Mola Mola Tambaqui

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

Nemáte někdo zkušenosti s převodníkem Mola Mola Tambaqui. Recenze na Audidromu zní velice přesvědčivě. Pokud ano, můžete popsat zvuk a na čem jste to slyšeli? http://www.audiodrom.net/en/digital-so ... a-tambaqui
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od DK76 »

Nejlepší zkušenost je na vlastni uši, to ale víš sám. V Ostravě v RP Audio by měl mít p. Pietnik celou sestavu Mola Mola a uděláš si vlastní názor 😉. Jinak všechny recenze na tuto značku jsou 👍, ale vlastni poslech je The best Zappo😎.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od terahera »

No,myslím,že nikdo zkušený nebude chtít mít s mistrem Pietnikem nic společného :-? :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

DK76 píše: 29 pro 2020 21:07 Nejlepší zkušenost je na vlastni uši, to ale víš sám. V Ostravě v RP Audio by měl mít p. Pietnik celou sestavu Mola Mola a uděláš si vlastní názor 😉. Jinak všechny recenze na tuto značku jsou 👍, ale vlastni poslech je The best Zappo😎.
Jj, to je jasný, však už je to naplánováno. Asi zítra.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od Jiri »

Tak to jsem také velmi zvědav na tvůj názor na jejich DAC.

Značka má naprosto skvělá měření, např. jejich D class Hypex nCore moduly v zesilovačích. Na poslech už situace není tak jasná.
Také by mě zajímalo porovnání monobloků Mola Mola Kaluga (12tis EUR) např. proti těmto za 2,5tis EUR také s Hypex nCore:
https://www.nordacoustics.co.uk/product ... ock-single
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

Jiri píše: 30 pro 2020 12:08 Tak to jsem také velmi zvědav na tvůj názor na jejich DAC.

Značka má naprosto skvělá měření, např. jejich D class Hypex nCore moduly v zesilovačích. Na poslech už situace není tak jasná.
Také by mě zajímalo porovnání monobloků Mola Mola Kaluga (12tis EUR) např. proti těmto za 2,5tis EUR také s Hypex nCore:
https://www.nordacoustics.co.uk/product ... ock-single
Ano měření a poslech jsou dvě různé situace, nakonec přeci jen záleží na posluchači a jeho prioroitách. muzikant přeci neřeší jaký jsou měření, když si ladí zvuk, ladí ho podle svých uší a dle svého vnímanání. To stejné vnímání má posluchač, posluchače nezajímá měření a míra neutrality, ale jak ho bude bavit prezentace hudby, a hlavně se bude chtít přiblížit realitě, tzn. zvuku skvěle nazvučeného koncertu, např mi zní v uších koncert Robert Baltzar trio v Litomyšli, úžasný zážitek, tak bych to chtěl slyšet doma. Začíná se to tomu podobat, díky elektronkám v mém systému. Možná to dokážou i tranzistory u některých super drahých zařízení, i tak jsem trochu skeptický o finálním výsledku. Tak at vám to hraje přátelé. Štasný nový rok, at je lepší než tento
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

118696242_3370820519607013_6651168820779113996_o.jpg
Mola je doma, zítra ho zapojím, jsem obzvláště natěšen. Další adept by byl Aries Cerat Helena, 40kg, cena 12500 euro, což se zdá jako velice zajímavé, Mola váží 6kg a stojí skoro 10 000 euro. Zcela jiná topolgie, zcela jiný zvuk, oboje ten nejvyšší highend. http://aries-cerat.eu/products/da-conve ... e-dac[url][/url]
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

Molu mohu jenom dopiručit, neni to nafouklá bublina. Živý, super rozlišení, jemný,ale nepromijicí, vynikající bas.
20201231_135717.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
bali858

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od bali858 »

Konečně něco zajímavého. Jaký je Mola Mola vs MOON? Těším se na bližší report.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

bali858 píše: 02 led 2021 03:01 Konečně něco zajímavého. Jaký je Mola Mola vs MOON? Těším se na bližší report.
Podám report až budu mít víc naposloucháno. Znáte to, zpočátku jste pozitivně naladěni na jiný zvuk, líbí se vám to, a proto jěště pár dnů počkám, nechci se v závěrech ukvapit.... nicméně, Tambuqui zní opravdu přesvědčivě, patří do té největší ligy, to už je jasné ted.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

