Den otevřených dveří AQ

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Frogyman »

Nikdy jsem nebyl, ale prý to stojí za návštěvu, takže o tom letos uvažuji...
Chytá se někdo z vás?

Pozvánka.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Jirka33 »

:lol: Bože chraň.
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od koudelka »

jezdím skoro každý rok, tak snad i letos :)
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Pytell »

Byl jsem asi před 3. roky, Honza s Luborem mi udělali privátní exkurzy výroby gramofonů, ( bývalá Tesla ), tenkrát pro mě lahůdka. Co se týče AQ, tak měli vystavený skoro celý sortiment, prohlídka výroby , super pohoštění, pokec, a také super ceny v akci otevřených dveří AQ.
marasten
Příspěvky: 179
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od marasten »

Já se tam pojedu podívat, ještě nikdy jsem nebyl ve firmě co vyrábí reprosoustavy a gramofony.

Vlastně jo :oops: kdysi dávno u Shan, Vráž u Berouna, ale to bylo takové malinkaté a jen na skok.
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od koudelka »

Den v AQ se myslím celkem vydařil, maso bylo jako vždy výborné, pivní speciál AQ taky...a lampáče KR Audio nemají chybu :)
115.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
marasten
Příspěvky: 179
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od marasten »

koudelka píše: 10 říj 2019 08:00 Den v AQ se myslím celkem vydařil, maso bylo jako vždy výborné, pivní speciál AQ taky...a lampáče KR Audio nemají chybu :)
Já teda nevím, ale nemá to být až zítra 11.10. ?
Píšeš to jako by to bylo už včera.
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od koudelka »

Včera, dnes a zítra...v sobotu večer a v neděli ráno už ne :silent:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
marasten
Příspěvky: 179
Registrován: 06 dub 2015 17:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od marasten »

Aha, to jsem nevěděl, na stránkách mají uvedený jen ten pátek.
Ortofon, Pro-Ject, Audiomat, Lumin, Spendor, NA, VDH, Nordost
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Frogyman »

Závisí, jestli jsi odborná nebo široká veřejnost :smile:
Každopádně potvrzuji slova Koudelky, že to včera bylo moc zajímavé. Nejen prohlídka výroby, ale i prezentační show kabelů AQ, slavnostní odhalení nového modelu reprobeden z řady Passion i povídání paní Eurice Kron o lampáčích KR.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Dasta »

Prezentační show Audioquestu byla velice zábavná a poučná, doporučuji prezentaci navštívit hlavně skeptikům.
Pro mně vedle prohlídky provozu nejzajímavější událost.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od valderon »

Dasta : co se prezentovalo a s jakým výsledkem /vlivem? Na fotkách jsou různý dráty AQ, včetně "pořádaných hadic" :smile: . Můžeš to trochu rozvést? Nebo kdokoliv jiný? :angel:
A nové bedny? Hrají stejně, lépe, jinak než jejich poslední výtvor Passion?
Je fajn, že AQ takovou show dělá, snad se tam taky někdy dostanu...
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Frogyman »

valderon
myslím, že teď napsat všechny detaily by bylo jako jít na předpremiéru detektivky do kina a pak všem před premiérou prozradit, kdo byl vrah.
A to nemůžeme udělat těm, co se tam zítra chystají.
:lol: :lol: :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od valderon »

:thumbup: Ano, máš pravdu, omlouvám se :oops:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od terahera »

A jaký bylo to pivko tam,fakt výborný jak píše Koudelka :eek:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Frogyman »

No, přiznám se, že toto mne zajímalo úplně nejmíň, ale chápu, že pro někoho to může být ta nejzásadnější informace =))
IMG_20191009_101521_resized_20191010_051318847.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od whisp »

bolo by fajn keby tu tu analyzu hadic po skonceni akcie niekto postol.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od terahera »

zabiny007 píše: 10 říj 2019 17:24 No, přiznám se, že toto mne zajímalo úplně nejmíň, ale chápu, že pro někoho to může být ta nejzásadnější informace =))
Tak já nepodceňuji nic při poslechu :angel: Spíš mě to zajímalo jako informace,která neprozradí nic následujícím návštěvníkům o produkci značek :smile: A hlavně,vždy mě zajímá to,v čem se nejvíc vyznám :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od PítrsPraha »

Jak vam znely ty velike AQ Passion? Ja je slysel zatim dvakrat a podle zvuku bych tipoval cenovku tak max na desetinu toho, za co se prodavaji. Tezko rict, cim.to bylo - nevhodnym retezcem, akustikou, bednama samotnyma?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od koudelka »

AQ Speciál 12 mi fakt chutnal, možná trošku sladší, než bych potřeboval, ale jinak plná chuť, hořkost, dobrá pitelnost, pro mne pivko, na které bych si znovu zašel :thumbup:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od PGH »

Ty jejich bedny hruza, že se nestydí to vubec předvádět.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Jirka33 »

:lol: Myslíš Passion? Budou mit new model. :lol:
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od PGH »

Já slyšel ty jejich dvoje nejvyšší a oboje špatně.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Jiri »

Chlapi, tak teď už snad můžete prozradit víc ohledně srovnání AQ kabeláže, ne?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
AQ - Martin
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2013 08:36

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od AQ - Martin »

Já jsem přišel do předváděčky síťových filtrů Niagara, v zapojení firemní kabeláží z digitálního zdroje přes preamp Arcamu do obřích konců KR audio. Využil jsem seznámení s obchodním ředitelem Audioqestu a ten mi a ještě pár lidem dopřál ještě "soukromou prezentaci v užším kruhu večer. Zajímalo mě zejména napájení, kterému jsem upřímně nikdy moc nevěřil, nicméně jako bonus nám byly prezentovány i ethernet kabely, respektive rozdíly mezi nimi - zde však logicky pouze mezi ntb a routerem Apple, pro porovnání byl předveden i přenos do routeru přes Wifi. Jako sladká tečka nový model Dragonfly.

Prezentace byla profesionální - ano, tak si představuju profi prezentaci v této poněkud výbušné hifi disciplíně. Můžu říct jen tolik-slyšel jsem rozdíly v zapojení konců s filtrem a napřímo do sítě. Co je fajn, tak ten filtr nedusil konce, má rozdílné zásuvky pro zdroje a zesilovací prvky. Nejvíc jsem to asi vnímal na čistotě a plnosti hlasů. Dost podobný rozdil byl mezi základním ethernet kabelem a řadou Cinamon, samozřejmě ještě výraznější při porovnání s wifi připojením. Tady byl ale pro celý projev limitující kvalita DACu v tom Applu.

Poměr "velikost rozdílu" a "výška investice" nebudu komentovat, to si musí každý zhodnotit sám. Někomu to za to stojí, někomu ne.

Překvapila mě kvalita zvuku z toho nové USB DACu Dragonfly Cobalt - pro běžný poslech naprosto v pohodě a kdybych se někdy musel s hifi prostorově i finančně uskrovnit, je to úplně v pohodě řešení.

Nepotkal jsem se (ani při předváděčce, ani finančně:-)) s tím milionovým reprokabelem. Jestli tu někdo takový je, tak budu zvědav na postřehy.

Co se mi líbilo, tak přednes AQ Passion Fever kombinaci s s analogovým pásem a dvěma bestiemi KR audio. KR audio je naživo fakt zážitek, který si doma asi nikdy nedopřeju, ale jsem rád, že se tady něco takového dělá. Dokonce jsem je měl možnost slyšet i něco mimo všudepřítomný audiofilní repertoár, pán z Audioquestu nám pustil mj. i ACDC a musím říct, že ty lampy si s tím poradily excelentně.

Byl to skvěle strávený půlden., moc se mi tam líbilo.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Frogyman »

Martas píše: 11 říj 2019 13:37 Poměr "velikost rozdílu" a "výška investice" nebudu komentovat, to si musí každý zhodnotit sám. Někomu to za to stojí, někomu ne.
Přesně tak, toto bylo podle mne nejdůležitější potvrzení toho, co všichni tak nějak víme. Ale když člověk jen sedí, nemění místo, neběhá s kabely, nepřepíná a jen se soustředí na poslech, je to najednou mnohem jednoznačnější. Celkové výsledky se totiž daly předpokládat - jak jinak při profesionálně vedené prezentaci. Tedy čím dražší, tím lepší. Ale potvrzení toho, že na stupnici zlepšení od 1 do 100 a cenové úrovni od 1 do 100 lze dosáhnout mety 80 na cenové úrovni 10, a mety 90 na cenové úrovni tak 20, je velmi zajímavé (prosím, uvedená čísla prosím berte jen orientačně a nechytejte mne za slovíčko). Pak už za každé procento zlepšení skáče cena o xnásobky procent a je na každém, zda mu to za to stojí...
Stejně tak je zajímavé, že low end kabel z TESCO udělá se zvukem i na milionové sestavě jen TESCO zvuk, podobný podkresové hudbě, která se na nás valí při nákupech.
(U té prezentace jsme si s Dastou jen posteskli, že se cca vloni v tuto dobu nerealizoval slepý test, ze kterého nakonec kabelobijci vycouvali. Měli totiž v plánu použít stejný lowend kabel, jako byl použit při této prezentaci.)
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
AQ - Martin
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2013 08:36

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od AQ - Martin »

..jinak se mi velmi líbila celkově ta uvolněná s přátelská atmosféra té akce a překvapilo mě, jak pěkně hrály kompaktní sloupky od Projectu, v kombinaci s malými zesilovači, které se dělají v Canoru s gramofony Project. Fakt jde dnes za slušný peníz mít v bytových podmínkách dobrý zvuk, který baví posluchače a nenasírá sousedy.
Naposledy jsem AQ slyšel někdy před 15 lety, tehdy mě to nenadchlo a dal jsem přednost nejdřív Xavianu, pak malosériové produkci z Adostu, ale dnes bych dokázal vybrat, když tedy neberu v potaz tu základní řadu-ale ta podle mě dokáže potěšit někoho, kdo s hifi začíná. Naprosto v pohodě.
Parta z Audiquestu byla i na pokec u piva super.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od Jiri »

Na jedné fotce výše jsou vidět zajímavé akustické panely, vypadají dobře i naživo?

https://aq.cz/produkt/aq-akusticky-tlumici-panel-ap-4-1
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od whisp »

hosi tie hadice nebudu?
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od aretax »

Nebol som síce na akcii, ale môžem sa vyjadriť k sieťovým káblom AQ zo série Storm. Čo sa týka sieťových káblov AQ, je to neuveriteľný zvukový posun oproti predchádzajúcim káblom. Boli testované na Audiodrome a Hifi Voice - plne sa s výsledkami stotožňujem. Aj rozdiely vo zvuku medzi nimi sú adekvátne cenovým rozdielom. U mňa sme porovnávali Valhallu s AQ Hurrican, výsledok jednoznačne v prospech Hurrican. Tento kábel mám už dlhší čas zapojený v predzosilňovači McIntosh C 2500. Najprv som ho mal v sieťovom filtri Gigawatt 4 EVO, potom som skúsil zapojenie priamo do siete (podľa doporučenia výrobcu) a toto zapojenie jednoznačne vyhralo. Zvuk sa otvoril, získal vzdušnosť a hlavne dynamiku. Pritom aj cez Gigawatt bol zvukový posun oproti káblu XLO Unlimited výrazný. Gigawatt išiel z domu a už o žiadnom filtri neuvažujem. To, čo píše a doporučuje výrobca je skutočne pravdivé (potvrdili to aj užívatelia jedného nemenovaného amerického fóra - zabudol som názov). Táto nová - "batériová" séria je naozaj zvukovo veľmi, veľmi dobrá. Mal som nejaký čas na vyskúšanie aj Thunder, ktorý stojí menej, ako polovicu, aj ten hral výborne, ale posun Hurrican je naozaj aj oproti tomuto káblu výrazný - vo všetkom.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od lachim »

jiri
akustické panely AQ jsi přeci viděl u mě na stropě.
"na živo" vypadají určitě lépe než na fotkách.
Navíc já mám jedny z prvních prototypů. Od té doby se kvalita provedení výrazně zlepšila.

Je super, že AQ tyhle akce pořádá. S nostalgií vzpomínám na akce Analogová akademie pořádané
Renownem. To bývaly časy, že?
Na AA jsme mívali velmi zajímavé stroje!
Takže dny o.d.AQ jsou takovým pokračovatelem akcí AA.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od lachim »

jiri
a ještě .... ač zde již off topic (sorry všem)
panely AQ mají skvěle vymyšlené zavěšování do řad a bloků.
skládá se to fakt jednoduše a super to drží. přesně tak, jak při skládání stropu potřebuješ!
(ten svůj jsem předělával 10x, takže jsem ten systém ocenil 9x.)

druhou fotku dělal zabiny (sašo znovu díky!) v rámci profi focení DK
detail AQ + Kulichor.

třeba praktická zkušenost doložená fotkou někomu zase pomůže
Fotografie0847_web.jpg
studio_IMG_2297_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od kychtax »

Arerax.. velky posun v AQ sitacich. Bodejt by ne, ty starsi byly celkem bida..
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od YamahaMan »

aretax píše: 11 říj 2019 20:02 Nebol som síce na akcii, ale môžem sa vyjadriť k sieťovým káblom AQ zo série Storm. Čo sa týka sieťových káblov AQ, je to neuveriteľný zvukový posun oproti predchádzajúcim káblom. Boli testované na Audiodrome a Hifi Voice - plne sa s výsledkami stotožňujem. Aj rozdiely vo zvuku medzi nimi sú adekvátne cenovým rozdielom. U mňa sme porovnávali Valhallu s AQ Hurrican, výsledok jednoznačne v prospech Hurrican. Tento kábel mám už dlhší čas zapojený v predzosilňovači McIntosh C 2500. Najprv som ho mal v sieťovom filtri Gigawatt 4 EVO, potom som skúsil zapojenie priamo do siete (podľa doporučenia výrobcu) a toto zapojenie jednoznačne vyhralo. Zvuk sa otvoril, získal vzdušnosť a hlavne dynamiku. Pritom aj cez Gigawatt bol zvukový posun oproti káblu XLO Unlimited výrazný. Gigawatt išiel z domu a už o žiadnom filtri neuvažujem. To, čo píše a doporučuje výrobca je skutočne pravdivé (potvrdili to aj užívatelia jedného nemenovaného amerického fóra - zabudol som názov). Táto nová - "batériová" séria je naozaj zvukovo veľmi, veľmi dobrá. Mal som nejaký čas na vyskúšanie aj Thunder, ktorý stojí menej, ako polovicu, aj ten hral výborne, ale posun Hurrican je naozaj aj oproti tomuto káblu výrazný - vo všetkom.
Ahoj, rozumiem tomu dobre, že teraz nemáš žiadny filter a EVO4ka šla do sveta?
Ak áno, máš zapojené ak ostatné komponenty v reťazci do steny tiež Hurricanom?
Dík za odpoveď, lebo /už som to tu písal/ - tiež som uvažoval o sieťovom filtri ale nemal som možnosť si ho odskúšať.
Nechcem kupovať "mačku vo vreci" a na základe poznatkov a skúseností členov tohoto fóra to nebolo veľké terno.
Takže možno by som časom išiel so zosilňovačom priamo do steny na Xindak s tým Thunderom...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od aretax »

Odpoveď je o vlákne: Sieťové pračky, aby som zbytočne nepísal to isté v 2 rôznych vláknach.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od HonzaE »

AQ Show 2023 - 13. a 14. října, Červenka u Litovle

- novinky AQ a značek z naší distribuce: Pro-Ject, Arcam, JBL, Mark Levinson, AudioQuest, GoldenEar a dalších
- exkluzivní prezentace zástupců výrobců
- výborné občerstvení
- ...a jako obvykle příležitost nakoupit hifi za mimořádné ceny

https://www.aqstudio.cz/l/aq-show-2023-12-a-13-rijna/
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Den otevřených dveří AQ

Příspěvek od HonzaE »

Chystám se akci navštívit v pátek.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Odpovědět