Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Diskuze o phono předzesilovačích.
Odpovědět
fufin
Příspěvky: 46
Registrován: 31 led 2020 09:18

Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od fufin »

Ahoj,

měl jsem finální rozhodnutí na PJ Phono Box RS Step Up. Trochu mne zaráží, že se používá docela masově.
Ale dost rozhodnutí nalomil Quicksilver Audio, máte někdo, prosím, zkušenost?

http://quicksilveraudio.com/products/phono-preamp/

Hezké svátky.
F.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Phono Pre-Amp po xté

Příspěvek od Dasta »

To je nějaká nevýhoda výrobku, že se používají masově?
V Čechách holt dominují výrobky Pro Ject,jak gramofony,tak příslušenství.
Důvod, že se něco používá masově, určitě nesnižuje jeho kvalitu,ba naopak.
Jestliže ti nevyhovuje konfekce, možnosti nákupu jsou nezměrné, pochopitelně však neskonale dražší.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od Janik »

Ak chces elektrónky radšej https://elektro.bazos.sk/inzerat/126009 ... -canor.php ma ho Terahera.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od efičák »

fufin píše: 03 črc 2021 09:51 Ahoj,

měl jsem finální rozhodnutí na PJ Phono Box RS Step Up. Trochu mne zaráží, že se používá docela masově.
Fufine mezi námi je zvykem pomoct a poradit což čerpáš, dobře.

Jen způsob jednání s kolegy inzerující své opečovávané výrobky mi přijde odpudivý.
Nový RS stojí 25t., Power Box RS je za 13t. Když to můžeš mít se slevou a nabídkou levné baterie je ti to moc masových peněz ?
Ano, je na každém zda koupí či prodá, jen ten text v opakujících se žádostech o radu mi přijde mimo smysl fóra.

Vynikající výsledky ve zvuku vinylu a zvláště basů, má program pro PC : https://www.analogplanet.com/content/pu ... g-software

Canor 206+ je vynikající phono. Mou "bývalku" ClearAudio Sigma Wood oživil dobře. Canor 306 zaslouží drahé SUT před MM vstup aby podal to nejlepší co umí.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od terahera »

PJ Phonobox RS je léty ověřený a výborný phonopre.To,že se tak hojně používá,to jen podtrhuje :cool: Quicksilver tě nalomil proč?Někde jsi jej slyšel,nebo někdo z tvých známých?Jinak Canor TP206+,který zmiňuje Janik u mně nahradil právě RS,je to skvělé phono již s integrovanými step up trafy,ale u mně jde o sinergii,protože i integráč mám lampový Canor,takže u tebe to vůbec nemusí sedět :cool:
P.S.Quicksilver dělá výborné street a surf oblečení,což mohu potvrdit,dlouho jsem nosíval :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od Janik »

terahera píše: 03 črc 2021 12:19 PJ Phonobox RS je léty ověřený a výborný phonopre.To,že se tak hojně používá,to jen podtrhuje :cool: Quicksilver tě nalomil proč?Někde jsi jej slyšel,nebo někdo z tvých známých?Jinak Canor TP206+,který zmiňuje Janik u mně nahradil právě RS,je to skvělé phono již s integrovanými step up trafy,ale u mně jde o sinergii,protože i integráč mám lampový Canor,takže u tebe to vůbec nemusí sedět :cool:
P.S.Quicksilver dělá výborné street a surf oblečení,což mohu potvrdit,dlouho jsem nosíval :lol:
OT: Presne to iste ma napadlo s tym oblečením :thumbup:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od slayers »

S těma hadrama jsou už ale za zenitem :eek: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od Frogyman »

fufin píše: 03 črc 2021 09:51 Ahoj,

měl jsem finální rozhodnutí na PJ Phono Box RS Step Up. Trochu mne zaráží, že se používá docela masově.
Ale dost rozhodnutí nalomil Quicksilver Audio, máte někdo, prosím, zkušenost?

http://quicksilveraudio.com/products/phono-preamp/

Hezké svátky.
F.
Je to zvláštní způsob uvažování, ale vlastně chápu. Já bych taky nechtěl jezdit v Octavii :cool:
Co nechápu, tak tvůj výběr - můžeš upřesnit, čím Tě oslovil, zaujal? Já o této značce nikdy neslyšel. A pokud bych hledal (jako že jsem hledal), tak raději tam, kde je CZ zastoupení, nebo alespoň evropská výroba kvůli snazší komunikaci a v podstatě i pohodlnějšímu nákupu (cena dopravy z US, clo, DPH, složité řešení případných reklamací či záručních oprav atd atd). Co Tě na této značce zaujalo?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
fufin
Příspěvky: 46
Registrován: 31 led 2020 09:18

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od fufin »

Já se ale nechtěl nikoho dotknout. Jen, že mi přišlo, že na něj jsou na zahraničních webech chvály, stejně jako zde na RS. Tak mne napadlo, jestli to prostě není vždy místní záležitost, Project máme za hranicemi
A ano, pokud se snažím z x let starého zařízení "vytřískat" maximum, můžeš to tak, klidně, Terahero, brát. Pořád beru totiž hlavní kriztérium, mít v ruce záruku funkčnosti, což u 3 let starého nemám.Fakt nechci aby to bylo plné flamů, klidně to smažte, uzavřete.

Zatím jsem vždy dostal informace co jsem hledal, tak doufám, že to tak i zůstane :)
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od terahera »

Tak tvůj poslední příspěvek trochu nechápu :-? A už vůbec,proč byl směrován mně?Já ti jen sdělil mou zkušenost jak s PJ RS,tak s Canor,které zde oba byly zmíněny a zeptal se na důvod tvého zájmu o Quicksilver,což je značka,kterou neznám,tudíž mně zajímá,jestli někdo zkušenost má :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
fufin
Příspěvky: 46
Registrován: 31 led 2020 09:18

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od fufin »

Důvod mého zájmu jsem již uvedl. O synergii bohužel nevím nic. Tenhle thread nebude z nejpovedenějších :thumbup:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od terahera »

Tak promiň,že jsem zde psal a zasvinil vlákno
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Phono Pre-Amp Quicksilver Audio

Příspěvek od Janik »

fufin píše: 04 črc 2021 06:52 Já se ale nechtěl nikoho dotknout. Jen, že mi přišlo, že na něj jsou na zahraničních webech chvály, stejně jako zde na RS. Tak mne napadlo, jestli to prostě není vždy místní záležitost, Project máme za hranicemi
A ano, pokud se snažím z x let starého zařízení "vytřískat" maximum, můžeš to tak, klidně, Terahero, brát. Pořád beru totiž hlavní kriztérium, mít v ruce záruku funkčnosti, což u 3 let starého nemám.Fakt nechci aby to bylo plné flamů, klidně to smažte, uzavřete.

Zatím jsem vždy dostal informace co jsem hledal, tak doufám, že to tak i zůstane :)
V com je problém ze ma 3 roky?! V audiu to je nic. Okrem toho tu máme veľa šikovných ľudí napríklad Rix (pošlem kontakt ak chceš), ktorý ti ho vie skontrolovať urobiť servis. Ja mam teraz uňho svoj RS. Upgraduje mi tam nejaké veci a navrhuje lineárny zdroj keďže ja som baterkovy zdroj nekupil.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Odpovědět