Hraju na tom na co mám !!! :-(

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
VinylCollector
Příspěvky: 42
Registrován: 25 bře 2011 18:08
Bydliště: ZLÍN

Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od VinylCollector »

Ahoj
Přestal jsem přispivat do pár hifi for, protože Mi bylo zdejšími členy naznačeno, že nejsem hifista (což asi fakt nejsem) hifi nerozumím a že ty svoje bláboly a debilní otazky mam pokladat jinde a až se něco přiučím mam se přidavat k hifistům, proto jsem založil tohle vlakinko a prosim pochlubte se i hifisti nižších tříd na čem hrajete at tedy poznám zda se můžu za hifistu považovat. Fakt je, že jsem především sběratelem muziky a typů nosičů.....

MOJE SESTAVA NA ČEM HRAJU A DLOUHO HRÁT ASI BUDU TEDY OBSAHUJE

Obrázek

Repro:
Pioneer SH -510 V

Obrázek

Reference zde:


General S-H510V

Front Speakers style Floor-standing

Maximum power 100 Watt

Magnetically shielded for video use Ja

Speaker woofer size 14 cm cone type (x3)

Speaker tweeter size 2,5 cm dome type

Subwoofer module S-H510V

built-in Amplifier Nei

Stereo (Screw Terminal) Nei

Mono (Pin Jack) Nei

Specifications S-H510V

Speaker frequency Range 30 - 35.000 Hz

sensitivity (2.83 V / 1 m) 90 dB/W

Impedance 8 Ohm

Speaker dimensions (WxHxD) 185 x 1000 x 390 mm

Speaker weight 18,50 kg

Zesilovač:Pioneer A 209-R

CD Player
:Technics SL PG 590

Gramo: SONY PS-LX 300USB

DVD Player: Pioneer 610 AV (Umí SACD)

Tape Deck: Technics RS-BX 701 (3 Head,Hx Pro, Dolby B,C...)

Tape Deck: AKAI GX - 65 (3 Head,Dual Capstain,Dolby B,C HX Pro)

Kotoučový Magnetofon: AKAI GX - 630 D
Sberatel Muziky LP, CD,MC,DVD a tak trošku muzikolog začátečník

Gramo Sony PSLX 300 USB,Repro Pioneer S-H510V,DVD Player Pioneer DV- 610AV,zes. Pioneer A - 209 R,Cívkový Magnetofon AKAI GX-630D,Tape Deck:Technics RSBX 701,CD Player Technics SL-PG 590
monte

Re: Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od monte »

Hlavně, první byla muzika pak hifi a dobré muziky máš plnou skříň. :thumbup:
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od Peer »

Seš hifista, máš krásný kotoučák! :smile:
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od anawak »

Mam suseda. Velmi dobreho priatela. Kupil si pred rokom stereo zostavu (marantz + bw) najnizsej kategorie. Pospajal to pri komponentoch prilozenymi kablami ( ci uz sietovami alebo signalovymi. Reprakovy ma nejaky lacny oehlbach.) A je stastny ako blcha.
Vzhladom k tomu, ze vie o mojej "chorobe" HIFI, debatovali sme na tuto temu nespocetne krat. Ponukol som mu, nech k tomuvyskusa nejake lepsie kable. Akesi som mu aj pozical. Dokonca jeden, co svojou cenou znacne prevysoval hodnotu celej jeho zostavy.

Po troch dnoch prisiel s kablom spat a zdelil mi, ZE NEPOCUL SOM ZIADNY ROZDIEL medzi Tvojimi ( 2000 eur) a mojimi ( prilozenymi k integracu a cd prehravacu v krabici).

Nezmohol som sa na nic ine ako povedat mu SI JEDNYM Z NAJSTASTNEJSICH HIFISTOU NA SVETE a urcite najstastnejsim akeho poznam.

Tym som vlastne len chcel povedat, ze dolezita je hudba a pocit , ktory z nej pri pocuvani mas.
Ak cloveka uspokojuje zostava za 20 000 korun,ma vystarano. Ak nie, podstupuje MORDU v podobe zhanania , testovania, predavania a kupovania, casteho prerabania, a nervov. Preto HORE sa da ist vzdy.

Prajem vsetko dobre a vela dobrych pocitov pri pocuvani muziky kazdemu, kto ma rad muziku.

PS: Jedneho dna, ked pride koniec sveta a nebude elektriky ani phm, bude aj tak najlepsie HIFI - gitara pri ohni. xi xi xi xi
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

anawak: Plně s tebou souhlasím.
VinylCollector : taky jsem kdysi měl Pioneer zesilovač A 202 a velmi rád na tuto dobu vzpomínám, neřešil jsem tolik problémů s kabeláží apod, ale nelituji osobně své cesty ;)

Přeji hodně poslechových zážitků své oblíbené hudby.

S pozdravem Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od Zdeny »

Já mám kamaráda, kterého znám asi 25 let, od doby, co jsem se přistěhoval do současného regionu, kde nyní bydlím a žiju. Tneto člověk má v hlavě encyklopedii muziky a literatury, o půl noci ho probudíš s otázkou, jaká byla sestava kapely XY v roce 1969? Bez chyby ti to vyjmenuje...
DOma má tisíce CDček, je to hudbofil nejvyššího kalibru. A hraje na starém zesilovači TW40(pokud se tedy něco nezměnilo) a k tomu nějaký noname DVD přehrávač. Donedávna měl ještě starý gramofon , ale ten prodal, taktéž i LP.
Aparát bratru za 2 tiséce včetně beden, ale hudbu si užívá asi daleko více, než řada z nás, co mám o fous dražší aparáty.
Kamarádovi je zhruba 56 let a s aparátem jstě dožije, on je totiž tem, co neřeší na čen hraje, ale Co hraje.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od pasul »

VinylCollector - Prosím tě, kde tě tady někdo napadal, že nejsi hifista a že máš jít pryč? Nějak jsem to nikde nepostřehl. Díky

Jinak hifista samozřejmě jseš. A co ti bude říkat někdo jiný přece nemusíš vůbec řešit.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Hraju na tom na co mám !!! :-(

Příspěvek od winelover »

To co jsi napsal v názvu vlákna děláme vlastně všichni. Neřeš to a raduj se z toho co máš! :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Odpovědět