Audio Video Kino Bratislava 2021

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Kino Bratislava 2021

Příspěvek od terahera »

Škoda je spousta jiných věcí :cool: Ale u tebe rád poslechnu,pokecám,však víme oba,kde má kanec pí.. :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Audio Video Kino Bratislava 2021

Příspěvek od aretax »

terahera píše: 18 zář 2021 18:28 To nestihnu vystřízlivět :lol:
Ale teď vážně, je to škoda,fakt jsem to mohl dát aspoň dnes a poznat bratry ve zbrani :-? Zatím jsem byl kvůli hifi na slovensku 2x(když nepočítám nájezdy na nákup komponentů přes bazar :cool: ),jednou u Aretaxe,což byl životní zážitek,jednou u člena,kterého nechci jmenovat,který je srdcař,výborný ogar,ale bohužel zblblý Bunta hifi sektou,takže teď to dává dokupy,ovšem obě návštěvy vynikající zážitek,takže věřím,že i výstava v Bratislavě mohla být super,prostě jak jsem psal,jsem K o .....
Ahoj, príď ku mne zas, veľa vecí sa odvtedy zmenilo a verím, že aj zlepšilo. Naozaj to nemáš ďaleko. Ešte si sa pýtal na zvuk v Canore. Ako vždy, podľa mňa veľmi dobrý. Na tejto firme sa mi páči, že vyrába komponenty pre reálne byty, resp.miestnosti a nezachádzajú do extrémov. Jednoducho hifi pre bežného človeka a sú v tom naozaj dobrý. Pre mňa jeden z najlepších zvukov výstavy, ak beriem do úvahy hifi pre reálne, resp.aj panelákové izby. Jedine som mal výhradu k Focalom, čo nie je moja "šálka kávy", ale to je vyslovene osobná záležitosť. Dream Audio hralo naozaj super, ale ich zostavu si neviem predstaviť v štandardnom byte. Čiže za mňa Canor - jednotka výstavy.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
MuVo
Příspěvky: 6
Registrován: 09 dub 2015 21:38

Re: Audio Video Kino Bratislava 2021

Příspěvek od MuVo »

Pri Canore áno, hralo to veľmi pekne. Canor má ešte ako tak rozumné ceny a výborný zvuk.
Avšak treba spomenúť, že hrali na Focal Viva Utopia Evo, ktoré stoja 22k EUR, takže ten dobrý zvuk ide aj za nimi.
A v Canore vedia, prečo zvolili repro z vyšších cenových úrovní na prezentáciu ;)
Väčšina ľudí k tomu bude mať ale pripojené niečo do 10k, bude to dobré, ale nebudú to asi utopie...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Kino Bratislava 2021

Příspěvek od Mark Levinson »

To Bacil2:
Díky za pěkné fotky, výstava komorní, ale sympatická :thumbup: .
Letos nic jiného nebylo, ani Mnichov, Varšava, Praha......
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bacil2
Příspěvky: 239
Registrován: 17 zář 2016 19:26

Re: Audio Video Kino Bratislava 2021

Příspěvek od bacil2 »

... nejaké foto ešte z nedele :razz:
aDSCN7706_TM.jpg
aDSCN7716_TM.jpg
aDSCN7726_TM.jpg
aDSCN7746_TM.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Video Kino Bratislava 2021

Příspěvek od Tony »

Ad. Canor - všimol som si, že hrali na reproduktorových, ako aj signálových kábloch Siltech.
Určite dobrá voľba👍
Odpovědět