STH10.2

Diskuze o reprosoustavách.
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

STH10.2

Příspěvek od misog »

Dobry den,

Chcel by som Vam ukazat moje nove malicke high end bedne ktore dostali pracovny nazov STH10.2 ktore boli vyvinute pomocou programu od autora Marcela Batika zacomu oficialne dakujem. Bedne su osadene high end vyskovym tlakovym menicom 18sound a basak je pouzity high end SICA 10". Bednicky su napajane high end zosilovacom HEGEL H200 ktory presiel modifikaciou u Petra (djrix) zaco mu oficialne dakujem. High end zosilovac je napajany high end dacom topping d50s a ten high end HTPC postavenym mnou zaco si oficialne dakujem :). A tiez specialne podakovanie panovi co mi pomohol s vyhybkou a ostane pod ruskom tajomstva (lebo to tak chcem ja).

ku zvuku:

Zvuk je pod uplnou kontrolovou kde je vsekto krasne citatelne a priestor pani je ako v telocvicni, separacia nastrojov ako vo vykladne www.muzker.sk musim povedat ze nic lepsie som zatial nepocul (umna doma) :crazy:

Bednicky vrelo odporucam postavit vsetkym ludom dobrej vole co maju cas cakat a maju radost z hudby

hudbe zdar :ympeace:
STH10.2.jpg
20201015_145128.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: STH10.2

Příspěvek od blesk666 »

gratuluejm, pekna praca. Co si mal predtym za bedne?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: STH10.2

Příspěvek od misog »

dakujem

moje posledne bedne boli tieto

https://pkaudio.webnode.cz/excellia/
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: STH10.2

Příspěvek od djrix »

Tak uz to mas hotove ? Vypada to super :) Skoda ze to je s tim cestovanim tak na pytel ted, rozhodne bych se ale nekdy rad stavil, si to poslechnout osobne :)
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: STH10.2

Příspěvek od jirie »

misog píše: 15 říj 2020 19:16 dakujem

moje posledne bedne boli tieto

https://pkaudio.webnode.cz/excellia/
Petrovo dílo musí být super. Krmil si Excellie také Hegelem? Soudím, že byly dost hladové?!?
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: STH10.2

Příspěvek od misog »

djrix:

umna mas dvere vzdy otvore

jirie:

nie nie excelie boli krmene bv300sse + SPX2010TA a ani nie mali citlivost cca 87db co si pametam
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: STH10.2

Příspěvek od blesk666 »

a coze si vymenil take kombo ako SPX a BV PA300SSE?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

blesk666 píše: 15 říj 2020 21:31 a coze si vymenil take kombo ako SPX a BV PA300SSE?
Miso je moj kamos od ktoreho som odkupil spx a som mu zato hrozne vdacny :smile:.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: STH10.2

Příspěvek od terahera »

Věřím,a to doopravdy,jak se píše hned v úvodu tohoto vlákna,že prostor je jak v tělocvičně,podle fotek bych věřil,že takový bude celý sound(a to nemyslím kvůli bednám :cool: )
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: STH10.2

Příspěvek od blesk666 »

Jan1k píše: 15 říj 2020 22:37
blesk666 píše: 15 říj 2020 21:31 a coze si vymenil take kombo ako SPX a BV PA300SSE?
Miso je moj kamos od ktoreho som odkupil spx a som mu zato hrozne vdacny :smile:.
Ma to aj napadlo, ked mate postavene obaja rovnake bedne a k tomu este aj predzosik a koncak od BV.
Prave ma ale zaujimalo preco to menil. Svojho casu ked som mal este kombo od BV (P1SE+PA300SSE+B&W 801 Matrix S2) tak som mal na test aj Hegel ale nizssi model H100. Pytam sa preco siel do Hegel-u a co mu to podla neho (aj teba) prinieslo?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

blesk666 píše: 16 říj 2020 07:15
Jan1k píše: 15 říj 2020 22:37
blesk666 píše: 15 říj 2020 21:31 a coze si vymenil take kombo ako SPX a BV PA300SSE?
Miso je moj kamos od ktoreho som odkupil spx a som mu zato hrozne vdacny :smile:.
Ma to aj napadlo, ked mate postavene obaja rovnake bedne a k tomu este aj predzosik a koncak od BV.
Prave ma ale zaujimalo preco to menil. Svojho casu ked som mal este kombo od BV (P1SE+PA300SSE+B&W 801 Matrix S2) tak som mal na test aj Hegel ale nizssi model H100. Pytam sa preco siel do Hegel-u a co mu to podla neho (aj teba) prinieslo?
Nie sú to rovnaké bedne ale skôr podobne. On ma iný zvukovod, iné menice a je to troska skladnejsia bedna s vyšším WAF https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wife_acceptance_factor

Chcel ísť do hegelu hlavne kvôli zvedavosti a praktickosti. SPX mal jeden vstup a vysoký gain mne to vyhovovalo keďže som hlavne počúval len cez gramo. Ja som si to teraz dal upraviť u Petraspx keďže budem mat aj nový DAC.

Inak cesta k tomu aby ten hegel zahral bola celkom zaujímavá ale to nechám na Mišovi ci chce zdieľať. Avšak mal som ten hegel u seba doma po úprave djrixom a klobúk dole vynikajúci zosik.
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 15 říj 2020 23:29 Věřím,a to doopravdy,jak se píše hned v úvodu tohoto vlákna,že prostor je jak v tělocvičně,podle fotek bych věřil,že takový bude celý sound(a to nemyslím kvůli bednám :cool: )
Maro myslím, že Mišo to napísal len s nadsazkou. Pravdou však je ze mam podobne bedne a priestor aký dostaneš z toho je brutal. To nikdy nedosiahnes s kalotou. Ak poznáš Kocmeistra ten má bedne tiež v miestnosti bez koberca a nejakých úprav. Ked si to on dovolí tak Mišo s týmito bednami môže a to dupľom. To sú bedne, ktoré zapneš a nič neriešis len pocuvas.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: STH10.2

Příspěvek od terahera »

Věřím,že hrají úžasně i v jeskyni :thumbup: Jen pro zajímavost a ukojeni mé zvědavosti,s kolika kalotami a v jakých poslechovych prostorech si své repro porovnával,než jsi došel k tak odvážnemu a radikálnímu závěru :?:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 16 říj 2020 08:06 Věřím,že hrají úžasně i v jeskyni :thumbup: Jen pro zajímavost a ukojeni mé zvědavosti,s kolika kalotami a v jakých poslechovych prostorech si své repro porovnával,než jsi došel k tak odvážnemu a radikálnímu závěru :?:
Pocul som kde co nebudem a nechce sa mi konkretizovat ale plati to co som napisal na jednej strane su vseky kaloty na druhej tlakac v STH. Pozor nie je kazda horna ako superelipticky zvukovod. Generovat zvukovod v Mabatovom softe je ten hlavny kluc k uspechu. Miso ma ovela vacsie skusenosti a hlavne to pozna viac z technickeho hladiska kedze si navrhoval zvukovod sam.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: STH10.2

Příspěvek od terahera »

Díky za vysvětlení :thumbup: Slyšel jsem spousty hornu,kalot,pásků a netroufl bych si tvrdit,že jeden systém je nad všemi ostatními.Co bych si ale troufl tvrdit,je,že se mi jeden systém líbí víc,než ostatní,protože to mám tak rád,což však neznamená,že je lepší,nebo dokonce nejlepší :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: STH10.2

Příspěvek od misog »

ano ano Jano to napisal spravne vymena koli lenivosti a kompaktnosti a zvedavosti. Uprava u Petra je ako nebo a peklo :shock:

urcite moja obyvacka neni ako jaskyna co aj meranie dozvuku aj potvrdili ale vidim ze tu su erudovany odbornici a pohladom vedia hned povedat z eje to jaskyna ^:)^ ani len netopiere tu nemame ani kvlaple :roll:
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: STH10.2

Příspěvek od PavelDosko »

jen technicka ... jak se zapinaji pasivni bedny ?
neni placka, neni highend
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

PavelDosko píše: 16 říj 2020 08:54 jen technicka ... jak se zapinaji pasivni bedny ?
normalne zapnes a hrajes. na zosiku je take tlacidlo power on. :mrgreen:
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

terahera píše: 16 říj 2020 08:31 Díky za vysvětlení :thumbup: Slyšel jsem spousty hornu,kalot,pásků a netroufl bych si tvrdit,že jeden systém je nad všemi ostatními.Co bych si ale troufl tvrdit,je,že se mi jeden systém líbí víc,než ostatní,protože to mám tak rád,což však neznamená,že je lepší,nebo dokonce nejlepší :cool:
jo to verim lebo toto nie je klasicka horna. je to vypocitane a podla toho namodelovane v mabatovom softe.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: STH10.2

Příspěvek od PavelDosko »

casem, az toho budes mit naposlouchano vyrazne vice ver, ze se kategorickym prohlasenim budes spis vyhybat ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: STH10.2

Příspěvek od terahera »

PavelDosko píše: 16 říj 2020 09:23 casem, az toho budes mit naposlouchano vyrazne vice ver, ze se kategorickym prohlasenim budes spis vyhybat ...
:thumbup: ^:)^
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: STH10.2

Příspěvek od PítrsPraha »

PavelDosko:
:thumbup:

misoq:
Gratuluju k vyrazne zmene aparatu. Snad budes spokojeny :smile: .
Jak mas vyresene mody mistnosti a dozvuk na basech?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: STH10.2

Příspěvek od misog »

dakujem,

moj strop je jeden velky rezonator nad ktorym je 40cm vaty a plus mam drc na modalne pasmo a prepady mam riesene submi je to celkom dobre poriesene
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

PavelDosko píše: 16 říj 2020 09:23 casem, az toho budes mit naposlouchano vyrazne vice ver, ze se kategorickym prohlasenim budes spis vyhybat ...
Nechcem to viest tymto smerom viem co viem a viem co som pocul a kolko som toho pocul. Tu to uzavriem z mojej strany nechcem ti viac nalozit ako je pekne. Keby vsak mal niekto moznost si ich niekde popocuvat, mozno po tejto skusenosti by moje vyjadrenia na tomto fore davali vacsi zmysel. :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: STH10.2

Příspěvek od PavelDosko »

me nic nenakladas, zamysli se
neni placka, neni highend
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

PavelDosko píše: 16 říj 2020 09:58 me nic nenakladas, zamysli se
ok tak to nechajme tak.
https://giphy.com/gifs/3o7WIwkSmw32NgXvTG/html5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: STH10.2

Příspěvek od Frogyman »

Omlouvám se za OT.

Ráno jsem si řekl, že do tohoto vlákna nebudu psát, ale prostě mi to nedá, když čtu (ať psáno, nebo mezi řádky)...
...slyšel jsem všelicos, ale neřeknu ti co...
...srovnával jsem s lecčíms, ale neřeknu ti s čím...
...zkušenosti mám obrovské, ale neřeknu ti jaké...
...jediné co jsem ochoten říct, tak že toto řešení je nejlepší na světě...
...a proč to tvrdím? Dělali to totiž lidé, kteří tomu rozumí. Lidé, sdružující se - no však ty víš kde. A na ty je celý komerční svět krátký...

Tak to je fakt neuvěřitelný :lol: :lol: :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: STH10.2

Příspěvek od misog »

hej smiesne co ale fakt je ten ze je to tak :thumbup:

ale samozrejme spravnych koncepcii je velmi vela ale proste mno plno je domvrvenych a proste su to zle urobene bedne technicky nespravne

hned vedla mas pekny priklad B&W 802 D2 z tovarne uplny zle potom prisiel p. Kocourek a urobil z srotu nejaku bednu ktora je na mile vzdialena tomu co predtym
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: STH10.2

Příspěvek od PavelDosko »

nekdy prijed, taky mam cerstve dokonceny projekt beden ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: STH10.2

Příspěvek od Frogyman »

Kucí v pohodě... Mne na tom přijde úsměvné, že když někdo z vámi označovaných "netopýrů či zlatoušců nebo šamanů" napíše kladně o komponentu XY, hned chcete detaily, grafy a slepé testy. Ale když o něčem píšete vy, musíme se smířit se sdělením, které popisuji výše...
Takže dvojí metr...
Ale jinak v pohodě. Bedny vypadají řemeslně pěkně a chápu, že někomu tato koncepce vyhovuje. Mohl bych se ptát, zda jsou přímo na zemi, nebo jsou něčím podložené atd, ale nebudu. Je to zbytečné. Už jsi vše vysvětlil tím, že dožehluješ pomocí DRC a subů (kde vlastně jsou schovaný???).

Tak přeji mnoho hodin spokojeného poslechu. O tom přeci ten náš společný koníček je především. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

zabiny007 píše: 16 říj 2020 10:14 Omlouvám se za OT.

Ráno jsem si řekl, že do tohoto vlákna nebudu psát, ale prostě mi to nedá, když čtu (ať psáno, nebo mezi řádky)...
...slyšel jsem všelicos, ale neřeknu ti co...
...srovnával jsem s lecčíms, ale neřeknu ti s čím...
...zkušenosti mám obrovské, ale neřeknu ti jaké...
...jediné co jsem ochoten říct, tak že toto řešení je nejlepší na světě...
...a proč to tvrdím? Dělali to totiž lidé, kteří tomu rozumí. Lidé, sdružující se - no však ty víš kde. A na ty je celý komerční svět krátký...

Tak to je fakt neuvěřitelný :lol: :lol: :lol:
Dobre, ze si reagoval ved tyka sa to tejto temy.

...slyšel jsem všelicos, ale neřeknu ti co...
- na toto je to dost jednoduche odpovedat pretoze je to hned pocut hlavne teda co sa tyka priestoru. popisal by som to tak, ze zvuk z kalotovych bedni mi znie mono a z tychto ako stereo.

...srovnával jsem s lecčíms, ale neřeknu ti s čím...
- naposledy som mal moznost pocut nejake bedne nebudem konkretizovat lebo mam nato svoj dovod. Pocuval som nahravku co mam od teba troch gitaristov a nahravka od Marillion - Fugazzi. Nejake moje dojmy (toto urcite plati aj pre STH10.2):

"Povedal by som, ze STH12 dokazu interpretovat nastroje v tomto pripade gitary realnejsie. Ten prejav pri tejto nahravke je taky ako by ta niekto oblial studenou vodou pocas horuceho dna. Tie gitarove riffy su take nepredvidatelne a clovek ma pocit, ze ti to ide pod kozu alebo ze ta to az irituje v tom dobrom slova zmysle. Nic nie je uhladene a mas pocit, ze chces ten zvuk pocuvat viac a viac. Neriesis vysky stredy basy zneje to akoby z jedneho menica so vsetkymi tymi detailami a obrovskou dynamikou. Co sa tyka priestoru dokazu az nepredstavitelne vyobrazit scenu. V tomto pripade sa mozes rozhodnut, ktoreho gitaristu budes sledovat a tam upriamit svoj pohlad. V nahravke od Marillion tam to je velmi nepredvidatelne a sposob ako dokazu davkovat energiu a zachovat tak atmosferu v tomto pripade tajuplnost temnost ked Fish sepkat alebo spieva tichsie. Mas pocit, ze takto to chceli nahrat aby si to tak pocul."

...zkušenosti mám obrovské, ale neřeknu ti jaké...
- to co najdes v bisaudiu v ba som pocul viackrat maju tam samostatne posluchove miestnosti s upravenou akustikou, sadnes pocuvas kolko chces urobia ti aj kavu
- mal som moznost dlhodobo navstevovat jedneho hifistu v Kosiciach, ktory mal vyladenu zostavu postavenu na Jean-Marie Reynaud Concorde Supreme (Pro-ject Xtension, Canor phono, amp, Nordost kable..) v samostatnej posluchovke

...jediné co jsem ochoten říct, tak že toto řešení je nejlepší na světě...
- nepocul som lepsie neviem co mam k tomu dodat

...a proč to tvrdím? Dělali to totiž lidé, kteří tomu rozumí. Lidé, sdružující se - no však ty víš kde. A na ty je celý komerční svět krátký...
mabat je v diy komunite velmi uznavany clovek - "...Mabat's designs. They appear to be ideal IMO." - Earl Geddes
https://www.diyaudio.com/forums/multi-w ... -ath4.html
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: STH10.2

Příspěvek od Frogyman »

Já opravdu nemám nic proti DIY, ale sám víš, že uznání mezi DIY komunitou ještě neznamená TOP level ve světe High Endu. To je jako by jsi tvrdil, že hvězda Bollywoodu je nejlepším hercem na planetě... :angel:
Tím bych za sebe toto téma ukončil a opustil...

Ať se ti poslech líbí a jsem zvědav, jak budeš nadšen z D2D Vltavy :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
skypi
Příspěvky: 54
Registrován: 27 lis 2012 18:44

Re: STH10.2

Příspěvek od skypi »

zabiny007 píše: 16 říj 2020 11:12 Já opravdu nemám nic proti DIY, ale sám víš, že uznání mezi DIY komunitou ještě neznamená TOP level ve světe High Endu. To je jako by jsi tvrdil, že hvězda Bollywoodu je nejlepším hercem na planetě... :angel:
Tím bych za sebe toto téma ukončil a opustil...

Ať se ti poslech líbí a jsem zvědav, jak budeš nadšen z D2D Vltavy :thumbup:
"TOP level ve světě High Endu" ??? A co to jako je? :crazy:
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: STH10.2

Příspěvek od RedBaron »

To je s výjimkou koncernu Harman Kardon, kde jakž takž vědecký přístup panuje, většinou synonymum pro něco, co je hodně naleštěné, pekelně drahé a hraje hodně blbě.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: STH10.2

Příspěvek od blesk666 »

RedBaron: myslim ze ten okruh bude sirsi ako len koncern harman. Najdu sa firmy aj v CR/SR a najdu sa aj vo svete
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: STH10.2

Příspěvek od misog »

Dneska som mal stretnutie s dobrym znamym ktory vlastni Vivid oval K1 vypocul si pesnicky, vypil kavicku pekne podakoval :clap: a polozil mi otazku ci by sa dali postavit a na konci sa ^:)^ a isiel domov premyslat

Proste toto si musite vypocut :ympeace:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: STH10.2

Příspěvek od PavelDosko »

ano, hifisti byvaji slusni
neni placka, neni highend
Jan1k

Re: STH10.2

Příspěvek od Jan1k »

misog píše: 23 říj 2020 21:17 Dneska som mal stretnutie s dobrym znamym ktory vlastni Vivid oval K1 vypocul si pesnicky, vypil kavicku pekne podakoval :clap: a polozil mi otazku ci by sa dali postavit a na konci sa ^:)^ a isiel domov premyslat

Proste toto si musite vypocut :ympeace:
Tieto bedne rozsekaju predstavy hocijakeho hifistu :silent: moze mat neviem co doma. :angel:
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: STH10.2

Příspěvek od Vinco »

Nebol by som tym tak isty. Ja by som sa napriklad vyjadroval pokornejsie. To ale pride casom...
Odpovědět