Slayers

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Myslím že Hypa byla výborná ale 102ky byli na moje prostory moc velký.
Mám i takový pocit že už nechci páskový výšky.
To co mám teď jsem poměrně dlouho vybíral a jsem zatím opravdu spokojen i když pominu cena/výkon.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Nějak se mě to odeslalo aniž bych to dopsal :???: . Já moc nevím jak to zhodnotit protože si myslím že 102ky u mě nemohly ukázat co umí.
Tyhle budky co mám u mě hrajou v této kombinaci lépe jak 102ky, především nejsou tak ostré a přesto detail nechybí.
BV pre a konec jsem měl doma na zkoušku taky a proti nim Hypa jednoznačně lepší.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Slayers

Příspěvek od adrian »

Verim,ze Hypa bola lepsia. V case ked som kupoval BV audio P1 a PA300SSE / nechal som sa uhovorit panom Buntom, na druhej strane musim pochvalit jeho pristup a ochotu / som zrusil kupu SP audio A100 hlavne kvoli dlzke trvania celej vyroby a poziadal o vratenie zalohy za toroidy,tusim 600,-Eur,nakolko ani po troch tyzdnoch neboli stale vyrobene a bolo mi prestrene,ze ich vyroba moze trvat i sest tyzdnov.Pri skladani zalohy som tuto informaciu nemal. Pana Stranku som nepoznal a s firmou sa siroka verejnost iba zoznamovala. Podotykam,ze dana situacia sa tykala len zosilnovaca A100,neviem ako to bolo s A200 ci A400 /predajne ako hotove vyrobky /,ktory bol predajny len ako koncovy stupen a sucast dyi projektu, pricom mi pan Stranka vyrobil i celny panel a suhlasil s dodanim spominaneho zosilnovaca ako hotovy vyrobok. SP audio som uprednostnoval hlavne kvoli tomu,ze vacsina ludi, co ich pocula obe, sa zhodli,ze SP audio oproti BV audio neznie na vyskach ostro plus zvuk je celkovo jemnejsi a dynamickejsi .V kombinacii s M103 som mal podobny problem na vyskach ako popisujes ty, s Hypou a M102. Cize mohlo to byt i Hypou . Mozno v kombinacii s A100 u mna a A200 ci A400 u Teba,samozrejme cenovo oproti Hype uplne inde a pisem A100 u mna,nakolko A100 by nemusela byt vykonovo dostacujuca k M102,by to bolo ine.Predpokladam,ze ano,ale ten priestor by to neriesilo i tak. Kratku dobu som vlastnil i Leisure 3 SE mkII a tam vysky boli super,fakt vyborne kompaktne repro.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Slayers

Příspěvek od lachim »

slayers
krásná instalce. ten stojan těm MA sluší.
jako evidentně slyšíš rozdíl s/bez písku ve stojanu, zřejmě uslyšíš mnoho dalších "alias woodo".
nař. bych vyzkoušel pod ty stojany použít místo hrotů nožky ceraball. a na REL woofer zátěž 20 kg.
cca. před rokem jsem vliv ceraball ukazoval u zdejšího čtenáře na jeho sloupcích MA.

vyfocené repro kabely od AdQ jsou jaký typ, prosím ?
s jakými repro-kabely jsi je porovnával ?
píšeš "vybíral jsem dlouho a pečlivě"....
:thumbup:
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

adrian
tak SP audio 400 jsem poslouchal a to je zase úplně jinde nežli Hypa.
Hypa oproti Vincent 232 i 234 hodně z té ostrosti ubrala, BV už hodnotit nechci tam jsem já osobně byl zklamán. Měl jsem doma i Vincent 238 tam ostrost nebyla žádná ale na metal to už bylo moc měkké.
K domácím výrobcům mě přivedl konec od Macury? To bylo taky hodně dobrý.

lachim
tak pro mě to woodo moc není, pořídím věci které slyším, které neslyším bagatelizovat nebudu protože jsem byl několikrát svědkem že u mě ne a jinde fungovaly, buďto na lepším aparátě a především v lepší akustice.
Mrzí mě že už nemám přístup k ocelovým brokům do brokovačky, ty jsou o hodně těžší než písek.
Kabely jsem nechal Rocket 88, může se zdát že jsou cenově už jinde než je k repro adekvátní ale prostě byli jasně a slyšitelně nejlepší.
Na poslech jsem tady měl Rocket 33 a 44, nějaký stříbrný Oehlbach, Vincent premium, od známěho Supra XL Annorum a Atohm Zef.
Teď chci zkoušet k Relu místo dodávaněho kabelu jejich bassline blue, co jsem se dočetl tak o hodně lepší, tak uvidím.
Díky za tipy.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Slayers

Příspěvek od adrian »

slayers píše: 13 úno 2020 06:59 adrian
... BV už hodnotit nechci tam jsem já osobně byl zklamán.
S tym s Tebou suhlasim,dlho sa neohrial a predal som ho. Jedine co ma uchvatilo, bolo,ze v spojeni s reprosustavami Contrast Audio Black Moon mal vyborny priestor za danu cenu. Vykon 100W absolutne nepostacoval / setrenie investicii do napajania - trafa nema zmysel /pri Usher Mini One,ktore som vlastnil po AC M103, som sa dostal do limitacie. Electrocompaniet Eci 5 mkII mala vykon 11O W a vykonovo bola uplne inde. Samotne trafo u Eci 5 mkII bolo tazsie ako cele kombo od BV audia.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

Neda mi reagovat. Mam totizto BV koncak. Kebyze o chlp prekrocim polovicu na preampe roztrha mi creva. Takze problem bol asi inde - nevhodne reprosustavy?! Nepisem o tom, ze niekomu nemusi sadnut "charakter". V dnesnej modernej dobe uz by som nesiel do reprosustav, ktore su takto neefektivne a narocne na vykon zosilnovaca. Toto je moja skusenost len aby totu bolo vyrovnane :-) nie len jednostranne. Viac sa k tomu nebudem vyjadrovat. Vsetko dobre.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Slayers

Příspěvek od adrian »

J@nik píše: 13 úno 2020 14:16 Neda mi reagovat. Mam totizto BV koncak. Kebyze o chlp prekrocim polovicu na preampe roztrha mi creva. Takze problem bol asi inde - nevhodne reprosustavy?! Nepisem o tom, ze niekomu nemusi sadnut "charakter". V dnesnej modernej dobe uz by som nesiel do reprosustav, ktore su takto neefektivne a narocne na vykon zosilnovaca. Toto je moja skusenost len aby totu bolo vyrovnane :-) nie len jednostranne. Viac sa k tomu nebudem vyjadrovat. Vsetko dobre.
Tiez uz len poslednu poznamku...nebudem viac zahlcovat slayerove vlakno. O 10W vyssi vykon u Eci 5mkII uz vhodny bol ? Viem,ze citlivost Mini One nie je idealna,keby bola 90-91 decibelov tak je to o inom. No potom,ale vykon 100 W je ilustrativny.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Slayers

Příspěvek od adrian »

adrian píše: 13 úno 2020 15:39
J@nik píše: 13 úno 2020 14:16 Neda mi reagovat. Mam totizto BV koncak. Kebyze o chlp prekrocim polovicu na preampe roztrha mi creva. Takze problem bol asi inde - nevhodne reprosustavy?! Nepisem o tom, ze niekomu nemusi sadnut "charakter". V dnesnej modernej dobe uz by som nesiel do reprosustav, ktore su takto neefektivne a narocne na vykon zosilnovaca. Toto je moja skusenost len aby totu bolo vyrovnane :-) nie len jednostranne. Viac sa k tomu nebudem vyjadrovat. Vsetko dobre.
Tiez uz len poslednu poznamku...nebudem viac zahlcovat slayerove vlakno. O 10W vyssi vykon u Eci 5mkII uz vhodny bol ? Viem,ze citlivost Mini One nie je idealna,keby bola 90-91 decibelov tak je to o inom. No potom,ale vykon 100 W je ilustrativny.
Chcel som este doplnit,no pre casovi limit mi to neuverejnilo.
S eci 5 mkII som nasledne napajal Mini Two s lepsou citlivostou ako Mini One a nasledne po kupe, s Leben CS660p,ktore ich / Mini Two / mali pod vacsou kontrolou ako Elektrocompaniet.
A vratim sa k myslienke,ze vykon 100 W je ilustrativny. Nie je 100 W ako 100 W pokial je napajacia cast poddimenzovana a je uvadzana informacia,ze je dostatocne dimenzovana / trafo a chladice u BV audio su najvacsou investiciou /. Dalsim dolezitym parametrom je stabilita zosilnovaca.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

Kebyze ti pustim hudbu na polovicu hlasitosti nebudes pocut skreslenie a uz vobec nie, ze to straca dych (rovnaka dynamika ale uz zaludok nepusti). Hraje mi to rovnako ako pri 1/4. Vela zalezi od reprosustavy sry ale mam to doma tak nie som hluchy.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Slayers

Příspěvek od adrian »

J@nik píše: 13 úno 2020 16:28 Kebyze ti pustim hudbu na polovicu hlasitosti nebudes pocut skreslenie a uz vobec nie, ze to straca dych (rovnaka dynamika ale uz zaludok nepusti). Hraje mi to rovnako ako pri 1/4. Vela zalezi od reprosustavy sry ale mam to doma tak nie som hluchy.
Super. Uzivaj,vsak o to ide... nech sa dari
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

adrian píše: 13 úno 2020 16:48
Super. Uzivaj,vsak o to ide... nech sa dari
S tým samozrejme suhlasim. Aj tebe. Ciao.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Přemýšlel jsem kde bude nejlepší požádat vás o radu a tak snad si to tady někdo přečte :mrgreen: .
Včera jsem po strašně dlouhý době zkoušel poslechnout něco z tape decku a normálně jsem z toho v háji, kazety starý, no děsně, deck nevyčištěný ale hrálo to jak z praku. Úplně něco jinýho než digitál.
To mě dovedlo na na myšlenku vyzkoušet analog. Do kazet to né ale co gramec?
No a to mě vede zeptat se co a jak.
Bude mě na vyzkoušení toho jestli vůbec snesu ten proces pouštění a otáčení desek něco základního od Pro-jectu?
Zase aby mě to bylo schopný podat informace takový abych na gramofon nezanevřel.
Debut nebo Essential? Nebo to je úplně na prd?
Na gramec jsem hrál naposledy před 30ti lety, takže nevím vůbec nic.
Díky moc za rady a názory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slayers

Příspěvek od aretax »

Nebude lepšie si to najprv niekde porovnať? Tie náklady nie sú malé. A nie vždy hrá gramo lepšie, ako CD. Všetko závisí od kvality aparatúry. Lacné gramo nemôže hrať lepšie, ako slušný CD prehrávač. Čo sa týka nákladov, je phono zostava podstatne drahšia:
1. gramofón (v nižšej triede by som skôr odporučil MoFi, ako ProJect). Tie najlacnejšie gramofóny nemá zmysel riešiť, to si radšej nechaj CD prehrávač
2. prenoska (ak chceš plnohodnotný zážitom, tak najlepšie MC)
3. kábel
4. phono predzosilňovač
5. zariadenie na čistenie LP (bez toho nemá zmysel riešiť phono systém).
Môj názor je ten, že po určitú cenovú hranicu je lepšie mať CD prehrávač. Orientačne - CD prehrávač za cca 3000 € by si musel nahradiť phono zostavou za min. 5000 € aby bol rozdiel vo zvuku akceptovateľný. Navyše nie vždy je LP lepšie nahrané, ako CD.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Slayers

Příspěvek od fox »

Nenech se odradit. Já jsem si koupil, původně do kanclu, gramofon Pioneer PlX 1000. K němu jsem si sehnal bazarové phono Riaudio PH2. Dokoupil jsem přenosku Ortofon 2m black. Jsem mile překvapený, jaký zvuk z toho leze. V kanceláři neskončil, dal jsem ho do poslechovky ke své druhé sestavě. Dokoupil jsem nožky Isinoe a slipmat Achromat. Zvuk je velmi dobrý za nemnoho financí.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak z gramo by to frčelo do PM7000N, kabely nějaký mám, jeli možno?
Teď streamuju Tidal a nebo NAS. K cd se už proto vracet nechci.
Vím že desky nejsou jen dobře nahrané a je třeba vybírat. Ono hlavní poslech stejně asi bude to co do teď.
Ale něco zásadního bych možná chtěl právě v analogu na "sklad".
Jde mě právě o to vyzkoušení jeli to vůbec pro mě ale ten zvuk je prostě jinej.
Fox - díky, něco konkrétně by si z nich vybral? Jsem v tomto mimo.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

Ked budes vazne uvazovat nad gramcom pozri aj tieto stroje od tohto predajcu. Ja som od neho bral pajonira pl-50L II a som velmi spokojny. Robi mi radost aj ked nepocuvam. Ked rano vstanem do roboty a pozriem sa nanho tak ma zahreje pri srdci :-D. Je to srdcova zalezitost. Tie stroje maju dusu.
https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mai ... jmeno=Andy

Potom mas alternativy v podobe novych strojov od pro-ject classic, mofi studiodeck, technics 1200/1500.

Prenosku by som pozrel nejake HOMC (high output MC). Vies z toho dostat krasny zvuk.

Phono asi do 500e Mofi Studiophono (tam pozor na kable ake maju koncovky aby sa ti zmestili, konektory su dost plytke a blizsie pri sebe)

Tymto to nekonci. Platne stoja dost takze tak... Ale zas nie je to take spatne ja kupujem aj nove aj uzivane (hlavne czsk tvorbu).

