Slayers

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Slayers

Příspěvek od slayers »

Všem přeju pěkný den i přes to dnešní krásné letní počásko ale díky tomu jsem se dostal k napsání pár řádků.Můj nick prozradí asi nejvíc co poslouchám za muziku a krom metalu to je i rock staršího ražení.Občas poslechnu i klasiku ale z té pouze klavírní koncerty.
Táhne mě na 43 rok a o muziku se zajímám od svých 12-13 let.V tý době nešlo začínat jinak než na malým kazťáčku z kterýho byl časem větší,až jsem těsně před vojnou zakoupil kotoučák B-116 a to už dá se říct solidně zahrálo.
Po dvou letech blbnutí v zeleným padli soudruzi a já sehnal tape deck Aiwa,zesík Tesla a Videotony bedny,když jsem to prvně pustil,padl jsem na zadek,jak úžasně to hrálo a roztočil se kolotoč vylepšování.Do čech dorazil Technics a já komplet všechno obnovil k tomu DYI bedny (ohromný),zas to bylo o stupínek výš.Potom jsem nesmyslně propadl domácímu kinu a stavbě baráku a bylo po solidním poslechu.
Po dlouhý pauze mě k muzice spátky přivedla až návštěva u známýho,kterej sice neměl nic extra ale proti mejm plastovejm repro u kina to hrálo úžasně.No a kdo jednou k muzice čuchne,už není cesta zpět.
V současnosti jsem se dopracoval k malé,lehce upravené poslechovce v níž hraje Vincent SV 232,CD-S4,Aurum Cantus M-102 a to propojeno VINCENT Premium BI-WIRE a EVENNESS kabel,výroba p.Brich.
Možná to je špatně ale sestavu ladím spíš uchem nežli měřením.Akustiku zkouším řešit stylem pokus omyl a to home made výrobkama,od panelů po difuzéry a snad se to docela vede.
No toliko jsem se chtěl představit aby až Vás budu trápit dotěrnejma otázkama bylo věděno o koho jde.
Zdraví Jirka
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Slayers

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ahoj Jirko.

Je pěkné, že jsi se zde představil, jako bývalý moderátor rád vidím nové tváře.
Nějaké reálné foto by nebylo?
Velmi se mě líbí Tvůj příměr, že ladíš ušima, věř mi , že to je stále to nejlepší co můžeš udělat :thumbup:
Přeji hodně spokojenosti s Tvým aparátem.

S pozdravem Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

No tak ty obrázky nějak nejdou na svět :crazy: :lol:
.
IMG_0649.jpg
IMG_0780.jpg
IMG_0791.jpg
2013-02-14_11.25.36.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slayers

Příspěvek od pajuna »

Vitej na foru! Rad vidim vrstevnika i Vincentaka:-)
Tato kombinace komponentu je opravdu dobra na rock a tvrdsi muziku. Ma stavu a drajv. Mam jen dotaz, zda to postaveni beden s basreflexem dozadu tak blizko steny nedela problemy na basech? Vim ze pri dobre vyresene akustice jdou i tyto bedny mit blizko steny, ale uplne idealni to neni...Co to mas za akusticke panely?
Mozna bys mohl i pridat bydliste.
At se ti tu libi.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak s bednama jsem po pokoji i přes jejich váhu pohyboval po všech možnejch místech a takhle to hraje nejlíp.Určitě by zasloužily víc od zdi ale vzhledem k poslechovému místu je to takhle nejlepší.Ono to i trochu klame,jsou 35cm od zdi.Dříve jsem je měl na kratší straně ale nebylo to ono.Jo a bassreflex mám zatlumenej řídkým molitanem.
Panely jsou z rockwoolu a šíře je 12cm.Po stranách to je poměrně dobře fungující (difuzor) s otočnými lamelami.
Tohle repro si asi zaslouží větší místnost ale ta není bohužel k dispozici.I tak při přímé konfrontaci vyhráli nad 103kama.
No a moje bydliště je Lázně Bělohrad,je to kousek od Jičína.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slayers

Příspěvek od pajuna »

Pres Lazne Belohrad obcas jezdim do Jaromere, kdyzy se me nechce pres Horice a na HK...Je to tak neco pres hodku ode mne.
Poslouchal jsem 102 i 103 u Mika v HK, ktery mel oboje. Hutne, slusne, rockove...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

No tak to se klidně zastav,budu rád když mě upřímně zhodnotíš zvuk.Po sz Ti pošlu kontakt,bude-li zájem.
Jo nevíš jestli je v Jaroměři ještě studio,kdysi dávno jsem tam kupoval Tannoy.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slayers

Příspěvek od pajuna »

Pred mnoha lety jsem tam v jednom malem studiu byl, na te hlavni tride. Mel to kluk jako privydelek k zamestnani, ale nevim, jestli to funguje. Jezdim tam uz jen sporadicky. Treba nekdy zavitam. Kontakt samozrejme posli.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od martinowsky »

Pěkné moc pěkné. Chtěl jsem po našemu napsat: Dobre jak Cyp, ale nechtěl jsem být vulgární a třeba by si to někdo mohl vyložit ironicky jako že se směju. Takž pěkné moc pěkné, jednoduchost, ladnost, to se mi vždy líbí. Taky musím pochválit domácí výrobu akustických doplňků. České ruce jsou české ruce a né vždy se musí platit horentní sumy.
Takže shrnuto chválím a gratuluju. A dík za fotky.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

Slayersi,
vítej na fóru. Máš to opravdu pěkné, v jednoduchosti je krása. Vlastní poslechovka je luxus, který je potřeba si užívat...
Gratuluji :thumbup:
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Díky za kladné hodnocení,chci se pustit do rohových bas. pastí po celé výšce,bohužel nějak nezbývá čas.Ještě bych chtěl odzkoušet Aleskovi polokoule asi formou panelů.K tomu bych měl otázku,jestli by někdo nevěděl kde se nechá pořídit potištěná průdušná látka,mnou dodanými motivy.S postupem dodám foto,už jsem se ho naučil i vkládat :mrgreen: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
gyrodec
Příspěvky: 57
Registrován: 15 bře 2011 23:46
Bydliště: Liberec

Re: Slayers

Příspěvek od gyrodec »

Ahoj Jirko, těším se až to uslyším jak jsi to předělal,už první varianta poslechovky hrála super.
Ať to hezky "duní".
Pavel.
Mekintoš
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Zdravím,tak jsem se dneska konečně rozhoupal a začal s výrobou rohových basových pastí.Omlouvám se za to kde to je focené ale vyhnal mě déšť a pak už se mě nechtěly tahat ven ale snad na tom je něco vidět.
Obrázek
Obrázek

Zítra bych je chtěl potáhnout látkou a zbyde už jen vyplnit vatou a hurá do rohu.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak dnes jsem vyplňoval minerální vatou,večer dorazí látka a zítra by snad mohly jít na zeď.Obrázek
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Slayers

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Knauf Classic ? Zrovna jsme jí dávali nad sádrokartonový strop.
Máš to pěkné, jsem zvědavý jakou látku na to použiješ.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Slayers

Příspěvek od fox »

N.A. píše:Knauf Classic ? Zrovna jsme jí dávali nad sádrokartonový strop.
Máš to pěkné, jsem zvědavý jakou látku na to použiješ.
Moji zaměstnanci této izolaci říkají kožíšek. :lol:
Slayersi, máš to perfektní. Taky se ni líbí tvůj um. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Je to Knauf decibelka,měla by mít nejlepší vlastnosti co se tlumení zvuku týká.Pěkně se s ní pracovalo,šel udržet konvexní tvar i bez použití nějakýho vyztužení.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak rohy už visí a teda makaj ani jsem nečekal takový plus ve zvuku.
Snad jen dodám že jsem zvolil špatnou látku,je třeba dát vzdušnou ale pevnou a já bohužel dal bavlnu no a ta se nedá pořádně vypnout a kopíruje rám,takže to přijde předělat.
Obrázek
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od martinowsky »

Vypadá to suprově. Šikula. Jaktože nemáš na kompjuteru otevřené Highendforum.cz ? To by byla teprv stylová fotka :D
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Sakra,pravda,to mě nenapadlo,škoda.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

Slayersi,
prosím Tě jakou délku strany mají ty Tvé basové pasti v rozích? Máš to od podlahy až ke stropu nebo máš někde mezeru (z fotky to není tak vidět). Na fotce je vidět i nějaký difuzér, taky vlastní výroba?
Každopádně se musím uznat, že máš velmi šikovné ruce :thumbup:.
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak délka rezonátoru od rohu je 450mm,dole jsem nechal mezeru asi 3cm a nahoře asi 2cm.Mezery jsou kvůli zavěšení,dal jsem to na hák.Jistě jde vymyslet i jiný způsob uchycení a pak to jde bez mezer ale takhle je to rychle odmontovytelné.
Difuzér jsem dělal dle tohohle videa.
http://www.youtube.com/watch?v=DRO1NaSzTVI
Na jiných fórech se vždy našli rozumové kteří aniž by slyšeli rozdíl ve zvuku kritizovali ale já si chrochtám.Rozdíl ve zvuku když obojí nebo jedno odstraním je hodně slyšitelný.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

Věřím, že rozdíl ve zvuku musí být jasně slyšet, o tom nepochybuji. Video je zajímavé, ale hovoří o difuzéru na zadní stěnu, tedy za posluchače a u Tebe je na fotce vidět, že stojí na boku místnosti. Nebo jej máš umístěn i za sebou a po bocích místnosti? Prosím Tě, mohl by jsi sem dát nějakou fotku detailu difuzéru a celkového umístění?
Provedení vypadá dobře :thumbup:
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Máš pravdu,tam jsou dělaný jako zadní,já měl problém s různou silou postraních zdí a rozhodl se vyzkoušet tohle.Nikdo by neřekl,jakou paseku dokáže udělat na jedné straně obvodová zeď a na druhé příčka.Poměrně to tyhle difuzéry vyřešili ale na nižších frekvencích byla stále znát přebasovanost bedny u příčky.Dal jsem repro tak aby byly u shodných zdí a difuzéry taď používám na první odrazy a funguje to,pootočením se dá i experimentovat se zvukem.Ten samý,jiných rozměrů se chystám dělat i na zadní zeď,o přínosu nepochybuji.Výroba je jednoduchá stačí pár prken,který na míru nařežou třeba v OBI a pár šroubků aje hotovo.
Foto když tak doložím ale stydím se že jsem ještě nebyl schopen dodělat povrchovou úpravu.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

slayers píše:Foto když tak doložím ale stydím se že jsem ještě nebyl schopen dodělat povrchovou úpravu.
Na parádu se vykašli, hlavně, že to plní požadavky po akustické stránce a pro Tvé ucho je to přínos :clap:.
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Včera jsem se pustil do výroby zbývajících dvou akustických rezonátorů,dnes jsem je věšel na zeď a docela se povedly.Od rohu je délka tentokrát menší a to 37cm,kvůli dveřím nešlo dát větší.Vatou jsem je nacpal k prasknutí :lol: .Povrchová úprava se tentokrát již zdařila a tak ty původní předělám do téhle podoby.Pokud bude někdo stát o popis,napíšu.
Obrázek
Obrázek
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Slayers

Příspěvek od Guliver »

Jasné, že stojíme o popis! Len pekne píš! :thumbup:
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od martinowsky »

všiml jsem si že jsem použili na stěby identický tepich, akorát já pouze za bedny. Ale pomohl :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slayers

Příspěvek od pajuna »

Ahoj Slayers

Cetl jsem tvuj dotaz na jinem miste, viz....

