Made in China (fake, origin ..)

Diskuze o kabelech.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od valderon »

terahera píše: 09 črc 2021 13:04 Já to mám jak zabiny,je mi jedno jestli fake,nebo originál značka,prostě zkouším vše a co mi víc sedí,zůstane :cool:
Přesně, rozhodující je zvuk
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od Halíř »

To, že si každej kupuje zboží podle hladiny chechtáků ve svý kapse je přirozený, ale proč má někdo potřebu kupovat si za levno tovar chlubící se cizim péřim, to mi hlavsa nebere. Vždyť nejenom na alibábě, ale i na kterymkoliv jinym eshopu jsou k prodeji tisíce druhů drátů v běžnejch cenách a s podobnejma el. vlastnostma jako maj ty fejky, který aby hrály na podobný úrovni, na sobě tyhle levý nápisy nést vůbec nepotřebujou. Uniká mi příčina tý nutkavosti, kupovat si a vlastnit kábl, jenž má do izolace vytetovanou kérku značky, kterou si nemůžu dovolit! :crazy:
Naposledy upravil(a) Halíř dne 09 črc 2021 13:56, celkem upraveno 3 x.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od Dasta »

Bohužel,vždy tomu tak není,jsou tací, kteří upřednostňují značku před zvukem, protože mu to tak nějaký dobrák poradí.Nevadí potom, že kabel od gramce má vysokou kapacitu a byl by dobrý možná k cd playeru,ale nejdůležitější je přece značka.
Každý ať si hraje, na čem je mu libo,nakonec opravdu je nejdůležitější ta spokojenost při poslechu.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

Jelikoz neminim podporovat nenazrane dratenicke woodoo firmy, kde bych videl procentualni popis jejich produktu - 10% "prace & know-how (cti design)", 75% "nenazranost", 15% "material" ..... skocim rovnou po cinskem produktu, ktery odbourava 85% :D viz. prvni dve. I pres odlisnost vysledku, pomer vykon/cena TOP. Jsem spokojeny :silent: :thumbup:.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od Halíř »

Ale vysvětlit, proč potřebuju mít na tom levnym čínskym káblu nápis Nordost (když ty značkový výrobce za jejich chamtivost tak šíleně nesnášim), to nedokáže nikdo...ale veď dajte si aj na Felíciu znak Audi, keď vám to pomôže... :-?
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od slayers »

Jestli on každý nedoufá aspoň v koutku duše že je to přeci jen noční směna :mrgreen:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od lubin »

Ty si to "rozhrábl" ...pobavilo :lol:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

O nejaky napis mi vubec nejde a nocni smena by me neprekvapila :D.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od Halíř »

Já jen, že se tu nejednou na hranicích upalovali uživatelé, kteří si odněkud zadarmiko stáhli a poslechli trochu těch noteček, zatímco posty propagující plagiátorství, jež okrádá různé výrobce zvučných jmen po celém světě, evidentně zas tak nevadí...vrchol pokrytectví :thumbdown: !
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od Urbino »

zabiny007 píše: 09 črc 2021 11:23 Majitelům drahých komponent je šumafuck, na čem kdo hraje. Problém je tehdy, když lovci Ali pokladů píší nesmysly a hodnotí značky podle čínských fejků, nebo se z majitelů originálů snaží udělat nesvéprávné jedince, kteří si neváží svých peněz.

BTW: Mám v sestavě také pár čínských kousků a jsem spokojen. Jen jsem si dopřál toho luxusu, že jsem je u sebe porovnával se značkovými i originály a nechal to, co mi zvukově vyhovuje. Bez ohledu na cenu či značku. Takže někde je to "zápaďácký" originál, jinde číňan.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od fox »

Halíř píše: 09 črc 2021 19:39 Já jen, že se tu nejednou na hranicích upalovali uživatelé, kteří si odněkud zadarmiko stáhli a poslechli trochu těch noteček, zatímco posty propagující plagiátorství, jež okrádá různé výrobce zvučných jmen po celém světě, evidentně zas tak nevadí...vrchol pokrytectví :thumbdown: !
Notečky autorů zvučných jmen, nebo výrobky výrobců zvučných jmen, to vyjde celkem na stejno. Stahuje se, taktéž se nakupuje v Číně. Není to jenom česká záležitost. Stačí si přečíst kladná hodnocení nakupujících na Alikovi z celého světa.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od aretax »

Halíř píše: 09 črc 2021 19:39 Já jen, že se tu nejednou na hranicích upalovali uživatelé, kteří si odněkud zadarmiko stáhli a poslechli trochu těch noteček, zatímco posty propagující plagiátorství, jež okrádá různé výrobce zvučných jmen po celém světě, evidentně zas tak nevadí...vrchol pokrytectví :thumbdown: !
Problém je, že všetkých čínskych výrobcov hádžeš do jedného koša. Mal by si rozdeľovať čínske výrobky na originály a fejky. Je v tom zásadný rozdiel. Podľa Teba je čínsky Aurum Cantus fejk, tak isto ako napr. Cayin, Viborg a mnoho ďalších čínskych výrobsov. Asi Ti nedochádza, že krajina, ktorá dokáže postaviť najväčšiu priehradu, vyrobiť najrýchlejší vlak, ktorá dokáže vyslať sondu na Mars, pravdepodobne dokáže aj vyrobiť špičkovú hifi techniku.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od aretax »

Práve teraz sa mi stalo, že čínsky kábel nemenovanej čínskej firmy za 300 € mi hrá podstatne lepšie, ako americký jednej prestížnej značky za 1800 €. Urobilo mi to naozaj radosť. Používam čínske nožičky, konektory a rôzne príslušenstvo. Zvukový rozdiel oproti známym výrobcom som nezaznamenal. Je zaujímavé, že čínsky výrobcovia dokážu aj pri vysokej kvalite udržať ceny "na uzde". Podľa Haliřa sú čínska značky, ako napr. Aurum Cantus, Cayin, Viborg, Xindak, Kinki a ďalšie (medzi inými aj Vincent) iba fejky. Z vlastnej skúsenosti môžm povedať, že kvalitné čínske výrobky ničím nezaostávajú za renomovanými svetovými výrobcami zvučných mien. Ani v kvalite, ani vo zvuku. Myslím, že pri súčasnom "šponovaní" cien môže byť Čína vážnou hrozbou. Ako som písal, je zásadné rozdeľovať fejky od čínskych originálov.
Na záver iba toľko: 90% svetových výrobcov nesie označenie "made in China". Tak prečo to nekúpiť rovno z Číny?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od Halíř »

aretax píše: 09 črc 2021 21:55
Halíř píše: 09 črc 2021 19:39 Já jen, že se tu nejednou na hranicích upalovali uživatelé, kteří si odněkud zadarmiko stáhli a poslechli trochu těch noteček, zatímco posty propagující plagiátorství, jež okrádá různé výrobce zvučných jmen po celém světě, evidentně zas tak nevadí...vrchol pokrytectví :thumbdown: !
Problém je, že všetkých čínskych výrobcov hádžeš do jedného koša. Mal by si rozdeľovať čínske výrobky na originály a fejky. Je v tom zásadný rozdiel. Podľa Teba je čínsky Aurum Cantus fejk, tak isto ako napr. Cayin, Viborg a mnoho ďalších čínskych výrobsov. Asi Ti nedochádza, že krajina, ktorá dokáže postaviť najväčšiu priehradu, vyrobiť najrýchlejší vlak, ktorá dokáže vyslať sondu na Mars, pravdepodobne dokáže aj vyrobiť špičkovú hifi techniku.
Můžeš mi vysvětlit, aretaxi, kam ty chodíš na takovýhle nesmysly? Moh bys mi v mym příspěvku konkrétně ukázat, kde hážu všechny čínský výrobce do jednoho koše? A úplnej vrchol tvý drzosti je, vkládat mi do huby tohle:

Podľa Haliřa sú čínska značky, ako napr. Aurum Cantus, Cayin, Viborg, Xindak, Kinki a ďalšie (medzi inými aj Vincent) iba fejky.

Proč to děláš? Proč záměrně lžeš? Jedinou značku, kterou jsem za celou dobu jmenoval byl fejk od Nordostu, postnutej Koudym.
Ty musíš bejt fakt hloupej, protože jinak si tvuj vylhanej text nedovedu vysvětlit :thumbdown: .
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od aretax »

Asi máš pravdu. Iba čítam, čo píšeš, ale nenadávam Ti. Ľutujem, že nedosahujem Tvoje IQ (a možno nie je čo ľutovať).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

Kabely s koncovkami dorazily. Docela me prekvapilo jak jsou bytelne :razz:.

A jde se poslouchat ....

Obrázek
bali858

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od bali858 »

koudy42 píše: 30 črc 2021 22:47 Kabely s koncovkami dorazily. Docela me prekvapilo jak jsou bytelne :razz:.

A jde se poslouchat ....

Obrázek
To že napájecí koncovky špatně lícují a nedrží v komponentech ti asi nevadí.
bali858

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od bali858 »

Podľa Haliřa sú čínska značky, ako napr. Aurum Cantus, - - - --, - - - - , Xindak, Kinki a ďalšie (medzi inými aj Vincent) iba fejky.

Fejky nikoliv, pouze je ztrátou času se těmito značkami zaobírat. Ale to je pouze muj názor po dvaceti letech soužití s různými Hifi přístroji.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od aretax »

To je práve ten rozdiel medzi nami. Ja žijem s HIFI viac, ako 40 rokov a nikdy si nedovolím povedať, že je zbytočné sa niektorou značkou zaoberať bez toho, aby som ju sám počul. Už viac ráz sa mi to osvedčilo, naposledy s čínskym phono káblom, ktorý je zvukovo podstatne lepší, ako Nordost Tyr (mám aj ten) - zatiaľ). Pritom je to pre mňa úplne neznáma čínska firma. Menovať ju nebudem, aby som predišiel ďalším sprostým komentárom. Podobne je to aj s ďalšími čínskymi značkami, ako napr. Kinki, Xindak, Jasmine, FFYX a pod. Počul som aj Vicent v správnom zapojení hrať excelentne. Presne súhlasím s tým, čo píše pár príspevkov vyššie Zabiny. Podľa mňa je najväčšou chybou mať zbytočné predsudky. Hodnotím zasadne iba to, čo počujem a nie to, čo o tom píšu iní, alebo podľa toho, odkiaľ pochádza výrobca. Mám gramofónové ramienko REED, výrobca je z Litvy (nie je to síce Čína), ale po kvalitatívnej a aj po zvukovej stránke som ním nahradil SME V - 12".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

Vlakno je o fake Vs original, ne o Cine. Cina je synonymum svetoveho vyrobce a vznikaji zde vyrobky vsech, at se to nekterym snobum/odpurcum libi nebo ne. Nema cenu vubec resit.
K napodobeninam, neznam "predlohu", cili nemuzu srovnat ODIN. Nejsem naivni ze za cenu ojete Ochcavky dostanu vysnene kabelove Ferrari. Potreboval jsem sjednotit kabelaz k planovane delene sestave po prechodu z integrace a zaroven ocekaval pekne zpracovani.
Prijemnym prekvapenim bylo, ze pri poslechu jsem zaznenal vzdusnejsi projev s mirne vetsim a citelnejsim prostorem. To vse v puvodnim zapojeni s integracem. Jsem zvedavy na pristi tyden, az dojde k zapojeni "Lufthansa" Vincent monobloku, ktere maji obrovsky prostor uz v zakladu :shh:.
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

to Bali: dosly pouze koncovky napajecich kabelu, Viablu kabel jsem uz mel, cili licovani je moje prace. Inu proto si radeji vetsinu veci objednam, ale dulezitejsi pro me bylo vse radne utahnout nez to centrovat :D.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od PavelDosko »

zkus ten Viablue jeste zastinit
neni placka, neni highend
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od aretax »

koudy42 píše: 31 črc 2021 13:39 Vlakno je o fake Vs original, ne o Cine.
...až na to, že drvivá väčšina fejkov sa vyrába práve v Číne - čiže vlákno je o Číne. Aj názov témy je Made in China (fake, origin...). Asi si názov témy prehliadol.
Keď to tu čítam, tak poniektorí jedinci nazývajú fejkom všetko, čo sa vyrába v Číne. Asi takto: Audioquest sa vyrába v Číne, je to jejk. Ale keď sa v Číne vyrobený Audioquest pošle do USA, odkiaľ sa distribuuje ďalej do sveta, tak je to originál.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
kychtax

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od kychtax »

AQ se nevyrábí jen v Číně. Ale i v Holandsku a USA. V Číně začali vyrábět naposledy a zadělali si na problémy, protože Číňan je od té doby zdařile napodobuje. Tyto napodobeniny se pohybují po trhu a koupě jakéhokoliv AQ z druhé ruky tak znamená dost slušné riziko.
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

@Aretax: Pravda, vsiml jsem si "origin"v nazvu az dodatecne. Pak se hrdne hlasim do toho to vlakna, protoze krome repro a nejake kabelaze a elektronek jedu kompletne v cinskem vlaku ...Gustard, Xindak, Vincent, Primaluna, v minulosti Aurum Cantus a diky Volla to vypada na comeback (*).

@PavelD: Jake dalsi stineni mas na mysli?
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od PítrsPraha »

Bez Ciny by si zbytek sveta pri nynejsim nastaveni fungovani vyroby a obchodu ani neskrtnul. Skrtnuti Ciny by znamenalo globalni krach ekonomik.

Je strasna chyba, ze je svet v tehle dekadach usporadany takhle a zcela zavisly na komousske diktature, ale tzv. "vyspely svet" se do tehle pasti vmanipuloval sam.

Dokud bude ekonomiku tahnout mysleni "chci co nejvic za co nejmin", bude prostor pro fejky a smejdy.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od PavelDosko »

koudy42 píše: 31 črc 2021 17:18 @Aretax: Pravda, vsiml jsem si "origin"v nazvu az dodatecne. Pak se hrdne hlasim do toho to vlakna, protoze krome repro a nejake kabelaze a elektronek jedu kompletne v cinskem vlaku ...Gustard, Xindak, Vincent, Primaluna, v minulosti Aurum Cantus a diky Volla to vypada na comeback (*).

@PavelD: Jake dalsi stineni mas na mysli?
Zastav se někdy, půjčím ti je stinene
neni placka, neni highend
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

@Pavel: dekuji za nabidku, jak bude prilezitost stavim se a zkusim.
kychtax

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od kychtax »

Cinska ekonomila je prehrata. Mladym uz se nechce makat..Cina uz neni ten dravec jako spis velikanska kupni sila.. 200M lidi stredni trida, konzum, apod. Co tim chci rict, ze se vyrobny uz stehuji ci prestehovaly. A spousta se vraci a vrati I do evropy. I u nas to jiz je znat. Takze se to jen tak nepolozi, Pitrs.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od PítrsPraha »

Jo, k tomu posunu zacina dochazet, mj. i diky Covidu.

Ale ta zavislost tam porad je obrovska a bude trvat desetileti, nez pomine (jestli vubec). Kez by.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od Vienna »

https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro ... dost-odin/
Prodám zvukově, za dané peníze, výborný síťový kabel Nordost Odin, 1,5 m. Není potřeba se bát zvuku, je opravdu výborný. Měl jsem v cd přehrávači. Jdu dál. Fejk, ale kvalitně provedený. Jsou i levné fejky, ale kdo zná rozdíly , ví jaký je to rozdíl. Jednoduše není fejk, jako fejk. Zahořený na přístroji Wake Up. Prodávám toho více, při větším odběru sleva. Dohoda.

Je to jasne, fejk neni fejk, kdo zna rozdily, vi jaky je rozdil. Pri vetsim odberu fejku je i sleva. Sympaticke je alespon to, ze puvod kabelu prodavajici priznava.
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

Me spis pobavilo jak se tu cinske kabely prodavaji draz jako na Ali, zrejme diky profi zahoreni :silent: :razz:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 01 srp 2021 21:00 Me spis pobavilo jak se tu cinske kabely prodavaji draz jako na Ali, zrejme diky profi zahoreni :silent: :razz:.
To ovšem také nemusí být pravda,je toho mraky,těch fejků,takže nikdo neví,který je zrovna ten,který se nabízí :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od terahera »

A nejvíc mě baví,jak se tu najednou zjevují znalci fake a alli,ale k u rva napsat nějaký normální přínosný příspěvěk k hifi od nich neregistruji,jak je však řeč o fake,čajna atd,jsou aktivní :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
bali858

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od bali858 »

Je to jasne, fejk neni fejk, kdo zna rozdily, vi jaky je rozdil. - Parádní věta, ta dává smysl.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od aretax »

koudy42 píše: 01 srp 2021 21:00 Me spis pobavilo jak se tu cinske kabely prodavaji draz jako na Ali, zrejme diky profi zahoreni :silent: :razz:.
To vieš, niekto si ho kúpi cez Alliexpress, bude naň čakať 2 mesiace, vybaví a zaplatí všetky colné poplatky a potom Ti ho predá lacnejšie, ako pôvodne stál na Alliexpresse. Navyše Ti ho aj zahorí a vyskúša, aby si Ty nemusel kupovať "mačku vo vreci". Tomu sa povie biznis !!!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

Nakoupil jsem "na hlucho" a nelituji.A zahoreni kabelu vnimam asi takto:

Obrázek

:lol: :thumbup:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od aretax »

Nikto Ťa o ničom nepresviedča. Zahoruj - nezahoruj, je to iba Tvoja vec.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
koudy42

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od koudy42 »

Jen reaguji na to jak by se nekomu meli libit "predehrate" kabely :silent: :mrgreen:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Made in China (fake, origin ..)

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše: 02 srp 2021 08:38 Nakoupil jsem "na hlucho" a nelituji.A zahoreni kabelu vnimam asi takto:

Obrázek

:lol: :thumbup:
Jen tak ze zvědavosti,kolik kabelů jsi zkoušel zahořet a porovnat mezi sebou s nezahořenými,než jsi došel k tomuto poznání :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět