pajuna

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: pajuna

Příspěvek od RSC »

A tomu říkám hezké vánoce... :thumbup:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: pajuna

Příspěvek od zappa »

Aha,tak výběr je doufám jasný,magický MAC musí zůstat a ty Accordo,hmmm to bude nejen dobře hrát,ale i designově vyjímat,perfektní symbioza. :thumbup: Osobně Luxmana bych poslal zpět. :razz:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

:lol: Teda zappo, takhle prat do noveho roku Jardovi tahovehle nepeknosti...to se nedela! :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

martinowsky píše:Luxman a Intosh vedle sebe! To je folklor. Parada to se nemusi ani poustet na to staci koukat. :clap:
Porovnavals Jardo ty zesy na tvrdo jedna cimra jedny bedny? Jaky maji charakter?
Dieter Burmester píše:Jardo, a jak to teda slysis? Urcite nejsem sam, koho by to zajimalo :thumbup:
Kluci,
Jasne ze porovnaval a jeste se tak deje. Jak jsem jiz napsal hned v uvodu, radeji se me neptejte, sve konkretni poznatky dam sem az budu mit jasno v konecnem reseni. Takze sorry pro tento okamzik. Rozdily jsou, bohuzel ovlivneno dost akustikou.
monte píše:Intosh je nakažlivý :lol: :thumbup:
MAC je krasny, hodne vybaveny, skvele ovladani, ma rekl bych analogovy zaobaleny zvuk
fotolaik píše:Pekne foto !! A velmi pekna sestava .
Pomerne casto jezdim na sever - rad Te nekdy potkam u hrnku kavy ...
Dekuju za pochvalu, bylo pekne svetlo po ranu.
Kdyz pojedes nekam sem do okoli, zavolej. Rad si dam kafe a kus reci, kdyz to pujde.
bigjoe píše:Hmm, Jardo...paráda...velká paráda :clap: .
Ten Mac je tak fotogenickej, že všechny Miss můžou jít do .... x_x
Ale ten Luxman není o moc pozadu. Oprosti se od vzhledu a jen poslouchej, ale nevím, jestli bych to dokázal ~x( .
No a ty Accordo jsou tak krásný, že hrajou i na fotce. Velká bedna by mně nesměla do kvartýru. Nádhera :shock: .
Sežeň si nějaký prášky a jen seď a poslouchej :eek: .
Ale bacha na dnešní noc - radši kvalita, nežli kvantita \:D/ .
PF 2014 :clap:
Pepo,
prasky jsou dennim chlebem, jinak bych se z toho uz asi zblaznil :crazy:
Nerad to kombinuji s alkoholem, ale pred chvili jsem nacal jeden moc dobry kousek z regionu, ktery nepreferuji, od kolegyne z SK. Musim ale uznat, ze vino je vyborne. Zkusim ho najit na netu a dat do jineho vlakna.

Jinak vsem diky za ohlasy :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Yngwie »

Máš to pěkné ...já hlasuji za Áčkového Luxmana. :mrgreen: Sice nemá DAC, ale ve spojení s Accordo ho mám rád ...
Uživatelský avatar
gyrodec
Příspěvky: 57
Registrován: 15 bře 2011 23:46
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od gyrodec »

Ahoj Jardo,
novoroční poslech u Tebe doma byl fantastický, novoroční guláš, Mec a Luxik . Jako ortodoxní Intoshista se musím hluboce
poklonit před zvukem Luxmana, vážně mě to překvapilo. Sám jsem velmi zvědav jak se rozhodneš,já bych měl jasno už při
pohledu na tu krásnou americkou krabici. Ty sykavky ale vid......... :silent: :silent: :silent: .
Mekintoš
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Jen Intosh :thumbup:
forfans

Re: pajuna

Příspěvek od forfans »

Ahoj, máš moc pěknou sestavu, Vincent je vynikajíci, kámoš jej má
a často na něm posloucháme B&W 800 .Hraje to skvěle . On má ---nějak 991+
Poslouchám podobnou hudbu jako ty .
Přeji ti vše dobré a ať ti to stále pěkně hraje .
A přeji moc zdraví a dobrý rock 2014.
jura
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Diky!
Ja uz od Vincenta mam jen CDS5, zesilovace jsou od leta pryc, nahrazeny jinym + regalove repro, dle fotek. Sloupky jeste hraji obcas na rockovou muziku.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
forfans

Re: pajuna

Příspěvek od forfans »

otázka : Jak hraje Mec ??? já jej slyšel hrát jen dvakrát v životě ,
a i když se mi ta značka strašně moc líbí (rozhodoval jsem se mezi Acc a Mekem),
hrálo to v Otrokovicích i v Brně nějak divně.
Buď si to nesedlo k těm bednám (jednou Canton , jednou Pro-Ac) , nebo nějaké
divné cd. Nevím. Ale vyčetl jsem , že si nejlíp Mek rozumí s Wilsonem a Focalem .
Nevím, tak se ptám.
Díky za odpověd.
jura
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

