Khozmo Acoustic pasivní premp

Diskuze o předzesilovačích.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PMA »

miero píše: 24 dub 2020 15:38 Vsak ano ano, ale symetricke vedenie ma dva vodice plus a minus.

A ked napriklad jeden utlmis o 9.9dB a druhy o 10.1dB, tak to v zosilnovaci po odcitani spravi co?
Zbytecne plasis, v praxi je to jedno a nepoznas to.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

takze si dovolim kratky popis jaky zvuk ma moje sestava s pasivnim preampem Hattor (pisi verzi Big Hattor Dual Mono s DO, osazeni rezistory AMRG AMTrans, zvolil jsem je na zaklade vyjadreni majitelu kteri si poridili nizsi verze a pak upgradovali na tuto nejvyssi nabizenou radu a zhodnotili to jako prinosne) - neumim to uplne popsat, ale asi slova prirozeny a pruzracny jsou vhodna, obrovsky prostor, kupa detailu a vyrovnanost vsech pasem.

co hrozi pri pouziti pasivu ? predevsim impedancni neprizpusobeni komponent, tj. chce to koncovy zesilovac s vyssi a linearni vstupni impedanci, konstrukter doporucuje min. vstupni impedanci konce cca 60 kOhm, cim vyssi a stabilnejsi tim lepe (PMA PA4 ma vstupni impedanci 94kOhm a sedlo si to vyborne). Trochu z obav prave z impedancniho prizpusobeni jsem zakoupil modul s bufferem (buffer je vypinatelny, pri zvoleni provozu s bufferem muzete zvolit hodnoty gain +3,+6,+9dB), ktery tento problem resi, nicmene zvuk v ciste pasivnim reseni je ten ktery budu poslouchat.

konstrukter Hattoru doporucuje XLR propojeni i proto, ze XLR ma na strane zdroje signalu vyssi vystupni uroven (SPaudio ma uroven na XLR 4,6Vef 0dBFs, na RCA pak 2Vef 0dBFs, nicmene i ty 2Vef 0dBFs na RCA nejsou problemem, pokud mate zdrojovy pristroj s nizsi vystupni urovni, opet je resenim buffer v Hattoru a to bud jako OPA reseni nebo samostatna skatule s lampama) s tim, ze preferuje Cu kabelaz XLR (a po mych pokusech se zapujcenymi stribrnymi XLR mu davam za pravdu), delku XLR kabelu pri pasivnim rezimu doporucuje na max 1-1,5m, pri provozu s bufferem lze pouzit i delsi kabely.

suma sumarum - kdyz si to sedne v sestave s ostatnimi komponenty, dostanete vyborny zvuk za slusne penize (popisovana verze Hattor je v ceniku za 2600 USD, nicmene jedna se o cenu rekneme smluvni ...)
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od terahera »

Díky moc za reprt :thumbup: Tvůj popis zvuku se přesně shoduje s mou zkušeností s pasivem :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od terahera »

Nevím jak u Pavla,ale mě,při použití pasivního atenuatoru,zcela zarazil neuvěřitelný prostor a separace nástrojů :eek:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od blesk666 »

Cca 20 a viac rokov dozadu som pouzival DPA 380SE a pasivny predzosilnovac tvoreny modrym Alpsom a prepinacom vstupov. Zvuk preferoval detajl, priestor a vyssie frekvencie (“tenky”, ci ak chcete “svetly”). Po zapojeni akehokolvek preampu ziskal zvuk dynamiku a realnejsi objem. Samozrejme niektre preampy zvuk viac “patlali” niektore menej. Nakoniec som vtedy skoncil u BV P1. Predky typu Rotel RC 995 bol zvuk uz vyslovene “nafuknuty” na ukor cistoty, detajlnostu a hlavne lavo-praveho priestoru.
Naposledy upravil(a) blesk666 dne 26 dub 2020 13:39, celkem upraveno 1 x.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

tohle je jine reseni nez modry ALPS ...
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od blesk666 »

ano suhlasim, len som tym chcel zdoraznit podla mojich skusenosti slepu cestu v podobe premenlivej impedancie tvorenej riesenim klasickym potenciometrom. Atenuator s konstantnou (nizkou) impedanciou je nieco ine
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

presne tak
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PMA »

