Vojta Dyk a Brnóóóó

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
KarlN

Vojta Dyk a Brnóóóó

Příspěvek od KarlN »

Tak pánové...přiznejte se, kde jste seděli v hledišti vy? :-? :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Vojta Dyk a Brnóóóó

Příspěvek od Frogyman »

Kousek od Tebe... :thumbup:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
KarlN

Re: Vojta Dyk a Brnóóóó

Příspěvek od KarlN »

A středa nebo čtvrtek? :-? Já byl tedy ve čtvrtek...měl jsem lístky od loňska, přesunuli to na 5.8.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Vojta Dyk a Brnóóóó

Příspěvek od Frogyman »

Já středa, lístky jsem měl přeloženy na potřetí. Nejdříve 3/6/2020, pak 28/1/2021 a ve finále 4/8...

Mimochodem, v posledních dvou/třech týdnech jsem byl na čtyřech koncertech a je zajímavé, jak rozdílně jsou vnímány a dodržovány covid opatření a omezení... Od striktní kontroly a náhubku, přes "jakože kontrola aby se neřeklo" až po naprostou benevolenci, jako by se nic nedělo...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
KarlN

Re: Vojta Dyk a Brnóóóó

Příspěvek od KarlN »

zabiny007 píše: 07 srp 2021 21:35 Já středa, lístky jsem měl přeloženy na potřetí. Nejdříve 3/6/2020, pak 28/1/2021 a ve finále 4/8...

Mimochodem, v posledních dvou/třech týdnech jsem byl na čtyřech koncertech a je zajímavé, jak rozdílně jsou vnímány a dodržovány covid opatření a omezení... Od striktní kontroly a náhubku, přes "jakože kontrola aby se neřeklo" až po naprostou benevolenci, jako by se nic nedělo...
:lol: souhlas, já si tedy ještě na žádost (a pro svůj klid) pořadatelů dělal při vstupu test, ale budiž...hlavně že přestalo na poslední chvíli pršet a koncert byl na pohodu.
Navíc jsem strávil v Brně tři dny a musím velmi, velmi pochválit kavárny, místní restaurace i street beer/food festival, na náměstí (tuším) Svobody. Výborné jídlo i pití. Jak jsem opatrný na tuky, tady jsem vůbec neváhal. :lol: :thumbup:
Odpovědět