Synergistic research

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Zdravím všechny,

Skvělá možnost vyzkoušení 2ks Black boxu. Na trase Praha-Brno-Valašské Meziříčí . A okolí Můžete se mi ozvat na email či SZ

Děkuji
Hezký den
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Synergistic research

Příspěvek od pepO77 »

Dakujem p. Roth za moznost si vyskusat BlackBox v domacich podmienkach. Skusal som par BB.

V prvom rade BlackBox je nutne vediet umiestnit v miestnosti. Instalacia s p. Rothom je povinnost. Mne by hladanie kde je idealne umiestnenie trvalo urcite dlhsie, a ak by som postupoval podla navodu bol by som z vysledku sklamany. V mojej miestnosti to malo efekt na zadnej stene. Ono to malo efekt aj v predu ... ale bolo to zle. A aky bol efekt? V mojej mysli som k tomu pristupoval ako k basstrap. Chyba. Je to rezonancny prvok (nieco na ten sposob), takze konecny efekt to nema ako basstrap. Je to pasivny prvok, ktory sa napoji na akustiku miestnosti (ak je spravne umiesneny). Ma to efekt v modoch (pocutelne na basoch), avsak celkovy efekt je pocutelny v sirsom spektre. U mna hlbka sceny sa este zdoraznila - cela scena sa este viac posunula do zadu (do hlbky prednej steny) a zaroven hlas spevaka upevnil; zadna stena akoby zmizla, u nahravok v katedrale/v koncertnej hale mal BB efekt podobny ako subwoofer - teda, mate pocit velkeho priestoru, bolo citit, ze priestor je velky. Hlavne kovove nastroje, a strunove nastroje zneli prirodzenejsie - kovovejsie (cinel, ak. gitara, basa, ...). Muzsky hlas (M. Waters, L. Cohen) som viac vnimal hlbku hlasu, pridalo to na prirodzenosti. Mensie minus (to je vsak mojou miestnostou) u velkych nahravok s velkym orchestrom sa typicky V (alebo U) usporiadanie trochu zuzilo, ale za to este viac predlzilo dozadu (napr. velky bubon, perkusie boli naozaj vzadu) a do bokov (ako keby sa hudobnici trochu rozsadili). Mohol som pocuvat o +1 +2 dB hlasitejsie, a zvuk bol stale citatelny a "konkretny". Atak bubnu/kopak, basy sa trocha zmenil (u niektorych nahravok som sa nevedel rozhodnut ci je lepsie mat BB v miestnosti) - akokeby bol zdorazneny nabeh, nie priebeh.

... velmi vazne uvazujem, ze BB ostanu u mna.

Este by som pridal, BlackBox nenahradi akusticku upravu miestnosti. Difuzia, absorbcia a hlavne basstrap to nenahradi. K dotvoreniu atmosfery BB pomoze. BB je prvok, ktory sa napoji na Vasu miestnost, nie zostavu. Takze v tomto pripade ladime miestnost. A takto asi treba pristupovat k BB.

Celi cas som mal dojem, ze nieco este chyba, ze by sa dalo nieco robit este na vyskach, soundstage ... BB naznacuje, ze pouzitie dalsich SR akustickych prvkov tvori celok.
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Synergistic research

Příspěvek od terahera »

Rothaudio píše: 14 čer 2022 07:50 Zdravím všechny,

Skvělá možnost vyzkoušení 2ks Black boxu. Na trase Praha-Brno-Valašské Meziříčí . A okolí Můžete se mi ozvat na email či SZ

Děkuji
Hezký den
Několik hifistů se mě ptalo,jestli vzhledem k plánované trase jede Paolo ke mně(jsem z Valmezu),tak ne,ke mně nejede :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Zdravím nadšené hifisty

děkuji za pozitivní zpětnou vazbu.

Dále se mi můžete hlásit ohledně zkoušení akustických prvků od SR. Rád předvedu ve Vašem prostoru. Black Boxy jsou nejen slyšitelné běžných uchem, ale i také měřitelné mikrofonem. Spolu s HFT přináší příjemnou změnu.
Dále nově máme k vyzkoušení jedinečné napájecí kabely SRX, které mají opravdu velký přínos při zapojení do zdrojových komponentů.
https://www.synergisticresearch.com/cab ... es/srx-ac/

Přeji hezký den
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Přeji pěkný den,

Máme tu kompletní sestavu SRX kabelů k vyzkoušení. Napájecí kabely i s koncovkou 20amp, či 32amp.


Velmi rádi předvedeme a ukážeme přínos do Vaši sestavy.

Roth Audio
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Kompletní kabeláž SRX.
Organizace kabelů teprve přijde na pořad dne.
PSX_20230216_102622.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Novinka
Nová Pojistka od SR

Master Fuse is an entirely new kind of Fuse. In the past, we developed the highest resolution fuse given the current technology while voicing our fuses to complement a maximum number of systems. And for over a decade, as newly developed technologies came online, like new UEF Compounds and new conditioning processes, we have applied them to the next generation of cutting-edge fuses, usually every two years. Of course, we were striving for maximum resolution plus the warmth needed for most systems to sound musical. But we never could press resolution and other sonic traits as far as we could have. Enter Master Fuse; the first Synergistic Research fuse developed expressly for full resolution, dynamics, soundstaging, speed, and impact without the need to create musicality as a system-wide fuse loom. Instead, we engineered Master Fuse to work alongside Purple and Orange fuses to create dramatic new levels of sonic realism, featuring wall-to-wall, floor-to-ceiling soundstaging with unparalleled resolution, dynamics, and frequency extension. Best of all, most systems will not benefit from more than one or possibly two Master Fuses in an otherwise complete loom of Purple and or Orange fuses. So you start with a single Master Fuse on your DAC or line conditioner and realize guaranteed results or your money back for the first 30 days. You can then experiment sparingly with additional Master Fuses if you wish to go further. The choice is yours.

https://www.synergisticresearch.com/fuses/master-fuse/
Global MSRP $595.00 all sizes
unnamed.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 228
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: Synergistic research

Příspěvek od THXKO »

Už pár dní o nej viem. No tak to som naozaj zvedavý kto dá 600€ za poistku :crazy:
To už preháňajú s tou cenou ~x(
Ešte tých 200€ čo stojí purple je ešte zaplatitelne, ale toto :lol:
Nebude lepšie radšej doplatiť za lepší sieťový/prepojovací kábel :?: :-?
Zaujímavé bude či bude hodná tej ceny vs. posun vo zvuku
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - Noble Audio ZephyrN
Noble Audio Galaxys - Lessloss Signature
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Synergistic research

Příspěvek od Vinco »

A presne preto maju v Statoch system, ze do 30 dni od kupy vratia celu sumu, pokial clovek zisti ze to prenho nie je prinosom.
V mojich ociach ferova ponuka. Holt, iny trh.
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Otázka na tento měsíc.

Pro koho je určena tato "krabice"? Ke komu putuje.

Kdo správně odpoví, vyhraje jednu krabičku s rezonatorky HFT. (různé modely)

Postupně mohu dát nápovědy.
Odpovědi posílejte do konce tohoto měsíce.


Hodně štěstí.
PS: v krabici se nachází jeden pár reprokabelů
PSX_20230729_123643.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Nápověda, reprokabel jde na test.
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Synergistic research

Příspěvek od Janik »

Rothaudio píše: 31 črc 2023 11:03 Nápověda, reprokabel jde na test.
hifivoice
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od -Kocour- »

Audiodrom, ze by?
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Správná odpověď je Hifivoice.cz k panu Březinovi.

Gratuluji tedy výherci
Janik

Ať se, přihlásí k výhře přes SZ.

Děkuji
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Synergistic research

Příspěvek od Janik »

Od p.Rotha som dostal PHT od Synergistic research. Tymto mu chcem podakovat! Konrektne som dostal black widow a green dream. Black widow som este neskusal. Cely cas pouzivam green dream a vyhovuje mi. Potrebujem vsak viac casu napisat viac. Kazdopadne rozdiel tam pocut je. Chystam sa aj na black widow.
IMG_20230906_112429_(300_x_400_pixel).jpg
IMG_20230906_112443_(300_x_400_pixel).jpg
IMG_20230906_112459_(300_x_400_pixel).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Synergistic research

Příspěvek od Rothaudio »

Zdravím,

zítra jedu na směr Praha - severní Morava
kdo mi měl zájem vyzkoušet různé věci od SR, tak mi může dát vědět. Black Boxy, HFT, Carbon disc, podložky aj

Pěkný den
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Synergistic research

Příspěvek od YamahaMan »

Ahoj, má niekto skúsenosť ako to funguje na repro pod sieťkou?
Mám ju na magnete stále nasadenú pre istotu...
Ďakujem.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Synergistic research

Příspěvek od zappa »

Rothaudio píše: 24 říj 2023 16:14 Zdravím,

zítra jedu na směr Praha - severní Morava
kdo mi měl zájem vyzkoušet různé věci od SR, tak mi může dát vědět. Black Boxy, HFT, Carbon disc, podložky aj

Pěkný den
Stav se s Carbon disc
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Synergistic research

Příspěvek od fox »

Čudliky HFT jsou vynikajícím doplňkem akustiky místnosti. Mám prozatím nainstalovanou jednu sadu 2.0 a zaznamenal jsem velký posun ve zvuku. Už se těším, až doputiji další sady na doplnění. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Synergistic research

Příspěvek od fox »

Nalepit jsem patnáct kusů HFT na stěny poslechovky. Sedm za repro, dvě a dvě na boční stěny, dvě nad sebe na zadní stěnu a po jedné pod reproduktor. Zvuk se rozprostírá po celé místnosti, jako kdybych poslouchal Atmos.
A teď právě zkouším zelenou a černou perličku na přenosce gramofonu.
Synergistic research fajne udělatka. Zdá se mi, že zde platí ,, za málo peněz, hodně muziky ". :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Synergistic research

Příspěvek od Ramones »

Sikovni vyrobci. Takhle si delat ze zákazníků "autocenzura"..... Pripomina mi to gamblery. Tam. Je take stale vira, ze ted uz to konečně prijde 🙄
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Synergistic research

Příspěvek od Urbino »

Ramones píše: 05 led 2024 18:55 Sikovni vyrobci. Takhle si delat ze zákazníků "autocenzura"..... Pripomina mi to gamblery. Tam. Je take stale vira, ze ted uz to konečně prijde 🙄
Možna bych si to prvně zkusil, než bych psal výše uvedené. Přál bych ti si poslechnout moje bedýnky s těmi prvky, které popisuje Fox. Mám jich jen 5 ks osazených. Možná by jsi koukal co umi zahrát.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Synergistic research

Příspěvek od fox »

Ramones píše: 05 led 2024 18:55 Sikovni vyrobci. Takhle si delat ze zákazníků "autocenzura"..... Pripomina mi to gamblery. Tam. Je take stale vira, ze ted uz to konečně prijde 🙄
Slyšeli jsme slovo Boží ! :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Synergistic research

Příspěvek od Ramones »

fox píše: 05 led 2024 21:57
Ramones píše: 05 led 2024 18:55 Sikovni vyrobci. Takhle si delat ze zákazníků "autocenzura"..... Pripomina mi to gamblery. Tam. Je take stale vira, ze ted uz to konečně prijde 🙄
Slyšeli jsme slovo Boží ! :smile:
Aaaaaaaleluja 🙏
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Synergistic research

Příspěvek od Janik »

Ak by mal niekto zaujem o PHT predam. Mne nevyhovuje ani pre jednu ani pre druhu prenosku po zmenach, ktore som urobil v zostave. K dispozicii cierna aj zelena.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Odpovědět