Od Alps se to liší v tom, že místo dělicího poměru určeného natočením běžce určují u krokového řadiče dělicí poměr 2 pevné odpory, které se přepínají. Nevím, co si představujete pod "konstantní impedancí". Pokud bude mít Alps 10kohm a odporový krokový řadič taky 10kohm, tak v obou případech dá součet dolního a horního odporu 10kohm, R1+R2 = 10kohm. To je vstupní impedance nezatíženého řadiče nebo potenciometru. Ale v obou případech není konstantní výstupní impedance. Konstantní výstupní impedanci má jedině Pí-článek nebo T-článek, kdy se musí přepnout 3 odpory nebo se přepínač posouvá po síti. To ale asi ten Khozmo tak řešené nemá.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PMA »

Na stránce
http://hattor.com/dualmono_preamp_the_big.html
píše "– constant input impedance ", takže v tom se to nijak neliší od Alps nebo jiného potenciometru. Nevýhoda proměnné výstupní impedance zůstává a proto tam dává ten buffer.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ten ma ale Pavel vyrazeny z cesty, takze jak to teda je?
Dieter Burmester
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od blesk666 »

a ha, ja som bol v tom ze to ma konstantnu vystupnu impedanciu (v rezime pasivneho atenuatora)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

V passive mode buffer do hry vůbec nevstupuje
neni placka, neni highend
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od blesk666 »

to je nam samozrejme jasne, potom uz by to nebol pasiv ale aktiv
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PítrsPraha »

PavelDosko:
Díky za sdílení zkušeností. Pasivní regulaci tu moc lidí nepoužívá a názory na aktivní preamp ano/ne se různí, tak je to další střípek do mozaiky.
Blbostí jiných se nenech odradit.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

panove, chtel jsem vam jen predstavit jednu z moznosti reseni preampu, snad to nekomu neco prineslo, pokud ne, omlouvam se
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

po soustavnem promazavani v tomto vlakne nemaji nejake repliky navaznost ... to co tu zbylo jako odpoved PMA byla odpoved na jeho jiny post o funkcionalite preampu a vstupni impedanci koncaku a vystupnim napeti zdrojoveho komponentu.¨

snazil jsem se to popsat v tom "hodnoceni" v nedeli
neni placka, neni highend
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od daliborr »

Pavle, gratuluji ke koupi přístroje. Neřešil bych lidi ,kteří neslyšeli a ani neměli možnost slyšet tento přístroj. Poslouchal jsem tvůj původní aparát a bylo to perfektní. Jsem hodně rád,že jsi podle tvých slov šel ještě výše. Tak ještě ukázat nové bedny a máš konečnou. Budu rád přítomný k poslechu. :clap:
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PMA »

Jen malá technická, v PA4 jsou ve vstupních RC filtrech kondenzátory pouze 10pF. Je to dost ojedinělé řešení, ale díky tomu nehrozí pokles kmitočtové charakteristiky za pasivem kvůli vstupní kapacitě zesilovače. Určí to použitý linkový kabel.

Jinak tomu tajnůstkaření moc nerozumím. Regulátor bude buď ladder
https://khozmo.com/ladder_khozmo_attenuator.html

nebo spíše series
https://khozmo.com/series_khozmo_attenuator.html

Pro výsledek je to asi úplně jedno, i když audiofil ocení spíše ladder.

Ten OPA2134 je podle mě dobrá volba. Nejdůležitější pro mě je odolnost vůči rušení. Pro dražší a lepší, jako je OPA627, už chodíme jen my proklínaní bastlíři :smile: . Je to pořád pěkně drahý prvek
https://cz.farnell.com/texas-instrument ... t=OPA627BP

a nikdo z výrobců to do výrobku nedá. Kdysi snad Mark Levinson.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

v mem kousku je ladder, uz jsem to tu psal
to ze si to sedlo v pasivnim modu s PA4 taky a jsem tomu rad, diky tomu tu aktivni cast resit nemusim, i kdyz OPA627 mi uz nabizel bracha ze svych bastlirskych zasob

pozadal jsem admina o smazani vlakna
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
PavelDosko: Myslím, že by byla škoda mazat toto vlákno (ani to nikdy neděláme), přesunul jsem irelevantní příspěvky do vlákna "Korea", ale není to jednoduché udělat tak, aby zůstala úplná návaznost všech příspěvků. Věř, že se o to vždy snažím, proto prosím v tomto o pochopení, nyní už bude toto vlákno v pořádku a bude pokračovat normálně.
To All: Již není pochyb jaký byl zájem Miera, byť to bylo "slušnou" cestou a pokud se to děje v tandemu nelze to okamžitě odhalit. Prosím, aby se již v tomto vlákně a na HEF neřešili osobní spory a jiné invektivy sledující např. rozklad HEF a jejich členské základny. Budeme reagovat i pokud to bude psáno rádoby slušnou cestou pod rouškou neporušování pravidel!
Děkujeme za pochopení.
Mark Levinson
Quentin

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Quentin »

Zajímám se o preamp Shiit Freya+...tak jsem hledal nějaká videa a skoukl toto https://youtu.be/x27jnEU2FBE
Zajímavé v čase od 9:54 :cool:

Podobnost čistě náhodná, a tak jsem se dostal až k :arrow: https://youtu.be/Zv4WYiMMIs8
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od zatty »

Dneska sem byl na skok u Terahery a pustil mi jeho pasiv. Teď už docela chápu že se Pavel k tomuto kroku dal.. Ten prostor je výborný. Basů nad hlavu. Celkový dojem projevu byl velmi příjemný.. chtělo by to více času, ale na první pokus sem překvapen jak to schopně funguje.

Předpokládám že Pavlův stroj bude ještě větší dělo :thumbup:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

takze po cca 3 tydnech provozu v pasivnim rezimu spokojenost neopadla, naopak a Big Hattor zustane doma
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od terahera »

No super :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Frogyman »

Pavle blahopřeji! Už se těším na návštěvu. Jsem zvědav na všechny změny, co dělal či právě realizuješ.

BTW - u jaké kabeláže jsi skončil?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

diky panove,

ad kabely (XLR byly u mne v jakemkoliv setupu lepsi nez RCA) - XLR jsem mel nakonec pujceno dost kabelu - stribrne VDH, Sroll, AQ McKenzie a AQ Water, Belden 8402, krome AQ mely vsechny stejne zlacene koncovky Neutrik a budete se smat, nakonec u mne zustaly XLR kabely "BTR" z mikrofonniho STP kabelu (med) Canare za par euro se stinenim a konektory Neutrik, proste mi na me usi na nich nic nevadilo a nevadi. Pouzivam delky 1 m a 0.8 m.

vyrobce je vstricny pan z Kosic, provedeni velice hezke, zvukove viz vyse
https://elektro.bazos.cz/inzerat/117687 ... -kspar.php
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Dieter Burmester »

Kanáry jsem ve své době naznal jako nejlepší mikrofonní kabely pro filmovou produkci (ty se star-quad konstrukcí). Odolné vůči veškerému rušení a navíc měly super odolný plášť. Bych nečekal, že se s nimi člověk potká i v oblasti hi-fi :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

jo, je to star quad Canare, nenadelam nic :smile:
neni placka, neni highend
J@nik

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od J@nik »

Pavel gratulujem k preampu a nedockavostou cakam kedy nam predstavis bestiu :smile:

Tak to je prekvapenie pre mna, ze si siahol aj po Canare. Som si myslel, ze som jediny pacient co ma rad tento kabel. Akurat mne ich robil Ghent Xu :lol: .
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od RedBaron »

