PGH

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

PGH

Příspěvek od daliborr »

Proč se PGH nemůže přihlásit? A to má stejné heslo. A má opravdu hudební přehled . Mě to mrzí, protože ,je hodně velký borec, který má přehled o hudbě. Je to jen můj hudební Guru.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: PGH

Příspěvek od efičák »

I můj, má všeobecný přehled encyklopedický. Já prohlubuji jen co mě baví, PGH umí všechno. :angel:

Tohle je fórum ML, respektuji jeho rozhodnutí. Jen se ptám jako ve Skřiváncích na niti : "My bysme rádi věděli, kde je Mlíkař ...."
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: PGH

Příspěvek od Mark Levinson »

PGH je velký hudební guru s tím nelze než souhlasit, ale pláčete ne nesprávném hrobě. Já vůbec nechápu proč by se PGH nemohl přihlásit?
Pokud by se jednalo o nějaký zakázaný přístup na HEF z naší strany, tak by o tom byla informace v patřičném vlákně, jako vždy. V tomto případě se musí jednat o nějakou chybu v zadáváni hesla apod..
Mark Levinson
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: PGH

Příspěvek od daliborr »

Heslo má opravdu stejné. :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: PGH

Příspěvek od Mark Levinson »

daliborr píše: 20 lis 2020 12:51 Heslo má opravdu stejné. :thumbup:
Tak jsem to právě procházel a nemáš pravdu Dalibore, PGH byl naposled přihlášen "03 říj 2020, 15:44" a jeho činnost byla "Změněna hesla uživatele» PGH". Takže PGH udělal někde chybu, zapomněl nové heslo apod..
Mark Levinson
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: PGH

Příspěvek od PGH »

Už to funguje Viktore, diky.
koudy42

Re: PGH

Příspěvek od koudy42 »

Chlapi, opatrne s tou slivkou behem COVIDu ;) :thumbup:
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: PGH

Příspěvek od PGH »

koudy42 píše: 21 lis 2020 10:45 Chlapi, opatrne s tou slivkou behem COVIDu ;) :thumbup:
Včera jsem měl večer jen jedno panáka hruškovice a to ještě v čaji. Ale jak dojdeš tak si dáme pořádně :lol:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PGH

Příspěvek od terahera »

Tak to bylo té hruškovice málo :cool: Když už je tu vlastně tvé vlákno,mohl bys malinko něco nastínit i sobě a na čem posloucháš :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: PGH

Příspěvek od PGH »

Přemýšlím o tom ale musím to nejprve sepsat nanečisto a vzpomínat je na co za tech víc jak 40 let co ji poslouchám.
koudy42

Re: PGH

Příspěvek od koudy42 »

Drzim palce a tesim se na prima pocteni :thumbup: a samozrejme hlavne poslech az se situace uklidni.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: PGH

Příspěvek od PGH »

Prosím admina o smazání tohoto vlákna a mého účtu na tomto fóru . Děkuji
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PGH

Příspěvek od terahera »

Klasický scénář vaší kliky(jak jste ji sami nazvali sochifi),zesměšnovat zkušenosti jiných v určitých vláknech,pak je nazvat třeba pacienty a vyvolat hádku,po argumentaci druhých stran místo obhajoby svých názorů smazat účet :cool:
P.S.Od založení svého vlákna jsi nebyl schopen o sobě a svém hifi napsat ani řádku,ovšem radikalizovat se do skupiny zesměšňovačů a vyvracečů všeho a vyjadřovaní podpory těchto zesměšňujích příspěvků ti šlo,takže je asi zřejmé,jaký byl důvod tvého členství na tomto fóru,zkus se nad tím trochu zamyslet :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: PGH

Příspěvek od PGH »

Tak jinak a naposledy, já se zajímám hlavně o hudbu pak o hifi ale v žádném případě ne o woodoo! Když budu chtít poradit tak pujdu za odborníkem co má potřebné vzdělání v oboru a nebudu chtít poradit od nějakého šamana.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: PGH

Příspěvek od blesk666 »

PGH chapem ta, vykasli sa na to a zostan. Tvoje prispevky o hudbe rad citam
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PGH

Příspěvek od terahera »

PGH píše: 20 srp 2022 09:30 Tak jinak a naposledy, já se zajímám hlavně o hudbu pak o hifi ale v žádném případě ne o woodoo! Když budu chtít poradit tak pujdu za odborníkem co má potřebné vzdělání v oboru a nebudu chtít poradit od nějakého šamana.
Petře
Tvůj přístup zcela respektuji a nehaním ho :angel: Zkus být prosím tedy toleramtní a respektovat přístup druhých,který nemusí být přeci zákonitě stejný,jako tvůj.Jinak je pravdou,že ty hádky nevyvoláváš,pouze jen sekunduješ oněm pisatelům výsměšných příspěvků.Byl jsi vždy nekonfliktní typ,mám k tobě velký respekt co se znalostí hudby týče,byla by tedy škoda,kdyby jsi nás opustil jen kvůli zastání se provokativní skupiny,ale je to pouze a pouze jen tvá volba.Toť za mě a pohled z mé strany
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět