Accuphase C-3800

Diskuze o předzesilovačích.
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Accuphase C-3800

Příspěvek od anawak »

Vcelku dobra recenzia na posleny model predzodsiku od Accuphase. Skvost medzi predzosikmi. Dalo by sa povedat.
http://www.hifirecords.de/hifi_%26_reco ... 3AA-65.pdf
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od Mark Levinson »

Anawaku díky, špičkový preamp.
Accuphase :thumbup:

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
davidsound

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od davidsound »

Vypada opravdu skvostne, radost pohledet. Mne se Accuphase libil vzdy a to nejen design'em, ktery je ovsem prepychovy.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od anawak »

Ja mám veľký rešpekt pred touto značkou. Kedysi pred 8-10 rokmi som počul niekoľko ich prístrojov a všetko to boli naozaj jedinečné kusy. Potom som od nich , vlastne až do teraz, nepočul nič. Vzhľadom k tomu, za aký High End je táto značka považovaná, a verím, že ňou aj naozaj je, sa o Accuphase píše relatívne málo( aspoň z môjho pohľadu). Neviem čím to je.
Oficiálna cena C-3800 pre SRN je 27000 Euro. Zaujímalo by ma za čo by to vedel predať pán Píša, ako zástupca značky pre čechy a slovensko. Ale naozaj len informatívne, pretože či už to bude 27 alebo 22. Stále je to nesmierne veľa. To nám však nebráni v snívaní. A tento predzosil teda patrí k mojim snom.
Konštrukcia je vskutko excelentná. A podľa zahraničných fór aj zvuk. Ďaleko lepší ako u jeho predchodcu C-2800.
Mnohý tvrdia, že Accuphase zosíky majú "sterilný" zvuk. Presný ale bez "farby". No mne sa tomu nechce veriť. Budem sa musieť kamsi vybrať na posluch....
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od zappa »

S Accuphase jsem se nikdy nesetkal.Snad se to někdy podaří.Rád bych se dozvěděl proč ho někteří milují a někteří nenávidí.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od pajuna »

zappa píše:S Accuphase jsem se nikdy nesetkal.Snad se to někdy podaří.Rád bych se dozvěděl proč ho někteří milují a někteří nenávidí.
Ja jsem slysel tuto znacku asi dvakrat, nemam prilis zkusenost, v kazdem pripade je to financni darda. Nedavno jsem ji slysel s Ushery. V kazdem pripade to vypada skvostne
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od Mirek »

To Anawak - Cituji : Mnohý tvrdia, že Accuphase zosíky majú "sterilný" zvuk. Presný ale bez "farby". No mne sa tomu nechce veriť. Budem sa musieť kamsi vybrať na posluch....
Dobře říkáš, že se ti nechce věřit...má osobní zkušenost je totiž právě opačná, s porovnáním s hodně značkami které jsem slyšel je zvuk teplý a plný barev a hodně dynamický (aspoň tak to slyším) na základě toho jsem tuto značku pořídil, ale každý to musí posoudit sám na základě svých vlastních zkušeností. A na posluch sa móžeš vybrať treba do Brna.
Uživatelský avatar
knopi
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2011 19:33
Bydliště: Praha

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od knopi »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mytek Brooklyn DAC, Blipo, XLR & power kabely
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Accuphase C-3800

Příspěvek od Mark Levinson »

Knopi, díky :thumbup:.
Líbí se mi ta Japonská dokonalost a smysl pro přesnost, tak jako Němci.
Mark Levinson
Odpovědět