Pavle, dokázal bys vypíchnout rozdíly proti P1, já přivezl sestavu o víkendu po překompenzaci a novém čipu a to co slyším, se mi hodně líbí. Ale cestu z DAC s atenuací rovnou do koncáku provozuji v práci a jsem spokojen. Budeš P1 prodávat?
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

ahoj, muj P1 take pan Stranka upravil na posledni verzi a byl jsem spokojeny, projev s pasivem je uvolnenejsi a s vetsim prostorem, prokreslenejsi jednotliva pasma i celek, SPAudio P1 je dle mne za svou cenu vyborny preamp, mrzela mne jen absence XLR. Na prodej nespecham, ale asi nema cenu aby dlouho stal na skrince,mel jsem 4 tydny na rozhodnuti zda si ponecham Hattor a tak jsem SPaudio zatim nikde nenabizel.
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

p.s. jak jsem psal jiz drive - porovnavame jine technologie a nesrovnatelne ceny SPaudio P1 35000 Kc, Big Hattor v provedeni co mam 2600 USD
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od misog »

to:PavelDosko

Akoze sa neda porovnat, da sa to ja sa nato podujmem to porovnat, poslite mi to a ja sa snasou komunitou nato pozrieme :mrgreen:.

Alebo to je len highend "vec" ze sa neda porovnat s lacnejsimi vecami? Lebo potom by sa highend cena neda ospravedlnit? Viete mi to ozrejmit?

Dakujem
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

misog : neumite s vasou komunitou cist ? jsou to 2 prispevky nad tvym ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
misog
Příspěvky: 25
Registrován: 18 črc 2018 13:02

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od misog »

aa ospravednujem sa ked ste tam pisal prejav s pasivom nedoslo mi ze je to Hator. Vtakom pripade je to pochopitelne.

Dakujem za opravu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

tak Canare kabely uz davno vymeneny za diy XLR kabely ze stribrnych dratu ... a ac vyrobce Hattor stribro nedoporucoval sedi tam vyborne (ostatne jako vse stribro ktere jsem do sestavy nacpal)

konec hlaseni
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od fox »

PavelDosko píše: 13 kvě 2020 12:20 diky panove,

ad kabely (XLR byly u mne v jakemkoliv setupu lepsi nez RCA) - XLR jsem mel nakonec pujceno dost kabelu - stribrne VDH, Sroll, AQ McKenzie a AQ Water, Belden 8402, krome AQ mely vsechny stejne zlacene koncovky Neutrik a budete se smat, nakonec u mne zustaly XLR kabely "BTR" z mikrofonniho STP kabelu (med) Canare za par euro se stinenim a konektory Neutrik, proste mi na me usi na nich nic nevadilo a nevadi. Pouzivam delky 1 m a 0.8 m.

vyrobce je vstricny pan z Kosic, provedeni velice hezke, zvukove viz vyse
https://elektro.bazos.cz/inzerat/117687 ... -kspar.php


Ten kabel je opravdu moc dobrý. V pátek jsem objednal, dnes na něj hraji. Výborný typ za pár peněz. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Maxpower
Příspěvky: 79
Registrován: 13 úno 2022 12:43

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od Maxpower »

Děkuji Pavlovi za nakopnutí (jeho příspěvky) ke koupi BIG Hattoru. Mám osazeno rezistory Amtrans AMRT a poslouchám jak v passivním tak v aktivním nastavení. Výstupní buffer Newclass D. Měl jsem možnost vyzkoušet asi 6 předzesilovačů (včetně dvou lampových), ale proti Hattoru se nechytaly. Pokud někoho zajímá předzesilovač v ceně ojetého 30 let starého high endu (classe, možna základ od Parasoundu), myslím, že je to lepší volba. Po dvou týdnech poslechu jsem velice spokojený s rozlišením, úderností, hloubkou a množstvím bassu (i v passive více než můj starý pre) tak i krásným podáním středů. Měl jsem obavy právě z tenkého unavujícího zvuku, který mé nekvalitní nahrávky z PC úplně pohřbí, opak je pravdou. Vše je lepší než předtím, je dost těžké se od muziky odtrhnout a jít něco dělat....
PC->A-GD DI-20HE->A-GD HE-7->Hattor BIG->Bryston 4B SST->PK Audio SSWG7+woofer modul
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

tak to je fajn
p.s. asi po roce jsem zjistil ze mi tam Darek pri kompletaci taky strcil misto zakladni aktivni faze verzi New Class, nicmene provozuji Hattor v pasivnim rezimu. Uzivej si
neni placka, neni highend
Odpovědět