Metal

Doporučte ostatním členům nahrávky, které se vám líbí.
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Metal

Příspěvek od anawak »

rad by som priaznivcom tvrdsej muziky doporucil tieto novinky od Machine Head a Megadeth.

Su to skvele kusky. priam umelecke.... velmi velmi dobre!!

Obrázek


Obrázek
Roman2

Re: Metal

Příspěvek od Roman2 »

Dobrý tip. A jak bys ohodnotil zvukovou kvalitu? Dá se to poslouchat?
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

Roman2 píše:Dobrý tip. A jak bys ohodnotil zvukovou kvalitu? Dá se to poslouchat?
Je to velmi dobre urobene. Kvalitne. Dobra dynamika, nie je to zliate ako niektore ine metalove nahravky.

Machine Head vseobecne uz dlhsiu dobu ponuka vysoku kvalitu svojich nahravok. Mam od nich vsetky a ani jedna nie je zla. Tato a predposledna su ale naozaj spica.

Megadeth taktiez na velmi dobrej urovni.
Roman2

Re: Metal

Příspěvek od Roman2 »

Děkuju za odpověď. Poslední album Megadeth je opravdu vinikající, stejně jako Endgame. Metallica a Slayer mohou jen tiše závidět. I když poslední Slayer není nejhorší, tak po zvukové stránce je to katastrofa.
A Metallica, tak to je škoda se zmiňovat. To je karikatura sebe sama.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

Metallica je pre mna posledne roky tiez sklamanim. Strasny zvuk.....
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

Když jsem narazil na toto fórum, tak mě trochu zklamalo, že spíše nežije, než že by nějak extra fungovalo. A tak jsem si řekl, že sem občas vyhodím nahrávky, které jsou podle mého subjektivního názoru zvukově výjimečné.
Začal bych s americkou power-thrash metalovou kapelou Nevermore a její nejpodařenější deskou This Godless Endeavor z roku 2005. Výjimečně technicky obdařený kytarista Jeff Loomis a bubeník Van Williams společně s charismatickým zpěvákem Warrelem Danem jsou základem výborného materiálu. Jejich následující deska The Obsidian Conspiracy je sice kytarově ještě o kus složitější, ale tahle má mnohem čistší zvuk.
Miluji metal ale bohužel metal si častokrát ani zdaleka netyká s dobrým zvukem. :evil:

Obrázek
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

Podle mého názoru nejlepší death metalový zvuk, který jsem za poslední dobu slyšel, pochází od holanských Pestilence a jejich druhé poreuniové desky z roku 2011 Doctrine. Velice precizně zahraný materiál s opravdu krásně do prostoru rozloženými bicími s hezky najazzlou basou. Hudebně je to malinko odklon od přímočaře nasypané desky Resurrection Macabre z roku 2009, která již umožnila úspěšný comeback, k experimentální Spheres z roku 1993, kterou tehdy svět, včetně mě nepochopil. ;) Hold pánové jsou v letech a asi je sypanice až tak neuspokojuje. Nicméně kytarovému tandemu Mameli - Uterwijk se podařila výborná deska (tedy až na to přišerné intro :smile: ) s dobrým zvukem, což je u death metalu, který je častokrát frekvenčně chudý, skvělá zpráva. :thumbup:

Obrázek
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Metal

Příspěvek od slayers »

No díky za tip,Pestilence je pro mě zásadní kapela škoda jen že nezůstal Martin v. Drunen.
Proto spíše znám jeho počin Hail of Bullets,taky dobrej zvuk,témata 2. světové,no a ten hlas.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

Přiznám se, že současnou tvorbu Martina nějak moc neznám. Ale po tomhle se určitě podívám... Po Pestilenci se mi líbil v kapele Asphyx. A i když mě tvorba Asphyx moc nebere, tak v roce 1992 vydali mini CD Crush The Cenotaph, které můžu s klidem doporučit. Je to pro mě něco jako best of Asphyx. Jsou tam tři asi nejlepší studiové věci a dvě live písně z koncertu ze Švédska. No a když je van Drunen uvádí a řve "death metal cattle", tak je to takovým způsobem, že mu hlasivky jen lítají. Neuvěřitelný. A na tehdejší dobu má tohle CD úžasný zvuk. Jinak je to hudebně absolutní klasika středně tempého death metalu. :thumbup:

Obrázek
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Metal

Příspěvek od slayers »

No na to mini mrknu,od Asphyx občas poslechnu Death the Brutal Way.
Hail of Bullets mají dvě cd a obé super. :thumbup:
Nicméně už nejmíň měsíc se nemůžu nabažit Death-The Sound Of Perseverance.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

Som si objednal toto. Som zvedavy...

Obrázek
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

Tiez nie je zle ani toto.....

Obrázek

Na stranke dodavatela aj s doluuvedenou minirecenziou:

Chuck sa musí obracať v hrobe,ked vidí ako jeho meno sa stále vláči metalovým priemyslom.pre neznalcov,tento strieborný kotúč obsahuje 4 skladby,ktoré stihol ešte nahrať pokým si ho smrťka nepobrala do večných lovíšť.Na týchto 4demo skladbách budete počuť len gitaru a bicie - velmi kvalitný zvuk čo sa nedá povedať o dalších zvukových stopách..2 démače Infernal death 1985 * Mutilation demo 1986 na ktorom bubnoval ešte neznámy Chris Reifert(Autopsy).tieto pamätné nahrávky majú fest brutal zvuk.čistý brutal satanic death metal.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

No a dnes mi dorazilo toto:...

Obrázek


Obrázek

Obrázek


Takze bude "tvrdy" vikend :D
peeeteer
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2011 17:40

Re: Metal

Příspěvek od peeeteer »

Zdravím všechny metal pozitiv jedince, tento pátek ve Slavonicích proběhne koncert britské legendy grind coru a death metalu NAPALM DEATH. Mám to kousek, takže s kámošema vyrážíme. Jejich první dvě řadovky SCUM a FROM ENSLAVEMENT TO OBLITERATION jsou jedinečné desky. Vlastním raritní vydání japan press na TOY´S FACTORY, kde jsou obě desky + bonusy. :thumbup:
Obrázek

23.03.2012 KD Slavonice, cena na místě 290,- Kč, v předprodeji 270,- Kč.

To AWANAK : novou desku si chystám pořídit na koncíku a pokusím se borce osočit na signatůry, hehe.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

To bude asi dobry koncertik. Skoda, ze mam chripku, inak by som vyrauzil tiez. :thumbup:
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

slayers -

Osobně mám asi nejraději Symbolic. Jak hudebně, tak i zvukově je to pro mě vrchol tvorby Death. Pak mi přišlo, že se akorát zopakoval a trochu mi vadí, že na něm začal zpívat hrozně vysoko jako puberťák napodobující Judas Priest. ;) Podle mě vliv Control Denied je u The Sound Of Perseverance hrozně znát. A proto jsem si ho nikdy nepořídil na originálu.
Já tedy mám od Death jen tři CD: Human - protože, když slyším refrén v Suicide Machine, tak se i po letech můžu zbláznit, Individual - protože miluji basu DiGiorgia a tady, narozdíl od Human byla slyšel (např. úžasná Jealousy) a pak Symbolic - protože i když ta nahrávka trochu postrádá basy, tak je to jednoznačný milník death/thrashe a na dlouho nejlepší death zvuk co v té době vyšel. Ještě kolik let po vydání jsem jí používal jako referenční CD, abych zjistil co hraje a co ne. :smile:

Ale je to jen můj názor. :angel: Ale jen koukám, protože bych nikdy neřekl kolik nářezníků je mezi hifisty. :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

slayers


Jooo. Abych nezapomněl... Kontrolní otázka...... Co se stane 6.6. 2012 na zimním stadionu Sereza v Ostravě????
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Metal

Příspěvek od slayers »

Nooo na Slayer jsem byl 2x,Slovensko a Praha,obojí výborný koncerty,jsem zvědav jestli Bude Jeff zdravej po kousnutí pavoukem.
Symbolic se mě taky hodně líbí ani nevím který z těhlech dvou bych dal víc.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

11.6. su Slayer v Bratislave. Tam urcite pojdem.... \m/ \m/
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Metal

Příspěvek od slayers »

Výborná muzika,škoda že takový není víc.

Obrázek
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Metal

Příspěvek od slayers »

Co tomuhle říkáte? Já jako příznivec Helloween s M.Kiskem jsem zpokojenej,chvílema je to Place Vendom ale chvílema jak kdybych se vrátil kolem 90 roku.
Obrázek
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

Dnes som pustil INDIVIDUAL THOUGHT PATTERNS od DEATH a spadol som na rit. Najmä skladba TRAPPED IN A CORNER. Trochu som chcel poprehanat BW a ARC. No s prehladom to zvladli.
Vynikajuce..... vynikajuce.... vynikajuce.....

