PítrsPraha

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Léto věnování se hifi moc nepřeje, člověk drtivou většinu volného času tráví venku, tak na poslech a velebení sestavy je minimum času.

Nicméně po dlouhé době, co je mám doma, jsem se konečně dostal k instalaci Ceraballů pod repro. Tzn. nyní jsou Cerabally pod koncákem, SACD a bednama. Bezprostřední dojem oproti původním hrotům je citelný prohloubení basů. Přesněji řečeno bedny samozřejmě neprodukujou hlubší basy, ale ta nejspodnější oktáva se zpřesnila, dostala silnější kontury a definici, takže subjektivně bas působí tak, že jde níž.
Zároveň ubylo trochu výšek, ale to je zpět, stačilo bedny trochu sklonit dolů. Ceraballay jsou vyšší než původní hroty, takže bez sklonění se výškáč posunul výš. A ačkoliv mají Revely ukázněnou vertikální směrovou charakteristiku na výškách, změna byla slyšet.

Včera jsem taky pokusně vyřadil oddělovák/filtr RI Audio a sestava je zapojená přímo do zdi do zásuvek na jedné větvi rozvodu. Na té samé větvi je stolní PC, několik lampiček s LED žárovkama, nějaké nabíječky... Na nějaké jasné závěry z (ne)změny zvuku je brzo, ale bezprostřední dojem je ten, že zvuk "umřel", zešedivěl, ztratila se jiskra. Nemůžu říct, že je míň basů nebo že výšky zagrasivněly, jen to celé ztratilo kousek rozlišení, dynamiky, jemnosti, přítomna...
Nechám pár dnů a uvidím, co uslyším po zapojení zpátky.

Hezký den všem.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

IMG_1846.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PítrsPraha

Příspěvek od terahera »

A ceraball jsou origo nebo čajna?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Čajna nee.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PítrsPraha

Příspěvek od terahera »

Takže origo,tedy Finite Elemente?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Takže dnes po cca 3 týdnech jsem znovu do sestavy zapojil oddělovák/filtr RI Audio... Je pravda, že za tu dobu nebylo díky famóznímu počasí, poslední letní dovolené a dalším aktivitám na poslech moc času. Tomu jsem přikládal i to, že když už jsem si večer na hodinku k hudbě sednul, nebylo to nějak ono...

Neříkám, že je to rozdíl den a noc. Spíš jako když se doma po dvou týdnech utře prach :-). Vše je na svém místě, ale takové líp definované, zřetelnější, rozlišenější. Říká se, že mnohé oddělováky/filtry žerou basy - nestačí na dynamické nároky zesilovače. A to se s RI Audiem neděje. Teda alespoň ve srovnání s napájením Parasounda přímo ze zdi. Žádný lepší oddělovák jsem doma neměl. S RI je bas líp konturovaný bez omezení dynamiky bez ohledu na hlasitost.

Tzn. další střípek do dojmu, že "krabice" jsou na nějaký čas vyřešený :thumbup: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

IMG_2239.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PítrsPraha

Příspěvek od terahera »

Když vidím tu fotku(mimochodem komponenty bez racku :thumbup: ),tak mě praští do očí dvě věci.První je ten skrčený koberec pod komponenty to bych nedal,psychicky.Druhá věc,ty akustické prvky z pěny(nic proti nim,též používám),ale kde jsou prvky od Cofeeho,co jsi koupil :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Koberec mi to dělá naschvál. Taky to nesnáším, ale stačí se párkrát projít a hrne se tam. Rovnám to co týden...
A akustika: v současný provizorní poslechovce mám jen Helmholzy. Zbytek čeká na finální větší poslechovku, protože sem se mi nijak rozumně nevejde.

Jinak rack, televizi mezi bednama, velkou prosklanou plochu za bednama a jiný vylomeniny jsem zavrhnul už dávno - naštěstí :thumbup: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PítrsPraha

Příspěvek od terahera »

Aha,tak to je provizorní poslechovka,to jsem netušil :cool: Se v tom u tebe trochu ztrácím,píšeš o ultimativní poslechovce už tak 6 let zpět,na jiném fóru asi,tak jsem se v tom nezorientoval,ale i tak,už je to dlouhé provizorium tedy :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Čas ti běží až moc rychle, 6 let to není... Ale ano, už to mělo být, zasáhly priority :-). HiFi je jen koníček, jeden z více a není na prvním místě... O ultimativní poslechovce jsem nikdy neuvažoval.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: PítrsPraha

Příspěvek od aretax »

PítrsPraha píše: 24 zář 2020 22:55 Koberec mi to dělá naschvál. Taky to nesnáším, ale stačí se párkrát projít a hrne se tam. Rovnám to co týden...
A akustika: v současný provizorní poslechovce mám jen Helmholzy. Zbytek čeká na finální větší poslechovku, protože sem se mi nijak rozumně nevejde.

Jinak rack, televizi mezi bednama, velkou prosklanou plochu za bednama a jiný vylomeniny jsem zavrhnul už dávno - naštěstí :thumbup: .
Aj mňa by zaujímalo, aký význam tam má ten koberec. Nebolo by to lepšie bez neho (a hlavne estetickejšie)?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Po delší době několik úprav a změn v poslechovce:

- odstraněna většina molitanů
- nainstalovány 3 ks širokopásmových difuzorů na celou zadní stěnu
- přeskupeny Helmholzy tak, aby byly svým laděním symetricky vůči místnosti (mimo záběr)
- 2 ks Helmholzů odneseny, zůstává 8 ks
- posunutí beden výrazně víc do prostoru - 1 m od bočních stěn a 1.9 m od zadní stěny. Mezi repro je 2.1 m.
- posunutí sedačky blíž k zadní stěně - hlava 2.2 m od ní

Dopady na zvuk:
- je živější hlavně na výškách, to ty molitany
- citelný zpřesnění středů, mají teď větší razanci, rozlišení
- zlepšení separace nástrojů, jsou teď čitelnější a mají kolem sebe více "obálky"
- basy trochu získaly na důrazu, zlepšilo se hlavně podání kolem 80-120 Hz, i když tak pořád chybí trochu důrazu - to údajně dělá sádrošový strop a šikminy
- na vyšších středech je teď na ucho dozvuk možná o krapet delší než na zbytku. Možná by pomohl koberec i mezi repro ke komponentům, jak byl dřív. Časem změřím. Prioritou je poslech.
- zvukový 3D obraz se trochu zmenšil do šířky a trochu zvětšil do hloubky. To působí přirozeněji.

Pod bednama dočasně žádný podložky. Zkoušel jsem betonové dlaždice (výška 6 cm) namísto dosavadních žulových (výška 3 cm) a znělo to líp na středech a basech. Ty betonové jsou odhadem 3x těžší. Ale musel jsem už mít pod zadkem polštářek a to mě neba :-). Sedačka má šroubovací dřevěné nohy, tak si vyrobím delší, aby se kompenzovalo zvýšení polohy výškáčů.


IMG_2473.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: PítrsPraha

Příspěvek od YamahaMan »

PítrsPraha píše: 13 lis 2020 20:28 ...aby se kompenzovalo zvýšení polohy výškáčů.

Toto som riešil tiež /je to v nejakom vlákne/. Pomohol náklon repro o 7 - 10 stupňov.
:thumbup:
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Ramones »

Vypada to na vcelku dobrou symetrii. Ty bocni difuzory mas nastaveny na odraz k poslechovemu mistu... zrcadlovym testem? Mozna by nebylo spatne je zavesit tak, aby jejich střed byl mezi vyskovym a stredovym repro. Jinak odstupy beden i poslecbove misto mam cca podobne. To je vzdy vyhodou u samostatnych mistnosti.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: PítrsPraha

Příspěvek od zappa »

Není poslechové místo příliš blízko?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

YamahaMan:
Zkoušel jsem, ale rozsah nastavení Ceraballů nestačí. Z té sedačky se bude i líp vstávat, teď je celkem utopená dole.

Ramones:
Difuzory by chtěly o cca 15 cm dozadu, aby byly uprostřed odrazu, ale jsou tam dveře, takže nelze. A nahoru taky ne, protože vypínač, který je už takhle skrytý za difuzorem a blbě se tam sahá...

zappa:
Obecně by bylo lepší mít větší všechny vzdálenosti, ale místnost nedovolí. Hlavu mám 2.2 m od výškáčů, což je s Revelama s hezkou rezervou dost daleko na to, aby zvuk nebyl rozbitý.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Ramones »

Tak bych ty difuzory rozrezal na poloviny. Pak by mohly byt i na dverich, jeden kousek treba... Take mam na dverich z poslechovky basovou past.
kychtax

Re: PítrsPraha

Příspěvek od kychtax »

Mas to pekne Pitrsi. :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Frogyman »

PítrsPraha píše: 13 lis 2020 22:11 YamahaMan:
Zkoušel jsem, ale rozsah nastavení Ceraballů nestačí. Z té sedačky se bude i líp vstávat, teď je celkem utopená dole.
Dá se koupi nábytkářská stavitelný M8 šroub v různých délkách a pak není problém rozdíl třeba 2cm mezi přední a zadní částí...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Ramones píše: 13 lis 2020 22:24 Tak bych ty difuzory rozrezal na poloviny.
No to je ale nápad :idea: :!: :lol: :crazy:


zabiny007:
Nad tím jsem uvažoval, ale moc se mi to nezamlouvá. Repro nakloněné docela dost dopředu, nerovnoměrné zatížení předních vs zadních nohou, Cerabally by nestály na ploškách, ale hranách... To zvýšení sedačky mi přijde lepší řešení a není nijak pracný.

Docela mě láká vyzkoušet foxovy křišťálový základny, kde by se to zvýšení repro už nakloněním kompenzovat nedalo.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: PítrsPraha

Příspěvek od slayers »

Ty základny jsou super, to mě úplně uteklo. Nevíš náhodou jak se řeší rovina vrchní desky, která sedí na tom křišťálu?
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: PítrsPraha

Příspěvek od fox »

Zkoušeli jme u kamaráda pod Tannoy Canterbury SE mnou vyrobené základny. Protože plocha základny těchto beden je vetká, spotřeba cca 20 kg, vysypávali jsme je křemenným štěrkem zrnitosti 8 mm a 4 mm. Ten hrubší v tloušťce cca 1cm dospod a ten jemný zahladit do vrchní vrstvy. Celková tloušťka cca 2 cm.
Před tím je ale nutné štěrk vysušit v troubě, protože obsahoval vodu.
Štěrk jsme zahlazovali do roviny upravenou deskou s využitím obvodové hrany truhlíku základny.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: PítrsPraha

Příspěvek od slayers »

Ok takže v podstatě postup jako při zamkovce, díky.
Prosím Tě ty kovový hrany v rozích rámu, můžeš dát odkaz?
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Ramones »

Tak je nerez a mas je na nic 😅
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Nerozumím ti. Rozveď to prosím.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: PítrsPraha

Příspěvek od fox »

To není kov. Je to stříbrný plastový roh k soklovým podlahovým lištám Parador.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Ramones »

Petře, mas samostatnou poslechovkou, skvele Revely, tak si myslim, ze bys nemel delat kompromisy. Pokud nemas difuzery na mistech 1.odrazu,neplni ucel. Takze bych hledal reseni jak je tam dostat. Proto jsem zmínil i variantu rozdeleni a klidne část na dvere jestli se jedna o 1.odrazovou plochu. Kdyby to neslo, dal bych je redeji ke zdi mezi repraky a ty 1.odrazy vyresil absorbery, ktere jsou lehci. Nejdulezitejsi je symetrie aby podminky pro bedny byly na kazde strane stejne nebo snaha o ni.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Jako že by se posunem difuzorů o nějakých 15 cm, které by potřebovaly do ideální pozice, moje poslechovka stala nekompromisní? To jsi mě rozesmál podruhé, díky za to :thumbup: .

Bohužel nemáš pravdu vlastně v ničem, cos napsal. Difuzory mám v místě prvních odrazů, byť jsou o těch cca 15 cm vzaději, než jak by bylo ideální. Vždyť se stačí podívat na fotku výše a znát geometrii základní školy :wink:... Oproti jejich ideální pozici, která by zasahovala do dveří, je změna zvuku pro moje ucho neznatelná. Může za to mj. ukázněná směrová charakteristika Revelů. Ničit difuzory a dveře kvůli neznatelné změně ve zvuku, jen pro naplnění teorie poučky bez reálného přínosu, je dost blbost, nepřijde ti :wink:?
Ale hlavně, oproti předchozímu uspořádání, kdy mohly být difuzery přesně tam, kde mají být, je teď zvuk celkově lepší. A o to jde v první řadě. Lepší než slepě lpět na jednotlivostech je vnímat celek a jednotlivosti mu přizpůsobovat dle možností.

Mylný je taky názor, že pokud difuzory nejsou v místě 1. odrazů, neplní účel. Samozřejmě, že plní :smile: . Zvuk se nešíří jen prostřednictvím 1. odrazů, ale všesměrově. Difuzory umístěné kdekoliv v místnosti tříští zvuk a omezují jeho odrážení, aniž by se ta zvuková energie vytratila (přeměnila na teplo, jak to dělají absorbéry). Spousta lidí si difuzory z pochopitelných důvodů dává třeba na přední stěnu za repro...

Pokud bych difuzery na prvních odrazech nahradil absorbery, jak radíš, bylo by to v podmínkách mojí poslechovky jednoznačné a výrazné zhoršení zvuku. Mám několikrát vyzkoušeno s různýma absorbérama. Smrskne se L-P prostor, v uších to zní divně dutě, zhorší se separace nástrojů... To není zrovna cesta k nekompromisnosti, ale přesně opačným směrem.


Vážím si snahy poradit, byť nevyžádaně, ale z tvé pozice, kdy o mojí místnosti nevíš zvukově nic a k tomu v lecčems vycházíš z mylných teoretických předpokladů, to nemůže dopadnout jinak, než takovouhle úplnou minelou.


P.S.
Rád a často zde přispíváš do osobních vláken různých členů, ale své osobní vlákno, kde bys představil sebe, svou sestavu a poslechovku, tu nemáš... Proč?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Ramones »

Co ti mam na to rict? Konej jak myslis. To ze jsi neomylny uz tady vime vsichni. Skoda slov, byt dobre minenych.
🙄
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Neni zbytecny, ze sam sebe shazujes tou hloupou osobni rovinou? Priste to tu vynech.

Neni prece nic spatneho na tom, ze neznas akustiku moji mistnosti. Napsal jsi dva dobre minene teoreticke tipy na upravy. A ja ti napsal, jaky realny dopad na zvuk u me maji, protoze je oba mam vyzkousene.

Navic se svymi komponenty, akustikou a poznatky, ktere jsem za ty roky pri jejich postupnem budovani z nuly ziskal, nejsem uplne spravna cilovka pro rady vychazejici ze znalosti na urovni "difuzory mimo misto 1. odrazu neplni ucel".

A zeptam se znovu: Proc nam neukazes, jak vypada tvuj nekompromisni pristup k akustice druhych v realite tve poslechovky?
Ptal se te na to trefnym zpusobem zdejsi kolega uz pred deseti roky...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Yngwie »

No, přesto to, že občas (vlastně často:) s Pítrsem nemohu souhlasit, tak má vlastně pravdu. Má to vyřešeno dle mého celkem dobře. Koberec před repro je základ a slušná symetrie celého poslechového prostoru je základ ... a zbytek musí vědět sám, jak mu hraje. Mít tu možnost tak ty difuzory z boků mám jinde, ale to je otázka ... mít ideální poslechovku skoro nelze. Ale je to alespoň z fotek je to lepší, než u většiny lidí, co znám :thumbup:
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: PítrsPraha

Příspěvek od daliborr »

Tak koukám , kde máš předzesilovač ? Pokud zeslabuješ zvuk CD tak fuj. =))
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Na fotce :thumbup: . Musíš se koukat líp :lol: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Roman2

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Roman2 »

daliborr :

Ayon CD 35 je zároveň i předzesilovač. :crazy:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Jinak daliborre jednou z hlavnich funkci kazdeho predzesilovace JE zeslabovat signal CD prehravace...

Kdybych misto stavajiciho predzesu mel jakykoliv jiny, take by zeslaboval signal CD prehravace.

Nechces svuj prispevek rozvest? Protoze takhle nedava zadny fakticky smysl...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Malinký upgrade poslechovky v podobě nového fikusu :smile: . Vliv na zvuk nula :lol: . Dostane bráchu za druhou bednu, až narazím na kytku, která se mi líbí.
IMG_8010.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: PítrsPraha

Příspěvek od terahera »

A není ten fíkus při poslechu agresivní :-? :smile:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Maximálně na králíka, kterej se ho dole v chodbě snažil okusovat :lol: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: PítrsPraha

Příspěvek od pepO77 »

S vyberom rastlin do posluchovky velmi opatrne ... vid video :) Kazdopadne, fikus zrejme funguje.

https://www.youtube.com/watch?v=OyobCL8 ... DarkoAudio

Poznamka: John urobil dalsie video na dnes April, 1 2022. Avsak to s rastlinkami nema chybu :)
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Odpovědět