Koukám, že jsem nesplnil co jsem slíbil tak napravuji. Hodně se toho změnilo a je to dost dlouho co jsem slyšel naposledy Moon 780d tak nebudu tyto 2 porovnávat. Nicméně s Tambaqui je poslech opravdovou nirvánou, prostě slyšíte čisté tóny, úžasné rozlišení, všechny frekvence hrajou v souladu, nic nevyčnívá, prostor do strany i do hloubky je příkladný, bas krásný pevný, hluboký a prokreslený. Co mne naprosto dostává je, že i v složité změti i přes ty úžasné basy dostávají ostatní tóny svůj jasný prostor a jsou krásně odděleny i v sebevětším chaosu a čistě zní,nástroje mají své pevné místo v prostoru, jsou přesně konturované, hudba dává smysl, detaily přestávají být jenom jakýmsi náznakem či nepodstatnou součástí, ale naopak, cítíte se být podvedeni, když byste stejnou hudbu slyšeli bez těch tzv. detailů. Málokdy zaznamenávám, že by i špatná nahrávka zněla protivně a uřvaně, a u výborných nahrávek jste jako v ráji. Nečekal jsem tak navykový zvuk, těžko se od hudby odchází, chci žít co nejdéle a zažívat tu krásu. Děkuji Tambaqui, že si tohle dokázal. Děkuji Tambaqui, že Tannoy a Challenge dostávají díky tobě to nejlepší. O tomhle všem se přesvědčili chlapci v trutnově v pondělí. Tím se dostávám k velkému pozitivu Tambaqui. Kolega má stejné zesilovače a stejně repro, to vše, ale jede přes předek Manley Wave z Luminu/streameru. Po zapojení do tohoto systému se začalo odehrávat zhora uvedeného, ale jen z části, nebyl jsem vůbec přesvědčen, že Tambaqui nějak zásadně pomohl, ovšem tušil jsem, kde je možná zrada, říkal jsem si asi kabely, podložky, malá místnost, ne příliš organizovaný chumel kabeláže za obrovskou komodou v která zcela uvěznila Tannoy v místnosti nedávají jim vůbec vydechnout a nadechnout. Ale hlavně jsem byl přesvědčen, že největší problém je předek Manley! A skutečně, všichni po připojení Tambaqui napřímo do Challenge zpozorněli, začali POSLOUCHAT! To byla náramná změna, přímo drastická. najednou se začali posluchači(zkušení hifisté) rozplívat, po pár písních už ho chtějí všichni, kteří se zúčastnili. Najednou se to nemusí poslouchat nahlas, a všechno je krásně slyšet, hraje to přirozeně, neskutečně čistě, z poslechu se stává opravdový zážitek. No tak takový je živost s Tambaqui. Takže závěrem, obrovské plus Tambaqui tkví v tom, že opravdu ušetříte obrovské peníze za předzesilovač, je to až neuvěřitelné co dokáže taková malinká krabička, Bruno Putzeys je skutečný genius.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od blesk666 »

Bol som tuto zostavu vypocut este v inej konfiguracii zaciatkom roka 2019 a vtedy som az tak o zvuku presvedceny nebol. Zhodou okolnosti vsak som dnes hovoril s jednym hifistom co bol pritomny a ze sa to cele velmi vyrazne posunulo vdaka vymene koncov
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 03 úno 2022 20:51 Bol som tuto zostavu vypocut este v inej konfiguracii zaciatkom roka 2019 a vtedy som az tak o zvuku presvedceny nebol. Zhodou okolnosti vsak som dnes hovoril s jednym hifistom co bol pritomny a ze sa to cele velmi vyrazne posunulo vdaka vymene koncov
a jeden malý přístroj změnil zvuk, že se to dostalo do zcela jiných výšin, prostě musíš dát adkvátní přístroje k sobě, žádný kompromis
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od blesk666 »

ano spravne bolo asi napisat, “a vymene koncov”. Urcite aj Mola Mola T. urobila svoje v tejto zostave.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od PavelDosko »

super kdyz to do sestavy zapadne, jinak i spickovy komponent muze byt zaduseny jinym dilkem celku.
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od Mark Levinson »

Michale,
gratulace k dosažení vrcholu a splnění snu v podobě nekonečné poslechové nirvány.
Užívej, poslouchej a relaxuj, zasloužíš si to ^:)^.
Mark Levinson
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od Ramones »