Po case nejaku pracku nejake pekne nohy, clamp, medeny slipmat :-D.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Přírůstek na zkoušku.
20200304_163040.jpg
20200304_163055.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Slayers

Příspěvek od Dasta »

To je gramec od EAT že?
Jaká je něm přenoska? Bude hrát asi velmi pěkně.
Přeji spousty hezkých prožitků s gramofonem.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Přesně, EAT B-Sharp Ortofon 2M Blue .
Vinyl jsem strašně dlouho neměl tak uvidím jak, zatím :thumbup: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Arim
Příspěvky: 34
Registrován: 27 úno 2020 15:57

Re: Slayers

Příspěvek od Arim »

slayers: Vratil jsi se zpet do sve stare poslechovky? Nebo bude pouze obyvak? Vidim akusticke panely :thumbup:
Jezevčík Thomson + Ceraball :ympeace:
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

jo, do té první,menší. V obyváku bych nemohl poslouchat kdy chci :lol: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Arim
Příspěvky: 34
Registrován: 27 úno 2020 15:57

Re: Slayers

Příspěvek od Arim »

Ja si bohužel pamatuji jen tu kde jsi mel 102. Rad bych viděl jak teď poslechovka vypadá, ukážeš? :angel:
Jezevčík Thomson + Ceraball :ympeace:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Slayers

Příspěvek od terahera »

Gratuluji ke gramci :thumbup: :thumbup: :thumbup: ,doufám,že tě nadchne a rozšíříš řady kolotočářů :angel: Jaké používáš phono?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

Gratulujem Slayersi vyzera pekne. Vitaj v klube :thumbup:
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Díky, snad jsem vybral dobře. Frčím z Eatu přímo do Marantze, zatím.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Proběhla změna v bedynkách, vyměnil jsem Silvery za Goldy. Posunje přesně podle očekávání :thumbup: .
Dorazilo pár desek, radost mám z této, no vlastně ze všech, to podání u těhlech pro mě zásadních alb je fantastický.
No a celkový pohled na akustiku v počátcích.
20200324_105329.jpg
20200325_150447.jpg
20200325_150536.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Slayers

Příspěvek od lubin »

A už v tom zase krásně jedeš :-) :thumbup: :clap:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
tomatsu
Příspěvky: 228
Registrován: 20 říj 2011 10:48

Re: Slayers

Příspěvek od tomatsu »

Pěkný - jestli se mohu zeptat, co je to za bass-trapy v rozích + na tom RELu je kvadr zuly ? :eek:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Slayers

Příspěvek od PítrsPraha »

To jsou moc hezký "začátky" :smile: :thumbup: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Lubine, zdar :lol: , jo jo, jedu.
V rozích je to 40cm válec z akustické pěny. Na RELu je 36kg hutněného lakovaného betonu ten je sakra znát.
Pro vlastníky subů, doporucuji vyzkoušet :thumbup:
Čekám na látku, ještě chci pěnu potáhnout, bude to lepší kvůli prachu a i vizuálně.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Slayers

Příspěvek od terahera »

Jakou látku budeš používat? Jinak začína se to u tebe pěkně rozjíždět,zase :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Slayers

Příspěvek od lachim »

Slayers
Ta zátěž :thumbup:
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Slayers

Příspěvek od YamahaMan »

aretax píše: 26 úno 2020 13:55 ...
Môj názor je ten, že po určitú cenovú hranicu je lepšie mať CD prehrávač. Orientačne - CD prehrávač za cca 3000 € by si musel nahradiť phono zostavou za min. 5000 € aby bol rozdiel vo zvuku akceptovateľný. Navyše nie vždy je LP lepšie nahrané, ako CD.
Prepáčte za off topic.
Aretax, toto tvrdenie sa mi zdá moc pritiahnuté za vlasy. :-?
Pokiaľ bude nahrávka na približne rovnakej úrovni /LP-CD/tak gramo za 500 - 1000 € s MM prenoskou okolo 500 € dá lepší zvuk ako CD /nie SACD/.
Samozrejme kábel a predzosilňovač si musia "sadnúť".
Z vlastnej /a nie len vlastnej/ skúsenosti, viac krát skúšané a porovnávané.
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

Velmi pekne akusticke prvky. Niekto ti to meral a navrhol?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

Jednoduché a krásné, neslyšel jsem, ale líbí se mi to na pohled :thumbup:.
Mark Levinson
Quentin

Re: Slayers

Příspěvek od Quentin »

Také se přidávám k ML :thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Slayers

Příspěvek od Jiri »

Slayers
ten HIFI rack je DIY nebo koupený? Vypadá parádně.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Látku normálně na sedačky mají obrovsky výběr i těch průzvučných.
Stolík je DIY z nerezu už ho mám poměrně dlouho, je vysypán pískem těžkej jak kráva, jen ty police musím vylepšit.
Jednou chci skončit u Focal Sopra no.1 a Hegel H390, do té doby musím totálně vytunit poslechovku a pak už jen :ugeek:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

A tie prvky kde si kupoval? Dik
Odpovědět