USB Kabel 6-20tis.

Diskuze o kabelech.
kychtax

USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od kychtax »

Zdravím, uvažuji o posunu u USB kabelu. Vyrábět si svůj mi příjde již velmi pracné, náročné a s nejistým výsledkem - asi něco podobného jako s koax kabelem. Tzn. lepší vzít metráž nebo hotový výrobek.

Z tohoto důvodu se chci optat, nemáte-li někdo tip na už velmi kvalitní USB kabel v ceně 6-20tis. Kč?
6tis jsem tam dal proto, že jsem zahrnul USB kabel od Srolla, který si pamatuji, že hrál v mé sestavě výborně.
Děkuji předem za zajímavé tipy. I SZ jsou vítané. :thumbup: ^:)^
(kdo nechce moc psát, nechte aspoň link. Děkuji. )
kychtax

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od kychtax »

zatím jsou v širším hledáčku:
USB Sroll purity kapton

Nordost Blue heaven, případně vyšší..
http://www.hifisound.cz/prislusenstvi/n ... cable-1-0m

Audioquest Diamond
https://www.aq.cz/audioquest-diamond-us ... ?vid=11447

Furutech -nevím jestli něco má, asi gt2?
Lehkým favoritem je Sroll.
kychtax

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od kychtax »

IFI AUDIO GEMINI3.0 USB 3.0
Tohle od ifi jeden známý hodně chválí, ale nevím jestli je i pro USB 2.0 s odpovídajícími koncovkami A - B.
https://www.audiophonics.fr/en/usb-cabl ... 12366.html
Uživatelský avatar
tomatsu
Příspěvky: 228
Registrován: 20 říj 2011 10:48

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od tomatsu »

Moje tipy :
https://www.profi-dj.cz/zvukova-technik ... ce%5D=desc - mam jej doma jako testovaci + zalozni a super

https://www.futureshop.co.uk/wireworld- ... -to-type-b - mel jsem jej taky, urcite zaradit do vyberu

http://www.theabsolutesound.com/article ... -20-cable/ - klasika, byl mým favoritem, ale vzal jsem pro jistotu a hlodajicim cervikum nakonec TYR 2 USB
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od zatty »

kychtax píše: 06 kvě 2020 19:22 zatím jsou v širším hledáčku:
USB Sroll purity kapton

Vrat se zpet k neotechu.....

Srola sem mel doma skoro pul roku na testy a u me vubec se nechytl, sice mel detajly ale uplne nudny bez emoci, uplne me stval jeste ted jak to pisu me jeho projev s prominutim sere..

Furutech ne kaslou na tento segment.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od F2014 »

Za sebe doporučím Nordost Heimdall2.

Heimdall2 strčil dražší JCAT USB Reference, který jsem předtím vlastnil, s přehledem do kapsy (už je pryč). Já sice nakonec skončil u USB Nordost Tyr2, který jsem v návalu euforie po porovnání XLR Heimdal2 a Tyr2, objednal bez poslechu, ale zpětně vzato uznávám, že by mi ten Heimdal2 stačil :razz:
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od Urbino »

Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 228
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od THXKO »

kychtax píše: 06 kvě 2020 19:29 IFI AUDIO GEMINI3.0 USB 3.0
Tohle od ifi jeden známý hodně chválí, ale nevím jestli je i pro USB 2.0 s odpovídajícími koncovkami A - B.
https://www.audiophonics.fr/en/usb-cabl ... 12366.html
Gemini 3.0 mám v zostave. Z iFi iUSB power do DACu. Má výstup trojkovy teda do 2 nebude pasovať. 3 je väčší. Ale dá sa to zapojiť do iFi iPurifier 3 a ten priamo do DACu. Posun vo zvuku jednoznačný ako s Gemini3.0 tak z iPurifierom3.
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - Noble Audio ZephyrN
Noble Audio Galaxys - Lessloss Signature
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od PavelDosko »

iFi Gemini3 mam a doporucuju, k sehnani i s B koncovkou USB2, poctive koncovky, dodrzena impedance 90 ohmu, lepsi jsem doma nemel i kdyz jsem zkousel kde co
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od PavelDosko »

stejne jako iFi Mercury 3
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 228
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od THXKO »

