HEF stretnutie cez videohovor

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Janik »

Chápem, že pre mnohých je také neprirodzene zdieľať niečo zo svojho súkromia. Niektorí sa sklamali.

Mozno by pomohlo keby sme sa videli a pokecali cez videohovor. Viac sa spoznali a možno by to pomohlo vytvoriť si také bližšie vzťahy. Možno zistíme, že sme sa mýlili v niekom. chat/fórum to nie je úplne ono. Poznám to z prace.

Ak by ste mali záujem môžem vytvoriť verejnu videokonferenciu cez zoom. Kto chce zapne si kameru kto nie nie. Nastavili by sme si nejaké pravidlá, nejaké témy vopred a stretli sa aspoň takto. Keď nás bude veľa môžeme sa rozdeliť do menších skupín a pokecat. Kludne to nemusí byť len o audiu a hudbe aj o bežnom živote...

Véd mame kopec rovnakých tém je možné debatovať hodiny a hodiny. Zdieľať skúsenosti alebo odporučiť nejaku dobrú muziku.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od efičák »

Ano, to je fajn mit alespon sit na rychle zpravy aby se nepleskaly ty prispevky se smajliky , ba jeste hur ty citaty na A4 s smajlikem dole.
Na video nejsu fotogenicky, treba to spravime filtrem. Vybiram si Dzorze Klunyho.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Mark Levinson »

Možná by bylo zajímavé nějaké Hifistické setkání. Takový sraz někde uprostřed republiky, aby to měli všichni v rozumné vzdálenosti.
Není nad osobní setkání, to se mnohdy vysvětlí co bylo třeba špatně pochopeno psanou formou.
Nevím jestli by o to byl zájem?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

Když to bude v hospodě,tak jedu :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Mark Levinson »

terahera píše: 08 pro 2021 14:29 Když to bude v hospodě,tak jedu :cool:
No samozřejmě!
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od slayers »

terahera píše: 08 pro 2021 14:29 Když to bude v hospodě,tak jedu :cool:
Ty jo to by jsme mohli dát Don Papa, že?
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Dieter Burmester »

Když to bude ve středu republiky, tak taky dojdu.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Frogyman »

Tak už jen termín, lokace je jasná.

https://mapy.cz/s/ravohukove



Obrázek

ale počet míst je omezen, občerstvení s sebou

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

Beru stan
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Frogyman »

Jarda si prej zamlouvá místo, máš mu vzít matraci. Protislužbou nafoukne i tvoji :lol: :lol: :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od valderon »

Tobě ji nafouknu taky a dám si záležet :lol:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od lidumil »

Já se taky přidávám, stan nepotřebuji, budu spát venku :thumbup: :thumbup: :lol:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od valderon »

Spát nebude nikdo, pár systémů a uděláme z toho téchnooo párty =))
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Frogyman »

Myslíš, že dorazí tolik techniku?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od valderon »

Stačí jeden, psovitý😂
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od zappa »

Nabízím mé místo, hosté do restaurace nechodí, tak je volná, točíme Bernard 12 a můžeme i Plzen. :smile: A jěště k tomu můžete poslechnout mou sestavu a pak zkritizovat. :lol: Spát můžete v restauraci ve spacákách nebo si pronajmout ubytování v nedalekém Dobříkově, v krásném dřevěném penzionu. https://www.cedrovy-penzion.cz/
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

lidumil píše: 08 pro 2021 17:39 Já se taky přidávám, stan nepotřebuji, budu spát venku :thumbup: :thumbup: :lol:
Jj,pokud ti Valderon bude foukat matraci,tak na holé zemi ještě :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Mark Levinson »

zappa píše: 08 pro 2021 18:02 Nabízím mé místo, hosté do restaurace nechodí, tak je volná, točíme Bernard 12 a můžeme i Plzen. :smile: A jěště k tomu můžete poslechnout mou sestavu a pak zkritizovat. :lol: Spát můžete v restauraci ve spacákách nebo si pronajmout ubytování v nedalekém Dobříkově, v krásném dřevěném penzionu. https://www.cedrovy-penzion.cz/
Michale,
to je velmi zajímavá nabídka, díky moc.
I ten penzion vypadá skvěle, někteří hifisté hrají i golf.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

Tak ono někteří hifisté dělají vše jak to tak vypadá poslední dobou,haf,haf
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od blesk666 »

u Zappu by som to vcelku rad pocul. Westministery som pocul u ineho hifistu v CR( na Manley) a mal som k tomu iste vyhrady
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

blesk666 píše: 08 pro 2021 21:40 u Zappu by som to vcelku rad pocul. Westministery som pocul u ineho hifistu v CR( na Manley) a mal som k tomu iste vyhrady
A co ten zbytek,o ktetý tu jde,setkání hifistů,to zas nic,že?Ale poslech zappových repro,takže původní myšlenka se už teď vytrácí,škoda.Já bych byl pro,ať se členové sejdou,ale je jasné,že je to nemyslitelný plán,viz přízpěvek výše,každý v tom hledá něco jiného,ale ten základ,sejít se,poznat se......
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od dvader »

Já bych dorazil, nápad se mi líbí.
Ale někde na “neutrální” půdě, jinak se bude celý čas jen poslouchat a hádat se o zvuku…
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Janik »

Dobrý nápad niekde na samotu. Kludne aj pod stan. Poznať sa, dačo ugrilovať, dačo popit, pokecat.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Dasta »

O zvuku se nikdo hádat nebude, aspoň na dřívějších setkáních, třeba po výstavě večer v hospodě nikdy k žádným třenicím ohledně hifi nedocházelo.A to bylo přítomno vždy kolem 15lidí.
Osobní setkání je vždy jiné, než kontakty ve virtuálním prostoru fór a internetu.Pamatuji na poslední setkání s boxerem, než umřel, které proběhlo ve velice přátelském duchu všech přítomných ,loni v lobby baru hotelu Don Giovanni na výstavě.
Jsem pro osobní setkání,je vždy lepší, než kontakty přes klávesnici i když jsou členové, kteří o osobní setkání nestojí.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od dvader »

Co nejdříve navrhnout nějaké časové rozmezí, kdy by se setkání uskutečnilo a poté dle seznamu skutečných zájemců a jejich bydlišť vybrat lokalitu, která bude pro všechny nějaký rozumný kompromis?
Uděláme to ještě někdy během zimy, či až na jaře?
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Janik »

Mne by to skôr vyhovovalo maj/jún.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
kychtax

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od kychtax »

zabiny007 píše: 08 pro 2021 16:17 Tak už jen termín, lokace je jasná.

https://mapy.cz/s/ravohukove




ale počet míst je omezen, občerstvení s sebou

Obrázek
Tady soudek, gril a plno chlapů/dědků, nesrozumitelně mluvících .. místní by nechápali. :lol:
Naposledy upravil(a) kychtax dne 09 pro 2021 12:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

Mně zima taky moc nevyhovuje,ve stanu je docela kosa :lol: Jinak letos jsme se právě tímto způsobem s Balkánskou klikou sešli,spali jsme ve stanech a bylo to docela super.Odtud taky Sašovo rýpání do Jardy s tou matrací,kdy jako nezkušený skaut foukal,foukal až to rochlo :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od blesk666 »

terahera píše: 09 pro 2021 00:16
blesk666 píše: 08 pro 2021 21:40 u Zappu by som to vcelku rad pocul. Westministery som pocul u ineho hifistu v CR( na Manley) a mal som k tomu iste vyhrady
A co ten zbytek,o ktetý tu jde,setkání hifistů,to zas nic,že?Ale poslech zappových repro,takže původní myšlenka se už teď vytrácí,škoda.Já bych byl pro,ať se členové sejdou,ale je jasné,že je to nemyslitelný plán,viz přízpěvek výše,každý v tom hledá něco jiného,ale ten základ,sejít se,poznat se......
Nemyslel som to tak ako si to vysvetlujes. Len sa mi pozdaval napad s hospodou. Teda ako jedna z realistickych akternativ stretnutia a popri tom si aj nieco vypocut, s tym ze by mozno niekto aj nieco doniesol svoje na porovnanie (s mierou aby to nebolo moc na organizatora narocne)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

Jako přiznám se,že poslech u zappy mě láká,ale to bych spíš viděl na sólo akci,jestli přijímá i ožralecké hovada :smile: I když přiznám se,že už jsem byl letos v létě hodně blízko :lol:

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od valderon »

terahera píše: 09 pro 2021 12:33 Mně zima taky moc nevyhovuje,ve stanu je docela kosa :lol: Jinak letos jsme se právě tímto způsobem s Balkánskou klikou sešli,spali jsme ve stanech a bylo to docela super.Odtud taky Sašovo rýpání do Jardy s tou matrací,kdy jako nezkušený skaut foukal,foukal až to rochlo :lol:
Ale jen proto, že to bylo starý a na vyhození, proto jsi to nechal foukat mě :lol:
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od efičák »

Tema je videohovor.
Dodrzme napad.
:ympeace:
Na setkani udelejme vlakno, ono uz neco je.

Libi se mi s mrazenim v zadech odkaz :

https://magazin.aktualne.cz/sef-pred-va ... 47ab5f122/
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od zappa »

terahera píše: 09 pro 2021 14:56 Jako přiznám se,že poslech u zappy mě láká,ale to bych spíš viděl na sólo akci,jestli přijímá i ožralecké hovada :smile: I když přiznám se,že už jsem byl letos v létě hodně blízko :lol:

Obrázek
Si děláš srandu, a ani ses neohlásil.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od zappa »

Mně by to právě vyhovovalo v podzim, zima, je klid. byla by to taková mini výstava, ten kdo chce chlastat nebo si povídat tak se může seznamovat v restauraci, kdo si chce odskočit do patra/do ráje, může kdykoliv. Nic lepšího nevymyslíte. A myslím to vážně, byla by to pocta pro mne. A vraclav je v podstatě dostupná z každého směru, střed repubilky. https://en.mapy.cz/s/jajukohuco
87078721_774348399722064_5748860871552008192_o.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od daliborr »

terahera ,je borec a kecá trochu o chlastání, je řidič taxíku tak to jenom o čištění těla . Když byl u Davida špička poslouchal a pil jen lehce . Terahera domluv to s Davidem a jedeme k zappa. Tam bych se rád podíval a poslechl. :thumbup:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od terahera »

zappa píše: 10 pro 2021 12:32
terahera píše: 09 pro 2021 14:56 Jako přiznám se,že poslech u zappy mě láká,ale to bych spíš viděl na sólo akci,jestli přijímá i ožralecké hovada :smile: I když přiznám se,že už jsem byl letos v létě hodně blízko :lol:
Si děláš srandu, a ani ses neohlásil.
Tak myslel jsem,že jsi kšeftař(vždy jsi něco na fórech vychválil a zanedlouho prodával na inzertních portálech,což je praktika spousty kšeftařů),tak jsem se jen podíval na statek a pelášil :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Janik »

Tak vratme sa k teme. Je covid pandemia treba byt rozumny a predsalen je to o dost komplikovanejsie.

Navrhujem 28.decembra o 19:00 videokonferenciu prostrednictvom ZOOM. Mozem pouzit svoj ZOOM PRO tympadom nebudeme limitovany na 40min. Navod ako sa pripojit vytvorim pre tych z vas, ktori predsalen nie su tak zdatni v tychto veciach. Co nie je hanba mate ine skusenosti a vedomosti!

Zacali by sme zoznamenim. Kazdy povie o sebe nieco aby sme ho vedeli zaradit k nicku na fore.

Nejake temy by boli fajn. Priklad temy - niekto by mohol pokecat o nejakej novinke napriklad @zabiny007 o novom SUT :angel: alebo kludne aj dalsi ked mate nieco nove na pozicke (poistky, streamer, kabel, hudba atd atd.) a radi by ste sa podelili o skusenosti...

Kazdopadne ak bude niekto prezentovat svoje skusenosti s nejakym zariadenim ostatni budu mat vypnute mikrofony. Na konci mozu byt kludne otazky a pojdeme cez ZOOM funkciu "raise hand" aby to malo nejaky poriadok. Mozem to samozrejme cele administrovat aby to malo uroven.

Predstavujem si, ze by sme to mohli mat raz mesacne. Mali by sme vopred pripravene temy aby vsetci malu predstavu co mozu cakat. Mozeme to ohranicit na 1,5hod na temy + diskusia a 0,5hod na otvorenu diskusiu.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od PítrsPraha »

Za mě je videohovor úplná blbost, pokud se má zúčastnit víc než cca 4 lidi. Buď by mluvil každý přes každého nebo by to byla série monologů. Zvlášť s lagem, který zoom má. To už je lepší napsat si to v diskusi. Tyhle povinně organizované striktní meetingy jsou o ničem. 28.12. v 19 hod. je navíc blbý termín - lidi celkově jsou po návštěvách, rodinách, na horách či chatách. Já budu po lyžování buď v sauně nebo na večeři :-).

Jsem pro návrh, který padl výše. Někdy v květnu/červnu se sejít venku, mimo civilizaci a elektřinu, vzít stany, udělat oheň, poklábosit přirozeně a živelně, jak kdo chce. Ne 3,2,1 na povel máš 10 minut, běží ti čas.
Chápu, že pro starší nebo neoutdoorové členy by to mohlo být pod stanem nekomfortní, tak klidně v nějakém kempu s možností ubytování v chatce pro ty, kdo by chtěli. Jen návrh. Prostě sejít se, poklábosit, pobýt. Přirozeně, v klidu.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od zappa »

terahera píše: 11 pro 2021 19:54
zappa píše: 10 pro 2021 12:32
terahera píše: 09 pro 2021 14:56 Jako přiznám se,že poslech u zappy mě láká,ale to bych spíš viděl na sólo akci,jestli přijímá i ožralecké hovada :smile: I když přiznám se,že už jsem byl letos v létě hodně blízko :lol:
Si děláš srandu, a ani ses neohlásil.
Tak myslel jsem,že jsi kšeftař(vždy jsi něco na fórech vychválil a zanedlouho prodával na inzertních portálech,což je praktika spousty kšeftařů),tak jsem se jen podíval na statek a pelášil :cool:
Tak to mne mrzí, že máš takové smýšlení o mně.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od efičák »

Pitrsi dej na to vlakno, nemusis souhlasit, ja chci videohovor zkusit.
Deti se tak musely ucit a zkouset.

S covidem a zdravim se necitim na cestovani.
Jednou za mesic se proste uvidime s temi co chcou.
Ja nemam co nabidnout s DIY stereem. Rad si poslechnu nazivo stejne caknute lidi.
Vsimli ste si ze 90% lidi je zvuk lhostejny?
Zvuk dobrý - všechno dobré
Odpovědět