pajuna

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

bigjoe píše:No jo, no, žádná sláva, ale na Liberec dobrý :lol: :silent: :angel: .

Já bych měl řešení...do práce s nima...k soustruhu...a za normální platy...to bys pak viděl ten cvrkot...nikdo by je nedohonil :thumbup:
Pekne hubatej :silent:
V tom to Pepo neni. Nejde o nedostatek snahy, ale o kvalitu. Muzes dneska vybehnout ven, pockat si a zamavat jim do autobusu, jedou do Chomutova, mrknu navecer na tv...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

No vidíš a už jste předposlední. Do konce je daleko =))
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: pajuna

Příspěvek od winelover »

Jardo, všechno nejlepší ke tvým skvělým a nádherným kulatinám!!! Hlavně zdraví, štěstí a moře krásných zážitků s naším hobby.
Hlavně neošiď oslavu, ať to stojí za to!!!
:o) :o) :o) :o) :o)
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Diky za prani Jirko :thumbup:

K obidku jsem si dal ruzove z Anjou.
Dnes omezim analgetika a budu mit klidny vecer se Slovanem a nejakym cervenym v TV.
Mam pripravenych par kousku, ale nevim jeste, ktere z toho to bude. Moznosti je vice, ale uzsi vyber je tady. Co mi doporucis?
1. Chatenauneuf-du Pape - 2009, Dommaine de la Pierre
2. Inferno (Valtelina superiore) Efesto 2006 , Pietro Nera
3. nejakou Rioja , tech mam vzdycky vice
4. St. Emmilion 2009 taky je jeste k reseni

...a na rozdil ode tebe nebude "konak" welcome drink ale last drink. Nemam ale zdaleka takovou bombu jako tvuj rocnik 1963, ten je je v dokumentech ;)

Uzivam si pohody a muziky.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
i já se připojuji s přáním všeho nejlepšího k Tvým kulatinám, hlavně hodně zdraví a štěstí. Hodně dobré muziky, dobrý aparát a Tygři ať jen vyhrávají :o) :o) :o) :o) :o)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: pajuna

Příspěvek od winelover »

Jardo, já bych šel do té dvojky. Je to "starší" ročník a bude vyzrálé. St. Em. sice vyzrává rychleji než jiná bordeaux, ale i tak je 2009 dost mladé. Rioja by taky nebyla k zahození, ale jak jsem napsal, šel bych do dvojky.
Jo a kromě Bílých tygrů ať ti dělá radost i Slovan!
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
davidsound

Re: pajuna

Příspěvek od davidsound »

Jardo vse nej taky ode mne. Co ale musím říct, ze na 60 vypadas porad skvěle. At ti to mládí vydrží :-)
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj. Preju taky hlavne zdravi a pohodu. Kdyz je tohle tak to ostatni pak prijde samo.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Diky za prani kluci.
Vyhrala to Rioja 2006 Reserva - Martin Cendoya. Neda se nic delat, me proste vina z teto oblasti oslovuji. Myslim ale, ze Inferno behem pra dnu jeste taky padne.
Za hodku se chystam an oslavu s rodinou do lokal pubu U Kudrnace, kamarad tam ma hlavne bila vina z Umbrie, coz je celkem bezne piti, ale dnes to zkusim.
Preju vsem pekny sobotni vecer!
Obrázek Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Nějak jsem to propás :oops: . Sorry. Tak Jardo, ať ti vše slouží ku prospěchu a zdraví :thumbup: .
Vidím, že víno si vybrat umíš, tak tě ubezpečuji, že s touto znalostí je život hezčí a jednodušší :D .
Budoucnosti se neboj - důchod ? To je jeden velkej mejdan :lol: =)) .
Tak si to užij.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: pajuna

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Také se připojuju s gratulací !
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Chvíli tady nejsem a už se slaví. Vše nej :clap:
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: pajuna

Příspěvek od PavelN »

Také přeji hodně zdraví, pozitivní nálady a radosti nejen z poslechu hudby.
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Pajů, už jsem dlouho nebyl na tvoji první stránce. Gramec máš od začátku ?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

monte píše:Pajů, už jsem dlouho nebyl na tvoji první stránce. Gramec máš od začátku ?
Gramec jsem mel dlouho v mladi a znovu si ho koupil po letech asi pred 5-ti lety, spise z nostalgie, ale musim priznat, ze Lp si pustim jen sporadicky jednou za cas.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: pajuna

Příspěvek od fox »