DEATH :thumbup: :thumbup: :thumbup:
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Metal

Příspěvek od slayers »

Nedivím se, já se nemůžu nabažit už nejmíň půl roku.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
bertram

Re: Metal

Příspěvek od bertram »

Keď čítam toto vlákno ,ktoré asi nemá moc priaznivcov,chýbajú mi tu kapely na ktorých som vyrastal a ktoré mám stále rád.Týmto
niektorým novým kapelám a ich tvorbe neviem prísť na chuť a ani im v podstate nerozumiem.Mojou najoblúbenejšou metalovou
kapelou je AC/DC. Ich skladby aj po rokoch majú ťah a vždy si ich rád vypočujem. Album , Highway To Hell ešte so spevákom Bonom Scottom,
ktorý tragicky zahynul ,ako aj album ,ktorý vznikol po jeho smrti a bol mu aj venovaný s novým spevákom kapely Brian Johnsonom, sú albumi,
ktoré u mňa asi už nič neprekoná.Skladba HELLS BELLS je je famózna a myslím si ,že metalovými kapelami už ťažko prekonatelná.Mám všetky
albumi v novom vydaní od EPIC ,ale zvuk je katastrofa. Preto ,čo je možné mám a stále zháňam na LP z 70-80 rokov Ten zvuk sa vôbec nemôže
porovnávať.LP má ďaleko na vrch. Mám aj pár remastrov na CD z 90-tich rokou ,ktoré robil Atlantic Records z pôvodných master tapes ,ale tie
sú už ťažko zohnatelné.

V tej dobe bola velmi dobrá aj kapela NAZARETH s nezabudnutelným hlasom speváka McCaffertym.Tak isto si ich staršie albumi sú super a dajú
sa počúvať aj dnes.Popri nich skupiny Van Halen,Kiss ,Black Sabbath a pod...Napríklad u nás na škole spôsobila priam revolúciu skupina Pudhys
zo svojim albumom Computer Karriere.Nebol to metal , ale velmi zaujímavý melodický rock ,ktorý hral s každého kúta.Metal a tvrdší rock mám
rád ,ale nie súčasný.Staršia tvorba mi bola bližšia a asi aj zostane. :ymdaydream:
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Metal

Příspěvek od anawak »

Ahoj Bertram,

Toto vlakno je viac menej urcene "ozajstnemu" metalu a kapelam, ktore sa nam pacia ( mne, Slayersovi a dalsim) a tieto kapely vobec nie su "mlade". Slayer, Kreator, Machine Head alebo Megadeth alebo Death, vznikli pred 20 a viac rokmi a nie su to ziadny novacikovia.

Je jasne, ze AC/DC vzniklo este skor ale je aj jasne, ze AC/DC NIE JE METAL.
Kapela bola povodne zalozena ako Rock and Rollova formacia a obaja Youngovci to tak naozaj vzdy chceli. Ze sa z toho casom stal fenomen a preslo to do ROCKU je fajn ale stale to nie je metal.
Nepochybne si ACDC zasluzi veskeru uctu a pozornost. Sam tuto kapelu milujem a casto pocuvam. Mala by mat dokonca aj vlastne vlakno. Ale do tohto vlakna nepatri.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

Nějakou dobu jsem se nic nenapsal, ale to bylo kvůli tomu, že jsem vstřebával poslední dodávku CD. Kapelu Van Canto jsem znal už nějakou dobu z youtube.com ale sem jsem jí nechtěl doporučovat, protože jsem jí nejdřív chtěl slyšet z originálu. A opravdu stojí za to. Jedná se o německou kapelu čtyř zpěváků, jedné zpěvačky a bubeníka, kteří předělávají slavné metalové pecky do "a capella" formy, kdy lidské hlasy, kromě melodického zpěvu, nahrazují strunné nástroje a to za přispění pořádně rozjetých dvojkopákových bicích. Nicméně zapomeňte na nudu českého 4tetu, tady je to pořádná jízda. A protože jsem mezi lidmi, kteří mají rádi nejen metal, ale i dobrý zvuk, takže snad ocení provětrání beden frekvencemi, které určitě nemají každý den. :smile: Pro nedotčené určitě doporučuji spíše předposlední desku Tribe of Force z roku 2010, které je více chytlavá a rychlejší než poslední deska Break the Silence z roku 2011, která má zase na druhou stranu o kousek lepší zvuk a úžasný booklet. Rozhodně je to hodně výjimečná záležitost.

Obrázek

Schválně si poslechněte úvodní Lost Forever, nářezovou My Voice, neuvěřitelnou středověkou baladu Last Night of the Kings nebo hymnickou Magic Taborea.

Obrázek

Tady zkuste neuvěřitelně znějící úvod první skladby If I Die in Battle, skvělou The Seller of Souls s úžasným "hero metal" refrénem, intenzivní Dangers in my Head nebo temnou filmově znějící bonusovou A Storm to Come.
I když se mi více líbí Tribe of Force, tak se přiznám, že u téhle desky jsem si řekl, k..va tohle zní jako svině, ty prachy vražený do aparátu se vážně vyplatily. :cool:
Mimochodem, zkuste si pusou zarifovat Master of Puppets a to včetně sól... :smile:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Metal

Příspěvek od slayers »

Někdy před 14 dny jsem byl u kámoše v opravně kol a poslechl si tam snad po sto letech ANNIHILATOR.Jeff Waters je moc dobrej muzikant a metloš od morku kosti ani nevím proč jsem ho tak dlouho neslyšel.
Sehnal jsem si všech 13 alb a konečně mám s čím ředit CHuckovi DEATH.
Krom asi tří alb kde je DR o něco nižší (aniž by bylo znát na kvalitě,skoro) zakotvil již někdy v 90 letech kolem DR8 a zvuk jeho CD je dá se říct famózní.Dynamika bez zráty ostrosti kytar,detailů hafo,prostě takhle se mě to líbí.
Má svůj osobitej strojovej styl,kterej asi nemusí sednout každýmu ale za poslech rozhodně stojí. :thumbup:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

Naprosto souhlasím. I když už asi ničím nepřekoná pocity, které jsem měl, když jsem po revoluci hltal Tim Sikes video show, ve které jako znělka byla použitá skladba Alison Hell z první desky Alice in Hell. Ta brnkačka na začátku a pak ten rozjezd je geniální. Jeff Waters je takový dělník metalu, který nikdy nebyl pořádně doceněný. Buď je s ním tak těžké vyjít anebo má megasmůlu, protože vystřídat šest zpěváků, osm baskytaristů plus dva hostující na koncerty, devět bubeníků plus tři hostující na koncerty je tedy velká síla. Snad jsem to dobře spočítal. ;) Mimochodem, ani jsem nevěděl, že s ním loni hrál i bubeník z Cryptopsy. To muselo být velké peklo. :thumbup:
Ty věci s automatickým bubeníkem se mi ale nějak moc nelíbí... :sad:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Metal

Příspěvek od Naprach »

Slayers:

Když jsi takový milovník Death, narazil jsem si někdy na německé Necrophagist? Je to takový zrychlený a nasypaný Death. Kytarové postupy jsou zcela nepokrytě chuckovské a také naživo hráli Crystal Mountain. Není ale přímo nějaká kopírka, spíš přiznaná inspirace a na koncertě je to velice dobrá a sympatická skupina. Zkus třeba jejich desku Epitaph z roku 2004. Trochu mi tam sice chybí basy ale na druhou stranu je velice dobře a čistě zahraná.

Obrázek
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
elektrosklady
Příspěvky: 26
Registrován: 04 říj 2012 18:28

Re: Metal

Příspěvek od elektrosklady »

oker.jpg
Hodně mě překvapila španělská kapela Oker. Loni vydali desku "Burlando La Muerte". Je to takovej klasickej hard and heavy, co se hrál v osmdesátých letech, ale řádně nadupanej. Zpívá jim zpěvačka Carmen Xina.
Hodně je ale dobrej zvuk, jejch písně používám k testování reprosoustav. Je vidět, že i bez světoznámého producenta a věhlasného studia lze natočit desku s výborným zvukem, jež vyčnívá nad zbytek cca 80% ostatních kapel.
Samozřejmě dynamický rozsah není žádná sláva, ale to v tomto stylu snad ani jinak udělat nelze.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
elektrosklady
Příspěvky: 26
Registrován: 04 říj 2012 18:28

Re: Metal

Příspěvek od elektrosklady »

Jen si myslím, že mě a spoustu jiných současná kvalita nahrávek v metalu posunuje mimo tento žánr. V oblasti hard rocku, prog metalu se dají ještě najít slušně nahrané desky ale jinak je to bída. V thrash metalu je dobrých nahrávek jako šafránu, to platí i o stylech deathcore,speed i sympho metalu. Proto, když se mi dostane do rukou staré CD z 80 - 90 - átých let, tak si pomlaskávám, tak většinou je dynamika a rozlišení na patřičné úrovni. A nevadí mi, že je to méně známá skupina.
Uživatelský avatar
antipop
Příspěvky: 152
Registrován: 04 bře 2015 21:06
Bydliště: Krakonoše

Re: Metal

Příspěvek od antipop »

„Odine, střež můj meč, a já zničím nepřítele, Odine, střež můj meč, až do věčného vítězství“ („The Defender“)🤘
UNLEASHED “ Victory”1995 👍
F4BFD2D0-87B5-42E9-970B-AA294092AA84.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
McIntosh-Sonus Faber-Pro-Ject-Oppo-Townshend
Odpovědět