TheTubeStore.com

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

TheTubeStore.com

Příspěvek od Frogyman »

Obrázek

https://www.thetubestore.com/

Oblíbený obchod všech milovníků lamp chystá příjemné slevy :-)
Jsem zvědav, zda se to bude týkat i setů pro ARC REF5 a PHONO REF2. Takové sety Ultimate s -50% by byly docela fajn :cool:

Výstřižek.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: TheTubeStore.com

Příspěvek od samcus »

Sašo, kdybys objednával, můžeme se spojit na dopravné. Jestli by to bylo za 50% tak do bych do tohohle šel. https://www.thetubestore.com/Reflector-6H30-Standard.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: TheTubeStore.com

Příspěvek od Frogyman »

Ahoj, objednávat nebudu, protože to co bych chtěl není ve slevě, nebo není skladem. Stejně jako lampy, na který jsi posílal odkaz...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: TheTubeStore.com

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsem myslel, že hrátky s pseudoslevami probíhají jen u nás, ale koukám, že je to běžné všude. V rámci BF jsem chtěl koupit TOP lampy reflektor do ARC a oni najednou nebyly skladem. A je po slevách a už je zase mají zpět na skladě...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: TheTubeStore.com

Příspěvek od terahera »

Jj,je to přesně tak :oops: Už jsem ti chtěl volat,že bych se svezl s tvou případnou objednávkou,ale jakobych navštívil klasický český eschop,takže jejich avizovana sleva jako by nebyla :thumbdown:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět