Euphony OS

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Euphony OS

Příspěvek od zappa »

Abych pravdu řekl tak Roon mi postačuje, nejsem zase tak náročný :smile: . Dnes mi řekli v Pink Faunu, že bych si musel upgradovat na nejnovější verzi za 12500 euro. Tak to se bez toho raději obejdu. Roon mám prostě rád a nevzdyl bych se ho i kdyby byl o něco lepší zvuk
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euphony OS

Příspěvek od PavelDosko »

to je silene, mene nez za cenu upgradu pink faun je opravdu podareny streamer XACT S1 - https://highfidelity.pl/@main-1237&lang=en
neni placka, neni highend
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Euphony OS

Příspěvek od Ramones »

To je silene..... v jakem to prostredi ladi zvuk, podle fotky. Milionovy aparát 50 cm od holeho okna, 2.bedna v prostoru.... Vsak to nestoji 100 000,ale jen 10 000....e.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Euphony OS

Příspěvek od PavelDosko »

to jsou zabery z prostoru recenzenta ... ale uz tu nebudu zanaset vlakno Euphony (rip)
neni placka, neni highend
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Euphony OS

Příspěvek od Ramones »

Ok. Jen me to vzdy trkne do oka, kdyz je něco za tak vysoke castky hodnoceno v tak diskutabilnim usporadani a prostoru. Cimz ovsem nezpochybnuji kvalitu zarizeni.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Euphony OS

Příspěvek od zappa »

Upgrade Pink Faunu na poslední verzi mi příjde také hodně přestřelený, a to i přesto, že nemusíte už platit subscripci za Euphony a, že je Euphony pro Pink Faun dělaný na míru a je tedy integrován zřejmě naprosto dokonale. Tahle verze Euphony 4 dokáže buffer + až několik al bumů do paměti, pak odpojit LAN a přehrát album bez jakéhokoliv možného rušení, a to co ne zaujalo. To myslím, žádný jiný přehravač nemá.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
iljic
Příspěvky: 6
Registrován: 28 úno 2017 07:59

Re: Euphony OS

Příspěvek od iljic »

Nedávno jsem přišel na tu možnost v Euphony využít buffer a funkcí odpojit LAN. Jelikož nemám dostatečně pořešenou síť tak u mne jasně slyšitelný rozdíl. Již používám téměř vždy. Qobuz se stal poslouchatelným a i u přehrávání z lokálního disku je to značně znát. Zas na chvíli to asi oddálilo nákup streameru (teď mě zaujal Rose RS130). Pokud ještě někdo náhodou používá euphony tak doporučuji min. vyzkoušet.
SP Audio A400S + P1S + D1
SP Audio GT2 + silver jumper
The Cable 1 Ag, Xindak FS2, Furutech Powerflux, AM M1 , PC NUC - OS Euphony + linear.zdroj, usb cable Move on gt-900, Intona usb isolator
Odpovědět