Tak co, jak šlapou elektronky ?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Vstrebavam zatim jinou teplotu tonu a auru obalujici ten krasny zlaty vyrobek :smile: . Stredy, hlasy a akusticke nastroje - to je lahoda, jemne vzdusne vysky take. Basy hutnejsi, mekci, objemnejsi. Potreboval bych nekolik sad lampicek na vyzkouseni, abych vedel co a jak se projevi. Mam jeste nejaky ten den na poslech a kdo vi...kudy cesty povedou :eek: :?:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: pajuna

Příspěvek od fox »

Leben CS 300 hraje moc pěkně. Já zesilovače střídám. Zrovna hraji na Music First Audio + Red Wine Audio. Elektronky přijdou na řadu, až se venku trochu víc ochladí. :lol: Nebudu muset tolik topit. :thumbup:
Přeji pěkný poslech.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Tak cesta elektronek je zatim odlozena. Urcite ale ne na nekonecno. Byl jsem moc rad, ze jsem mohl Lebena vyzkouset. K mnoha bedynkam uzasne, presvedcil jsem se opet pred par dny s vyssi radou na jinych repro.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jardo, jmenovite! :lol: Jake bedny, jake draty :?: :!:
Dieter Burmester
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Pajuna, snažil bych se vyzkoušet ještě poválečnou konstrukci, oni znali, dnes tápou. Určitě budeš mít možná možnost. Já na Zlinsku nic, zatím jsem zaslechl je o tranzistoru Intosh a to ještě v kanceláři firmy. Myslím, že Lebena přehraje levou zadní :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: pajuna

Příspěvek od Mamut »

Také bych byl rád, za bližší report :smile:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Jako spravny hifi silenec jsem si vzal dva dny volna a sobotu k tomu, vyrazil na vicehodinovou cestu na sever Moravy setkat se s nekolika podobne postizenymi s cilem poslechnout ruzne sestavy. Podelim se s vami par radky a fotkami. Verim, ze vam to zprijemni nedelni cas u kafe

Navratil audio Havirov
U Valdy se nas seslo vice, krome majitele a me osoby take ML, yngwie a MAR. Drtivy cas jsme stravili poslechem Franco Serblin Accordo s prostridanim vsech dostupnych zesilovacu Luxman, vymeny repro kabelu, kratce take integrac Burmester. Zbytek tvoril i poslech SF Olympica II. O konkretnich poznatcich se nebudu rozepisovat, ale nekteri z nas v jedne kombinaci slyseli opravdovou nirvanu :smile: , i kdyz nekteri jini sedeli v koute, cekali az basista dokouri doutnik a cekali na to, az skutecna basa nastoupi. Samozrejme meli na mysli absenci nejnizsich tonu, zvykli z domova na hrombedny ;) :crazy: .
Pratelska atmosfera a vstricnost majitele ke kazdemu nasemu vymyslu a memu prani :thumbup:
Obrázek
ML, MAR, yngwie, Valda

Obrázek
Pajuna jako pridavek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Bezna rozprava

Obrázek
Jeste bezna rozprava

Obrázek
Tady uz se Valda chyta za hlavu z tech nasich hifistickych kecu o kabelech, vlivu filtru na dynamiku ... :eek:

Obrázek
...a snazi se nam vysvetlit, ze je to treba jinak...

Obrázek
...i Viktor ma svuj pohled...

Obrázek
...a tak porad dal... :smile: (Ba ne, zadny rozpor tam nebyl \:D/)

Obrázek
...radeji k bedynkam...

Obrázek

Obrázek
...na tuto se uz nedostalo...

K Valdovi jsem se nekteri vratili jeste druhy den v podvecer a dobre jsme udelali!

TYKON Ostrava - Libor Sulc

Nekompromisni sestava Audia Strumento a Emm Labs s vystridanim SF Elipsa, Olympica III, novych sloupovych Wilson Benesch a SF Guarnieri Evolution. Odnesl jsem si jeden velmi prinosny poznatek pro budouci zvazovani.
Podekovani Liborovi za cas, skvely pristup, konverzaci a pohledy na vec :thumbup:

Obrázek

Obrázek
SF Elipsa na place

Obrázek

Obrázek Obrázek
SF Guarnieri Evolution

Obrázek


Pansky dvur - Pavel Diok

Po rychlem obidku jsme nemeli tolik casu na poslech jako jinde, ale alespon jsem mohl slyset elektrostaty se SPEC a take WLM Diva s "velkym" Lebenem. Ani jedny repro jsem poradne neznal, pouze z rychliku na vystavach. Vzdusnost, lehkost a prostor jedne z techto sestav me opravdu velmi zaujala. Pokec s Pavlem zejmena o hudbe, progrocku a lehkem jazziku je vzdycky prinosny.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Leben

Obrázek
WLM

Rad bych podekoval vsem majitelum za pristup a ostatnim, kteri se ke me pripojili za prinosne nazory, MARovi za doneseni ECI5 pro porovnani s Luxmany a budu se tesit, ze zase za nejakou dobu dorazim.
Verim, ze treba nekteri pridaji par radek ke spolecnemu casu.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Pěkná reportáž, Pajuna se pěkně pochlapil :thumbup: . Měli byste si někdy zajet k panu Procházkovi do Otrokovic, sice nemá takový výběr, ale pět upravených poslechových místností dělá se zvukem divy. MC Intosh je k dispozici. Ještě jednou Pajuna, paráda. Byl i čínský smog ? :lol:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Yngwie »

Dík klukům za příjemně strávený čas a pokec. Díky taky Valdemarovi Navrátilovi a Pavlovi Diokovi za ochotu a strávený čas. Je pravda, že při tomto malém tour jsme asi s Pajunou našli dokonalý zvuk pro naše potřeby :mrgreen:
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: pajuna

Příspěvek od winelover »

Moc pěkná reportáž, Jardo :thumbup: . A už máš jasno?
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: pajuna

Příspěvek od lubin »

Kluci krásná reportáž, dobré fotky...a závidím Vám teď momentálně ten čas, který máte...já momentálně pracuji 14h denně vč. víkendů :crazy:

...docela by mě zajímalo , jaký že ten "dokonalý zvuk pro Vaše potřeby" to vlastně byl (je)...ven s tím kluci... :D

Jardo, vypadá to, že to se změnami aparátu (a pokud si dobře pamatuji, tak i poslechovky) myslíš vážně a bereš to od základů a důsledně...
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Diky kluci, snazil jsem se to trochu ozivit necim smysluplnym a inspirativnim pro ostatni.

Monte,
ja jsem u p. Prochazky kdysi byl pred par lety. Poslechovky jsou pekne, zvlaste Vicoustic se mi libi, ale nejen ten. Tenkrat jsem ale zvazoval vyber nize nez ted. Urcite by tam ale bylo co slyset. Je to ale dost z ruky.

Winelover,
kdybych nemusel koukat na penize, tak mam asi jasno, ale...spise jsem si utribil, kudy muze vest cesta. Nekolik kandidatu je.

Lubin,
vzdy beru veci vazne! Bohuzel musim ale vzhledem k posunuti vystavby poslechovky udelat nejspis nejaky kompromis, abych mohl poslouchat v pokoji, zejmena asi s vyberem repro.
Dokonaly zvuk pro nase potreby bohuzel vyrazne prevysuje zvazovanou castku pro tuto oblast.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Těch fotek s našima ksichtama je trochu moc, ne :silent:?
Jinak kluci fajn setkání, včetně poznání nových tváří :thumbup:. Málo času, málo času, já to říkal pořád. Chtěl jsem slyšet D-08, ale nebylo dost času a vybíral sestavu hlavně Jarda. Raději neporovnávat D-06 s D-08, to by byla stejná chyba jako poslouchat integráč a potom dělenec od Luxmanu a Jarda z toho byl v pasti =))
Jardo jsem zvědav co to nakonec bude, sice trochu tuším.... :^o
Díky všem za čas a chuť se setkat, Valdo díky za ochotu a za CD, ten nový Možder je vynikající.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Yngwie »

Já to teda řeknu za sebe. Pro mě je pro komorní poslech absolutní nirvána spojení dělenců Luxmanu C-600/M-600 a přehrávače D-08 spolu s FS Accordo. Nečekal jsem tak velký odskok od integráčů. Návrat po hodince poslechu k libovolnému integrovanému zesilovači (snad jen 590AX tak nebolela pak) byl naprosto tristní. U integráčů Luxmanu v A mi občas zvuk přišel tenký a málo živelný, ale já dávám přednost emocím, které Luxman chrlí ve velkém. Po zapojení dělenců je patrná totální změna energie ve spojení s Accordo najednou není žádný prostor pro jakoukoli kritiku. Konce 600 má papírově 2x60W ve 4 Ohmech, ale zdá se minimálně jednou tak silný oproti integrovanému řešení 590AX (papírově stejný výkon).

Sestavička se dala poslouchat s nižším přehrávačem D-05 a hrálo to skvěle, ale po přechodu na D-08 se otevřel úplně jiný svět, který zůstával skrytý i ve spojení toho přehrávače s integrovanými zesilovači nejvyšší třídy (Burmester 082, Luxman 505uX a částečně i 590AX). Kvality tohoto přehrávače docení až tento dělenec. Už jsme neměli moc času tuto kombinaci hodiny poslouchat (to jsme předtím udělali s D-05 - Pajuna se D-08 bránil zuby nehty :mrgreen: ), ale například Diret Straits z SACD jsem nikdy takto neslyšel (při poslechu otevřená vyvalené oči a spadlá čelist :mrgreen: ). Nebudu popisovat nějaké atributy zvuku ... prostě byl kouzelně dynamický, živý a zároveň přesně rozlišení a hudební scéna spojitá. Hudba plynula ... doslova.

Cena podobné sestavy je už poměrně mimo dosah běžných smrtelníků, ale ukázala co v těch malých budkách páně Serblina dříme.

Viktorovi samozřejmě chyběly hromové basy jeho velkých Focálů a nervózně poposedával :mrgreen:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Odpoved Viktorovi - ano, D08 jsme zapojili az v patek navecer, mel si to slyset. Ja vedel, proc se tomu branim! Protoze ta cena za tento cdp je uz prilis.
Nicmene, je to tak, jak yngwie popsal, ten skok byl vyrazny, stejne jako skok od integracu k delenci.
U integrovanych zesiku, at Luxman ci Burmester, byl vsude nejaky kompromis (a bavime se o cenach 100-250k).
590 hrala fajn, ackove, ale dynamika byla vyrazne mensi nez u delencu. Po prechodu na ne byl se zvukovym kompromisem konec. Pouze jedna jasna vec k diskuzi - dana velikosti bedynek.
A pak pry ze bedny minimalne polovinu ceny v retezci :crazy: ?! Nekde to tak mozna jde, nejspis u nizsich sestav, ale v posledni dobe jsem se presvedcil, ze poradny zesilovac teprve dokaze z dobrych bedynek vytahnout maximum. Ale kam jit ty drobne natrhat ;) :?:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak Jarouši, už se ty malé budky rozehrály? :cool:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mam takove obdobi novinek, poznavani, rozehravani, zkouseni, ladeni, prestavovani, kabelovani....a sam nevim co kdy a jak skonci , tak se me radeji na nic neptejte.
Baliky kabely xlr, repro, rca, ...kazdy hraje jinak :crazy: , coz ale uz vime. Akustika - mrcha je!!!

Pridam ale neco do viru fora, alespon na pokoukani...................Vecer se mi nechtelo spat a rano me zasvitilo slunce do pokoje. Tak jsem vytahl fotak a mackal.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od martinowsky »

Luxman a Intosh vedle sebe! To je folklor. Parada to se nemusi ani poustet na to staci koukat. :clap:
Porovnavals Jardo ty zesy na tvrdo jedna cimra jedny bedny? Jaky maji charakter?
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Intosh je nakažlivý :lol: :thumbup:
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: pajuna

Příspěvek od fotolaik »

Pekne foto !! A velmi pekna sestava .
Pomerne casto jezdim na sever - rad Te nekdy potkam u hrnku kavy ...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jardo, a jak to teda slysis? Urcite nejsem sam, koho by to zajimalo :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
já myslel, že mezi zesilovači máš už vybráno, ale jak vidím, tak ještě asi vybíráš. Jsem zvědav jak se rozhodneš :silent:.
Jo Wilfried Tsonga :thumbup:
Mark Levinson
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: pajuna

Příspěvek od paul »

Pajuna-Jardo,nechej si to všechno a máš pokoj :lol:
-něco na bigbít a něco na ten tvůj jazzík-co máš tak rád :angel:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Hmm, Jardo...paráda...velká paráda :clap: .
Ten Mac je tak fotogenickej, že všechny Miss můžou jít do .... x_x
Ale ten Luxman není o moc pozadu. Oprosti se od vzhledu a jen poslouchej, ale nevím, jestli bych to dokázal ~x( .
No a ty Accordo jsou tak krásný, že hrajou i na fotce. Velká bedna by mně nesměla do kvartýru. Nádhera :shock: .
Sežeň si nějaký prášky a jen seď a poslouchej :eek: .
Ale bacha na dnešní noc - radši kvalita, nežli kvantita \:D/ .
PF 2014 :clap:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Odpovědět