Zdravím všechny a obracím se s dotazem ohledně poslechové místnosti,mám možnost začít okupovat větší místnost nežli mám doposud ale zvažuji máli to cenu.Půjdu z 3,2x3,8 do 3,6x4,8 do stropu je v obou stejně a to 2,6m.Zvažuju zdali to má vůbec cenu.I když je to skoro 1/3 prostoru navrch,svou starou mám již upravenou a v nové začínat odzačátku
Ta velikost navíc mě ale láká.
Ve staré mám basové rezonátory ve dvou rozích(viewtopic.php?f=15&t=526) které bohužel v nové nepoužiju ,není v rozích místo kvůli oknu a dveřím
Zajímal by mě váš názor na toto dilema,díky.


Ja si myslim, ze bys to mel vyzkouset, predevsim kvuli jinemu pomeru stran mistnosti, ale i vetsimu prostoru. Ta soucasna mistnost je spise ctverec, coz byva obykle problematicke. Kdyz se ti povede dat bedny na kratsi stranu, melo by to byt lepsi. Tot muj soukr. nazor.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Ahoj,
tak soused si koupil psa( :evil: )a mě nic jinýho nezbyde nežli se přestěhovat do větší(mnou už zmiňované)místnosti.Tuhle stávající mám poměrně upravenou,no doufám že větší rozměry taky pomůžou.Uklidni mě pár větama že to bude lepší :???:Minule jsem je tam dal na zkoušku tak jak by měly být a vůbec žádnej bas :eek: Místnost teda byla skoro úplně prázdná.
Jirka
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Slayers

Příspěvek od pajuna »

:lol: Tak tohle po me chce casto moje placici pritelkyne "Uklidni me a rekni ze to bude dobry :smile: ". A ja ji rikam "To vazne nevim, ale musime to zkusit". Myxslim ale, ze by to lepsi byt melo, i kdyz i tady hraje roli subjektivita.
Takze Jirko, zkus to a uvidis. Ale bez alespon nejakeho zatlumeni toho moc nepoznas. Je to skoda, kdyz jsi uz zatlumil mensi mistnost. Nekdy staci jen hnout s kusem nabytku a je to jine. Ale jak znam tyto bedny s Vinckem, nedostatkem basu trpet nebudou.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Slayers

Příspěvek od Zdeny »

Hoši, vidím, že moje basové pasti se tu dělají ve velkém:-)

Já jsem je tu kdysi popisoval, atk rok dva zpět, více by naspal Aleska, ten o nich psal taky.

Jinak konstrukčně tam mám já jednu fintu, aby čelo bylo kulaté a ne vidět hrana té latě:-) Dumejte.

Ale funguje to,co??
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Funguje,funguje ale na mých nových už také není vidět hrana latě :thumbup:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak je přestěhováno,můžu začít s tuněním místnosti,už zase :crazy:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak jsem se trochu dal do úprav něco je na furt něco přijde předělat a fůra práce přede mnou.Třeba ty boční panely půjdou na boční stěny a na zadní už je nakreslenej home made rezonátor.Panely u stropu budou předělány a stěna za repro není ošetřena skoro vůbec,no jak říkám ještě je toho dost,jen až zase bude čas.
.
IMG_0859.jpg
IMG_0855.jpg
IMG_0857.jpg
Tady to je asi na prohlídnutí lepší.
http://slayers.rajce.idnes.cz/Nova_slozka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od martinowsky »

Moc pěkné. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

martinowsky píše:Moc pěkné. :thumbup:
Slayersi, co dodat?
Souhasím s Martinem a smekám ^:)^.
Jen dotázeček, ty boční panely (na druhém snímku) jsou také vlastní výroby?
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Ano ano všechno je home made :D .Děsně dlouho mě dalo nežli jsem sehnal tuhle látku,narazil jsem na ni náhodou,nemohl jsem sehnat barvu caffe late.
Já mám na Tebe taky otázku :D ,máš to malovaný duluxem a to late a čokoládové pokušení?
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Dnes jsem se dostal na další kousek úpravy poslechovky.Zítra bych chtěl dodělat ještě rezonátory.Pár foto z instalace na zkoušku,ještě přijde povrchová úprava.
Obrázek
Obrázek
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Slayers

Příspěvek od Guliver »

Akú má hĺbku a akú povrchovku tomu dáš? Nebolo praktickejšie to robiť z podýhovaného materiálu?
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Odpovědět