GMG Power Unitque

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

GMG Power Unitque

Příspěvek od Mark Levinson »

V GMG Power právě uvedli na trh novou filtrační jednotku s názvem Unique. Jedná se o jednocestnou filtraci postavené na bázi X-Blockeru a je dimenzována tak, aby utáhla celý HiFi systém včetně koncového zesilovače. Základem je dobře odstíněná skříň vyfrézovaná z jednoho kusu hliníku naplněná až po okraj součástkami. Sympatická vychytávka je podsvícené logo firmy nevtíravou bílou barvou, ale v případě otočené fáze logo zrudne. Ideální zapojení před nějakého kvalitního psa, který napájí celý HiFi systém nebo jako samostatnou filtraci před jednotlivý komponent.
Toliko teorie a popis, určitě je vhodné vyzkoušet na vlastním aparátu neb jak víme může se účinek v různých podmínkách projevovat jinak. Měl jsem Unique doma jen pár dní, tak jsem prakticky nic moc nezkusil, ale u kolegů se ohřála déle, tak snad napíši praktické zkušenosti. Já jsem stihnul zapojení jen před zdrojové komponenty (streamer a SACD player) a tam jsem nezaznamenal žádné změny. Možná je to i proto, že jsem Unique zapojoval až za Harmonic Hammer Exclusive. Asi nemá smysl zdvojovat filtraci, ale spíše Unique použít tam kde ještě není el. síť nijak ošetřená.
Informace o výrobku by se měly během příštího týdne objevit i na firemních stránkách GMG Power.
.
2021-03-19 18.13.46-2.jpg
2021-03-19 18.13.46-1.jpg
2021-03-24 14.34.26.jpg
2021-07-15 18.44.27.jpg
2021-05-05 20.12.50.jpg
2021-09-10 17.02.25.jpg
2021-09-14 18.18.26.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od Dieter Burmester »

Mark Levinson píše: 24 říj 2021 17:23 Já jsem stihnul zapojení jen před zdrojové komponenty (streamer a SACD player) a tam jsem nezaznamenal žádné změny. Možná je to i proto, že jsem Unique zapojoval až za Harmonic Hammer Exclusive.
To bych teda necekal, ze budes testovat filtraci zapojenim do jine (a daleko lepsi) filtrace :eek:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od Mark Levinson »

Já vím, zní to jako blbost, ale praxe ukazuje, že někdy tyto věci opravdu fungují. A když jsem to měl doma byla by škoda to nezapojit.
Mark Levinson
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od valderon »

Není to blbost. Nevím proč, kde a jak... Nicméně jsem to při testu zažil a doma to mám taky zapojené tak, že lišta jde z jedné power zásuvky Hammer Exclusive . Možná to někde nefunguje, možné to je. Opakuji, nevím proč, kde a jak....
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od Vienna »

There is no benefit to adding one power unit to other power unit. The more connections you add between components and the wall, the more likely it is to impact performance in a negative way. Simpler, with fewer in-line connections is almost always better when it comes to electrical systems.
Grant Samuelson, Shunyata Research
Ale je tam to almost, tak se asi experimentum meze nekladou. Par let zpatky jsem zkousel taky ruzne zretezovat. Vysledek byl jak kdy, zpravidla horsi. Pokud tedy neslo jen o distributor (pes) jako dela Nordost, tam je jedinym vlivem extra kabel.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od terahera »

Ve zdvojování filtrací taky nevidím nic moc logiku a smysl,ovšem u tohoto produktu vidím naopak velký potenciál právě v tom,že za něj lze připojit kvalitní distribuční lištu(psa) a je napájen celý systém se všemi výhodami,jak filtrace,tak psa :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od Jiri »

Krásné provedení od GMG. Tam bude otázka ceny, zda se vyplatí Unique a kvalitní lištu nebo je lepší rovnou koupit X-blocker.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od YamahaMan »

Jiri píše: 25 říj 2021 08:10 Krásné provedení od GMG. Tam bude otázka ceny, zda se vyplatí Unique a kvalitní lištu nebo je lepší rovnou koupit X-blocker.
:thumbup:
Asi tak.
A ešte, ktorá z líšt si "sadne"...
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

V jednoduchosti povedané (napísané) sú to LC filtre radené za sebou. Rovnako ako v reproduktorových výhybkách urobí filter svoju prácu na frekvencii na ktorú je naladený. Cievka do série je útlm 6 dB/oktávu, cievka, kondík 12 dB/oktávu, a tak ďalej. Takže keď tých filtrov bude viac zaradených za sebou, urobia od istej frekvencie útlm. Každý filter môže byť naladený na inú frekvenciu a tým sa dá zabezpečiť väčšia šírka pôsobenia filtra ako celku. To ale neznamená že veľa filtrov za sebou urobí lepšiu prácu všade. Niekde áno, inde nie. Záleží od typu rušenia a jeho intenzity.
kychtax

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od kychtax »

:thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od Mark Levinson »

Nově zveřejněný test v Hi-Fi Voice:
https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... er-unitque
Mark Levinson
kychtax

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od kychtax »

Z popisu v recenzi mi to lehce pripomnelo vliv na zvuk po zapojeni isotek syncro (nedavno zapujcene).
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od djrix »

Jsou nekde k dispozici nejake detailnejsi fotky vnitrniho provedeni ? Obzvlast by me zajimaly ty cervene pecky v prvni (varistory ?) a zlute elektrolyticke kondiky v druhe polovine krabicky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od Mark Levinson »

djrix píše: 02 lis 2021 11:07 Jsou nekde k dispozici nejake detailnejsi fotky vnitrniho provedeni ? Obzvlast by me zajimaly ty cervene pecky v prvni (varistory ?) a zlute elektrolyticke kondiky v druhe polovine krabicky.
Možná v galerii na stránkách GMG Power:
http://www.gmgpower.cz/cz/
Mark Levinson
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od djrix »

Ach, dekuji, zdanlive ta nejjednodussi varianta me nenapadla :lol:

Na fotkach v galerii ovsem maji kondenzatory cervene, coz je vyrobek Wurth Elektronik, na fotkach co jsi sem dal jsou zlate...tezko tedy soudit, co je v prodejni verzi.
https://cz.mouser.com/ProductDetail/Wur ... HViw%3D%3D
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od tm.watch »

Shodou okolností jsem se stal majitelem prvního kusu filtru UNITQUE z dílny GMG Power. Měl jsem možnost skoro dva týdny filtr testovat u sebe doma, porovnávat s mou stávající (DIY) filtrací a v klidu posoudit, zda pro mne má nový filtr přínos, který by stál za tu investici.
Filtr jsem zkoušel zařazený před celou sestavu i před jednotlivé komponenty. V mé sestavě (a pro mé uši) se filtr nejvíce osvědčil před DA převodníkem a potom před celou sestavou. To však spíše z psychologického hlediska kdy jsem si říkal, že celé sestavě udělá jen dobře, když bude napájena z filtru.
V popisu vlivu filtru na zvuk se (kupodivu) shodnu s autorem recenze filtru na serveru Hifi-Voice. Primárně vnímám daleko pevnější, konkrétnější a rozlišenější basy, ale také přesné, znělejší výšky. Filtr má u mě ale vliv na celé pásmo a hudba baví a vtahuje daleko více. Co mě možná překvapilo ještě více byl vliv kabelu, kterým je filtr připojen k el. síti. Mám samostatný přívod z rozvaděče (pojistkový odpojovač AHP Klangmodul) do zásuvky v pokoji jen pro Hi-Fi. Měl jsem možnost vyzkoušet několik kabelů a u každého jsem zaznamenal rozdíly ve zvuku. Měl jsem tady kabely od drahých kousků (slovenský AAI, Oyade Tunami V2) po levnější (VDH, Viablue, Kabelguru). Naprosto skvělý, ale pro mne cenově mimo, byl slovenský AAI Maestoso. K mému překvapení byl z pohledu výkon/cena nejlepší Kabelguru Black Mamba. Ještě budu něco zkoušet, ale je to jeden z horkých favoritů k novému filtru.
V neposlední řadě bych chtěl vyzdvihnout setkání se spolumajitelem firmy GMG Power – Petrem Geryšerem, který mě navštívil spolu s Viktorem (Mark Levinson). Příjemná návštěva spojená s poslechem prima hudby a povídáním o všem možném ale hlavně o hudbě a Hi-Fi. Díky kluci za parádní odpoledne.
Pokud někdo chcete řešit filtraci, neváhejte a jednotku si půjčte a vyzkoušejte na své sestavě.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: GMG Power Unique

Příspěvek od tm.watch »

Zapomněl jsem ještě uvést, že provedení samotného filtru je na špičkové úrovni, ale to už je jaksi u výrobků z dílny GMG Power pravidlem. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od Pitbull »

".............Co mě možná překvapilo ještě více byl vliv kabelu, kterým je filtr připojen k el. síti. Mám samostatný přívod z rozvaděče (pojistkový odpojovač AHP Klangmodul) do zásuvky v pokoji jen pro Hi-Fi. Měl jsem možnost vyzkoušet několik kabelů a u každého jsem zaznamenal rozdíly ve zvuku. Měl jsem tady kabely od drahých kousků (slovenský AAI, Oyade Tunami V2) po levnější (VDH, Viablue, Kabelguru). Naprosto skvělý, ale pro mne cenově mimo, byl slovenský AAI Maestoso. K mému překvapení byl z pohledu výkon/cena nejlepší Kabelguru Black Mamba. Ještě budu něco zkoušet, ale je to jeden z horkých favoritů k novému filtru......."

Mám samostatný přívod (samostatné přívody) z rozvaděče do pokoje kde mám Hi-Fi. Přívod je v délce cca 10m kabelem CYKY 3x4 a končí v běžných zásuvkách ve zdi (Schneider). Je to rozdělené na několik okruhů do všech tří fází. V jedné fázi jsou např. 2xVelodyne, na jiné fázi zesilovač, na další fázi zdrojové komponenty (CD,gramo, magnetofony....). Nemyslím si, že je to až takhle nutné, ale při starším zapojení na jeden jistič 1f/16B tenhle jistič občas vypadával, musel jsem ho nahradit 1f/16C. Tak při rekonstrukci bytu jsem to provedl jak píšu.
Nedovedu si tedy dost dobře technicky představit jak vylepšíte tenhle přívod superkabelem délky 1,5m ze zásuvky do filtru.
To úplně pomíjím skutečnost, že z toho rozvaděče to dál pokračuje ke zdroji - distribučnímu transformátoru 0,4/22kV zase běžnými vodiči.
Jediné, co je na celé téhle cestě podstatné jsou přechodové odpory. Od transformátoru až po cca bytový rozvaděč to nemusíte řešit, protože průřezy jsou dostatečné a kdyby tam byl tak vysoký přechodový odpor, že by to mělo vliv na HiFi, tak už to místo dávno vyhořelo.
V bytovém rozvaděči je jistič a jestliže je to správně připojené, tak to těžko vylepšíte pojistkou, která má z principu větší vnitřní odpor.
Potom zbývá ta zásuvka ve zdi s připojovací vidlicí a kabelem do filtru. Jestliže to bude úplně obyčejná zásuvka s vidlicí v dobrém stavu, nevylepší se to.
Dá se na reagovat asi takhle:
1) dokážu to technicky zdůvodnit
2) nedokážu to technicky zdůvodnit, ale slyším tu změnu
V prvním případě zkuste napsat argumenty, v druhém případě požádejte někoho, ať mění ten superkabel za 1,5m prodlužovák k pračce a zapisujte si výsledky. (Nestačí to vyměnit 5x, 10x, je třeba to udělat řádově stokrát a jestliže dosáhnete úspěšnost cca nad 85%, tak si můžete říct: " Ano, má to vliv"

(Edit by ML)
Pitbulle, na toto téma pokračujme raději v tomto vlákně:
viewtopic.php?f=24&t=389&p=99289#p99289
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od terahera »

Kromě toho,že opakuješ to,co se zde už 1000x omílalo,včetně tvých argumentů,co z toho tedy pro nás,co slyšíme a jsme spokojeni bez technického zdůvodnění,vyplívá :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od valderon »

Nechci nic zpochybňovat, každého věc, co a jak si v sestavě dělá. Ale opakovat 100 x? Jakoo, je to smysl čeho? Pokud budu mít slané a sladké jídlo a budu to 100 x jíst, abych řekl, co je sladké a slané, tak po pár pokusech nepoznám nic,protože se chuťové buňky zblazni. Znamená to, že nepoznám slané od sladkého? A 100 x zkoušet sluch? Nevím, no, je to jen taková úvaha, to mě tedy trklo do očí.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od valderon »

Pitbull :
Předpokládám, že ty jsi to 100x zkoušel, když to víš a píšeš to. Jak jsi tedy u toho testu dopadl? Z textu vyplývá, že je jedno, jaký drát tam je. A kdybys ten test udělal 5x-10x? Myslíš, že by výsledek byl stejný?
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od Pitbull »

Já jsem ten příspěvek nepsal pro ty, kteří to slyší, neví proč to tak je, ale ví že to tak je.
To je určené těm, kteří to chtějí zjišťovat.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od PítrsPraha »

"Osvětář" :lol: ^:)^
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od terahera »

Pitbull píše: 03 lis 2021 10:10 Já jsem ten příspěvek nepsal pro ty, kteří to slyší, neví proč to tak je, ale ví že to tak je.
To je určené těm, kteří to chtějí zjišťovat.
Zjišťovat co?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od valderon »

Pitbull :
Mimochodem, jsme ve vlákne GMG, tak se chci zeptat, který z jejich výrobků vlastníš a tím pádem, na kterém jsi to zkoušel? Jen abych si to v hlavě urovnal. Díky
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od tm.watch »

Pitbull píše: 03 lis 2021 08:51 ...Nedovedu si tedy dost dobře technicky představit jak vylepšíte tenhle přívod superkabelem délky 1,5m ze zásuvky do filtru...
Nechci tady znova rozpoutávat polemiku na toto téma, už to tady bylo 100x a uspokojivě se to, zatím, vyřešit nedá. Každá strana hájí svoje. Chci jen podotknou, že jsem nepsal o vylepšení zvuku, ale o jeho vnímaných (mnou) změnách při zapojení různých kabelů. Vylepšení - to je jako bych chtěl černovlásku vylepšit výměnou za blondýnu. To přece máme každý trochu jinak. Já třeba nemám svou sestavu určenou na lov detailů a mikroskopických záznějů každé struny, ale spíše sestavenou jako celek, který mi zní přirozeně, muzikálně a baví mě ji dlouhodobě poslouchat. Ale to přece neznamená, že takovýto zvuk je lepší nebo horší než jiný. Holky - vdolky.

Jiná otázka je, proč (!!!) to takto vnímám a na to odpověď nemám. Tedy ne takovou, která by uspokojivě/definitivně rozřešila polemiku viz. výše.
Pitbull
Příspěvky: 192
Registrován: 17 říj 2021 10:59

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od Pitbull »

valderon píše: 03 lis 2021 10:39 Pitbull :
Mimochodem, jsme ve vlákne GMG, tak se chci zeptat, který z jejich výrobků vlastníš a tím pádem, na kterém jsi to zkoušel? Jen abych si to v hlavě urovnal. Díky
Myslel jsem si, že když dám odpověď s citací, bude jasné na co reaguji. Některým to ale i tak asi moc jasné není.
tm.watch psal o připojení vstupu filtru kabelem a vypsal některé kabely, které zkusil.
Citoval jsem tuhle část a na ní reagoval, protože těch síťových kabelů jsemn XX zkusil a ještě více vyrobil.
Teď jsem pro jistotu znovu zkontroloval kabely uváděné tm.watch, ale u žádného není uvedeno, že se jedná o spešl kabel určený pro připojení filtru GMG.
Takže v čem je problém ?
(Ještě k té "osvětě". Tohle má být diskusní forum. Proč nediskutujete?)
kychtax

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od kychtax »

Pitbull, jsi na špatném foru. :razz:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od Mark Levinson »

kychtax píše: 03 lis 2021 11:26 Pitbull, jsi na špatném foru. :razz:
Není na špatném fóru, je jen ve špatném vlákně.
Je to už bezmála 10 let co jsme tyto žabomyší války vedli a mnoho členů už se nechce vracet k něčemu co už je dávno vyřešené.
Např. zde:
viewtopic.php?f=64&t=953
Mark Levinson
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od PítrsPraha »

Pitbull píše: 03 lis 2021 11:26 (Ještě k té "osvětě". Tohle má být diskusní forum. Proč nediskutujete?)
Viz ML. Tohle téma je už probrané 10x ze všech stran. Nemá smysl jej znovu otvírat. Zvlášť na stupni poznání, o kterém píšeš...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Unitque

Příspěvek od Mark Levinson »

tm.watch píše: 02 lis 2021 22:11 Shodou okolností jsem se stal majitelem prvního kusu filtru UNITQUE z dílny GMG Power. Měl jsem možnost skoro dva týdny filtr testovat u sebe doma, porovnávat s mou stávající (DIY) filtrací a v klidu posoudit, zda pro mne má nový filtr přínos, který by stál za tu investici.
Filtr jsem zkoušel zařazený před celou sestavu i před jednotlivé komponenty. V mé sestavě (a pro mé uši) se filtr nejvíce osvědčil před DA převodníkem a potom před celou sestavou. To však spíše z psychologického hlediska kdy jsem si říkal, že celé sestavě udělá jen dobře, když bude napájena z filtru.
V popisu vlivu filtru na zvuk se (kupodivu) shodnu s autorem recenze filtru na serveru Hifi-Voice. Primárně vnímám daleko pevnější, konkrétnější a rozlišenější basy, ale také přesné, znělejší výšky. Filtr má u mě ale vliv na celé pásmo a hudba baví a vtahuje daleko více. Co mě možná překvapilo ještě více byl vliv kabelu, kterým je filtr připojen k el. síti. Mám samostatný přívod z rozvaděče (pojistkový odpojovač AHP Klangmodul) do zásuvky v pokoji jen pro Hi-Fi. Měl jsem možnost vyzkoušet několik kabelů a u každého jsem zaznamenal rozdíly ve zvuku. Měl jsem tady kabely od drahých kousků (slovenský AAI, Oyade Tunami V2) po levnější (VDH, Viablue, Kabelguru). Naprosto skvělý, ale pro mne cenově mimo, byl slovenský AAI Maestoso. K mému překvapení byl z pohledu výkon/cena nejlepší Kabelguru Black Mamba. Ještě budu něco zkoušet, ale je to jeden z horkých favoritů k novému filtru.
V neposlední řadě bych chtěl vyzdvihnout setkání se spolumajitelem firmy GMG Power – Petrem Geryšerem, který mě navštívil spolu s Viktorem (Mark Levinson). Příjemná návštěva spojená s poslechem prima hudby a povídáním o všem možném ale hlavně o hudbě a Hi-Fi. Díky kluci za parádní odpoledne.
Pokud někdo chcete řešit filtraci, neváhejte a jednotku si půjčte a vyzkoušejte na své sestavě.
Tome,
díky za pozvání, fajn strávené odpoledne a hlavně za vynikající kávu. Přál bych vám ochutnat takto pečlivě připravovanou kávu, jak to dělá Tomáš, není to sice rychlovka, ale počkat se vyplatí. Odměnou je chuť a aroma kávy jakou dostanete málokde.
Na návštěvu jsem se víceméně vnutil s vidinou dobré kávy a taky abych slyšel jaké změny ve zvuku u Toma udělal GMG Power Unitque. Pro mne bylo také překvapení co filtrace udělala se zvukem DACu, to bylo jasně slyšitelné zlepšení až skokově. U ostatních komponentů byly tyto změny menší, ale jasně slyšitelné, nicméně zapojení celého systému na filtraci přineslo jasné zlepšení zvuku s atributy, které nebudu popisovat. V podstatě bych jen opakoval to co uvádí Tomáš ve svém příspěvku.
Jo, jo, akustika a napájení je důležitá součást HiFi řetězce (a dobré kafe).
Mark Levinson
Odpovědět