst,protože se mi furt jen objevuje příspěvek od pan spasitel zablokován.Chlastat taky není pořádně kde,protože zas jiní spasitelé to tak zařídili.Takže asi budu dělat na kus lístku čárky pokaždé,když se mi objeví příspěvek zablokovaného spasitele a budu si aspoň podle lístku připadat,že sedím v knajpě s kua velkou partiou :angel:
nebo za každý příspěvek pitbulla si dej frťana. Kdo dýl vydrží :lol:
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pitbull »

kychtax píše: 10 pro 2021 17:24
terahera píše: 08 pro 2021 02:36 Tak jsem si blokl zobrazování příspěvků pana spasitele a zjišťuji,že tím pádem není co číst,protože se mi furt jen objevuje příspěvek od pan spasitel zablokován.Chlastat taky není pořádně kde,protože zas jiní spasitelé to tak zařídili.Takže asi budu dělat na kus lístku čárky pokaždé,když se mi objeví příspěvek zablokovaného spasitele a budu si aspoň podle lístku připadat,že sedím v knajpě s kua velkou partiou :angel:
nebo za každý příspěvek pitbulla si dej frťana. Kdo dýl vydrží :lol:
Takhle jednoduše nastavené podmíky - je snad jasné předem kdo zvítězí.
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Země je placatá - Pitbull

Příspěvek od Pitbull »

Země je placatá, amíci na Měsíci nebyli, natočili to ve filmových ateliérech ...... a dalo by se pokračovat.
Od 12.12.2021 jsou upravená pravidla na tomto fóru.
Je přísný postih za rozvracení republiky.... Co to plácám, za rozvracení diskuse HET.
Dostal jsem varování.
Přiznávám se dobrovolně ke své podvratné činnosti, kterou jsem páchal v několika vláknech současně, ve velkém rozsahu.
Nejedná se o organizovaný zločin, podvratnou činnost jsem páchal samostatně, aniž by mě kdokoliv k tomu naváděl.
Jsem nenapravitelný a varování mě nebude asi stačit.
Vím, že bych měl za svojí rozsáhlou podvratnou činnost vůči HET viset, ale když jsem se přiznal, snad bude stačit doživotní BAN, který si tímto s okamžitou platností uděluji.
Děkuji všem za společnost byla tady legrace.
Kdybych měl vyhodnotit nejlepší příspěvek za tu krátkou dobu tak asi toto:
jirie píše: ↑08 pro 2021 20:52
Výměna za zlacené kontakty se asi neobejde bez otevření přístroje, že?

Moje odpověď je pod příspěvkem (snad první vlaštovka s růžovým pohledem na situaci).
Ale i mě ta krátká přítomtost na HET dala nové poznatky, které si s radostí ukládám do paměti.
Např. rady jak si koupit něco na e-shopu, vyzkoušet to, další kus, znovu, za poštovné se to dá bez udání důvodů vrátit. To samé přes kamarády v audio studiích - půjčit si bedny, vrátit.... Dřív jsem byl opatrný na zboží typu: Jen rozbalené, vyzkoušené...
Tohle mě dost zradikalizovalo.
Jestli mám v SZ ještě nějaké zprávy, tak se omlouvám, nemohu na ně odpovídat, přísahal jsem, že ani skrytě nebudu páchat tu rozvratnou činnost.
s pozdravem
Ať vám to hraje a před spaním otočte tuningové pojistky do směru sever - jih pro zahoření magnetickým polem země.
váš Pitbull
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Země je placatá - Pitbull

Příspěvek od whisp »

Ja teda neviem ci sa upravovali pravidla a na zaklade ich upravy bol niekto postihnuty. Ale dufam ze to tak nebolo.
skypi
Příspěvky: 54
Registrován: 27 lis 2012 18:44

Re: Země je placatá - Pitbull

Příspěvek od skypi »

whisp píše: 12 pro 2021 19:51 Ja teda neviem ci sa upravovali pravidla a na zaklade ich upravy bol niekto postihnuty. Ale dufam ze to tak nebolo.
No, tak to žiješ v iluzi... Tady je dobrým zvykem pana administrátora, že pravidla fora sám nedodržuje a měří dvojím metrem.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Země je placatá - Pitbull

Příspěvek od efičák »

Skypi zkus si to sam.
Nejde vyhovet vsem. Na rozdil treba od Audiowebu, kde by Antonio davno pridelil ban, tu mel pitt prostoru premiru.

Ty Vanocni uzkosti kompenzuji lide ruzne. Tahle vlnka a vlakno je pochopitelne.
Hudba je prekrasna a preji kazdemu klid v jejim konejsivem naruci.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Země je placatá - Pitbull

Příspěvek od zappa »

^:)^
efičák píše: 12 pro 2021 20:34 Skypi zkus si to sam.
Nejde vyhovet vsem. Na rozdil treba od Audiowebu, kde by Antonio davno pridelil ban, tu mel pitt prostoru premiru.

Ty Vanocni uzkosti kompenzuji lide ruzne. Tahle vlnka a vlakno je pochopitelne.
Hudba je prekrasna a preji kazdemu klid v jejim konejsivem naruci.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Janik »

Neviem kde to dat ale bronz na olympiade je masaker. :thumbup:

(Edit by ML)
Máme zde vlákno o hokeji, tam by to slušelo více.....
viewtopic.php?t=1206&p=95619#p95619
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Pecuch »

=)) =)) =)) Hustý…
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od dvader »

Já si zase vážím českých sportovců, kteří, až na Ledeckou, tu komunistickou olympiádu vzorně bojkotovali! :ymdevil: :ymdevil:
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Už budeme deliť aj olympiády na olympiádovejšie a tie ostatné?
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Janik »

Nie to je len závisť nič viac. Keby to boli češi hneď by tu bola zmienka.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od fox »

dvader píše: 19 úno 2022 19:55 Já si zase vážím českých sportovců, kteří, až na Ledeckou, tu komunistickou olympiádu vzorně bojkotovali! :ymdevil: :ymdevil:
Bojkotovali ji skoro všichni tím, že obsazovali veľmi pekná předposlední až poslední místa.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

Janik píše: 20 úno 2022 17:08 Nie to je len závisť nič viac. Keby to boli češi hneď by tu bola zmienka.
...což by na českém diskusním fóru nebylo až tak překvapivé, řekl bych :idea: . Jinak nenapadá mě, co by měl český hokej (celkově) závidět slovenskému.
dvader píše: 19 úno 2022 19:55 Já si zase vážím českých sportovců, kteří, až na Ledeckou, tu komunistickou olympiádu vzorně bojkotovali! :ymdevil: :ymdevil:
Bohužel, nejhorší výsledek na Olympiádě od r. 1994 :sad: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Janik »

To, že sme získali bronz na oly?! A zďaleka toto fórum nie je české. To ti tiež nedoplo.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PítrsPraha »

To je snad důvod ke gratulaci, ne? Závist by do toho tahal jen člověk zatížený hloupými mindráky. Nicméně otázka co by měl český hokej (CELKOVĚ) závidět slovenskému, je stále na místě.

A aby mi to "doplo", jaké je tedy fórum postavené na česky lokalizovaném template, na české doméně, provozované českými adminy, majoritně orientované na český trh? Uzbekistánské :lol: ?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Fidji99 »

Janik píše: 21 úno 2022 09:16 To, že sme získali bronz na oly?! A zďaleka toto fórum nie je české. To ti tiež nedoplo.
Myslim, ze dokazem v tomto byt nestranny - nemam ani SK ani CZ obcianstov a hokej ako sport je u mna niekde na urovni gorodiek. [celkovo mi ten ustup zo slavy SK hokeja aj vyhovoval, lebo mam okna rovno na taku plochu, kde sa zhromazdovali fanusikovia [pre BA - Eurovea a takisto tie 2 tyzdne s vlajkami na autach to bolo tiez dost trapne]

Vzdy ma fascinovala taka ta narodna sebeaindetifikacia cez sport.

To vobec nie je tak, ze MY sme nieco vyhrali [alebo prehrali] - cca 20 mladych muzov a chlapcov nieco vyhralo/prehralo. Takisto sme MY nevyhrali ziadne zlato - ale vyhrala ho Vlhova a jej tim.

A to hovorim, ako vasnivy futbalovy fanusik ;-). ktory ma pokazeny vikend, ked veci nejdu podla planu.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Odpovědět