HEF stretnutie cez videohovor

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od PítrsPraha »

Jo, v poho. Jak se většina shodne, tak to bude.
Online videomeetingů mám ažaž v práci, koníčky mám spojené s relaxem, volností, bez počítače. Dvojnásob o Vánocích. Ale to je můj pohled.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Frogyman »

Janik píše: 13 pro 2021 10:58 Nejake temy by boli fajn. Priklad temy - niekto by mohol pokecat o nejakej novinke napriklad @zabiny007 o novom SUT :angel: alebo kludne aj dalsi
Já se hifi videohovoru účastnit neplánuji. Ale fandím nadšení a třeba po čase názor změním.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Janik
Příspěvky: 1654
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Janik »

Ja to mam uplne rovnako tiez, ale aj napriektomu si myslim, zeby to bolo fajn a zvladol by som to pre komunitu. Denne som zhruba 6hod na zoome so zakaznikmi alebo kolegami z prace kde riesime kompikovane technicke problemy. Takze viem o com pises.

Kazdopadne pokecat cez videohovor a venovat sa niecomu co nas vsetkych zaujima by bolo fajn. Napriklad Dasta, ktory ma obrovske poznanie hudby. Tiez eficak, ktory pomohol kopec ludom ku kupe gramofonu, prenosky atd lebo uz toho pocul dost. THXKO ma skusenosti s poistkami tiez dalsi v samostatnom vlakne. Terahera, Aretax atd atd...

Je to samozrejme na vas, kazdopadne vsetci co nemate zaujem, prosim vas venujme sa teme. Osobne stretnutie by som bol rad keby admin presunul do samostatnej temy. Ja som aj za osobne stretnutie ale toto by bolo fajn.

Neverim, ze by to nezaujimalo aj dalsich.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
m+m
Příspěvky: 868
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od m+m »

Taky bych někam dorazil.Ta Číhošť je dobrá, tam bych dojel na kole mám to jenom 60 km. Hlavně aby bylo točený pívo.
Kolotoč Mofi UltraDeck, přenoska Mofi ultragold MC, předzesilovač Hegel V10, středový klamp Mofi, CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja jsem taky pro Číhošť :thumbup:
Dieter Burmester
pepO77
Příspěvky: 381
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od pepO77 »

Som za, a pridal by som sa na videochat (pracujem prakticky totalne virtualne/z domova videokonf mam neustale ... taka je vsak doba). Dobry napad - je dat rovno temu aby to neslo do siroka a moderatorske pravidla (ved to pozname z prace, ked nie je agenda ... call je na nic).
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 933
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od dvader »

Já bych se připojil, ale toho 28. jsem na dovolené. A asi dost dalších bude mít na konci roku jiný program. Co to nechat na leden?
Janik
Příspěvky: 1654
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Janik »

Kľudne môžeme iný deň. Niekedy v januári.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Janik
Příspěvky: 1654
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: HEF stretnutie cez videohovor

Příspěvek od Janik »

Myslím, že túto tému môžeme uzavrieť. Ďakujem za priestor. :thumbup:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Odpovědět