Audiofilní switch

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od parnass »

celý více než 300 stránkový vlákno o Taiko extreme je zajímavý čtení... já jen čekám až nám zappadady konečně poreferuje, jaký je to mít ho doma
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

parnass píše: 19 bře 2021 10:11
celý více než 300 stránkový vlákno o Taiko extreme je zajímavý čtení... já jen čekám až nám zappadady konečně poreferuje, jaký je to mít ho doma
Zappa ma PinkFaun 2.16x/Ultra , v tom vlakne je ale dost zajimavych postrehu a testu co se nastaveni site tyka
neni placka, neni highend
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Vinco »

...prave som uplne nahodou vymenil ( len tak zo srandy ) zdroj switchu Melco S100, stojaceho pred streamerom Lumin X1.
Zabehnuty, zeravy Keces P3 uhol novemu, ladom leziacemu Faradu Super3. A zacali sa diat veci....neuveritelne, po tolkych rokoch, ze ma to este prekvapi...to doznievanie nastrojov, artikulacia, jemnost, realnejsie podanie hlasu, ci sceny...ale ze az tak...uff.
A to ho este musim uzemnit a zabehnut.Povodne mal ist na uplne inu poziciu, ale uz teraz mi je jasne, ze pridu aj dalsie Farad-y a nahradia HDPlex200w, aj Sbooster.
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PTK »

Jj, nápájení je základ.
Jak jsi spokojený se switchem Innuos?
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Vinco »

....bol som spokojny....som ho vratil, nedal sa kupit. Ale objednal som si novy, v ciernej farbe. Uz sa nanho tesim.
Co to bude teraz robit, pred tym Melco S100 s Faradom, to bude jednoducho parada.
Ono ten rozdiel asi nebol az tak velky ako teraz ten rozdiel medzi Keces P3 a Farad Super3, ale aj tak to bol rozdiel signifikantny a uz bez neho nechcem byt. Je to presne ten jemny rozdiel, ktory si clovek uvedomi ako mu chyba, az ked ho nema....
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PTK »

Právě ty jemné rozdíly si člověk nejvíc uvědomí, až když je ztratí. Už bych nedokázal poslouchat hudbu ze sítě v nastavení, které jsem měl doma před rokem.
Minulý týden jsem vyzkoušel extrém – zapojení tří maximálně vybavených SOtM v sérii.
Zajímavá zkušenost, ale zvukový přínos třetího switche už nebyl prakticky žádný. Naopak zapojením třetího switche do nelineárního zdroje, se zvuk znatelně zhoršil. Tudy cesta nevede..

20210321_170722.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od kychtax »

Mozna to chce sudy pocet, cili 4. :-? :thumbup:
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PTK »

Jednoznačně!
Až je budeš mít doma připravené, brnkni mi.
Zastavím se na poslech.. :lol:
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

PTK píše: 26 bře 2021 11:11 Právě ty jemné rozdíly si člověk nejvíc uvědomí, až když je ztratí. Už bych nedokázal poslouchat hudbu ze sítě v nastavení, které jsem měl doma před rokem.
Minulý týden jsem vyzkoušel extrém – zapojení tří maximálně vybavených SOtM v sérii.
Zajímavá zkušenost, ale zvukový přínos třetího switche už nebyl prakticky žádný. Naopak zapojením třetího switche do nelineárního zdroje, se zvuk znatelně zhoršil. Tudy cesta nevede..


20210321_170722.jpg
Ahoj,
škoda, že není přesnější popis propojení switchů a kabeláže včetně routeru. Přemýšlím, jestli by lineární zdroj mohl mít přínos třeba i na routeru.
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od kulich »

Ano, napájení routeru lepším zdrojem je tak znát.
Kamarád si dal k routeru Nezgear napájení Farad3 a posun citelný.....
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PTK »

Jj, kvalitní napájení routeru a kvalita kabelu od routeru je dost slyšet. Vliv routeru je možné eliminovat, ale to by bylo na dlouhé povídání.

V testu tří switchů jsme použili optické moduly Startech, LAN kabely Shunyata Omega, Sigma, SOtM Cat7, Viablue a Audioguest. Bohužel nedorazil kabel Chord a nové modely AAI, to mě dost mrzelo.
Switche byly napájeny z 12V baterií, napájecí kablík ze splétaného stříbra. Zkoušeli jsme i různé zdroje lineární/nelineární, zapojené do pračky Accuphase. Baterie zatím vždy zvítězila..
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

PTK píše: 27 bře 2021 14:56 Jj, kvalitní napájení routeru a kvalita kabelu od routeru je dost slyšet. Vliv routeru je možné eliminovat, ale to by bylo na dlouhé povídání.

V testu tří switchů jsme použili optické moduly Startech, LAN kabely Shunyata Omega, Sigma, SOtM Cat7, Viablue a Audioguest. Bohužel nedorazil kabel Chord a nové modely AAI, to mě dost mrzelo.
Switche byly napájeny z 12V baterií, napájecí kablík ze splétaného stříbra. Zkoušeli jsme i různé zdroje lineární/nelineární, zapojené do pračky Accuphase. Baterie zatím vždy zvítězila..
Zajímalo mně jak dopadly ethernetové kabely od viablue? Přemýšlím, že bych šel do ethernet kabelu starlight od wireworldu( kam ti výrobci na ty názvy chodí :)), abych měl s čím viablue porovnat -myslím pro mě v ještě zaplatitelné relaci. Mám na mysli transport signálu z 2 switche do streameru. Konkrétně o jaké optické moduly se jednalo? Zkoušeli jste zapojovat optiku s kabely singlemode a multimode? Zatím mám z routeru 8M viablue kabel do streameru. Čekám na 2 upgradowané switche od audiophool.nl. Tak uvidíme.
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

ad SFP moduly - pomerne nove mam moduly Startech 1000BASE-EX SFP -SM LC-40 KM (cca 80 Euro jeden) a rekl bych, ze jsou vyborne
neni placka, neni highend
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PTK »

SFP Startech jsou výborné moduly, také je používám.

Psyloelf:
Máš spoustu dotazů, to je na pokec u piva.. :razz:

Ve zkratce – používá se režim singlemode.
Dle mého názoru je Viablue asi nejlepší metráž pro DIY kabel. S kvalitními konektory – proč ne? Pro běžný streamer/převodník vyhovují, pro nekompromisní streaming ale nestačí a budou brzdou kvalitního zvuku.
Já osobně bych Wireworld nechtěl, ale to je věcí názoru.
Z testovaných kabelů v poměru cena/výkon pro mne nejlépe vychází LAN kabel SOtM, zvukově lepší a ještě zaplatitelná je Shunyata Sigma, no a pokud tě netrápí finance, je tady nekompromisní Omega.
Jsou samozřejmě spousty dalších možností, ale to je téma na akademickou debatu. U piva..
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

pred streamerem mam rucne delany kabel 30 cm ze stribra 959/1000 a zda se, ze doreseno
Obrázek
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

PTK - k mému streamer/DAC řetězci asi nemá smysl pořizovat ethernet kabely např. omegu, která se blíží ceně streamer/DACu. Paradoxně za 2 switche a napájení mě líto financí nebylo. Ale ve finále není důležité kolik do toho člověk nastrká, ale co z toho leze :) a hlavně jak je spokojený. Díky za zhodnocení kabelů.

ad viablue---doufám, že konektory telegartner (do pole----nemusí se ani krimpovat) jsou ty kvalitní, co jsi měl na mysli. :razz:

Pavel Dosko - klobouk dolů, vlastní konstrukce, nebo metráž? Vypadá pěkně kablík tak jako tak. :thumbup:
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

diy konstrukce, ne ovsem ma vlastni, kolegy Solid z https://www.aktives-hoeren.de/
neni placka, neni highend
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Vinco »

Ja by som veru svoje dojmy lepsie nepopisal.... : https://www.fairaudio.de/test/innuos-ph ... rk-switch/
Definitivne plati, ze tie posledne zlepsenia stoja nemiestne peniaze...
Holt, cakanie na objednany stroj je hrozne, bez neho ma to uz jednoducho nebavi....
kychtax

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od kychtax »

Vinco a ty ten Farad tedy můžeš doporučit? na něj myslím ke kartě Pink Faun (5V napájení). Teď mám breeze audio (Alik), které jsem vzal na pokus a lepší ext. zdroj slyšet je. Proto uvažuji o Farad, jako ještě lepší možnosti.. díky.
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Vinco »

Farad Super3 je drahy, o tom potom. Ale podla mna stoji za vsetky tie peniaze.
Jeho najvacsia deviza ( v mojich ociach ) je....ze je relativne maly a kompaktny.
Ja viem, asi je to chory pohlad, ale u mna je v racku velky priestorovy problema Farad mi nielen z tohto pohladu velmi vyhovuje.
By ma zaujimalo, ako to dokazali v tak malo sasi tolko kvality ( taky Sbooster zaberie o 2/3 vacsi objem a plochu pri ovela mensom impakte na zvukovy ).
A Farad tiez hreje ovela menej ako napr. Keces P3. Mozno na tom niekomu nezalezi, ale pre mna to nieco znamena.
Momemtalne ho skusam ( Farad Super3 ) s ich ypsilonovym DC kablom ( NAS a switch ) a ubytok kvality oproti ich striebornemu DC kablu ( len switch ) nebadam.
Normalne sa zaoberam myslienkou objednat aj ich 24V verziu a porovnat ho s bateriovym zfrojom Clearaudio SmartPower 24V pri gramci...
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od parnass »

A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Vinco »

Mam doma LAN kabel od AAI - Maestoso...not bad at all !!
Tu uz ide do tuheho. Momentalne je medzi NASkou a switchom. Vela lepsich kablov uz asi nebude. Pojde este do rozstrelu s Omegou a SR Gallileo. Stealth mozem vynechat ( pozor - tyka sa len a len LAN kablu ). Tento kusok je uspech. Si myslim...ta zivost a vzdusnost life nahravok je na vrcholnej urovni. Realnost podania strunovych nastrojov a atmosfery je dychberuca.
Velky orchestre v klasike, ci jazzove big bandy este pridu na program, ale zatial je to pre mna velke prekvapco.
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PTK »

Nám se bohužel přímé srovnání AAI s Omegou nepodařilo, AAI k porovnání nedorazilo.
Těžká doba k cestování..
Každopádně až do zapojení Omegy jsem lepší LAN kabel než AAI neslyšel, Stealth byl v přímém srovnání o třídu níže.
AAI bylo přesně tak jak píšeš - fantastická živost a vzdušnost, ale Omega přinesla leště lepší muzikálnost a podání prostoru. Když jsem Omegu předal Zappovi, dva dny jsem raději sestavu nezapnul.

Doufám, že se s námi o výsledek rozstřelu podělíš :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

ahoj kluci,
sice to neni audiofilni switch, ale resi to mou cestu ethernetu ke streameru - vydal jsem se vyzkouset projekt 11Gtek - https://www.aktives-hoeren.de/viewtopic ... tek+10gtek v podstate normalni media konvertor s dodanymi hodinami Stellarz a dalsimi upravami viz odkazovane vlakno a po cca tydnu hrani muzu konstatovat ze mne to prekvapilo (zmena zvuku - vetsi a hlubsi hudebni scena, oddeleni nastroju, doznivani tonu, ohraniceni basu ...)

cela cesta signalu do streameru vypada ted takto - ISP router (v bridge modu) - ubiquiti X router -ubiquiti X switch (3x NAS Synology) - cca 30 m CAT7 - wall socket - cat7 0,5m (diy) - 11GTek sfp Startech 1000BASE-EX SFP -SM LC-40 KM (LPS Zerozone 5V, DC dyi kabel OFC med, koncovky Oyaide) - kabel Startech 10m Singlemode 9/125 Duplex LSZH LC LC OS1 - 11GTek sfp Startech 1000BASE-EX SFP -SM LC-40 KM (LPS Zerozone 5V, DC dyi kabel OFC med, koncovky Oyaide) - dyi LAN cable 100Mbit/s OCC solid silver 0,3m - streamer

imho pro toho, kdo v poslechove mistnosti nepotrebuje switch velmi slusne reseni (cca 1000 Euro bez LPSU)
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

p.s. za stejnou cenu lze zakoupit i upravene switche - https://www.aktives-hoeren.de/viewtopic ... 39&t=11581
ceny :
2x 11Gtek 554€
2x SFP 170€
1x opt. cable 10m 35€
LAN cable 100Mbit/s OCC silver 0,3m 220€
neni placka, neni highend
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Vinco »

LAN kabel v dlzke 0,3 m je ( podla mna ) kontraproduktivny. Nehovoriac o manipulacii.
Jeho min.dlzka by mala byt aspon 1,5m, inak je jeho prejav, ci vplyv mizivy. Moje poznanie. Nieco na sposob napajacieho kablu.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

jedna se posledni kabel pred streamer, delka eliminuje dalsi znecisteni ... ale ctim i zkusenost jinou. i v poslednim setupu jsem mel 0,5 m pred streamerem, prislo mi to logicke, napr fa Acoustic Revive osazuje u svych izolatoru site cca 20 cm ethernet kabel
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

Mám to zatím takto 2x LPS s oddělovacím trafem a filtrem a 1 další jsem dal radši i k routeru, Diy viablue ethernet kabeláž. Cisco meraki jsou 2x s OCXO. Nebudu ještě popisovat barevnost zvuku. Musí si to sednout "zahořet". Zatím spokojenost. Binární skeptik ve mě dostal políček :)
20210412_230217_resized3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Jiri »

Taky už týden opět hraji na dvojici Meraki switchů (jeden se mi vrátil po dokončení OCXO implementace). Bohužel je to slyšet, předtím rozdíl mezi 2 Meraki, kdy pouze jen jeden měl OCXO, nebyl tak velký jako když byl zapojen jen 1 Meraki s OCXO. Teď jsou oba Meraki s OCXO a vlastně se také měnili SFP moduly a fiber kabel (místo původních multi-mode Cisco teď používám levnější ale zvukově lepší single-mode SFP 1310nm).

O víkendu ještě budu testovat napájení switchů z 2ks 12V baterií.

Dnes ráno jsem měl opět možnost vyzkoušet Stealth Black Magic v20 ethernet kabel a můj Viablue je jasně horší. Bohužel ani teď to bez kvalitního ethernet kabelu do streameru nepůjde. A to ten Stealth ještě nepatří mezi ty opravdu top ethernet kabely.
Úplný nerozum potom bylo vyzkoušet i XLR signálové kabely Kimber KS-1138 (top model firmy) mezi DAC a koncák. Uff, jsou opravdu výborné, cena šílená a 2nd hand se prakticky neobjevuje.

sfp.JPG
meraki.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

jsou to veci ...
nicmene "pod dohledem ABB dostanes zvuk do nebe"
uzivej
neni placka, neni highend
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od Jiri »

Já zase vím, že RiAudio filtru nepomůže ani sólo přívod s Furutech zásuvkou :thumbup:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

dobre vedet :smile:
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

Jak to tak čtu, tak u mě ethernet kabel DIY viablue asi nebude ten zásadní problém.....můj výlet bude od switchů směrem k ABB zásuvce :) Sekat kabely ze zdi momentálně v plánu nemám.
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od terahera »

psyloelf píše: 13 dub 2021 19:53 Jak to tak čtu, tak u mě ethernet kabel DIY viablue asi nebude ten zásadní problém.....můj výlet bude od switchů směrem k ABB zásuvce :) Sekat kabely ze zdi momentálně v plánu nemám.
Není důvod nic sekat,sólo přívod a odpojovač od rozvaděče lze udělat v liště :cool: A měl by to být automaticky začátek každé sestavy,kde to majitel myslí s hifi vážně,protože co ztratíš na začátku,už pak žádným kabelem,switchem nebo čímkoliv nenaženeš :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PTK »

Jiří:
Skvělý nápad, uzavřít nevyužité ethernetové zásuvky na switchi. Můžu požádat o tip, kde je možné zátky koupit?
Troufám si odhadnout, že napájením Cisca z baterie budeš příjemně překvapen. Zatím jsem pro switch nenašel lepší zdroj než 12V baterii + DC kabel stříbro/měď.
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

terahera píše: 13 dub 2021 21:07
psyloelf píše: 13 dub 2021 19:53 Jak to tak čtu, tak u mě ethernet kabel DIY viablue asi nebude ten zásadní problém.....můj výlet bude od switchů směrem k ABB zásuvce :) Sekat kabely ze zdi momentálně v plánu nemám.
Není důvod nic sekat,sólo přívod a odpojovač od rozvaděče lze udělat v liště :cool: A měl by to být automaticky začátek každé sestavy,kde to majitel myslí s hifi vážně,protože co ztratíš na začátku,už pak žádným kabelem,switchem nebo čímkoliv nenaženeš :angel:
Myslel jsem si, že už ten svůj sluchátkový aparát mám v tom hlavním pořešený .....radši popíši ... nebo je to jinak?

sluchátka focal stellia -----originál focal xlr 4 kabel - DAC+streamer (matrix element X) -----napájecí kabel kabelguru reptilian- filtr lišta (DIY) - kabelguru black mamba - ABB zásuvka

DAC+streamer (matrix element X) - ethernet viablue (DIY) - cisco meraki ocxo-----optika ------cisco meraki ocxo - viablue (DIY) -----router.

cisco meraki (oba)---- XLR 3 napájení----audiophool silver LPS s filtrem ------ABB zásuvka (po konzultaci s Hansem dávat rovnou do ABB, ne do filtru).

router -----předěláno na lineární zdroj zase od audiophool bez vnitřního filtru ---ABB zásuvka

Ještě budu předělávat kabeláž od všech zdrojů a na ně nefiltrovanou slušnější lištu a nedávat to rovnou do ABB zásuvky. Nebo předělat ještě zásuvky?
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

ty zasuvky mas na samostatnem rozvodu ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

Z té místnosti jsou na jeden jistič a nic jiného než audio, když hraju audio na tom připojeno není. Jinak je tam ještě TV a HTPC. Máš toto na mysli?
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od PavelDosko »

svetla mas na jinem jistici ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
psyloelf
Příspěvky: 73
Registrován: 12 lis 2019 21:52

Re: Audiofilní switch

Příspěvek od psyloelf »

Ano, světelné okruhy mají extra jistič pro každou místnost.
Passlabs INT 30ACassea, Matrix elementXCassea, NA Galaxys, 2 x meraki MS220 switch OCXO +LPSU, Rinjani textreme
Odpovědět