Burza vinylů Brno

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Burza vinylů Brno

Příspěvek od Frogyman »

Občas nechápu některé pořadatele, protože organizovat v Brně burzu vinylů ve stejném termínu, kdy je pravidelná Vídeňská burza, mi přijde mimo. Určitě se tím připraví o několik desítek koupěchtivých návštěvníků.

Kdyby někdo do Brna zavítal, dejte vědět, jaká byla úroveň.

https://www.facebook.com/events/sono-mu ... 267593883/
Výstřižek.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od valderon »

No tvl, si dělají.... Chci do Vídně, ale zajímá mě i to Brno ~x(
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od valderon »

Byl někdo? Jaké to bylo?
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od Frogyman »

V neděli proběhla další burza v Brně. Bohužel - jako minule - opět to byla akce téměř polotajná a ilegální. Nikde žádné info a tak jsem se to dozvěděl náhodou asi hodinu před zahájením. Myslím, že doba, kdy k propagaci burzy vinylů stačila šuškandě je dávno pryč. Nyní je potřeba být trochu aktivnější, protože pak by se nestalo, že "VELKÁ BURZA" bude ve finále o třech prodávajících a pár desítkách kupujících.
Jeden prodejce měl čistě CZ produkci, včetně zajímavých a raritních kousků z let 90/91, druhý jednu bednu s raritními US deskami a třetí, který zabíral cca 80% prostoru (odhaduji na pořádající agenturu) měl mix všehomíra s převažujícím rockem. Jazzu a blues bohužel poskrovnu. Ale i tak se daly najít zajímavé kousky a za normálních okolností bych si odnášel slušný úlovek. Jen tentokrát mne odradily ceny. Většinou je moc neřeším a když je deska OK, tak ji beru. Tentokrát ale nešlo přehlédnout, že ceny byly minimálně tak +30% nad "běžné" ve Vídni nebo na Discogs. Takže i když jsem měl pár kousků v ruce a nutkání, odešel jsem nakonec s prázdnou, což se mi ještě nikdy na žádné burze nestalo. Většinou nesu minimálně 10 úlovků, ale z Vídně není výjimkou třeba 30 kousků.

Jsem zvědav, jak se jim bude dařit dál. Už se tam mluvilo o dalším termínu 11/12, tak tomu ještě dám šanci.

Screenshot_20211122-113842_Chrome.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsem našel info, že 11/12 bude pokračování.
Výstřižek.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od Miles »

Agentura 69 jezdí po celé republice s nabídkou LP ,ale nepatří mezi nejlevnější prodejce píšu z vlastní zkušenosti
Foto.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od Janik »

Dnes uz nevedia co pytat za stare platne. Debilna doba neskutocne.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od PGH »

Naštěstí mám přísun za úplně jiné peníze!
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od Miles »

Dnes burza LP CD atd. klub Sono Brno začátek 11-16 hod vstup 50,-kč pořádá agentura 77
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od valderon »

Agentura 77? Když máš zkušenost s 69kou,znáš i 77ku? Bo na 69 už bych nešel, jak jsme psali.... Ty ceny.... :thumbdown:
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Burza vinylů Brno

Příspěvek od Miles »

Tak to se omlouvám už blbnu ^:)^ samozřejmě agentura 69
Odpovědět