Greta Van Fleet

Odpovědět
Bond 007 alias Monte

Greta Van Fleet

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Jako bych slyšel Planta a novodobé Led Zeppelin :arrow: https://en.wikipedia.org/wiki/Greta_Van_Fleet :arrow: https://youtu.be/pbxDBwKaEP4
Bond 007 alias Monte

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

greta-fleet.jpg
Příští měsíc má vyjít další Lp, počkám a koupím obě.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od matori »

Dobrý mjůzik :thumbup: ta Gréta z flétnů :-j ,mám jitaky v merku
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Dasta »

Nová deska vyjde 19.10. i na lp na labelu Republic vydavatelství Universal 060256794975G.Album obsahuje sedm skladeb. Už jí mám objednanou, tak se těším.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od matori »

ad Dasta- kde jsi ji našel?
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Dasta »

Informace od svojeho prodejce
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Bond 007 alias Monte

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od vitek »

Bond 007 alias Monte píše:
greta-fleet.jpg
Příští měsíc má vyjít další Lp, počkám a koupím obě.
Které první LP to je? Mám pocit, že From The Fires na LP nevyšlo. Mám LP Black Smoke Rising, ale to je takový maxi singl pouze 4 skladby.
Taky se mi líbí jak hrají. Ještě jednu kapelu přirovnávají k Led Zeppelin a to Rival Sons, ti už toho vydali víc a taky dobrý....


Anthem Of The Peaceful Army lze objednat třeba na jpc.de
Bond 007 alias Monte

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

ještě spím, nemohu se probrat :lol: viděl jsem něco u MusicRecords
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od vitek »

Bond 007 alias Monte píše:ještě spím, nemohu se probrat :lol: viděl jsem něco u MusicRecords
...tak už vstávej lenochu. Venku azuro!!! Polkni slivovičku a zkus to najít. Dík
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Ramones »

Rival sons jsou skveli. Casto si je poustim. Nejlepe vyzni ve sluchatkach.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Dasta »

Velmi dobří Led clones jsou též američtí Kingdom Come (2)s německým zpěvákem Lenny Wolfem. Desky "Kingdom Come"a"In Your Face"se sklonku osmdesátých let se poslouchaly velmi dobře.
V současné době odkaz Led Zeppelin nejlépe udržuje kapela Black Country Communion.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Ramones »

JJ, mít v pubertě ty možnosti, co jsou dneska, tak se z toho asi picnu :thumbup:
Přes Spotify najdu na co si vzpomenu, dostane se mi dalších doporučení, termíny koncertů .... prostě běs :angel:
Greta nezní špatně, ale pro mne pořád stejně a navíc, má velkou sledovanost, což je u mne vždy upozornění na určitou podbízivost.
Místy opravdu až revival LZ.
Jinak jsem rád, že spousty skupin se vracejí k základům rocku. Stoner a psychadelic je pro mne velmi příjemný k poslouchání narozdíl od metalu, který mi byl už od začátku spíše směšný :razz:
Ještě k těm revivalům i když tady se jedná částečně o pohrobky a pokračování jisté skupiny:
Black Star Riders
https://www.youtube.com/watch?v=0-qZqAQ836k
Když jsem to uslyšel, doslova jsem přestal dýchat ... přece nevstal z mrtvých :angel:
Pokračování Thin Lizzy :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:
Bond 007 alias Monte

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Už jsou k dispozici všechny, já si desky pouštím snad každý druhý den :arrow: http://www.musicrecords.cz/catalogue/hu ... van-fleet/
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Fous »

Nic proti těmhle partám, ale tak si říkám proč poslouchat někoho, kdo hraje jako někdo. :cool: :cool:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Mark Levinson »

Fous píše:Nic proti těmhle partám, ale tak si říkám proč poslouchat někoho, kdo hraje jako někdo. :cool: :cool:
Naprostý souhlas s Fousem.
Nedávno jsem měl slyšet nějakou skladbu od Greta Van Fleet a bylo to jako slyšet Planta. I když to hlasově má potenciál, dle mne by to mělo být více své než někoho kopírovat nebo napodobovat.
Mark Levinson
Bond 007 alias Monte

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Staříci, myslete si co chcete. Podobný hlas a co má být, myslím jen dobře. Já si Led Zeppelin nepustil aspoň deset let, už je to nuda. Greta nejsou žádný revival i když podoba je, nikdo netvrdí opak. Jednou jsem se nechal ukecat blondýnkou a šel na ravival Queen ( Slovensko :lol: ) no děs a hrůza. V polovičce koncertu jsem odešel, oni neuměli hrát ani na kytary :crazy: . Kluci se mi líbí a tím to končí a s klidem koupím další desku, když bude. Ta letošní je hodně dobrá.
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od matori »

Monte- naprostý souhlas s tvým názorem :thumbup:
Bond 007 alias Monte

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

2019 https://youtu.be/Sr1-jIyRB90
Opera Snímek_2019-03-06_175842_www.youtube.com.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od PGH »

Mark Levinson píše:
Fous píše:Nic proti těmhle partám, ale tak si říkám proč poslouchat někoho, kdo hraje jako někdo. :cool: :cool:
Naprostý souhlas s Fousem.
Nedávno jsem měl slyšet nějakou skladbu od Greta Van Fleet a bylo to jako slyšet Planta. I když to hlasově má potenciál, dle mne by to mělo být více své než někoho kopírovat nebo napodobovat.
Taky si radši pustím originál. Je tolik krásné originální hudby tak proč poslouchat kopie, nemám tolik času.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Greta Van Fleet

Příspěvek od Dasta »

Aktuální album kapely z letošního roku se jmenuje"The Battle At Garden's Gate"
Mám lp, výborný zvuk, vliv Zeppelin je pořád znát,kapela se však snaží jít svojí cestou, zpěv stale připomíná R.Planta.
Je to dvojalbum v krásném embosovaném gatefoldu,embosy jsou i na vnitřních stranách.Jedná se o americký import.
Celkově se dá deska včetně obalu ohodnotit jako vysoký nadprůměr a vřele doporučit.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Odpovědět