VOIX PREMIUM AUDIO

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

Před pár týdny mi volal jeden kamarád, že až pojedu do Prahy na Pařížskou kupovat manželce kabelku, ať nezapomenu zahnout do Dušní, protože bych mohl objevit ve výloze něco zajímavého i pro sebe... Před pár dny jsem tak udělal a byl jsem docela v šoku, když na mne koukaly Kharma Exquisite. Když jsem vešel dovnitř, byl jsem v ráji, jako na nějaké TOP HIGH END výstavě. Několik poslechových místností, odhadem tak 10 sestav snů zapojených a připravených k poslechu a neskutečné množství komponentů, vystavených ještě všude v policích, na chodbičkách, na schodištích atd... Zdaleka se mi nepodařilo všechny místnosti vyfotit, ale aspoň malá ukázka toho, co při návštěvě můžete vidět a slyšet.
XSIMG_20181026_102611.jpg
XSIMG_20181026_100708_1.jpg
XSIMG_20181026_102924.jpg
XSIMG_20181026_102951.jpg
XSIMG_20181026_102940.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Frogyman dne 30 říj 2018 11:55, celkem upraveno 2 x.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

XSIMG_20181026_102913.jpg
XSIMG_20181026_102837.jpg
XSIMG_20181026_102650.jpg
XSIMG_20181026_102340.jpg
XSIMG_20181026_102208.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

XSIMG_20181026_101216.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od PavelDosko »

no to je parada, se tam urcite zastavim az budu v Praze ... ty Kharmy jsi s necim slysel hrat ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

Ne, na něco takového jsem opravdu nebyl připraven, takže jsem si neudělal dostatek času na poslech, což mne mrzí, protože mi nabízeli jak Kharma, které měly zapojeny ve třech instalacích, tak i WA Alexandrie atd atd... Strávil jsem tam sice víc jak hodinu, ale jen procházením jednotlivých místností a "zíráním" + rychloposlechem jedněch beden od Gato. Na fotkách totiž není opravdu zdaleka vše, co je tam k vidění/slyšení (a ani o všem co mají napíší na webu). Vzpomínám, že tam je ještě např. poslechovka s kompletní řadou Goldenear, místnost věnované domácímu kinu od OceanWay Audio (Dolby Atmos), místnost s Bang Olufsen atd atd...
Mimochodem - na webu uvádějí, že celková prodejní plocha je 800m2!!! :eek:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od Frogyman »

EDIT - ty WA nejsou Alexandria, ale ALEXX
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
SoundStyle
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srp 2016 15:38

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od SoundStyle »

Aktuálně si ve VOIX odehrávají svou světovou premiéru nové Wilson Audio Sasha DAW (pojmenované po zakladateli značky David A. Wilson). Na elektronice Dan D´Agostino (Progression serie) a digitální zdroj od PS Audio (přehrávač + DAC).
Moc povedená kombinace.. :clap:
SoundStyle
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srp 2016 15:38

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od SoundStyle »

foto1.jpg
Ještě nějaké foto..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) SoundStyle dne 16 lis 2018 14:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jsem zrovna temer za rohem a prave se cpu hovezim pupkem prelitym lanyzovou majonezou. Skocim vytravit na jeden z tamejsich divanu. Asi pred nejakou sestavu s Kharma kisnema. Snad neusnu :thumbup:
Dieter Burmester
SoundStyle
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srp 2016 15:38

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od SoundStyle »

foto2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
SoundStyle
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srp 2016 15:38

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od SoundStyle »

Pro masochisty něco ultimátního.. Wilson Audio Alexx, monobloky Dan D´Agostino Progression, dCS transport+DAC, předzesilovač Dan D´Agostino Momentum, bateriové napájení Stromtank, kabely MIT série Oracle, stolky Bassocontinuo.
foto3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od kychtax »

Pusti Vam tam cedo, kdyz si prinesete a vlezete z ulice bez objednani? :razz:
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od vitek »

SoundStyle píše:Pro masochisty něco ultimátního.. Wilson Audio Alexx, monobloky Dan D´Agostino Progression, dCS transport+DAC, předzesilovač Dan D´Agostino Momentum, bateriové napájení Stromtank, kabely MIT série Oracle, stolky Bassocontinuo.
No, tady se mi líbí akorát ten Stromtank. Nemá někdo doma, nebo ve studiu aspoň ten nižší model S 2500?
SoundStyle
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srp 2016 15:38

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od SoundStyle »

No ten Stromtank 2500 je na té fotce.. ta fotka je z pražského studia VOIX.. takže asi tam.. :ugeek:
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od vitek »

Dík za info. Hmm ta černá klame tělem má zeštihlovat a přitom vypadá větší. Asi jsi součást toho studia... dá se Sromtank půjčit na vyzkoušení?
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: VOIX PREMIUM AUDIO

Příspěvek od Fous »

Protože mám v plánu pořídit si novou hračku,tak jsem si včera udělal výlet do studia Voix. Den předtím jsem tam raději zavolal a objednal se, přece jen výstava se blíží. Byl jsem přijat dvojicí příjemných a ochotných chlapíků, kteří se mi skoro 3 hoďky věnovali a pouštěli mi vše nač jsem si ukázal,přesto že už měli docela na pilno s přípravou na výstavu. Mimochodem mají v plánu shuttle z výstavy k nim do studia ,kde má být přítomen majitel firmy Kharma a bude předvádět svoje výrobky. Poslechl jsem si vše co jsem chtěl ,včetně Wilson audio a i to jejich fajnově udělané kino, které se mi jako příznivci multikanálového zvuku moc líbilo. Poslouchal jsem jen hudbu bez obrazu jak ve stereu tak multikanálové ukázky co jsem si sebou přinesl. Přesto, že musela obsluha na moje přání něco přenastavit případně přepojit , vše proběhlo bez problémů. Za mne :thumbup: :thumbup: :thumbup: . Doporučuji návštěvu, pro hifistu je to opravdu jak psal Zabiny , trochu jak návštěva v hifi ráji. Zdravím Fous
Odpovědět