Sroll Bimotore mkII

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
Odpovědět
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Sycak »

Mimochodem - všimli jste si, že Lachim je pozpátku Michal? Už tohle mnohé napoví!
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od whisp »

Rothaudio píše: 03 zář 2019 07:49 No to se tu Michal moc dlouho neohřeje.
Nezáviďte a nehodnoťte druhé lidi. Nežijete jejich život.
V tych komentaroch je vselico ale zavist tam nevidim
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od valderon »

PavelDosko píše: 02 zář 2019 21:46 panove, k Sroll Bimotore by neco nebylo ?
Sám připravuji článek o vzniku Bimotore
Zdá se, že bude....
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Jiri »

Konspirační teorie o tom, jak CZ hifi komunitu skrytě ovládá jeden "iluminát" jménem Lachim mě opravdu pobavila. Myslím, že Lachim dokázal na své vlastní sestavě a akusticky vyladěné poslechovce, kam až lze domácí poslech posunout a každý kdo měl možnost si to poslechnout si v tom najde něco inspirativního pro svůj další HIFI vývoj.

Merhautův článek v časopisu Spark - naprosto souhlasím, že "DIY" napájecí kabeláž by měl skutečně vyrábět jen ten, kdo k tomu má odbornou kvalifikaci (tzn. platnou certifikaci podle vyhlášky). Na druhou stranu, o Merhautově "know-how" prodejce hifi si myslím své od doby, kdy místo povýšeneckých komentářů předvedl foto ze své referenční instalace DK u zákazníka. Ano, lze to i takto ale považovat to za referenční je úsměvné.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od fotolaik »

terehera : je mi samozrejme lito, ze jsi neprosel sítem a nemohl slyset Lachimovu sestavu a musel chodit po chodniku - ale uznej, ze je mame v Pze pekny a nejsou tak trochu duvodem k zavisti ?

sycak : tohle fakt realne nekde vyslo v papirovy podobe ??? :-)

i ja si prihreju polivcicku a zanotuju si spolu s Machalkem - Lachim je narcis - nikoliv zahledeny do sebe, ale do te sve sestavy .. za ta dlouha leta co ho znam, privedl temer k bankrotu nekolik hifistu, kteri omámeni jeho sugestivníma povidackama o kabelech, ultimativnich zesilovacich, cerabalech atd utratili veskere rodine uspory ( a aparatky hrajou porad stejne - kabel jako kabel ) .. jo a to se u toho L tvari jeste jako dobrodinec, co ty skvele rady dava zadarmo
na obranu nutno rici - Bimotore mk II hraje skvele - at si kazdej rika co chce
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od valderon »

No já se na článek o vzniku Bimotore těším . Moc rád se o tomto zesilovači dozvím něco víc, ikdyž je mi jasný, že to nebude návod, jak si postavit Bimotore :lol:. Vnímám ho jako určitou ikonu, legendu :thumbup: Je to přeci jen jeden kus na celém světě. Je krasnej, unikátní, má velký výkon, údajně neuvěřitelný zvuk(podle poslední výstavy kde jsem ho slyšel to fakt nehodnotím). Taky je obehnan jistým tajemstvím ohledně výkonu, nedodaneho měření atd. Tak snad se vše trochu poodkryje a vyjasni.
terahera

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od terahera »

Rothaudio píše: 03 zář 2019 07:49 No to se tu Michal moc dlouho neohřeje.
Nezáviďte a nehodnoťte druhé lidi. Nežijete jejich život.
Popsani reálné špatné zkušenosti s někým mi nepřipadá jako znak závisti,tobě ano? Kvalita aparátu neříká nic o kvalitě osobnosti jejího majitele a nikdo nikoho nehodnotí jen tak,pouze jsem zde vyčetl reálné zkušenosti s majitelem bimotote
Věřím tomu,že situace může být někdy i opačná,za nekvalitním výrobkem může být dobrá osobnost,že ano
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Jirka33 »

Michal s Doskem by si mohli rozumět, podobna osobnost.
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od F2014 »

Sycak píše: 03 zář 2019 08:03 To ale úzce souvisi. Je třeba, udělat si obrázek o majiteli Bimotore. Za vznikem té hromady kovu stojí právě Lacimova povýšenost a také ochota, obstarat si prostředky na toto nákladné zařízení jakýmkoliv zpusobem, jak naznačuje i skvělý Merhautuv článek (který by si skoro zasloužil samostatné vlákno, protože je na mimořádně vysoké úrovni a nutno ocenit i vydavatele časopisu, že se neostýchá takovou věc zveřejnit). Ale dost už o tom. Sám připravuji článek o vzniku Bimotore, kde napíši vše bez příkras, bez ohledu na možné následky.
@Sycak: Ano, máš pravdu. Je vskutku neuvěřitelné, co jsou dnes v časopise ochotni vytisknout :thumbdown: Mám na mysli styl psaní na úrovni žáka základní školy, nijak nehodnotím ubohý obsah (všichni, kdo chodí na hifi fóra tyhle Merhautovy "mindráky" znají).
Ale abych jen nekritizoval: Poslední dvě věty článku by se mohly tesat do kamene, aby si je každý audio příznivec, včetně autora článku, mohl neustále připomínat :thumbup:

Budu se těšit na článek o Bimotore.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Rothaudio »

Terahera

Michal je takový jaký je. Víš kolikrát jsem šlapal já chodník v Praze? 😉
Dohodnout se s Michalem na 100% návštěvu u něj doma, týden předem. To je nereálné.
lubos
Příspěvky: 299
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lubos »

valderon píše: 03 zář 2019 10:23 Je to přeci jen jeden kus na celém světě.
Nie, čo viem mali by byť 3 kusy.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lachim »

lubos
bimotore mkII je teď skutečně jediný kus.
bimotore revolution je také jen jeden kus.
2. bimotore revolution čeká na smontování
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dieter Burmester »

''Šťastlivec'', který čeká na smontování...kolikpak za ten přístroj asi tak zaplatí? Ptám se, abych měl představu, na kolik si autor takový zesilovač cení.
Dieter Burmester
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lachim »

DB
Základní provedení, verze YA +/- 450
Nejvyšší provedení, Revolution mk4 bez mála milión.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od valderon »

To už je pěkná kupa peněz. Je v této cenové spousta zajímavých zesilovačů, které určitě znáš a nebo jsi je i srovnával. Pokud bych tolik peněz chtěl za zesilovač dát, zajímalo by mě, jak si v konkurenci stojí. Dokáže si svou cenu obhájit, nebo se hodně platí za individualnost, ojedinělost, kdy je to drahý už jen proto, že je to "prototyp" a vše je asi dost zakázkové. Ono sériová výroba má většinou pozitivní vliv na menší náklady, tím pádem to může být levnější.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lachim »

Valderon
1. Ta cena je stejně jedno. Další kusy už Sycak odmítá vyrábět.
2. Ta zkušenost s bimotore je zřejmě neprenosna. Nebo o tech testech těžko debatovat zde. ( a Většinou jsem stejně slíbil nic nezveřejňovat)
Nedávno jsem tu měl hifistu s jeho integrácem HEGEL. Dodnes zřejmě kroutí hlavou nad tím jak mohu poslouchat tak špatně hrající zesilovač
Jako je ten bimotore. V jeho uších byl na mě sestavě jeho Hegel výrazně lepší.
3. Ceny za bimotore není proč obhajovat.
4. Pokud bych znal alternativu za bimotore, využil bych faktické nabídky na jeho prodej a šel do něčeho lepšího.
kychtax

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kychtax »

Hegel hraje pekne :thumbup:
Si myslim ze s H590 by mel lyrik hoodne prace..je to prece jen novejsi masina.
https://www.lbtechreviews.com/test/hi-fi/hegel-h590
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Otikle »

Protože se těm útokům (na Lachima) sám Michal určitě jen směje, musím se smát i já. Kdo ho nezná dobře, tak ho snad může skutečně vidět takto, tedy tak jak tady někteří psali. Ale ten kdo ho zná dobře naopak ví, že za jeho sarkastickou maskou, se schovává člověk ochotný pomoct nejen upřímnou radou (často krutě upřímnou), ale třeba i se stěhováním těžkých komponentů, nebo nafocením hifi výrobků k prodeji, sepsáním inzerátu v Němčině, apod. Vše samozřejmě zdarma a s opakovaným odmítnutím odměny. Naopak, mám doma několik kousků hifi příslušenství, které jsem chtěl Lachimovi zaplatit a on to odmítl. A to, ve vší skromnosti, Michal v mém případě nemá důvod páchat charitu. Takže ta zmínka, o jeho chování za účelem finačního prospěchu, je holý nesmysl. Stejně tak Lachim rozhodně netrpí žádným komplexem, že ON vlastní dokonalou sestavu. Často ji sám schazuje a je jen oprávněně pyšný na povedenou úpravu akustiky a snad i ten Bimotor. Jinak jsem ho nikdy neslyšel mluvit kritičtěji o jiných, než jak kritický je sám k sobě a svému hifi systému.
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Jirka33 »

Otikle: Tu adopci z Lachim vam uz schvalili? :-@
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2560
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od PavelDosko »

vtipe, vylez
neni placka, neni highend
Bond 007 alias Monte

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Spousta vláken se změní v kabaret, zvláštní věc je, že vyhrají hulváti :lol:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2560
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od PavelDosko »

nenadelas nic, frustrati z mamahotelu poti sve kydy---
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
Pánové, nevím proč se v tomto vlákně již nevěnujeme projektu Sroll Bimotore a spíše řešíme jeho majitele? Vím, že Lachim nemá své vlákno a toto vlákno je de facto jeho osobní, ale neřešte zde osobní spory a neshody. Asi má někdo potřebu sdělovat světu kdo je či není hodný člověk, ale to sem opravdu nepatří a řešte si to pomocí SZ nebo emailů.
Děkujeme za pochopení.
Mark Levinson
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Sycak »

Máš asi pravdu, ale naše zášť je už příliš silná.
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Pytell »

Jen se usmívám, jak plevíte téma tohoto výborného výrobku.
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Sycak »

Dieter B.
Ať to tedy dál nezaplevelujeme - jestli se nemýlím, nejsi zrovna fanoušek značky Šroll, tak se chci zeptat, jestli se Ti nelíbí, jak ty věci hrají, co třeba říkáš na aktuální Lachimův aparát, nebo Ti leze na nervy přístup tohoto výrobce k zákazníkovi.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dieter Burmester »

Přemýšlím, na základě čeho jsi mě takto odsoudil :smile: Fanoušek nejsem možná ve smyslu, že bych stroj této značky měl doma, ale jinak nejsem vyložený odpůrce. Sroll mám zařazený ve skupině značek, které samozřejmě hrají výborně, ale doma žádnou z nich nemám, protože je mi zkrátka bližší trochu jiný zvuk. Ale Bimotore bych samozřejmě vyposlechl rád, už jen z toho důvodu, že spousta lidí jej chválí. Ale je to složité vzhledem k počtu kusů, které reálně existují. K Lachimově sestavě je složité se vyjadřovat na základě obrázku, neboť jsem u něj samozřejmě nebyl a jak to tady čtu, tak ani není jednoduché se k němu dostat :lol: Mohu říci jen to, že já jsem ještě B&W neslyšel zahrát tak, abych po nich kdy alespoň zatoužil. Jednu dobu, už je to pár let, mě strašně lámal společník, ať je pořídíme do studia (protože je přece mají i v Abbey Road). v Abbey Road jsem ale byl a taky mě to nijak nezaujalo, takže člověk zakotvil u Geithainů, ale třeba s Bimotore hrají tak, jak by mi to vyhovovalo. Kdo ví?

A teď já: mě by zajímalo, proč když má být Bimotore tak dobrým zesilovačem, nefrčí jeho komerční produkce? Možná by bylo fajn, kdybys napsal všechna známá fakta o Bimotore, od jeho vzniku až doposud. Protože na mě to dělá dojem, že se jedná o trochu mystickou záležitost. Zároveň je často vychvalován do nebes a když po něm někdo zatouží, tak má vlastně smůlu.
Dieter Burmester
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lachim »

DB
děkuji za zajímavou "návnadu"!
(mám určitě více času na psaní než syčák)
1. Dostat se ke mě nebude složité. Stačí se správně domluvit. V týdnu pražské výstavy to na 90% nevyjde.

2. Většina návštěv potřebovala poslech opakovat. Pocit z 1. poslechu byl vždy rozpačitý. Prezentovaný zvuk je pro 8 z 10 zcela jiný.
Těžko akceptovatelný. Až špatný. Kritika zvuku mé sestavy nezaznívá(něla) zřejmě díky slušnosti návštěv k hostiteli.
Vyčlenit z poslechu "zvuk" Bimotore není možné. Celý setup je "laděný" pro multikanál.
Pokud by jsi dovezl dělenec od Burmestr, potřebujeme +/- hodinu na přestavbu. Postavit je vedle sebe není možné.
Zesilovač X před Bimotore = problém s kabeláží.
Vozit něco 2x200W/8 nemá vůbec význam. Místnost potřebuje značně "nakrmit".

3. Repro od BW byl průsečík množin požadavků. Na čisté stereo bych si BW také nikdy nevybral.
Cca. 2010 : zápal pro DK + prodej Avalon Indra = konec poslechu sterea.
Na BW803D2 a Bimotore mkI poslouchat stereo prostě nešlo. A to ani dechovka.

803d2 byly původně koupeny pro efekty. Na 800d2 časem nebyly peníze.
Díky verzi Bimotore Revolution a změnám v kabeláži jsem jsem se ke stereu vrátil.
Jasné limity 803D2 jsou slyšet během 3 taktů na každé symfonii. Některá sacd "popu" hrají překvapivě dokonale.
Mám k BW také spoustu výhrad. Samozřejmě! Ale řadu D2 lze "doladit".
Hudba mě baví i tak. Třeba včera jsem poslouchal celého Louskáčka v multikanálu. Dárek od Zabiny. Díky Sašo!

4. Story Bimotore popíše zřejmě syčák. Už rok to slibuje. Není nijak záhadná.
Můj pragmatismus, Luďkovo nadšení, Syčákova statečnost a Machaldovi zaměstnanci.

5. Zde často zmiňovaná "mystičnost" Bimotore je komická. Bimotore u mě slyšelo min. 100 hifitů. Byl na výstavě.
Kdo se kdy na Bimotore zeptal, tomu jsme odpověděli.
To, že LS nezveřejnil žádná měření (já o ně neměl nikdy zájem) přeci není důvod "mystičnosti".

6. Zvuk Bimotore jsem prostudoval zatím jen já. LS neměl nikdo možnost jej srovnávat a Syčák neměl čas.
Rád nabízím dovoz Bimotore k někomu jako jsi třeba ty. Do sestavy na odpovídající "vrstevnici".
Zda zvuk Bimotore Revolution někdo vychvaluje do nebes ..... netuším.
Osobně však žádnou alternativu neznám. Je určitě spousta lepších zesilovačů. Bohužel ty mnou zvažované jsou zcela nedostupné.
Pokud by jsi znal množiny mých požadavky, tuším, že by jsi též alternativu nevymyslel.
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Sycak »

D. B.
Ne ne, neodsoudil, tak to prosím neber. To byl jen můj dlouhodobý dojem, že Šrolla nemusíš, ale asi máš od těchto věcí všeobecně zdravý odstup. Čili mě jen zajímalo, jestli Ti Šroll nepasuje zvukově, nebo spíš svým přístupem. Pokud jde o B&W, mám rád Matrix 800, ale to jsou bedny, pojaté úplně jinak, než zbytek produkce a z ostatních modelů jsem nikdy nadšený nebyl. Musím ale přiznat, že v dobře udělané sestavě si na jejich zvuk většinou rychle zvyknu a poslech si užívám. Lachim to má obzvlášť odladěné. O Bimotore něco sesmolím.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lachim »

pohled na "BW800 d3 upgrade by Sroll"
krmené střídavě
ze Sroll Bimotore Revolution a Sroll Lyric Revolution.
zdroj Sroll převodník + pc Sroll, CDP Pioneer 777ES

další kombinace Bimotore + speakers Sroll

pokud by chtěl někdo slyšet nějakou takto jedinečnou kombinaci,
v Náchodě jsou u Luďka dveře otevřené všem zájemcům.
IMG_0204.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Sycak »

Jen poopravím, že jako transport byl použit Pioneer PD 95.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lachim »

zde repro Dali Skyline 2000 vedle
Sroll Bimotore Revolution a Sroll Bimotore MkII.
IMG_20190908_web.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kychtax »

Koli tech fotek mas. To vytahujes nekde z alba, ne. :lol: \:D/
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dieter Burmester »

A v rozich se jeste krci JBLka :thumbup:
Dieter Burmester
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Sycak »

Správný postřeh. Jbl 4345.
lubos
Příspěvky: 299
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lubos »

Martin, porovnávali ste medzi sebou Bimotore Revolution a Sroll Bimotore MkII ?
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Sycak »

Rozdíl mezi starou a novou verzí je poměrně velký a snadno slyšitelný, takže už u Lachima bylo jasné, že sestava je s novým Bimotore jiná. Přímé porovnání jsem si dělal doma na repro Dali Skyline 2000 mk2, jako transport posloužil Pioneer PD 95, zapojený do DACu uvnitř zesilovače. Sestava byla bez filtrace, bedny připojené starší verzí kabelů Šroll. Dojem od Lachima jsem si potvrdil i tentokrát, Luděk provedl skutečně znatelné změny k lepšímu. Náhodou mě navštívil kamarád cyklista, který nemá s hifi vůbec nic společného, nejlepší sestava, jakou v životě slyšel, byl stolní reprák k telefonu a kdykoliv se o hifi zmíním, pošklebuje se, že je to všechno hloupost, normální člověk stejně nic nepozná, on že je úplně hluchej a tak podobně. Teď tedy přišel se třemi podrápanými a ulepenými cédéčky, která se mu povalují v autě a ať mu je teda pustím. Nejdřív byl překvapený z toho, jak vůbec větší stereo hraje, takže jsme asi půl hodiny poslouchali. Když jsem pak navrhl, že zapojím druhý, stejně vypadající zesilovač, smál se a kroutil hlavou. O chvíli později už vykřikoval něco jako : "Tyvole ... si děláš "autocenzura" ... to je úlet, to hraje jinak. Některý zvuky tam najednou neslyším tak jasně, ten zpěvák je jakoby za závěsem, struny sou takový míň vopravdický ... teda, kdybych to neslyšel vedle sebe, tak je obojí super, ale ten první zesák hrál tak nějak čistěji, průzračněji, nebo co... to jsem fakt nečekal!" Ač nepolíben tímto praštěným koníčkem, popsal to kamarád naprosto přesně.
kychtax

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kychtax »

normalni clovek od toho pak odejde/zapomene. Hifista zacne zjistovat, kde to koupit. :razz:
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Pytell »

Tak jsem si byl konečně poslechnout double Sroll, poslech CD Druhá Tráva -- dle mého přirozenější zvuk, není to jako dříve , že Vás okamžitě ohromil zvuk, který se na Vás hrnul. Lokalizace a čitelnost jednotlivých nástrojů, a basů co leze z těch BW, myslím , že nyní z beden Michal vyždímal zvuk na 100%. Potom jsme poslechli DK - Gabriel -- super, nic mi ve zvuku nescházelo. Poté také v multikanálu Queen , Dire Str. -- znám vše ve stereu, ale multi má ve výborné akustice co nabídnout. Potom CD od C.E.C. Extended Dynamic Experience 2 -- můj šálek kávy -- prostě bez výhrad.

Zde momentka , když jsem čekal na taxi, tak jsem použil Bimotore jako podsedák :
20191007_204226.jpg
Je vidět ze zvuku po upgrade, že Luděk S. se snaží docílit nejenom přesného zvuku , ale i analogového :clap:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od lachim »

pytell
mirku, děkuji za návštěvu a milý/milosrdný komentář.
rozdíl kvality repro kabelu mezi C a L+R vytvořil "příkop" mezi centrem a levou/pravou bednou.
oba woofery nejsou správně sladěné... chybí mi woofer třetí.
pořád je co řešit.
velmi zajímavou nabídku na odkup bimotore revolution jsem naštěstí odmítl.
ač potenciálně nový majitel nabídl, mimo jiné, pokračování tohoto vlákna!
:-)
Odpovědět