Kamenné desky pro hifi rack

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Odpovědět
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Kamenné desky pro hifi rack

Příspěvek od tujatuja »

Chci nahradit skleněné desky ve svém hifi stolku mramorovými nebo granitovými deskami o tloušce cca 15 mm. Poté, co jsem byl odmítnut několika kamenictvími v Praze (neb je to pro ně nezajímavá zakázka), hledám doporučení na vhodného dodavatele v Praze a okolí.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Kamenné desky pro hifi rack

Příspěvek od fox »

Jo, v Praze, tam je podnikatelům blaze. Asi nemají o práci nouzi. :thumbdown:
V Opavě mi je udělali do dvou týdnů. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Kamenné desky pro hifi rack

Příspěvek od pajuna »

V Praze ti neporadim, ale v Liberci a okoli neni problem jakakoli mala zakazka. Osobne jsem si nechal delat dva male ks pod bedny ze zuly...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Kamenné desky pro hifi rack

Příspěvek od Zdeny »

fox píše:Jo, v Praze, tam je podnikatelům blaze. Asi nemají o práci nouzi. :thumbdown:
V Opavě mi je udělali do dvou týdnů. :thumbup:
A mně v Šumperku před asi 10 lety do druhého dne :-)
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Kamenné desky pro hifi rack

Příspěvek od fox »

No, trvalo to trochu déle, protože byly právě Dušičky. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Kamenné desky pro hifi rack

Příspěvek od bigjoe »

Před několika roky jsem si je nechával dělat v "Mramor Dobřichovice". Potom byli v likvidaci, ale ze zbytků dělali dál. Zavolej tam a pokud dělaj, tak mi napiš SZ a já ti dám instrukce.
P.s. Z mramoru nemůžeš dělat 15mm - to by se zlomilo.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Odpovědět