MAC hraje analogove, neagresivne, teplejsi projev, krasne stredy, hlas vystupujici vice k posluchaci, jemne vysky. Celkove velmi pohodovy zvuk, mozna lepsi k prezentnejsim, detailnejsim bednam. I kdyz je treba hodne pouzivan treba se SF.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mel jsem moznost doma nekolik dnu vyzkouset lampovy kousek JADIS i35, zejmena s FS Accordo. Mnozi z vas mohli tuto kombinaci slyset na poslednim HEP.

Podelim se s vami o par fotografii.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Vazne si myslis, ze nekoho zajimaji fotky vice nez sdeleni, jak to hraje? :roll:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Jestli s tim mas problem, otevri si jine vlakno. Jestli chces vedet jak to hraje, zajed si to poslechnout.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Aneb vitejte na High end foto foru :lol: Btw, slysel jsem tuto kombinaci.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Jardo mooc pěkný :shock: , gratuluju :clap: . Ať ti to hraje a buď v pohodě =))
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: pajuna

Příspěvek od zappa »

paráda,ale taky jsem napnutý jaký je výsledek,budeme rádi,když se s námi podělíš o zážitky,o tom to forum je,ne,nebo se mýlím? :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj Jardo. Taky poprosím o aspoň stručný popis. I když chápu,že sem psát některé postřehy je o nervy, bo se člověk dočká čehokoliv. Ale jsem zvědavý. :shock:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
bertram

Re: pajuna

Příspěvek od bertram »

Dieter Burmester píše:Vazne si myslis, ze nekoho zajimaji fotky vice nez sdeleni, jak to hraje? :roll:
Dierter, Ty máš už naozaj takú dutú hlavu , že si môžeš na néj bubnovať.

Pajuna , neskúšal si , ako lampa hrá s repro JMR , ktoré si mal , alebo ešte máš?
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: pajuna

Příspěvek od fox »

A nehrála lampa náhodou lépe než Macík ? :mrgreen:
Co když se nám to pajuna stydí zdělit ! :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Pajuna se diva na netu na posledni tretinu Tygru na Kladne ;) . Az se dodiva
a neklepne ho z toho pepka, tak neco kratkeho napise.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

bertram píše:
Dieter Burmester píše:Vazne si myslis, ze nekoho zajimaji fotky vice nez sdeleni, jak to hraje? :roll:
Dierter, Ty máš už naozaj takú dutú hlavu , že si môžeš na néj bubnovať.

Pajuna , neskúšal si , ako lampa hrá s repro JMR , ktoré si mal , alebo ešte máš?
Ja osobne podobne tupe prispevky psychicky urcite zvladnu, ale bohuzel odrazuji radu lidi tady na foru od toho aby zde neco smysluplneho sdelovali. Budeme s tim muset v brzke dobe neco udelat. Nechceme se divat na to, jak par jedincu odhani aktivitu tech, kteri jsou zde jiz leta, tak i tech novych.

Jiz v minulosti jsem dostal nekolik zprav o tom jak JMR umi zahrat specialne s lampovymi zesilovaci, nekolik i z SK. Dlouho jsem tomu moc neveril. Ja jsem je hral se silnejsimi acky.
Zkousel jsem je drive s TAC v cene cca 50k a bylo to mizerne, napr. proti ackovemu Vincentovi. Take jsem na nich mel tyden Leben 300, ktery zahral vsechna cd v pohode, jeho zvuk je vazne libivy, umim si ho predstavit doma, ale diky jeho malemu vykonu k zadnym z mych bedynek nelze. Bohuzel napr. klasiku to logicky jiz nezvladalo.
Bohuzel Jadis jsem s tim zapojil na velmi kratkou dobu, protoze to nebyl ucel. Nicmene, oproti predchozim to byl vyrazny skok dopredu. Myslim, ze by se to dalo poslouchat ;) , ony maji 90dB.

Jadis i35 je muzikalni, detailni, sladky s delsim dozvukem, a s Accordo se mi to hodne libilo. Z hlediska vybavy spise puristicky. Nekolik RCA vstupu, tocitka na volume, balance a prepinani vstupu a jinak nic. Jeho 2x30W v acku je spise vhodnejsi k citlivejsim bednam. Umim si ale predstavit silnejsiho bratricka i50.

V porovnani s MACem? MAC ma jednoznacne vetsi objem basu, pevnejsi, vetsi kontrolu, hlas je blize. Co se tyce vybavy, je to nesrovnatelne. Kazdy hraje jinak a oba maji sve + i - atributy.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pajuno, poreferovala bys, jak hraji Siltech kabely? :cool:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Ty si je jeste neslysel?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Neni kdy, gramofonovy prumysl mi dava casove zabrat :crazy:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Prave jsem je zabalil. Az najdu nejaky cas, par vet napisu, urcite stoji za poslech, hraji dost dobre.

A co se dozvíme o gramofonových zazitcich ;)
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zazitky mam takove, ze z gramce se mi to porad libi nejvice :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

pajuna píše:Prave jsem je zabalil. Az najdu nejaky cas, par vet napisu, urcite stoji za poslech, hraji dost dobre.
Jardo,
jak hrály tedy kabely Siltech? To jsi měl jen zapůjčené na zkoušku?
Které studio to prodává?
Mark Levinson
Odar

Re: pajuna

Příspěvek od Odar »

Mark Levinson píše:Které studio to prodává?
http://lmgtfy.com/?q=kabely+Siltech+cz Druhy odkaz od vrchu http://www.navratilaudio.cz/novinky/Siltech.pdf

Niekedy mi pridu tie tvoje otazky zamerne formulovane tak, aby sa rozprudila debata tym spravnym smerom :cool:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Otázky jsou položeny jednoduše, přímočaře a protože jsem značku nenašel v portfoliu studia Navrátilaudio, tak se ptám i na toto. Poslední dobou nemám vůbec čas, že ani nemám kdy použít soukromé kanály (většinou hovoříme přes Skype), tak se ptám Pajuny touto cestou.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mark Levinson píše:
pajuna píše:Prave jsem je zabalil. Az najdu nejaky cas, par vet napisu, urcite stoji za poslech, hraji dost dobre.
Jardo,
jak hrály tedy kabely Siltech? To jsi měl jen zapůjčené na zkoušku?
Které studio to prodává?
Viktore,
par vet z poslechu je tady viewtopic.php?f=22&t=3048

Zdravim z pobytu na malem stredozemnim ostrove, uz se mi blizi navrat, tak se zase budu moci venovat blizsimu cteni tady.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

RSC píše:A tomu říkám hezké vánoce... :thumbup:
Vybral jsem dnes odpoved od RSC, ktera je aktualni i v tomto roce.

Snazim se zprijemnit i letosni Vanoce nejakym tim prirustkem. Provedl jsem o vikendu mensi update cdp, resp. SACDp ve znacce, ke ktere jsem se pred rokem priklonil. Zakoupil jsem McIntosh MCD 500, aby mi to vice ladilo :smile:
Chtel bych tak take podporit grupu tech, kteri modro zelene barvy v teto oblasti preferuji.

Chtel bych jiz finalne doladit kabely do retezce MAC - MAC - FS Accordo.
Moje uvahy se ubiraji k mirne prezentnejsim a otevrenejsim, jako Siltech, CC nebo Nordost (ktery uz teda ale leze v rozpoctu nekam kam se mi nechce). Takze, jestli mate nekdo neco z techto znacek k pripadnemu doporuceni ci zapujceni, pripadne prodeji v XLR nebo repro, budu moc rad za vasi reakci

Vzhledem k teto zmene mam volny Vincent CDS5, ktery rad prenecham za slusnou cenu tomu kdo ma zajem. Stejne tak lezici (stojici) JMR.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Par fotek na ukazku, ze nekecam ;)

Jo,...a fakt to hraje :!: \:D/
IMG_3651.JPG
IMG_3636.JPG
IMG_3658.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Bond 007 alias Monte

Re: pajuna

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Paju, pěkné ....
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Hmm... to hraje i na fotce, jak říká Monte... pěkné :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od martinowsky »

Krasny stroj. Fandim tomu :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: pajuna

Příspěvek od lubin »

Gratulace Pajuno!! Krásný strojek.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: pajuna

Příspěvek od winelover »

Mnoooo, Jardo, ty si umíš udělat radost!! Paráda!!! :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: pajuna

Příspěvek od Vlado222 »

Pajuna aj ja Ti gratulujem k novej hračke.
Pre McI-filov --> https://www.youtube.com/watch?feature=p ... bQ8SK5XD_U

No a ešte pre tých ktori modro zelene farby v tejto oblasti preferujú a chceli by ich tiež mať doma -> http://www.nisel.sk/?p=7646
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
taky se musím připojit ke gratulantům, to už je 1. liga, SACD :thumbup:.
Rozepíšeš se více až to naposloucháš? Jsem zvědav jak se Ti to bude zdát oproti předchozímu playeru, myslím rozdíl CD o SACD ani nemluvě.
Mark Levinson
Odpovědět