Hitachi D-5500M

Odkazy na servis, dotazy a rady nebo zkušenosti s opravami High End přístrojů apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
reed
Příspěvky: 12
Registrován: 13 led 2015 20:50

Hitachi D-5500M

Příspěvek od reed »

Dobrý den všem HIFI nadšencům, tímto otevírám diskuzi o zkušenostech bádání, vychytávek, servisu a náhradních dílů pro tyto typy HIFI skvostů: Hitachi D-5500, Hitachi D-5500M,Hitachi D-5500MB. Nedávno jsem našel na Německém serveru Hitachi D-5500M na náhradní díly což je vzácné vzhledem k tomu že rádoby funkční na prodej se objeví velmi zřídka nebo je samozřejmě HIFÍCI srdcaři neprodávají protože funkční jsou. No a tak jsem tento na náhradní díly po dlouhých diskusí od Němce vydundal a on ho posla, takže jsem mu poslal na jeho účet 400EURO atd... Když mi přišel nestačil jsem se divit jak Němci dokážou zničit v podstatě nově vypadající komponent, vykradený komplet budíky všechny potenciometry vytrhané některé částečně rozštípané ještě na základní desce, dráty s tištěného spoje odštípané. Takhle se degraduje cena z 3 000EURO na 400EURO. A to ještě v podstatě překupníka Německého nenapadlo nic lepšího než tento skvost v té podobě co jsem Vám popisoval, vrazit do zásuvky což vyrazil pět pojistek a pravděpodobně udělal na komponentu další škodu. Takže cena tohoto je tak 200 až 250 z přihlédnutím co se dá použít. Tímto se chci zeptat jest by jste neměli části z tohoto komponentu který jsem Vám popisoval výše tj. komplet panel budíky který zároveň drží další zařízení a spodní základní deku, všechny tři potenciometry i z knoflíky, sklo dvířek kazetového prostoru a dálkové ovládání které se vsouvá dolů pod kazetový prostor.
Moc děkuji za typy, reed ^:)^
Odpovědět