PítrsPraha

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: PítrsPraha

Příspěvek od lachim »

arim
add. " ...lachim casto a rad skadli ty co maji neco horsiho nez o sam doma.."
mé příspěvky nepíši vůbec jako škádlení a už vůbec ne kvůli tomu, že má někdo něco horšího, prosím.
to se buď špatně vyjadřuji já nebo ty špatně chápeš mé texty.
:smile:
např. komentář fotky toho stropu v tomto vlákně je prostě "komentář" založený na praktických zkušenostech z X instalací / úprav
v poslechovkách hifistů.
úplně každý, kdo si nalepil na strop "molitan" a s kým jsem řešil zlepšení zvuku sestavy, nakonec zase molitan utrhnul a
časem uznal, že tudy cesta nevede.
aneb telegraficky...., že:
- vyhodil peníze - jen přetlumil malou část spektra - to pak řešil kaskádou kabelů - výměnou komponentů - atd.
zrovna akustické úpravy obýváku "na koleně" je téma na deset hodin debaty u vína.
"molitan patří na chatu a polystyren na fasadáu" chápej, prosím, jako humornou zkratku dlooooouheého obsahu
:razz:
pítrsovi a členům se omlouvám za tento offtopic!
Arim
Příspěvky: 34
Registrován: 27 úno 2020 15:57

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Arim »

Lachim, ale tvoje poslechovka v obyvaku ma v akustice spoustu trhlin, ale o tom asi vis. Nebo si toho nejsi vedem? Ale nehodlam se s tebou dohadovat.
Jezevčík Thomson + Ceraball :ympeace:
sartel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 říj 2014 13:08

Re: PítrsPraha

Příspěvek od sartel »

Jirka33 nevydržel banána a vlezl zpět oknem?? =)) =)) =)) =))
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: PítrsPraha

Příspěvek od sekal »

Zřejmě měl už vážné abstinenční příznaky.
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Pecuch »

:lol: :lol: =))
Arim
Příspěvky: 34
Registrován: 27 úno 2020 15:57

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Arim »

Rozhodně se nenechám odnikud vyhazovat. Jsem tu protože jsem chtěl vidět vnitřnosti nového integrace Sroll. Takovej ban je požehnání, člověk si od vás odpočine a dodělá si poslechovku.
Jezevčík Thomson + Ceraball :ympeace:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Dieter Burmester »

Škoda, že jsi v tom mezidobí nestihnul našprtat slušné chování :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od NA-Noble Audio »

PítrsPraha píše: 02 úno 2020 16:16 Dnes proběhla návštěva u kolegy hifisty Petra od Hradce Králové, který zdejší fórum čte, ale nepíše.

Aktuálně nahradil integráč Vincent SV-227MK za dělenec Parasound P5 + A23. Zdrojem je streamer Bluesound Node 2i, DAC používá integrovaný v P5, bedny jsou krásné AC M-102 a 10′ sub REL. Kabeláž Pangea, Vincent, Audioquest, Viablue.
.....................
Po výměně síťáků Pangea za Vincent Premium do předku a VdH Mainsserver do konce se situace výrazně zlepšila. Čitelnější všechno, výšek jsme ubrali téměř na nulu, hodně se zpevnily basy a přestaly hučet. Což mě překvapilo, maje pořád v paměti TU změnu k lepšímu, když u mě vyměnil kychtax právě tyhle kabely za svoje zlatoprototypy. Pangea do Petrovy sestavy tedy vůbec nesedla.

Při čtení tohoto příspěvku jsem si uvědomil, že se jedná o pána, který se na mě před měsícem obrátil ohledně napájecích kabelů které mu byly podle jeho slov doporučeny známým, který je sám nemá ale vřele je doporučoval. Tak to si byl Ty Pítrsi :smile:
Pán už má napáječky k celé sestavě pořešeny, vzal dva na zkoušku a pak další dva doobjednal.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Ano :thumbup: .

A kromě kabelů pořešil i kameny pod repro, druhý koncák Parasound A23 (má tedy dva jako monobloky) a streamer Lumin...
Tomu říkám zápal :eek: :silent: ^:)^ :thumbup: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: PítrsPraha

Příspěvek od adrian »

PitrsPraha
Neber to ako provokaciu,ale vsimol som si pri koncakoch Accuphase,ze pri zapojeni do mostu cize ako monoblok,damping faktor klesa o polovicu. Pri Tvojom zosilovaci s danym damping faktorom / 800 pri 20Hz / je poznat rozdiel vo zvuku ? Nie je lepsia alternativa kupit radsej monobloky popripade vyssi model od Parasound A21 / damping faktor 1100 pri 20Hz / ? Este i financne to lepsie vyjde. Nie si jediny,co to takto riesi.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Myslim, ze ses docela ztratil v osobach a obsazeni a to i pres to, ze mam svou sestavu v podpise pod kazdym prispevkem... :smile: .

Ja mam A21 a monobloky ci zapojeni v mustku neresim :thumbup: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: PítrsPraha

Příspěvek od adrian »

PítrsPraha píše: 08 bře 2020 22:59 Myslim, ze ses docela ztratil v osobach a obsazeni a to i pres to, ze mam svou sestavu v podpise pod kazdym prispevkem... :smile: .

Ja mam A21 a monobloky ci zapojeni v mustku neresim :thumbup: .
PítrsPraha píše: 06 bře 2020 09:36 Ano :thumbup: .

A kromě kabelů pořešil i kameny pod repro, druhý koncák Parasound A23 (má tedy dva jako monobloky) a streamer Lumin...
Tomu říkám zápal :eek: :silent: ^:)^ :thumbup: .
No vdaka za upozornenie... otazka mala smerovat na Petra ...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

???

Precti si to poradne :idea: :mrgreen: .


Edit:
Aha, nez jsem ti odpovedel, tys uz svuj posledni prispevek editoval a otazka "Co ma tedy znamenat tohle?" zmizela...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: PítrsPraha

Příspěvek od adrian »

PítrsPraha píše: 08 bře 2020 23:18 ???

Precti si to poradne :idea: :mrgreen: .

Edit:
Aha, nez jsem ti odpovedel, tys uz svuj posledni prispevek editoval a otazka "Co ma tedy znamenat tohle?"
Nevsimol som si,ze pises o Petrovi,az potom... Nic to nemeni,ale na otazke ...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Pls necituj bezprostredne predchazejici prispevek.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

adrian:
Chtěl jsem ještě včera svůj poslední příspěvek doplnit, ale už mi to nedovolilo, tak jsem šel radši spát :-).

Chtěl jsem dodat, že jsem zatím nikdy neřešil či nezkoušel monobloky vs dva stereo konce v můstku vs dva stereo konce v biampu. Osobně si myslím, že u dvou koncáků jednou skončím, protože jsem přesvědčený, že je to pro výslednou kvalitu zvuku plus, takže mě tohle zkoumání nejspíš čeká. Teď ti k tomu ale bohužel neumím napsat nic, protože nemám zkušenost.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: PítrsPraha

Příspěvek od Yngwie »

https://www.parasound.com/jc1+.php

Tohle vypadá zajímavě ... 400W při 8 Ohmech (25W ještě v áčku). Cena by mohla být rozumná. Nevím, jestli to někdo zaregistroval. Je to novinka asi.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Má dokonce 1x 450 W do 8 Ohm. Našel jsem 17 000 AUD, tzn. asi 249 000 Kč za jeden monoblok. To je, řekl bych, v kontextu cen high-endu hodně rozumný. Česká (resp. evropská) cena bude asi tradičně vyšší.

Ještě zajímavější je z mého pohledu taky novinka. Sice už starší, ale neméně zajímavá: JC 5. Cena v ČR 195 000 Kč.

- 2x 400 W do 8 Ohm při THD 0.05 %
- gain 29 dB
- max. 90 A na kanál
- SR 130 V/μs
- DF 1000 @ 20 Hz
jc5_high_angle_black.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: PítrsPraha

Příspěvek od RedBaron »

Asi jsem houby highendista, ale Parasound býval dobrý v poměru cena/výkon, podobnou službu vykoná jetý Rotel RB-1090 za tři pětky a nebude stát jako byt na vesnici...
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Pro úplnost prosím uveď, s jakým konkrétním Parasoundem a na jaké sestavě jsi Rotel 1090 porovnával. Díky.

Proč myslíš, že Parasound ztratil dobrý poměr cena/výkon? Nové modely jsou cenově +/- shodné, jako ty předchozí.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PMA »

Pár JC1 stál před 17-ti lety $6000, teď to bude za pár JC1+ tak dvojnásobek. No ale ono za 17 let šlo nahoru v podobném poměru všechno, včetně platů, pokud se nebavíme o čínské spotřebce.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PMA »

RedBaron píše: 09 bře 2020 13:12 Asi jsem houby highendista, ale Parasound býval dobrý v poměru cena/výkon, podobnou službu vykoná jetý Rotel RB-1090 za tři pětky a nebude stát jako byt na vesnici...
Ten Rotel je pěkně vyřešený zesilovač, ale nedá se s JC1, co se týče výkonových schopností koncového stupně, srovnávat. Rotel má 4 páry konc. tr. a JC1 9 párů.
rotel.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Ještě k tomu nárůstu cen:

A21 byl po celou dobu prodeje (od roku 2003) za 2500 USD, A21+ je za 3150 USD, což je vzhledem k celkovému růstu cen a platů velmi příznivé.
U nás je dokonce nárůst ceny jen úplně minimální, a to z původních 99 000 Kč za A21 na 102 690 tis. Kč za A21+.

To je hodně solidní, v dnešní době :thumbup: . Mj. i proto mám Parasound rád.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: PítrsPraha

Příspěvek od adrian »

PítrsPraha píše: 09 bře 2020 08:11 adrian:
Chtěl jsem ještě včera svůj poslední příspěvek doplnit, ale už mi to nedovolilo, tak jsem šel radši spát :-).

Chtěl jsem dodat, že jsem zatím nikdy neřešil či nezkoušel monobloky vs dva stereo konce v můstku vs dva stereo konce v biampu. Osobně si myslím, že u dvou koncáků jednou skončím, protože jsem přesvědčený, že je to pro výslednou kvalitu zvuku plus, takže mě tohle zkoumání nejspíš čeká. Teď ti k tomu ale bohužel neumím napsat nic, protože nemám zkušenost.
No ono by to slo porovnat napr. u Teba,keby Tvoj znamy tie konce A23 k Tebe dopravil.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: PítrsPraha

Příspěvek od adrian »

PítrsPraha píše: 09 bře 2020 14:28 Ještě k tomu nárůstu cen:

A21 byl po celou dobu prodeje (od roku 2003) za 2500 USD, A21+ je za 3150 USD, což je vzhledem k celkovému růstu cen a platů velmi příznivé.
U nás je dokonce nárůst ceny jen úplně minimální, a to z původních 99 000 Kč za A21 na 102 690 tis. Kč za A21+.

To je hodně solidní, v dnešní době :thumbup: . Mj. i proto mám Parasound rád.
Je zaujimave,ze cena v Cechach 102 tis. Kc je v prepocte tak 4500,-USD oproti 3150,-USD,narast takmer o polovicu.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: PítrsPraha

Příspěvek od lachim »

také bych považoval srovnání koncáku Rotel a Parasound za ... :crazy:
Oba jsem měl doma. Oba jsem "potkal" u pár hifistů.
A obdobím "Rotel" nás zřejmě prošlo spousta.
Rotel je přeci zvukový "vstup" do high-endu. Parasound je úplně jinde. Parasound může být řešení konečné.
Někoho, kdo přechází z AVR Denon, Technic Mas, atd. určitě koncák Rotel ohromí. Chápu.
Pro Pítrse by to byl, k sacd Ayon, smutný downgrade.

Osobně bych určitě zvažoval výběr mezi koncáky Musical Fidelity - Parasound.
Např. u zmizelého člena pražské kliky jsem instaloval ( a vybíral) monobloky na kino.
Volba mezi MF a Párosud nakonec padla na MF.
( na plánovaný tunning modelu M08 nakonec nedošlo)
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Já jsem od Rotelu nějak důkladněji slyšel integráč RA-1570 ve srovnání s Halo Integrated a pro Parasound to nebyl soupeř v žádném ohledu - zvuk, výkon (reálný projev výkonu), konektivita.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: PítrsPraha

Příspěvek od lachim »

Pitrspraha
Osobne bych se take vyjadril radikalnejneji.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PMA »

Nicméně opět bych rozlišoval a nepoužíval generalizující nálepku "Parasound". Ve své škále produktů mají i pěkné šunky.

Top liga je jen Halo JC1 (a jistě bude i JC1+).

Halo A21 je už docela kompromisní např. s ohledem na profily zkreslení (komunikovali jsme o tom i s JC), viz Pítrsova návštěva u mě v lednu 2019 a docela slušný set měření, který mám uložený. Výkonově je na tom velmi dobře.

Halo Integrated už za High-End, podle mých os. měřítek, nepovažuji.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

Asi souhlas, ale to je pohled ryze z perspektivy výsledků měření bez ohledu na cokoliv jiného.

Pro uživatele takový pohled ale nestačí, protože podstatnou roli hrají i další aspekty a především jejich kombinace: cena, výkon, výbava, dostupnost, zvukové sladění se zbytkem komponent a vkusem posluchače atd...

HINT, reps. HINT6 je především o konektivitě a výbavě s benefitem velmi dobrého a výkonného zesilovače za velmi rozumnou cenu.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PMA »

PítrsPraha píše: 10 bře 2020 10:37 Asi souhlas, ale to je pohled ryze z perspektivy výsledků měření bez ohledu na cokoliv jiného.
Není to "bez ohledu na cokoliv jiného".

A že by se třeba A21 dal "sladit" s nějakou reprobednou nebo předzesilovačem lépe, než JC1, tak o tom bych si rád nechal vyprávět, ale asi bych to moc neposlouchal :smile: .
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PMA »

Slovo přímo od autora ......
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

PMA píše: 10 bře 2020 10:42 A že by se třeba A21 dal "sladit" s nějakou reprobednou nebo předzesilovačem lépe, než JC1...
Uniká mi souvislost významu téhle věty s čímkoliv, co jsem napsal.... JC1 je jasně lepší zesilovač (za jasně větší peníz).
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PítrsPraha »

PMA píše: 10 bře 2020 10:57 Slovo přímo od autora ......
Co je tedy reálným výsledkem té výzvy JC?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: PítrsPraha

Příspěvek od lachim »

Pitrspraha
Me by spise zajimal podobny “komentar” shodneho modelu znacky rotel. Jake pridavne jmeno by bylo pouzito u nej ?
Prave, ze obecne bych na zaklade svych zkusenosti mohl prohlasit, ze parasound je proste jiny level kvality nez rotel. Uz jen treba poruchovost ... cena je vsak take jina.

Pokud by jsi chtel na sve sestave vyzkouset ruzne typy zapojeni zesilivace( mustek, singl, monobloky, koncak, integrac), muzeme k tobe nekdy prestehovat sroll bimotore. Na kazdych bednach, co jsem ruzna zapojeni zkousel, se kazde zapojeni chovalo jinak. Navic jsem mel u na testy bedny Revel (stejny model?)bez s a bez upravy od LS.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PMA »

PítrsPraha píše: 10 bře 2020 11:31
PMA píše: 10 bře 2020 10:57 Slovo přímo od autora ......
Co je tedy reálným výsledkem té výzvy JC?
Sorry, on je návrhář a konzultant řady Halo, ne já. Jak se říká, there is no free lunch. Free lunch už byl, když jsem je 2x upozornil na chyby, což JC dobře ví a kvitoval s povděkem.

@lachim - rotel nemá nic srovnatelného s JC1. S Rotel RB-1050 by byl možná srovnatelný Parasound HCA-3500, ale má, podobně jako JC1, více párů koncových tranzistorů (8), takže větší schopnosti zvládnout nízkoimpedanční zátěž. Takže i tady bude Rotel zaostávat. Rotel je skutečně prostě "rozumný produkt za rozumnou cenu".
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: PítrsPraha

Příspěvek od PMA »

PMA píše: 11 bře 2020 10:33 Rotel RB-1050
Sorry, překlep, RB-1090.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: PítrsPraha

Příspěvek od sekal »

Ten diskutovaný vintage Rotel má dokonce o něco lepší měření než aktuální Parasound A21+. Dobrý stroj.
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: PítrsPraha

Příspěvek od RedBaron »

Jenže to jsme si spletli fórum, tady je tvrdošíjně vyžadováno horší měření, a vůbec nejlépe žádné, jen co nejvíc poetických řečiček. Když je to pak ještě k tomu výrazně dražší, pak už je diskuse bezpředmětná.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: PítrsPraha

Příspěvek od lachim »

PMA
takto souhlasím. psal jsem též výše, že ROTEL je prostě "entry level".
doporučovat jej však do sestavy člena "pitrspraha" je, za mě .... prostá neznalost:
A. pitrsovi sestavy (pochopitelná) nebo
B. praxe s koncáky obou značek.
měřením se můj názor na zvuk obou "brandů" v mé poslechovce nezmění.
víš, že dám jen na ten poslech v reálu.
(a o poruchovosti značky ROTEL budeš vědět také více než já)
:smile:
Odpovědět