Pavel aj si mal tú možnosť porovnať USB iFi Mercury z USB srollom purity kapton? Teda náhodou. Mám srolla pred iFi iUSB power a veľká spokojnosť za ten peniaz. Mercury ma zaujíma keďže mám už Gemini 3
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - Noble Audio ZephyrN
Noble Audio Galaxys - Lessloss Signature
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od Halíř »

THXKO píše: 06 kvě 2020 21:38
kychtax píše: 06 kvě 2020 19:29 IFI AUDIO GEMINI3.0 USB 3.0
Tohle od ifi jeden známý hodně chválí, ale nevím jestli je i pro USB 2.0 s odpovídajícími koncovkami A - B.
https://www.audiophonics.fr/en/usb-cabl ... 12366.html
Gemini 3.0 mám v zostave. Z iFi iUSB power do DACu. Má výstup trojkovy teda do 2 nebude pasovať. 3 je väčší. Ale dá sa to zapojiť do iFi iPurifier 3 a ten priamo do DACu. Posun vo zvuku jednoznačný ako s Gemini3.0 tak z iPurifierom3.
Chlape, tys ty usb koncovky očísloval jak dobytek na porážku. V čem je 3 větší? Já znam znaceni jen A,B,C,mini,micro.
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 228
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od THXKO »

Halír máš pravdu. Som to zle napísal. Ono rozdiel je akurát na výstupe. Typ B ako že dva druhy. Samozrejme usb 2.0 a 3.0 sú označené ako rýchlosť prenosu dát.
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - Noble Audio ZephyrN
Noble Audio Galaxys - Lessloss Signature
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od Halíř »

Jj, v poho, ja si prave lamal hlavu, jestli nemyslis tu rychlost, tedy bílej, modrej.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od jimmi »

https://sk.wikipedia.org/wiki/Univerz%C ... 1_zbernica

V súčasnosti (2019) platné značenie verzií USB [2]
USB 1.1 (12 Mbit/s)
USB 2.0 (480 Mbit/s )
USB 3.2. Gen 1 (predtým Super Speed (revízia 3.1. Generation 1, predtým USB 3.0) (5 Gbit/s)
USB 3.2. Gen 2 (predtým revízia 3.1. Generation 2, predtým Super Speed +) (10 Gbit/s)
USB 3.2. Gen 2x2 (20 Gbit/s) (len s konektormi USB-C)
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od Halíř »

Jimmi, proč mám pocit, ze zijes v domnení, ze ostatní lidé nemají přístup k internetu?
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od jimmi »

Halíř aby niekdo pochopil čo je USB 2.0 a USB 3.0. :cool:
focus.boy
Příspěvky: 31
Registrován: 04 bře 2019 12:31

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od focus.boy »

Přiznávám, že je to off-topic, ale nejvyšší čas, aby digitál jako celek přešel na standard HDMI, než tyhle polovičatá řešení...
Falcon Acoustics R.A.M. Studio 30 + NAD M33
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od Kocmeister »

Některé dacy to mají, ve formě i2s vstupu přes HDMI. A ano je to lepší než jakékoliv USB.
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od RedBaron »

A kde je v počítači výstup HDMI pro zvuk do DAC? Na takovém NUC většinou bývá jeden a ten je na obraz + zvuk.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od PavelDosko »

a tak hlavne vlakno je o USB kabelu, ze jo
neni placka, neni highend
kychtax

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od kychtax »

Děkuji Vám za ohlasy. :thumbup:

Tak ještě Wireworld Platinum Starlight 7 USB
https://www.futureshop.co.uk/wireworld- ... -to-type-b
Měl by být snad ještě o kousek lepší než ten Diamond. Z ohlasu na netu.

Obrázek

Zatím koukám nejvíce po Nordostech, a to alespoň ten Heimdal nebo lépe Tyr II. Valhalla 2 je již pro mne cenově out. Nordost je myslím celkem dost neutrální a detailní coby digital USB kabel. Z různých ohlasů.

(PS.abych úplně nestál, objednal jsem drát a konektory z Audiofonics a aspoň něco uletuji, než lepší USB kablík seženu. :-?)
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od terahera »

V době,kdy jsem ještě USB kabel potřeboval,jsem jako svého favorita měl Sroll.Ten kabel je sice strašně neohebný,manipulace úplně na nic,ale zvukově super
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od zatty »

U toho Wireworld Platinum Starlight 7 USB - se mi líbí oddělená konstrukce.. tento kabel mne zajímá dej vědět jestli do něho jdeš
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od PavelDosko »

ten Wireworld jsem zkousel (i verzi 8 s USB3 koncovkou), iFi Mercury a Gemini mi sedi lepe
neni placka, neni highend
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od F2014 »

kychtax píše: 23 kvě 2020 17:36 Zatím koukám nejvíce po Nordostech, a to alespoň ten Heimdal nebo lépe Tyr II. Valhalla 2 je již pro mne cenově out. Nordost je myslím celkem dost neutrální a detailní coby digital USB kabel. Z různých ohlasů.
@kychtax: Jestli si seženeš Heimdall2 k vyzkoušení, tak se u mne můžeš zastavit pro zápůjčku Tyr2 a porovnat si to.

PS: Taky jsem při posledním nákupu v Číně přibalil do zásilky USB Valhalla2. Vypadá luxusně a v systému jej rozhodně nepřeslechneš :mrgreen:
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od jimmi »

F2014 píše: 24 kvě 2020 16:18
kychtax píše: 23 kvě 2020 17:36 Zatím koukám nejvíce po Nordostech, a to alespoň ten Heimdal nebo lépe Tyr II. Valhalla 2 je již pro mne cenově out. Nordost je myslím celkem dost neutrální a detailní coby digital USB kabel. Z různých ohlasů.
@kychtax: Jestli si seženeš Heimdall2 k vyzkoušení, tak se u mne můžeš zastavit pro zápůjčku Tyr2 a porovnat si to.

PS: Taky jsem při posledním nákupu v Číně přibalil do zásilky USB Valhalla2. Vypadá luxusně a v systému jej rozhodně nepřeslechneš :mrgreen:
Ak ten USB Valhalla2 je Fake tak to nazývaj a píš pred tým to že je to Fake.
Ak nie tak je to vpohode ale divné je aj tak že originál Nordost kupuješ z číny a nie tu v EU napriklad od oficialneho overeného predajcu. :???:
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od F2014 »

@jimmy: Jasné, že je to fake, to je z mého příspěvku snad jasné :lol: Respektive ještě jsem neslyšel o někom, kdo by si na čínském e-shopu koupil Nordost kabel a myslel si, že to není fake.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od Halíř »

Tak hlavne, ze jsi ve vlakne o kabelu za melouna žvanil vo žumpě, kdyz nekdo kritizoval cenu a sam kupujes fejky, pokrytče!!!
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od RoGi »

..Ja som sa dlhy cas tiez zaujimal o USB kable. Ale zatial to u mna padlo.., nebudem pisat preco , dolezite je to,- ze som mal tiez (podla ohlasov ludi a recenzentov) spadnute na heimdall 2 ,ci vyssie. Avsak u mna hra velku rolu (nesmejte sa) aj dizajn. Nasiel som zaujimavu firmu ,ktora je malo znama (aspon to tak vyzera) a nasiel som (podla mna) najkrajsi usb kabel na trhu, ale je aj dost drahy ,avsak tak drahy ako asi top modely od nordostu. Maju aj ine kable, samozrejme. Ktovie ako zneju ,moc som o nich nenasiel ,a co som nasiel -iba superlativy sa pisu. Ze strcia aj nordost do vrecka....
Vie /ma niekto s touto znackou skusenosti ?
http://www.goebel-highend.de/products/lacorde-usb.html
https://audioexotics.vanillacommunity.c ... ra-labs/p4
https://hifipig.com/gobel-lacorde-state ... et-cables/

ospravedlnujem sa za prekrocenie limitu, ktory tu bol dany, avsak tu padli rozne USB kable, tak reku....
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
Uživatelský avatar
comboy
Příspěvky: 10
Registrován: 03 zář 2018 07:25

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od comboy »

Nezná někdo tyto kabely USB?
https://www.jmaxwellusb.com/

Na různých fórech píšou zkušenosti, že za ty prachy nic lepšího není :-? :smile:

Na dotaz odpověděli, že pošlou i do ČR, cituji...
"Yes, I will be glad to send my cable to the Czech Republic. When you order from my website, I will pay for the postage to you.
Thank you for your interest in JMaxwell USB cables.
Best regards,
Ken Matesich
https://JMaxwellUSB.com"
AudioPC (Daphile player) -> Denafrips -> Musical Fidelity -> Harbeth
Noble Audio, QED, Elecaudio
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od F2014 »

Halíř píše: 24 kvě 2020 19:36 Tak hlavne, ze jsi ve vlakne o kabelu za melouna žvanil vo žumpě, kdyz nekdo kritizoval cenu a sam kupujes fejky, pokrytče!!!
Klídeček Halíři :shh:
Pohoršovat se nad drzostí výrobce/distributora/prodejce, dělat z majitelů drahých kabelů "šejky" anebo marketingem vymyté hlavy, vysmívat se popisovanému vlivu kabelu na zvuk, naznačovat prodejnost recenzenta bez relevantních podkladů ... a to všechno jen proto, že na ten který kabel nemám prostředky a neumím se s tím srovnat ... ano, tohle považuji za žumpu. A nic na tom nemění skutečnost, že jsem si dovolil koupit fake kabel z Číny (mimochodem, vypadá úplně jinak než originál Nordost Valhalla2).

Jsou tady mezi námi kolegové hifisti, kteří věří (anebo to alespoň hlásají), že cena a nic jiného se neskrývá za pozitivním hodnocením zvuku kabelu v systému. Takovým pak asi hlava nebere, když si koupím fake, abych si jej porovnal se svými originály.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
kychtax

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od kychtax »

Tak víc lidí mi řeklo či napsalo spíš Wireworld nebrat. Nordost brát, AQ brát. :thumbup:
Comboy ten kabel vypadá zajímavě. Škoda že o něm výrobce nepíše více.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od zatty »

kychtax píše: 25 kvě 2020 13:33 Tak víc lidí mi řeklo či napsalo spíš Wireworld nebrat. Nordost brát, AQ brát. :thumbup:
Comboy ten kabel vypadá zajímavě. Škoda že o něm výrobce nepíše více.
Velmi pozitivně se jeví i tento kabel od Oyaide

https://6moons.com/audioreviews2/oyaide/2.html

https://www.audiophonics.fr/en/usb-cabl ... -9102.html
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od PavelDosko »

dam taky odkaz na iFi kabely co mam doma, at vime o jakych se bavime :-)
https://www.audiophonics.fr/en/usb-cabl ... _search=fs
a
https://www.audiophonics.fr/en/usb-cabl ... _search=fs

p.s. v ceste PC-DAC mam nejake krabicky tak tech USB kabelu potrebuju vic
neni placka, neni highend
kychtax

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od kychtax »

jeden kolega myslím tento Oyaide nahrazoval právě kabelem od ifi. Je pravda, že k převodníku od ifi a USB 3.0 kabelem. A chválil ifi jako u něj lepší.
Já hledám USB 2.0 kablík.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od PavelDosko »

ty ifi se delaji v provedeni B koncovky 3.0 i 2.0
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od zatty »

PavelDosko píše: 25 kvě 2020 14:26 ty ifi se delaji v provedeni B koncovky 3.0 i 2.0
Pavle u ifi je koncovka B 3.0 kompatibilni do pristroju 2.0? Nebo na te 3.0 je ten tvar co vypada jak snehulak?
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od PavelDosko »

zatty : koncovku 3.0 ani u iFi do 2.0 nenarves, nicmene oba kabely jak jsem jiz psal delaji i s koncovkou B v provedeni 2.0
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: USB Kabel 6-20tis.

Příspěvek od zatty »

PavelDosko píše: 25 kvě 2020 15:08 zatty : koncovku 3.0 ani u iFi do 2.0 nenarves, nicmene oba kabely jak jsem jiz psal delaji i s koncovkou B v provedeni 2.0
myslel sem si to. dík za info
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Odpovědět