😁 to uz si budeme plahoprat i k dosazeni vrcholu???
Vlastne, proc ne, ze.... v nasich letech 🤗
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od Mark Levinson »

Ramones píše: 04 úno 2022 09:12 😁 to uz si budeme plahoprat i k dosazeni vrcholu???
Vlastne, proc ne, ze.... v nasich letech 🤗
Ramones :lol:
Docela mne to rozchechtalo a jak to po sobě čtu, tak se ani nedivím. Tak jsem to nějak chtěl Michalovi popřát a teď se dívám, že to může být pochopeno i jinak. Tak pro všechny, myslel jsem to jen po hudební/poslechové stránce.
Mark Levinson
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od Ramones »

No, pekne.... sobce 😊
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

no děkuji, dobře pochopeno.... :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od pepO77 »

Pridavam sa do klubu uhranutych Mola Mola Tambaqui. Ako uvadza autor "Digital that is as good as analogue" ... je to krasne blizko. Skoda, ze to obcas nepreska ako LPcko :lol:

Co ma prekvapilo - je to pekne topidlo. Mate to stale zapnute, alebo vypnute? (zdroje zvuku som mal vo zvyku prakticky nevypinat, vypinam iba zosilovac do stand-by)

A dalsia prkotina - horna stavova ledka, resp. vsetky LEDky palia jak male lasery. Prelepujem. Skoda, ze z displayom sa nedaju stlmit alebo vypnut LEDky.

Inak zatial pre mna konecny DAC ( no precitam si toto o rok - a uvidim).
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od blesk666 »

gratulujem. Ked si si robil short list pred kupou, co v nom bolo? Pripadne napis porovnania s inym co si skusal pred kupou
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od pepO77 »

Shortlist nebol dlhy. V prvom rade chcem spomenut, ze v tejto kategoii nie je najlepsi DAC. Vsetky su super a su velmi dobre. Je to o tom ako dana krabicka poda to co ho hladam. A Tambaqui proste mi najezila chlpy, nenutila ma pretacat a skakat (typicky dosledok streamovanej muziky) a vyludil mi usmev, resp. slzu. Takze znova netrvrdim, ze je to naj a ja vlastne nehladam naj. Viem,ze uz nemusim hladat dalej, pretoze mi nic nechyba. Je to ono.
Pocul som Chord, Classe, Accuphase, T+A, Lumin, Moon, TAD, dCS (takze mix delta-sigma chips, FPGA, 1bit DSD; v rozmedzi poslednych mesiacov, mojim cielom nebolo pocut vsetko co sa len da, DAC som ani primarne nehladal, takze pocuvanie DAC bol vedlajsi produkt (nie vsak nahoda) pri vybere inych komponentov alebo som sa chopil prilezitosti nieco si vypocut. Tambaqui bol v mojom shortliste. Kedysi som programoval FPGA a uz len z toho pohladu som chcel pocut ako hraju taketo DAC, ak bola prilezitost.
Jedna vec pri ktorej som sa pristihol - je to prvy DAC kde sa daju pocuvat medzery/priestor medzi nastrojmi. Viem, ze je blbost. Ale to vykreslenie realna je prve co som si vsimol, je to skutocne. Nie je to klinicke oddelene, zaroven nie je zliate. Ten priestor nie je prazdny, dozvuky na scene/studiu su zive. Nadych a vydych spevaka uzas. Zvlast u blues ked je hlas preciteny - krasa. Netvrdim, ze iny DAC to taktiez neurobi. Avsak tak ako to prednesie Tambaqui sa mi paci. Take drobnosti ako velkost nastrojov, resp malost, prirodzenost hlasu ma drzala na stolicke a zapocuvat sa do hudby (alebo do detailov, Tambaqui netlaci ani jedno ani druhe).
Kedze teraz vyberam hlavne repracik, vsimol som si, ze cim menej poznamok mam, tym je to lepsie. Pretoze sm pocuval a pocuval. A u Tambaqui mam iba Nadych, Priestor a Miestnost, Farba. K jednemu repraciku sa musim vratit tam mam iba poznamku Bas, Farba. Dost malo na moje rozhodnutie.

Jeden detail este k Tambaqui a dufam, ze to vyriesia vo firmware. Niektore albumy nehrali gapless (v mode ako roon endpoint, nesprtal som sa v Roon nastaveniach a mzono to je v roone).

Poznamka: kable nebudem riesit, pretoze sa zasa dostanem do zacarovaneho kolecka.
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od PavelDosko »

Mola Mola jsem poslouchal jen u Zappy a rozhodne je to dospely DAC, at ti dela radost
neni placka, neni highend
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od pepO77 »

Dakujem

Urcite Tambaqui patri do shorlistu 10k+ DAC
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od PavelDosko »

urcite, mam sice jinou konstrukci DAC, R2R Rockna Wavedream, a i ten mne zaujal prirozenym "analogovym" zvukem
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

pepO77 píše: 22 bře 2022 19:54 Shortlist nebol dlhy. V prvom rade chcem spomenut, ze v tejto kategoii nie je najlepsi DAC. Vsetky su super a su velmi dobre. Je to o tom ako dana krabicka poda to co ho hladam. A Tambaqui proste mi najezila chlpy, nenutila ma pretacat a skakat (typicky dosledok streamovanej muziky) a vyludil mi usmev, resp. slzu. Takze znova netrvrdim, ze je to naj a ja vlastne nehladam naj. Viem,ze uz nemusim hladat dalej, pretoze mi nic nechyba. Je to ono.
Pocul som Chord, Classe, Accuphase, T+A, Lumin, Moon, TAD, dCS (takze mix delta-sigma chips, FPGA, 1bit DSD; v rozmedzi poslednych mesiacov, mojim cielom nebolo pocut vsetko co sa len da, DAC som ani primarne nehladal, takze pocuvanie DAC bol vedlajsi produkt (nie vsak nahoda) pri vybere inych komponentov alebo som sa chopil prilezitosti nieco si vypocut. Tambaqui bol v mojom shortliste. Kedysi som programoval FPGA a uz len z toho pohladu som chcel pocut ako hraju taketo DAC, ak bola prilezitost.
Jedna vec pri ktorej som sa pristihol - je to prvy DAC kde sa daju pocuvat medzery/priestor medzi nastrojmi. Viem, ze je blbost. Ale to vykreslenie realna je prve co som si vsimol, je to skutocne. Nie je to klinicke oddelene, zaroven nie je zliate. Ten priestor nie je prazdny, dozvuky na scene/studiu su zive. Nadych a vydych spevaka uzas. Zvlast u blues ked je hlas preciteny - krasa. Netvrdim, ze iny DAC to taktiez neurobi. Avsak tak ako to prednesie Tambaqui sa mi paci. Take drobnosti ako velkost nastrojov, resp malost, prirodzenost hlasu ma drzala na stolicke a zapocuvat sa do hudby (alebo do detailov, Tambaqui netlaci ani jedno ani druhe).
Kedze teraz vyberam hlavne repracik, vsimol som si, ze cim menej poznamok mam, tym je to lepsie. Pretoze sm pocuval a pocuval. A u Tambaqui mam iba Nadych, Priestor a Miestnost, Farba. K jednemu repraciku sa musim vratit tam mam iba poznamku Bas, Farba. Dost malo na moje rozhodnutie.

Jeden detail este k Tambaqui a dufam, ze to vyriesia vo firmware. Niektore albumy nehrali gapless (v mode ako roon endpoint, nesprtal som sa v Roon nastaveniach a mzono to je v roone).

Poznamka: kable nebudem riesit, pretoze sa zasa dostanem do zacarovaneho kolecka.
Nech ho stále zapnutý. A gratuluji, je to úžasný dac, plně souhlasím s tvým popisem, není potřeba hledat jiný(možná jen Kassandra a Pacific) užívej :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od Tony »

Škoda, že to má iba symetrické výstupy...
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od pepO77 »

Tony píše: 23 bře 2022 19:32 Škoda, že to má iba symetrické výstupy...
Daju sa zadovazit redukcie, ale bolo by to skoda. Designer ma na vystupe riesenie, ktore prave tlaci symetricky vystup a je to cast celkoveho riesenia a signatury. Ja to mam prepojene symetricky.
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mola Mola Tambaqui

Příspěvek od zappa »

Tony píše: 23 bře 2022 19:32 Škoda, že to má iba symetrické výstupy...
To je velká škoda, zvláště pro lampové fajnšmejkry je to minus.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět