Sotm sNH-10G - switch

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Sotm sNH-10G - switch

Příspěvek od zappa »

PTK píše: 21 led 2021 08:44 Zappa
Pojistka SR Orange způsobuje dost velký zvukový rozdíl, ale na tvém místě bych raději koupil Farad bez SR pojistek a pojistky koupil v Roth Audiu u Paola. Cenově na tom určitě neproděláš, spíš naopak..

Wireworld Platinum s8 neznám. A i kdybych ho zkoušel, na tvé aparatuře může mít vliv úplně jiný. Používám kabely SOtM Cat7, z testovaných se mi zatím zdály jako nejlepší v poměru cena/výkon.
Zvukově velice dobře se mi jevil kabel AAI, ten hrál výborně, ale cena 2.500€/bm za kabel od celkem neznámé firmy je trochu mimo realitu.
Výborné reference jsou na Shunyata Research Omega a dle zpráv od Nordostu letos přijde na trh ethernetová V2, takže poslechnu a uvidíme .. stále ještě platí – pokud doma neuslyšíš, nic nevíš… :smile:
Dík, nakonec budu na základě doporučení od tebe a Pytla napájet switch Sotm Evox přes baterie, budu mít 2 a střídat je. Stejně ted musím trochu brzdit po koupi Moly,Pink faunu, switche a kabelů. Ethernetový kabel vyzkouším od firmy Fabrizio. Jinak co říkáš o tom vyzkoušení je pravda. Ale někde začít musíš, v mém případě dám na radu člověka, který prodal Wireworld Plainum Stralight 8, že Fabrizio ho přehrál o třídu( s Pink Faunem v sestavě). Doufám, že se ve streamování posunu o notný kus dál, že ty investice nebudou zbytečné. Předtím jsem hrál s s Moon 780d napojený přímo z routeru a už to bylo dobře poslouchatelný. Určitě dám report at výsledek dopadne jakkoliv.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět