Přenosky Sculpture A

Gramofony a jiné analog. zdroje včetně příslušenství kromě phono předzesilovačů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

Tak se ke mne teď dostala přenoska od francouzského výrobce SCULPTURE A, od kterého již delší dobu používám k maximální spokojenosti step up trafa a se kterým jsem několikrát řešil retipping mých různých přenosek (nejen podle mne patří v tomto k TOP). Tento výrobce je znám i svými modifikacemi přenosek (např. EMT TSD15, Koetsu, SPU atd), díky kterým dospěl až do výroby vlastní značky.
Přenosky Sculpture A.3 a Sculpture A.4 vycházejí z vnitřní struktury legendární Denonky 103, kterou ale kompletně překopou. Dělají nové tělo ze dvou materiálů (mosaz + dřevo), upravují tlumení a vnitřní nastavení, aby dosáhli poddajnosti cca 12 μm/mN (= je využitelná i pro moderní ramena), původní chvějku mění za boronovou a osazují podle přání několika druhy hrotů ( např. LineContact3, MicroRidge, Ogura + dělají i mono verzi atd). U verze A4 dokonce navíjejí i vlastní cívky z mědi nebo stříbra, čímž dosáhnou vnitřní impedance 5,3ohm.

Já mám teď u sebe na pár týdnů přenosku A.3 s hrotem MicroRide. Jsem na ni moc zvědav, protože zkušenosti mám jak s originál 103Denonkou, s upgradem na hrotem shibata i s umístěním do různých těl (grafit, dřevo, plast). A všechny úpravy mne vždy dokázaly překvapit. Jednak jak dospělý dospělý zvuk může člověk získat za pár tisíc a taky jak moc se dá zvuk formovat tuningem.
Přenoska Sculpture1, co teď mám, je to podobná té, o které ve své recenzi píše i Michael Fremer zde: https://www.stereophile.com/content/ana ... dge-page-2. Jen on měl přenosku se základním hrotem.


20211109_155018.jpg


I když mám od SculptureA doma už tři trafa (poměry 1:15, 1:20 a 1:26, něco i ve verzi XLR), výrobce mi poslal další s poměrem 1:10, který pro tuto přenosku doporučuje.
20211109_154857_resized.jpg

Aktuálně jsem osadil na gramo Technics SP15 s ramenem Ikeda407 a na headshell Ikeda. Postupně ale plánuji vyzkoušet i headshell Arche, rameno Ridelity Research FR64S na Garrard 407 a i na Graham Phantom, osazený na Oracle. A pochopitelně plánuji i testy u některých spolupostižených, kam přenosku určitě vezmu na návštěvu. Jsem strašně zvědav, jak bude přenoska znít a jaký bude hrot MicroRide, se kterým zatím nemám zkušenost.

20211109_175754_mini.jpg

Jen bohužel, zatím nemám zpět z upgradu na mkII své brinkmanny, tak jedu napřímo z EAR phono preampu do koncáků (preamp má regulaci výstupu). Takže provizorium, i když... :angel: :silent:

20211110_124621.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsme v minulých dnech s kamarády přenosku trochu otestovali :cool:

A výsledek?
- zvuk nemá s Denon 103 téměř nic společného, je to dospělá moderní přenoska.
- zvuk krásně vyrovnaný v celém spektru. Nic nechybí, nic nezvýrazňuje.
- fantastické výšky
- chce středně těžké rameno, ideálně moderní (SME IV, phantom). Pokud těžším vintage, tak je potřeba jej odlehčit headshellem ( osvědčil se Yamamoto carbon HS4 a Orsonic)
- skvěle si sedí s rockovou hudbou
- doporučená kombinace s trafem 1:10 je u této přenosky povinnost!


V dalších dnech budu ještě zkoušet různé kombinace, už se těším, až se mi vrátí Brinkmann a budu moci doma testnout plnohodnotně... :angel:

20211112_102048_resized.jpg
20211112_111749_resized.jpg
20211112_163041_resized_1.jpg
20211112_170645_resized_1.jpg
20211113_141412_resized.jpg
20211113_205430_resized.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od valderon »

Ještě bych doplnil, že je úžasně tichá. Nevytahuje neduhy lp
Zvuk je pevný, rytmický, čistý, krásně šlape, a středy jsou detailní a znělé. Při jistých nastaveních a kombinacích byl krásný prostor a mraky vzduchu kolem. Přitom je i muzikální.
Když dostane co musí, je to super zvuk nejen v dané ceně, ale i nad. Mě se osobně líbila i bez onoho trafa 1:10 zapojena přímo do MC vstupu phona Canor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Kurnik,asi ti Sašo musím urychleně dodělat tu lištu,abys,jak si pro ni pojedeš,mohl vzít tu frantíkovu Denonku na zkoušku i ke mně :smile:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

terahera
tak musíš rychle, mám ji jen půjčenou. Jak se mi vrátí Brinkmann a vyzkouším s ním, tak bohužel vracím. Předpokládám, že ji budu mít max do konce listopadu.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od jupol »

Prezeral som si prenosku na ich stránke a zaujímala by ma koľko váži, nenašiel som to tam. A nevieš prečo majú také široký cenový diapazon od 1700€ do 2400€ ?
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Dasta »

Přenoska by byla alternativa k přenoskám JoNo8, nebo Cadenza Black, eventuálně Dynavector DV xx2.
Na bigbít úžasné,u audiofilních titulů vydavatelství Lowswing bych osobně uvítal trochu víc světla,ale to je pouze můj postřeh, vyplývající z mojí preference.
Myslím, že Mára bude unesen jejím projevem.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

jupol píše: 15 lis 2021 09:24 Prezeral som si prenosku na ich stránke a zaujímala by ma koľko váži, nenašiel som to tam. A nevieš prečo majú také široký cenový diapazon od 1700€ do 2400€ ?
Váží cca 10g (samostatně jsem ji nevážil, takže tato je můj odhad váhy po odpočtu headshellu), poddajnost je zvýšena na 12, cena závisí na použitém hrotu. To co mám já teď doma je MicroRidge a cena 2200 EURO, 2400 EURO je s hrotem PA OGURA, 1700 EURO je LineContact3.

Co je podle mne ještě zajímavé, tak zvýšená sledovací schopnost, kterou uvádějí 90 micron @ 315 Hz lateral

TYPE OF TIP
LineContact 3, MicroRidge, early stéréo, early mono, PA Ogura

IMPEDANCE
40 Ohms

COILS
Copper

DAMPING
new proprietary damper

CANTILEVER

boron

VERTICAL TRACKING ANGLE
SRA 21 degrees

OUTPUT
0.3mV/5cm/s




Možná založím samostatné vlákno a zkopíruji tam informace, ať je to někde uceleně.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

Francouzský výrobce skvělých step up traf SculptureA začal po zkušenostech s retippingem všech možných přenosek s výrobou vlastních přenosek po názvem SculptureA

Přenosky vycházejí z legendární vnitřní struktury kazety Denon DL-103 a dělají je ve dvou základních provedeních, pojmenovaných A.3 a A.4.

Oficiální popis:
From the legendary Denon DL-103 cartridge internal structure we have developed our own iterations named A.3 and A.4. Few parts remain from the original design but we do stick for instance to the original AlNiCo magnet.
Both A.3 and A.4 are above all a reflexion on how to adapt modern diamond tip profiles to a design launched in 1962. For this we have developed a totally new dual structure body which allows us to dampen and shield the generator from both internal and external solicitations. It also helps us to achieve specific stylus rack angles adapted to the different diamond tip profiles used.

In addition, we have modified the damper and internal settings in order to achieve a medium compliance of 12 μm/mN which will be an optimum fit with most modern tonearms.
By using boron cantilevers and modern diamond tip, we significantly lower the moving effective mass of our cartridges thus providing better tracking (>80 μm @315Hz lateral), improved tonal balance, better dynamic and transient response and soundstage. The A .4 challenges even more this approach by using hand made coils in either copper or silver with impedances more than ten time lower than the original Denon DL-103. The A .4 is the lowest impedance cross coil design with AlNiCo magnet available and this is certainly why it sounds so vividly natural.

Sculpture A’s cartridge designs are guided by the following principles :

low effective mass of moving assemblies in phono cartridges
high tracking abilities exceeding 90 micron @ 315 Hz lateral
fine tuning by earring and measurements sessions in order to achieve best sonic and measurement figures
innovation with carefully chosen materials teamed a unique and functional design
full emphasis on the signal path coming out from the cartridge through our dedicated phono stage, phono cables and step-up transformers


Sculpture A.3
poddajnost 12 μm/mN
Možnost volby hrotu: LineContact 3, MicroRidge, early stéréo, early mono, PA Ogura
IMPEDANCE: 40 ohmů
CÍVKY: Měď
TLUMENÍ: nový proprietární tlumič
KONZOLA: bor
VERTIKÁLNÍ ÚHEL SLEDOVÁNÍ: SRA 21 stupňů
VÝSTUP: 0,3 mV/5 cm/s

cenově podle typu hrotu:
LineContact 3- 1700 EURO
early stéréo - 1700 EURO
MicroRidge - 2200 EURO
PA Ogura - 2400 EURO
early mono - 2400 EURO


Sculpture A.4
oprotoi A. je zde snížena impedance na 5,3ohm, nižší výstup jen 0,1 mV/5 cm/s a

poddajnost 12 μm/mN
Možnost volby hrotu: LineContact 3, MicroRidge, early stéréo, early mono, PA Ogura
IMPEDANCE: 5,3 ohmů
CÍVKY: Měď
TLUMENÍ: nový proprietární tlumič
KONZOLA: bor
VERTIKÁLNÍ ÚHEL SLEDOVÁNÍ: SRA 21 stupňů
VÝSTUP: 0,1 mV/5 cm/s

cenově podle typu hrotu:
LineContact 3- 4200 EURO
early stéréo - 4200 EURO
MicroRidge - 4600 EURO
PA Ogura - 4900 EURO
early mono - 4900 EURO

Více na stránkách výrobce a prodejce:
https://anamightysound.com/cat/cartridges/sculpture-a/
https://sculpture-a.com/

Hodnocení od Michaela Fremera
https://www.stereophile.com/content/ana ... dge-page-2


Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

Zajimavy rozhovor s François Saint-Gérand, zakladatelem firmy. Mluví o různých prenoskach, opravách, o tom, jak je náročnější udělat přestavbu, než celou prenosku znovu atd.
Také mne překvapilo, že dělal sveho času DJ... Tak nějak mam předsudky, že DJ a hifi nejde dohromady. :lol:

https://www.atelier13-usa.com/francois- ... culpture-a
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od jupol »

Dík za link, tu som našiel, že má prenoska 13g...
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

Ano, také jsem to na stránkách US prodejce viděl, ale podle mne to tak není. Schválně se zeptám François, jaký údaj je oficiální, protože oni to nikde neuvádějí. A taky jak sundám přenosku z ramene Phantom, tak ji zvážím. Sám jsem na to zvědav.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

Tak si sypu popel na hlavu...Myslel jsem, že fakt je to kolem 10g, ale nyní jsem to převážil a přenoska má 13,59 a i s dodávanými šrouby je to 14,96.
20211116_165852mini.jpg
20211116_165955mini.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

To pak mnohé vysvětluje, možná nejdřív příště vezmu váhu a kalkulačku a pak budu teprve testovat. Ušetřím si dost času :cool: :lol:

Nejdříve jsem zkoušel toto:
Kombinace s IKEDA407 nebo i FR64S a titanovým headshellem IKEDA vychází rezonanční kmitočet na 6,696.
V kombinace IKEDA407 nebo FR64S a s lehkým headshellem Orsonic 11 jsem byl na cca 7,651

Ale nejlepších zvuk měly tyto kombinace:
s Graham Phantom III - to vychází kmitočet na 8,835
s 9" SME IV je to 9,00
a s SME 3009SII imp. + headshel YAMAMOTO carbon HS4 jsme na 8,312,
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od valderon »

To vysvětluje, proč ses divil vyvážení přenosky po SPU.
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od jupol »

Škoda, tou svojou váhou nie je vhodná pre ramienko Signature s kovovým headshellom.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

A proč? Project u 12" ramena píše:

Unikátní konstrukce protizávaží umožňuje vyvažovat kazety od 5 do 25 gramů (bez headshellu) v závislosti na hmotnosti headshellu (až 37 gramů s „Alu“, do 39 gramů s „Carbon“, až 41 gramů s dřevo). Jedná se tedy také o ideální raménko pro přímou montáž SPU kazet.


Když kouknu na rezonanční kmitočet, tak pro 12" vychází s dodávaným headshellem na 7,816 což není dokonalé, ale stačí použít carbon a už jsi přes 8 (cca 8,05). A když použiješ i lehčí šroubky než dodávané, dostaneš se cca na 8,5. Tedy v kompatibilitě problém není.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Dieter Burmester »

Nehlede na to, ze realne je ten kmitocet uplne jinde, nez ti vyjde vypoctem. Takze trapit se zrovna timto, je uplne az to posledni :smile:
Dieter Burmester
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od jupol »

U 10" ramienka Signature s 12g al. headshellom píšu vhodné váhy prenosky 4 až 10g, takže aj Cadenza má už nadváhu. Možno s dubovým headshellom (8g) by to šlo, ale to by chcelo vyskúšať ako by to hralo...
Budem musieť asi vhodnú prenosku hľadať ďalej.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

No, přiznám se, že toto u Pro-ject moc nechápu. To stejné píší v návodu ke gramofonu signature s 12". Ale když se podíváš na specifikaci raménka, tak tam píší to, co jsem postnul nahoře. Platí to jak pro 10, tak i pro 12" a dokonce i pro 9".

viz např. zde:
https://www.hi-fisystemy.cz/produkty/gr ... bcQAvD_BwE
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

z popisu 10" signature
Výstřižek.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Miles »

Mám jen takovej skromnej dotaz , proč při testování přenosky jste nepoužily tolik vychvalovanou podložku Funk Firm Houdini ?
děkuji za odpověd , jinak pěkné počtení :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od Frogyman »

Nebyl důvod. Chtěli jsme zjistit, jak se prenoska chová s různými headshelly a s různými rameny. Použitím Houdini by poznatky nebyly relevantní.
Navíc instalace houdini znamená prenastavovat komplet rameno a to je časově náročné, na to nebyl prostor. Pouziti výměnou headshelu je rychle, to je otázka několika málo minut.

Ale uvidíme. V týdnu jedu na Ostravsko a po cestě zpět se plánuji stavit u Terahera. A určitě krom SPU sebou vezmu i "frantika", jak této přenos říkáme :lol: Tak třeba dojde
i na jeho Houdini. . :cool:
I když reálné.. asi tolik času mít nebudeme.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Přenosky Sculpture A

Příspěvek od terahera »

Tak dnes jsem měl při Sašově návštěvě u mně možnost slyšet frantíkovu denonku.Musím uznat,že se frantíkovi povedl perfektní kousek,a to spojit jakoby dva světy přenosek.Jednak vintage plný masivní zvuk a ktomu neskutečný detail a sofistikovaný klidný zvuk moderních přenosek nejvyšší úrovně.Byl to fantastický zážitek a ve spojení s frantíkovým trafem a kabelem fakt neskutečný :eek: :thumbup: Zkoušeli jsme u mě ještě víc přenosek,zejména SPU a různá trafa od frantíka,různé kabely na obou mých gramofonech,což byl pro mě velice přínosný zážitek,ale o tom se rozepíši ve svém vlákně později,až to vše vstřebám a rozdýchám :smile:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět